مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

عوامل تاثیر گذار بر سئو خارجی

از آنجایی که Google از پیوند ها تحت عنوان شاخصی از اقتدار و کیفیت به کارگیری مینماید، منطقی میباشد که صفحه های با تعداد پیوند اضافه در نتیجه ها جستجوی گوگل مرتبه بندی بهتری داشته باشند. سایتی با داشتن اتوریتی دامنه خوب منجر تولید اعتماد فی مابین یوزرها می گردد.

شاید بزرگترین و مهم ترین بخش offpage seo و در پی آن seo تارنما ساخت بک پیوند باشد که از روشهای مختلفی میتوان ایجاد بک لینک و پیوند را انجام بخشید که ما به برخی از این شیوه ها اشاره می‌کنیم:

نوشته‌علمی دارای ربط: شناخت با سئو در مشهد گونه های بک لینک و پیوند ،نحوه های تولید آن و تاثیر لینک و پیوند سازی در بهینه سازی وب سایت

 

شبک های اجتماعی
ربات های جستجوی Google معمولا دقت کمتری به شبکه‌های‌اجتماعی دارا هستند. البته در صورتیکه شما دارنده برگه ای دیدنی در شبکه‌های‌عمومی باشید می‌توانید سود بهتری اخذ فرمائید. در سالیان اخیر به کار گیری از شبکه های عمومی جزء اصلی معاش اشخاص شده‌است و طولانی تر اشخاص در کانال های زیرا رخ بوک, توییتر, لینکدین, گوگل پلاس, اینستاگرام و ... عمل میکنند. اشتراک گذاری مطالب از روش این کانال ها یک کدام از رویه های بدست آوردن بک لینک و پیوند میباشد و علاوه بر بهبود بهینه سازی وب سایت سبب ساز معرفی تارنما و تاثیر مثبت در برندینگ شما می‌شود.

پست های وب لاگ
هر تارنما بایستی دارنده بخشی به اسم بلاگ باشد که بتوان مطالب موثر و منحصربه‌فرد را به استفاده کننده منتقل نماید. در‌این صفحه ها پیوند هایی به صفحه های دیگر وبسایت داده میگردد که‌این فعالیت برای offpage دارنده امتیاز میباشد. چنانچه شما توان تایپ کردن مطالب جالب و مخاطب پسند را ندارید میتوانید از شخص کارشناس برای رئیس محتوا وب سایت خویش منفعت بگیرید. این فعالیت سبب می گردد تا اشخاص اضافه جذب وبسایت شما شوند.

ارسال پست از روش فورم (سالن های رای زنی)
ما می‌توانیم در باطن فورم ها مربوط به وب سایت خودمان حساب ساخت کنیم و مطالب خویش را با دوستانمان به اشتراک بگذاریم. بعضا از سالن های مصاحبه به شما اذن پیوند دهی به سایتتان را هم میدهند. اما بایستی به‌این نکته نیز اعتنا کرد تبلیغات و مطالب نامرتبط در سالن های رای زنی سبب ساز حذف حساب از طرف رئیس سالن میشود.

تثبیت ریپرتاژ اطلاع رسانی :
یک کدام از رویکرد هایی که برای تبلیغ و ساخت بک لینک و پیوند وبسایت ما نقش مهمی دارااست ریپورتاژ اطلاع رسانی در تارنما های دارای اعتبار است. ریپورتاژ قادر است به عنوان نوشته‌ی‌علمی ای منحصر ارائه شود. شما میتوانید ریپورتاژ خویش را در وب سایت های دوستداشتنی، Delicious، StumbleUpon، Propeller، Digg، Ezin، Now public، Go Article و غیره قرار دهید.

پیوند طعمه
در صورتی شما مطلبی را از وب سایت دیگر نسخه برداری میکنید بهتر میباشد پیوند ورقه مربوطه را هم ذکر نمائید این عمل سبب محبوبیت شما در الگوریتم گوگل میباشد و استدلال مهمی دربهبود مرتبه بندی وب سایت میباشد.

مقابله پیوند ها
ما بایستی صفحه ها داخلی خویش را با به کارگیری از کلید کلمه و واژه های کانونی مو جود به مقاله ها دیگر لینک دهیم. پیاده سازی این استراتژی اکثر وقت ها طاقت فرسا میباشد. این مدل لینک و پیوند ها وزن بیشتری از نقطه لحاظ موتورهای کاوش دارا هستند. این دستور سبب ساز محبوبیت لینک و پیوند ما می‌شود، که یکی از دیگر از کارداران مهم الگوریتم های درجه بندی گوگل میباشد.

نوشته‌ی علمی دارای ربط: شناخت با اشکال بک لینک و پیوند، شیوه های تولید آن و تاثیر پیوند سازی در بهینه سازی وبسایت

اشتراک عکس
ما می‌توانیم تصاویر تولیدها اینترنت سایتمان را به اشتراک بگذاریم یا این که آن ها را منتشر کنیم. میتوانیم از دوستانمان بخواهیم که در خصوص آن‌ها حیث بدهند، این فعالیت به ترافیک سایت یاری می نماید. به کار گیری از سایت های اشتراک گذاری عکس مانند فلیکر، پیکاسا، Picli، Tumblr، Instagram، Imgur، و غیره امداد بزرگی به معرفی عکس ها و اینترنت سایتمان می‌کند.

نوشته ی علمی دارای ربط: اهمیت به کار گیری از تصویر در seo وبسایت و شیوه های ساخت محتوای تصویری

 

سئوی خارجی یا این که اف پیج

تبلیغات ویدئویی
تبلیغات تولیدات، ایده ها کارشناسانه و باز‌بینی محصول ها را می‌توانیم در قالب فیلم در یوتیوب، Metacafe، Dailymotion، Vimeo، Vine، Hulu، و غیره به نشر بگذاریم. اشتراک فیلم و عکس یکی مهم ترین عمل های بهینه سازی فرنگی می‌باشد.

ارسال مقاله ها طبقه بندی:
استعمال از وبسایت هایی مانند Craigslist، Kugli، MySpace، iMadespace، Vivastreet برای طبقه بندی مقلات کاربرد ویژه ای داراست و میتوانیم آن‌ها‌را به طور بدون‌پول منتشر کنیم.

فهرست کسب و عمل
سایت خویش را به دایرکتوری های معروف کسب و عمل ارائه دهیم و از مخاطبان محلی و همینطور مخاطبان جهانی بخواهیم تا کسب و عمل شما‌را گزینه عیب گیری و بازبینی قرار دهند. این فعالیت منجر می‌گردد ترافیک وب سایت ارتقاء پیدا نماید. برخی از تارنما های دوستداشتنی مانند بینگ، Justdial، Yelp.com، Sulekha و غیره در قضیه کسب و فعالیت موجود است.

پرسش و جواب
میتوانیم در پرسش و جواب ها کمپانی کنیم. پرسیدن سوال ها وایجاد بک لینک و پیوند به وبسایت در بخش منشا منجر ارتقاء جایگاه بندی و یک رویه عالی برای ارتقا محبوبیت لینک و پیوند میباشد.

اشتراک گذاری مدرک
ما میتوانیم سندها تجاری، بروشورهای اطلاعاتی و اسلایدها را در ورقه ها Google ، SlideShare و غیره به اشتراک بگذاریم. این به ما یاری می‌نماید که وبسایت با اسم تجاری شناسایی شود و یاری به سزایی به برندیگ شما می‌نماید.

ایندکس مقاله‌ها
چنانچه مقاله ها شما خیلی ارتفاع میکشد تا به وسیله گوگل و دیگر موتورهای کاوش ایندکس شود میتوانید به طور دستی آنان‌را ایندکس نمائید و یا این که از ابزار هایی به کار گیری فرمایید تا مقاله ها شما تخت‌گاز بوسیله موتورهای کاوش ایندکس شوند.


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۱۴:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)