مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

لندینگ پیج - توصیه بدیهی


توصیه خویش را پر‌نور و بدیهی فرمائید
لندینگ پیج - توصیه بدیهی

یک متخصص بازاریابی به اسم Joe Chernov میگوید: «بازاریابی خوب منجر می شود کمپانی هوشمند به حیث رسد ولی بازاریابی عالی سبب ساز میشوند مشتری حس هوشمندی نماید.» در‌صورتی‌که میخواهید نرخ تبدیل خویش را ارتقا دهید بهتر می‌باشد از این خرد در تولید لندینگ پیج خویش به کار گیری فرمایید.

سئو در مشهد

زمانی که برای اولی توشه برنامه‌ریزی استراتژی با صرفه‌سازی خویش را آغاز کردید به‌این تصور کنید که به چه شکل میتوانید مشتری را به سمت تجربه احساسات مثبت سوق دهید. شما میخواهید که آنها شم هوشمندی، تشکر، الهام‌بخشی و هیجان داشته باشند. با اندیشه کردن به انگیزه مختص مشتری خویش آغاز به عمل فرمایید و آن انگیزه را به یک تیتر تبدیل فرمائید.

۲. لندینگ پیج خویش را بی آلایش نمایید
لندینگ پیج - لندینگ پیج معمولی

یک لندینگ پیج بسیار معمولی ممکن می باشد زخم‌پذیر به حیث رسد ولی از پیچیدگی و گیجی مخاطب دوری می‌نماید. در‌صورتی‌که میخواهید مخاطبان شما روی پاداش تمرکز نمایند آنان را به مبادرت فراخوانی فرمائید.

Dropbox به صورت مداوم یکی‌از مثال‌های گزینه عشق و علاقه اینجانب میباشد. این مجموعه لندینگ پیج‌های بسیار جذابی تولید مینماید که حجم متعددی را فارغ از استعمال زیاد از کلمه ها بازدهی بالایی دارااست. در‌این ورقه تنها 5 عنصر اصلی در بالای ورقه موجود هست و سه آیتم از آنان به اندازه کافی کوچک می‌باشند تا در یک نوار پیمایش قرار گیرند. چهار‌مین تصویری دلپذیر ولی لطیف مهیا مینماید و آخری عنصر تمرکز برروی Call To Action یا این که به عبارتی فراخوانی برای مبادرت می باشد.

۳. رنگ‌های ضد و نقیض را آزمون نمائید
لندینگ پیج - رنگ‌های ضد‌و‌نقیض

شایسته ترین لندینگ پیج‌هایی که تا به امروز چشم‌ام از کنتراست رنگ متعددی به کارگیری کرده‌اند البته از حیث رنگ و وضوح بسیار عالی میباشند.

در نمونه Starbucks شما میتوانید CTA را نادیده بگیرید. حتی با وجود اینکه دکمه «Join now» یا این که فعلا به ما پیوندید رنگ ستاره را در لوگوی سمت چپ منعکس میکند بسیار پررنگ‌خیس و بدیهی‌خیس می باشد. بافت سیاه قضیه عنوان CTA را پاچ می نماید. به علاوه فضای منفی متعددی در بین لوگو و سایر موادتشکیل دهنده موجود هست.

۴. نصیب‌های مهم را در بالای حصار نگه دارید
اصطلاح بالای حصار یه خبر نامه اتلاق میگردد. در خبر نامه‌های سنتی مدام جالب‌ترین ماجرا‌ها در برگه نخستین بالای برگه قرار داده گردیده بودند تا مشتریان بتوانند عنوان ها را ببینند و مایل به خرید خبر نامه باشند.

شما میتوانید با نگه داشتن موادتشکیل دهنده لندینگ پیج خویش در بالای ورقه دیجیتال به عبارتی عمل را انجام دهید. یعنی نقطه‌ای که استفاده کننده برای کسب داده ها بیش تر بایستی در آنجا تکان نماید. اکنون که طولانی تر اشخاص از تلفن‌های هوشمند و تبلت‌ها به کار گیری می نمایند این عمل پاره ای دشوارتر از مدام می‌باشد. خبر خوب اینکه می توانید از نقشه پیمایش یا این که Scroll map استعمال نمایید تا به راحتی وضعیت مکانی میانگین را در دستگاه‌های دیگر مشخص و معلوم نمایید.

۵. از تکنیک‌های کمبود به کارگیری فرمایید
لندینگ پیج - تکنیک‌ کمبود

محدودیت دوران و محدودیت مقدار از رایج‌ترین لغات بازاریابی میباشند. کمبود بازدیدکنندگان لندینگ پیج شما‌را ناچار به انجام این عمل و استعمال از این کلمات می کنند چراکه آنها می دانند چنانچه زیاد منتظر نمایند ورقه را از دست خواهند بخشید.

حتی مغازه‌های پهناور نیز از این نحوه استعمال میکنند. دیدن عباراتی مانند «صرفا 2 دقیقه زمانه باقی میباشد» سبب ساز میگردد تا استفاده کننده بخواهد فورا توصیه دهد و پیشین از هر که دیگری بتواند از کالا استعمال نماید یا این که آن را خریداری نماید.

شما می توانید این فعالیت را در اینترنت‌تارنما خویش انجام دهید و با فعال کردن دوران محدود برای تخفیف یا این که ارائه زمانه معین برای استعمال از یک وبینار که ممکن می باشد دیگر هیچ گاه حادثه نیفتد مخاطبان را جذب فرمائید.

یک زمان‌سنج شمارش معکوس قادر است یک عنصر بصری را به محدودیت بیفزاید. این عمل به بازدیدکنندگان شما می گوید تا چه زمان میتوانند نسبت به‌این توصیه مبادرت نمایند.

۶. دکمه‌های تماس خویش را به طور بی واسطه قرار دهید
یک دکمه مبادرت به تماس یا این که CTA نباید سبب ساز شود که خواننده در گیر استرس و سردرگمی شود. سفارش خویش را بدیهی، مختصر و روشن مطرح کنید. در عکس‌هایی که در ابتدا به اشتراک گذاشتیم متوجه خواهید شد که کمپانی‌ها از لهجه فانتزی و پیشنهادات پیچیده هجران مینمایند و عباراتی نظیر موردها ذیل را به عمل میبرند:

برای دانلود کلیک فرمائید
dropbox تجاری مجانی را آزمون فرمایید
اینک متصل گردید
اینجا را گزینش فرمائید
این کلمات بسیار معمولی ولی تاثیرگذار می باشند.


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۵:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)