مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

از شبکه های اجتماعی بهره ببرید

سئو در مشهد بهینه سازی در مشهد طبق مطالعه انجام شده از سوی وبسایت معتبر Social Media Examiner، 89% بازاریابین آنلاین اشاره کردند که شبکه‌های‌مردمی تاثیر بیشتری در دیده شدن آن‌ها داشته می باشد. به علاوه 75% آنان نیز اعلام کردند که ترافیک سایتشان از طریق فعالیت بیشتر در شبکه های مردمی، افزایش یافته است. فیسبوک، توییتر، لینکدین، یوتیوب، گوگل پلاس، اینستاگرام و پینترست هفت شبکه اجتماعی بسیار بزرگ است که بوسیله بازاریابین آنلاین استفاده می‌شود. فعالیت در شبکه های اجتماعی دیگر مثل یک ابزار محسوب نمی‌شود، بلکه روش حلی اساسی برای افزایش ترافیک ارجاعیست.

هرگاه نوشته‌علمی و لینکی را در شبکه‌های‌اجتماعی به اشتراک می گذارید، احتمال کسب ترافیک ارجاعی را بالا خواهید برد. به علاوه احتمال کسب رده بهتر برای مطالب خودتان را در حاصل گوگل بالاتر می‌برید. 58% بازاریابین آنلاین گزارش داده اند که کار در شبکه های مردمی موجب ارتقا مرتبه سایتشان شده است. همانگونه که ذکر شد، ترافیک ارجاعی نه تنها موجب ارتقاء مشتریانتان می گردد، بلکه به بهینه سازی سایت نیز کمک شایانی خواهد کرد.

کامنت گذاری در وبلاگ ها
سوالی که بسیار از ما پرسیده میگردد اینست که آیا کامنت گذاری در وبلاگ ها بر روی بهینه سازی اثرگذار می باشد؟ پاسخ اینسنت که این مسئله نه تنها بر روی سئو تاثیر مثبتی دارااست، بلکه در افزایش ترافیک ارجاعی نیز موثر است. طبق گفته Neil Patel یکی از کارشناسان دارای اسم و رسم سئو، 240 کامنتی که او در بلاگ ها گذاشته است، موجب ورود 4000 کاربر به سایت او شده است. منتها با وجود این زمینه نبایست به خود این اجازه را دهید که بخواهید اسپم نمائید و کامنتهای نامربوط در وبلاگ ها قرار دهید. در هنگام نوشتن کامنت بدین نکات توجه کنید:

کامنت های مضمون‌ دار بنویسید. هیچ کسی بر روی پیوند های کامنت های مملو از گله و شکایت کلیک نمی کند.
بر روی وب لاگ هایی تمرکز فرمایید که اجازه قرار دادن لینک را به شما می دهند. به خاطر داشته باشید که قصد شما جذب ترافیک بیش تر برای تارنما می باشد و این عمل از طریق لینک دادن در کامنت ها صورت می پذیرد.
همت نمائید اولی نفر در کامنت ها باشید. همانند حاصل موتورهای جستجو، لینک و پیوند هایی که در اولین کامنت ها قرار گرفته اند، احتمال بیشتری برای کلیک شدن دارند.
در انجمن های مصاحبه فعال باشید
انجمن های گفتگو مکان نه برای کسب ترافیک ارجاعیست، اما اکثر اوقات به وسیله بازاریابین آنلاین نادیده گرفته میگردد. مشابه وب لاگ ها بایستی در آغاز گفتگوهای مرتبط را یافته و اطلاعات ارزشمندی به آنان اضافه فرمائید. همت نمائید نوشته هایتان جنبه تبلیغاتی نداشته باشد تا مدیران تالارها و خود کاربران به شما حساس نشوند. در هنگام فعالیت در فروم ها به نکات زیر دقت نمایید:

از فعال بودن تالار گفتمان مطمئن شوید. وقت خود را در انجمن های بدون کاربر و غیر فعال تلف نکنید.
با به کارگیری از نام برند خود ثبت نام کنید. این کار موجب می گردد که کاربران نام برند شما‌را به خاطر بسپارند.
با به کار گیری از قابلیت امضا، لینک های ارجاعی به وبسایت خود ساخت نمایید.
در بیانات شرکت کنید. گفتگوهایی را برای عمل تعیین نمایید که در منطقه فعالیت شما باشد.
از مثال های حقیقی و واقعی استعمال نمائید. به جای به کاربردن سفارش ها، از مثال های حقیقی وواقعی و کاربردی به کار گیری نمائید.
منابع خود را به اشتراک بگذارید. گفتگوی خود را آغاز بزند و به منابعی که تصور می کنید به درد کاربران می خورد، استناد نمایید.
به انتشار اینفوگرافیک بپردازید
اکثر وقت ها کاربران اینترنت در هنگام تعیین منابع مطالعاتیشان، منابع تصویری را تعیین میکنند. مغز آدم به گونه ایست که تصاویر را به یک مشت متن ترجیح می دهد. به علاوه تصاویر از قابلیت و امکان اشتراک گذاری بیشتری برخوردارند. همچنین کاربران اینفوگرافیک ها را بهتر فهم و شعور می‌کنند و داده های پیچیده را می توان از این‌راه منتقل کرد.

جمع بندی
ترافیک های ارجاعی بعد از وروردی های گوگل یکی از گران بها ترین نوع ترافیک است که می‌تواند نرخ تبدیل وبسایت را بالا پیروز شود. از طریق طریق ها ذکر شده میتوانید به افزایش ترافیک ارجاعی سایت یاری نمائید و به صورت غیر بی واسطه تعداد بک لینک های وبسایت را نیز بیشتر نمائید. از نگاه ما رپورتاژ آگهی یکی از بهترین راه‌های کسب ترافیک ارجاعیست که در seo وب سایت نیز تاثیر بسیار مثبتی داراست.

12345(0 رای‌)


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۴۳:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)