مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

لینک و پیوند های فالو و نوفالوv


لینک و پیوند های فالو و نوفالو: یک عدد از فاکتورهای جایگاه بندی صفحه های در گوگل شاخص تعداد صفحاتی می‌باشد که به یک ورقه یگانه پیوند داده اند . یعنی هر چه وبسایت های بیشتر به یک برگه لینک و پیوند بدهند گوگل به آن ورقه رتبه بهتری را می دهد . گوگل این امتیاز در شاخصی به اسم PAGE RANK ذخیره می نماید . ولی تنها فاکتور برای افزایش پیج رنک صرفا تعداد لینک و پیوند نیست و کیفیت لینک های دریافتی نیز مهمه .ولی اینجا به نکته ای بر می خوریم: پیوند های فالو و لینک و پیوند های نوفالو .
لینک و پیوند فالو سبب ساز ارتقا پیج رنک می شود . ولی لینک و پیوند نوفالو یه لینک فقط و کناره گیر و خستس و تاثیر مثبتی در بهینه سازی و پیج رنک معمولا نداره . لینک های تازه فالو به این فیس نوشته می شوند:

rel=”nofollow”>Link Text یا به عبارت  سئو در مشهد دیگه لینک فالو میگه اینجانب تایید می کنم که مقاله خوبی تو این پیوند میباشد . ولی در لینک نوفالو میگه یه مطلبی می باشد، اینجانب که تاییدش نمی کنم، ان شاء الله که خوب باشه!!! خوب اینجا سوالی که پیش میاد که چه کاریه خوب؟! چرا کلیه لینک ها فالو نباشند؟! برای پاسخ به این سوال می بایست به دوران پیشین خیس برگردیم .


به دنیا وارد شدن nofollow زمانی که پایین هر مطلبی یه سری افراد سو به کار گیری گر یه کامنت کاملا بی ربط می گذاشتن و یه لینک به اینترنت سایت خودشون می دادند .
اون بعد از ظهر اینترنت مالامال گردیده بود از اسپم . یه جورایی کامنت تو وب لاگ داشت منقرض میشد . تا این‌که در سال ۲۰۰۵ گوگل یه تصمیماتی در پیش گرفت تا با این شیوه با اسپم تقابل کنه … و لینک های نوفالو متولد شدند .
امروزه به فیس پیش فرض تمام پیوند ها در وردپرس و ویکی پدیا نوفالو می‌باشند .
البته هنوز برخی سایت ها بنا به دلایلی مثله بالا بردن بازدید، لینک و پیوند در کامنت رو به فیس فالو نهاده اند که ممکنه در گوگل تحت عنوان اسپم شناخته بشوند اگه خیلی لینک غیرمرتبط داشته باشند .
با این تفاسیر سوالی که پیش میاد اینه که: لینک و پیوند های نوفالو به هیچ وجه به درد می خورند یا این که خیر؟ جواب : لینک و پیوند های نوفالو درسته که در پیج رنک تاثیری ندارن ولی کماکان می توانند پای مخاطب رو به سایت شما گشوده کنند و جریان ورودی صحیح کنند، پس چندان هم لینک های نوفالو بی بها نیستند .
و این کلام هم نشنیده بگیرید: پیوند های نوفالو دست کم سبب سریعتر ایندکس شدن در گوگل می شوند .
پیشنهاد اینجانب اینه که نگاه صرف بهینه سازی نداشته باشید که مسلما لینک فالو باشه اگه مقاله یا این که محصولی دارید که به نظرتون می تونه مخاطب رو جذب کنه، بسیار خودتون رو مشغول مدل لینک نکنید .


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۳۰:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)