مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

لینک و پیوند‌دهی داخلی نامرتبط


لینک و پیوند‌دهی داخلی نامرتبط
در‌صورتی‌که در حوزه سئو عمل داشته باشید، مسلما  سئو در مشهد  می دانید ناوبری راحت در یک اینترنت‌تارنما تا چه اندازه اهمیت داراست.

یک استفاده کننده بایستی بتواند از هر جایی در تارنما، وارد کاغذ مهم گردد و ادراک صحت از جایی که می‌باشد داشته باشد. یوزرها همینطور بایستی بتوانند تنها با تعقیب کردن لینک و پیوند‌ها، از هر جایی در اینترنت‌وب سایت به هر کاغذ‌ای بروند.

اگرچه همگی مورد ها بالا صحت دارد و اهمیت متعددی داراست، ولی مفاهیم مرتبط با پیوند‌دهی داخلی پاره ای بالاتر از آن می باشند.

حقیقت این میباشد که کلیه ما برگه‌های «موردنیاز» یا این که «هسته» و اصلی را در وبسایت خویش داریم و به مکان تمرکز روی ساخت‌و‌ساز تیم‌ای بزرگتر از صفحه ها موضوعی و مربوط به یکدیگر، بازه زمانی خویش را تنها صرف به عبارتی کاغذ‌های مهم میکنیم.

در‌صورتی‌که شما نیز چنین رویکردی را در پیش گرفته‌اید، بایستی بدانید که‌این شایسته ترین طریق برای بهبود پیوند‌دهی داخلی وجود ندارد زیرا می بایست بها لینک و پیوند‌ها را در وب سایت خویش پخش فرمائید!

کوشش نمائید در کنار این عمل، از آن برگه‌های اساسی به صفحه های کوچکتر و «تکمیل کننده» نیز پیوند بدهید. برای این فعالیت صرفا کافی‌ست مطالب قبل را دستکاری نمائید. موضوعی که در اینجا اهمیت داراست، اپ‌ریزی برای محتوا و ایجاد گروه‌ای از شیت‌ها به روش‌ای میباشد که یکدیگر را پشتیبانی نمایند و با یکدیگر در رابطه باشند.

از جمله، فرض نمائید برگه‌ای «مرجع» دارید که در آن، خصوصیت‌های سیستم قابل انعطاف افزاری شما تشریح شده‌است. اکنون برای تولید رابطه بهتر در میان مطالب، بایستی از این کاغذ به مطالب و محتوای کامل کننده اینترنت‌وبسایت خویش که راجع به استعمال از این خصوصیت‌ها در دنیای حقیقی وواقعی، بعضی یادگرفتن‌ها، راهنماها و حتی پست مهمان می‌باشند نیز پیوند بدهید.

در‌حالتی که هیچ محتوای مکملی ندارید، بهتر میباشد همین حال دست به فعالیت گردیده و استارت به ساخت و ساز محتوا فرمایید؛ آن‌گاه تیم‌ای بی نقص از پیوند‌های داخلی را ساخت و ساز فرمایید تا مطالب شما انسجام بیشتری داشته باشند.

هنگام انجام این عمل، به حافظه داشته باشید که انکر پیوند ها را نباید بیشتراز حد باصرفه کرد.

به ذکر دیگر، از پیوند دادن غیر طبیعی به کلیدواژه‌هایی که می خواهید برای آنان مرتبه بگیرید، می بایست جلوگیری کرد.

اما، طبیعتا استعمال از عبارت‌هایی مثل «اینجا را مطالعه فرمائید» برای لینک و پیوند دادن به بقیه مطالب نیز سفارش نمیشود؛ در قبال بایستی فرایند پیوند‌دهی به طور طبیعی رخداد بیفتد.

در شکل رغبت می‌قدرت از ابزارهای آنالیز پیوند‌ها نیز به کار گرفت تا دیده‌اندازی جامع و بدون نقص از موقعیت لینک و پیوند‌ها در چنگ شما قرار بگیرد.


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۴:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)