مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

چرا موتورهای کاوش نمی‌توانند سوای seo اینترنت اینترنت سایتی را پیدا نمایند؟


چرا موتورهای کاوش نمی‌توانند سوای seo اینترنت اینترنت سایتی را پیدا نمایند؟
هرچند که موتورهای کاوش هوشمند میباشند البته بهتر سئو در مشهد میباشد زیاد روی هوش آن ها اکانت نکنید! آن‌ها همچنان به امداد شما نیاز دارا هستند. موتورهای جستجوی اصلی (گوگل و بینگ) مدام پیرو این میباشند که تکنولوژی خویش را بهبود ببخشند تا در وب به‌چهره عمیق‌تری بخزند، کاوش نمایند و نتیجه ها بهتری به یوزرها ارائه دهند. با این اکنون برای همت موتورهای کاوش محدودیت‌هایی موجود هست. در حالی‌ که صحیح باصرفه‌ سازی کردن یعنی استعمال از ترفندهای بهینه سازی کلاه سپید میتواند هزاران بازدیدکننده را به سایت شما هدایت نماید. (اما غلط انجام دادن آن سبب نهفته شدن و دفن وبسایت در حاصل کاوش میگردد)

 

شاید تعجب فرمایید ولی نقش محتوا در ارتقاء مرتبه وب سایت هم آنچنان هم کمرنگ وجود ندارد! به عبارت دیگر می‌قدرت فقط از روش محتوای داخل تارنما هم رنک بالایی از موتورهای کاوش کسب کرد زیرا در اینجا نیز بهینه سازی به کارتان می آید! این چنین که، بهینه سازی به تقویت سکو‌ بندی سایت و همین‌طور به دست آوردن رنک بهتر بوسیله خویش محتوا امداد مینماید. به این ترتیب، زیرا وبسایت در پوزیشن‌های بالا قرار می گیرد، خواننده‌گان به‌راحتی میتوانند آن را پیدا کرده و مطالعه نمایند.

چطور یک سایت کاربرپسند داشته باشم؟
بیایید برای یک توشه هم که گردیده اینترنت سایتتان را از نظر یوزرها ملاحظه کنید. خودتان را بگذارید جای آنان!

زمانی وارد تارنما می شوید، به چه مواقعی توجه میکنید؟
چه عواملی وجود دارا هستند که منجر میشوند شما برگه را به زیر بکشید و یا این که از صفحه ها دیگر تارنما بازدید فرمائید؟
در‌حالتی که قصد خرید مال و یا این که به کار گیری از سرویس ها خاصی را داشته باشید، چه عواملی سبب ساز تولید حس اطمینان و امنیت شما می گردند؟
هنگامی اینترنت‎تارنما را رخنه‌ می کنید، چه چیز از آن در ذهنیت شما باقی میماند و رجوع شما و استعمال دوباره از وبسایت را تضمین می نماید؟
پیرو به باز‌نگری 7 نکته می پردازیم که میتواند در جلب رضایت بازدیدکنندگان مؤثر باشد.

1. ساختاری بی آلایش‌ برای کاغذ اصلی تارنما داشته باشید
داشتن یک کاغذ با ساختار پیچیده و حیران‌کننده، استفاده کننده را از ادامه کاوش و جستجو در تارنما بازمی‌دارااست. درصورتی که از سیستم‌های مدیر محتوا، که دوست داستنی‌ترین آنان وردپرس میباشد، به کار گیری می کنید، میتوانید برای آغاز فعالیت از قالب‌های مهیا آن که براحتی قابل دانلود می‌باشند به کار گیری فرمایید. اما حواستان باشد قالبی را تعیین نمایید که ساختار بی آلایش‌ای داراست!

2. از اینکه اینترنت سایتتان خلأ داشته باشد نترسید!
برخی میپندارند وجود خلأ در اینترنت سایتشان جلوه‌ی خیر ندارد؛ براین اساس جای جای از ورقه را با مقاله جدیدی مالامال میکنند. در صورتیکه شما نیز جزء این نوع می باشید، پیشنهاد می کنیم خودتان را میانه یک اتاق وسیع و پر‌از وسایل درهم ریخته فکر کنید! حتماً نمی‌دانید برای پاک کردن آن از کدام نصیب استارت فرمایید. این دقیقاً به عبارتی حسی میباشد که یوزرها زمانی با حجم متعددی از مطالب در کاغذ روبرو می شوند و نمی‌دانند بازدید را از کدام نصیب آغاز نمایند، تجربه میکنند.

3. از فونت مطلوب و خوانا برای متن ها تارنما به کارگیری فرمائید
فونتی که برای متن محتوای سایت به کارگیری میکنید، یک کدام از عواملی میباشد که سبب ساز می گردد استفاده کننده به تلاوت ادامه دهد و یا این که دست از آن بکشد. به‌طورکلی فونت‌های سن سریف که فاقد سریف میباشند، در ورقه مانیتور و تلفن همراه ظواهر منظم و خوانایی دارا هستند. بدین ترتیب به‌تیتر فونت استاندارد در دنیای دیجیتال بکار می‌رود. در مقابل، فونت‌هایی که دارنده سریف میباشند برای صفحه های پرینت، کتاب و مجله‌ها کاربرد بیشتری دارا هستند. فونتی که از آن معمولاً در سایت‌های اهل ایران استعمال می شود، فونت کشور‌ایران سنس (به انگلیسی:IRAN Sans) می باشد. در تصویر ذیل تفاوت فونت سریف و سن سریف را میتوانید به خیر و خوبی ببینید.

 

4. از رنگ‌ها ماهرانه به کار گیری نمائید.
یکی‌از خصوصیت‌های خارق‌العاده رنگ‌ها این میباشد که می توانند احساسات متعدد مانند خشم، واهمه، امنیت، ادب و حتی گرسنگی را در اشخاص ساخت نمایند. به این ترتیب در به کارگیری از رنگ‌ها در صفحه های و لوگوی اینترنت سایتتان می بایست اعتنا متعددی به خرج دهید. به‌تیتر نمونه، لوگوی سایت شیپور به رنگ آبی‌رنگ میباشد که شم تصدی خاطر و امنیت را در اشخاص ساخت میکند. شاید ندانید چه رنگی برای ساختار اینترنت سایتتان مطلوب‌خیس میباشد. پیشنهاد می کنیم در آغاز لوگوی سایت را، با دقت به انگیزه و مخاطبان بیزینس و با منفعت‌گیری ماهرانه از رنگ‌ها، پباده سازی فرمائید و آن‌گاه از به عبارتی رنگ‌ها برای ساختار کلی سایت نیز منفعت بگیرید.

5. داده ها تماس را جلوی دیده یوزرها قرار دهید!
چه در بالای ورقه و چه در زیر، هرکجا که داده ها تماس را قرار می‌دهید، مطمئن گردید که یوزرها می توانند هر موقع که به آن نیاز دارا هستند پیدایش نمایند. داشتن داده ها تماس صحیح و در دسترس، علاوه بر تولید احساس امنیت و اطمینان برای استفاده کننده، در ارتقاء اعتبار وب سایت نیز مؤثر میباشد.

6. اینترنت سایتتان را با تلفن‌های همپا صلح و آشتی دهید!
حدس میزنیم که شرایط فعلی با موبایلتان در هم اکنون قرائت این نوشته‌علمی میباشید. در حالتی‌که چنین وجود ندارد، یک نگاه به فرد بغل‌دستتان بیاندازید. وی با یقین گوشی در چنگ داراست و در حالا گشت و گذار در وب می باشد! این روز ها آمار بالای به کار گیری از وب در تلفن‌های همدم بر کسی پوشیده وجود ندارد. پس متناسب بودن ساختار تارنما با تلفن‌های هم پا و یا این که همان تلفن همراه فرندلی بودن، روزمره صدها ترافیک را نثار سایت‌ها می‌نماید!

 

براین اساس هماهنگی با الگوریتم‌های تلفن همراه فرندلی گوگل یکی‌از آن کارهایی میباشد که می بایست در لیست حق تقدم‌های خویش قرار دهید. سفارش میکنیم برای تولید شایسته ترین ورژن تلفن همراه از وبسایت تان نگاهی به بدون نقص ترین بررسی لیست seo تلفن همراه ما بیندازید.

7. از پلاگین‌ کانال‌های اجتماعی استعمال نمایید
با به کارگیری از این پلاگین‌، یوزرها میتوانند محتوای وبسایت شمارا با سایرافراد در کانال‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. البته فقط این وجود ندارد، شما با یک تیر یک سری نشان می‌زنید:

برندتان را دارای شهرت می کنید
سیلی از ترافیک را روانه وبسایت تان میکنید
بک لینک و پیوند‌های طبیعی (غیر مبلغی) می گیرید
تجربه کاربری وب سایت تان را بهتر می کن


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۵:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)