مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

الگوریتم فلوریدا گوگل

شاید با تلاوت این جمله‌ها چنین برداشت فرمایید که الگوریتم فلوریدا گوگل نیز همچون الگوریتم پاندا  سئو در مشهد  تارنما های نسخه برداری عمل را انگیزه قرار میدهد. البته لازم میباشد بدانید که‌این الگوریتم به خواسته رویارویی با تارنما های دارنده محتوای بی کیفیت و پیوند های غیر طبیعی و اسپم زیاد به رویا رویی میپردازد.ولی سوال این جا میباشد که با برداشتن چه قدم هایی می‌توانیم قوانینی را آماده سازیم که الگوریتم فلوریدا گوگل از ما راضی بوده و رده سایتمان را ذیل تاثیر منفی قرار ندهد؟ درپی به بازبینی نکاتی یاری کننده در این مورد خوا‌هیم پرداخت.ساخت محتوای نسخه برداری را به آلزامیر بسپارید!
در صورتی‌که شما هم به آن مدل از کسانی وابستگی دارید که گمان می‌کنید گوگل در لهجه فارسی ضعیف بوده و توان تشخیص محتواهای اسکن را ندارد، لازم میباشد بدانید که چنین مسئله ای مرتبط با سال‌ها پیش بود که هر سایتی فقط از روش ایجاد محتواهای غالبا نسخه برداری و فاقد کیفیت لازم و فقط یک سری بک لینک و پیوند پیروز به کسب سکو می‌شد. ولی امروزه چنین وجود ندارد!
شاید صاحبان کسب و شغل های متعدد با دیدن تارنما هایی وسیع که عمده محتواهای آنان نسخه برداری بوده و در موضع قابل توجهی قرار گرفته اند، هر از چندین گهگاه قصد به تکثیر محتواهای نسخه برداری بگیرند. این مدل از اشخاص بایستی بدانند که‌این فعالیت تاثیر محتواهای یونیک و مطلوب آن‌ها را کمرنگ نموده و به جایگاه بندی وبسایت آنان لطمه می‌زند.
درباره با وبسایت های وسیع می بایست بدانید که‌این گونه از وبسایت ها به جهت اعتباری که دارا‌هستند، از نشر محتواهای اسکن لطمه نمی‌خورند! ولی این قضیه مرتبط با امروز بوده و هیچ چیزی در آینده معلوم وجود ندارد. چه بسا که گوگل با تکثیر یک الگوریتم نو در پهنا ثانیه ای آنان‌را از افق به فرش بکشاند!
خواسته از محتوای اسکن، اسکن گزاره به جمله یک نوشته‌علمی باطن نوشته ی علمی تازه وجود ندارد. به این دلیل‌که چنین محتوایی دقیقا نسخه برداری بوده و گوگل به راحتی کارکشته به تشخیص این قضیه هست. دراین مکان اسکن به معنای ویرایش نوشته ی علمی به گونه ای میباشد که هیچ سیرتکامل مقاله نو و قابل توجهی به آن بیشتر نشده باشد. گهگاه اسکن برداری ها به صورتی میباشد که محتوای نو خیر از حیث کیفیت و خیر از نظر ارتفاع محتوا با محتوای قبل فرق نمیکند. در چنین مواردی الگوریتم فلوریدا گوگل به رویا رویی با وب سایت تکثیر دهنده پرداخته و آن را جریمه می نماید!


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۰:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)