مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

تخلف نقض قانون نسخه برداری رایت به DMCA

در این خصوصی از مقاله ها یادگرفتن فارغ از پول سئ سئو در مشهد و سایت کلید موفقیت می خواهیم به ریپورت سایت یا این که به عبارتی گزارش تخلف تارنما اسپم به گوگل بپردازیم .

سئو 
در مشهد
حتماً تابحال برای شما پیش اومده یا این که این که شنیده اید که سایتی با دقت و زحمت و وقت فراوان ایجاد محتوا کرده، از اون طرف یه سایتی اومده عیناً مطلبش رو ازش نسخه برداری و در سایت خودش منتشر کرده .

بدون
اینکه
لینک منشاء بده! 👿 خب این فعالیت نیز از لحاظ اخلاقی و فقهی درست نیست .
و هم این که مقارن با نقض ضابطه کپی رایت (DMCA) می باشد .
فارغ از مشاجره شرعی و اخلاقی داستان، از منظر سئو سایت، گوگل اومده و شیوه و راه حلی رو برای رسیدگی به این امور در خصوص وبسایت های اسکن کننده برای وبسایتهایی که ازشون اسکن شده بنا کرده .

گزارش
تخلف نقض ضابطه نسخه برداری رایت به DMCA گوگل ارسال گزارش(ریپورت سایت) تخلف وبسایت اسپم به گوگل یا به عبارتی گزارش DMCA گوگل همون منش حل طلایی این غول عظیم کاوش گر عالم برای سایتهای قربانی ست .

ناگفته مثال که ریپورت اینترنت تارنما به گوگل حتماً به منزله حذف کل وبسایت یا این که برگه ای خاص وب سایت خاطی از نتایج کاوش نیست .

بلکه درخواست ارسالی شما بدقت زیاد به وسیله کارکنان بخش اسپم گوگل که مدیریتش هم به عهده آقای مت کاتز میباشد حساب و کتاب می شه .

آن‌گاه در صورت ثابت تخلف اینترنت سایت اسپم، گوگل اقدامات حتمی برای جریمه کردن تارنما خاطی را فراهم می کند .

توقف
اسپم
نکات
حساس برای گزارش وب وب سایت اسپم به گوگل در صورتی‌که دیدید سایتی تمام یا این که بخش تقریبا زیادی از مطالب شما را نسخه برداری کرده به گوگل گزارش اسپم فرمایید .
در‌صورتی‌که دیدید سایتی با نسخه برداری مطلب شما در برگه ۳ یا این که ۲ یا این که چه بسا یک و بعضاً بالاتر از سکو شما قرار گرفته شایسته ترین موقع ارسال گزارش اسپم می‌باشد .
ارسال گزارش DMCA درست به گوگل باعث ارتقاء اعتبار و اعتماد شما نزد گوگل شده، که این خود سبب ساز رسیدگی پر سرعت خیس در پروسه بعدی خواهد شد .
تارنما
اسپم را به چه شکل به گوگل معرفی کنیم؟ برای استارت فعالیت صرفا کافیست یک حساب جیمیل داشته باشید .

بعد از آن می بایست وارد مسیر Report alleged copyright To Google شده و تمام بخش ها را بدقت کامل شدن کنید .

نزدیک به یک هفته حوصله نمایید تا اعمال تغییرات از سمت گوگل چهره گیرد .

گزارش
تارنما اسپم از طریق افزونه Google Webspam Report از آنجایی که گوگل همیشه بفکر کسب رضایت و جلب دقت کاربر هست و سالها در این مورد کوشیده برای گزارش تخلف سایت اسپم در مرورگر کروم پلاگین به این خواسته تعبیه کرده .

برای دریافت و نصب این افزونه می بایست وارد آدرس google-webspam-report شوید و یا می توانید اسم “Google Webspam Report” را در Web Store گوگل کروم سرچ نمایید .

بعد اکستنشن اخذ شده به شکل پرچم قرمز رنگ در ابزارهای مرورگر شما ظاهر می شود که با کلیک بر روی اون می تونین به گزارش وب سایت ورژن برداری کننده به گوگل اقدام کنین .


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۴:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)