مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

با به کارگیری از SSL

با به کارگیری از SSL، دیگر اطمینان دارید که داده ها سری و مهم بازدیدکنندگان تارنما شما رمزنگاری‌شده و مدام درجایی امن مراقبت می گردند . این مورد نه‌فقط در حفظ امنیت، بلکه در رتبه‌بندی سئو شما نیز موءثر هست . بگذارید واضح‌تر بگوییم، اگر از پروتکل HTTPS استعمال نمی‌کنید گوگل به سایت شما برچسب «ناامن» می‌زند و این موضوع را به بازدیدکنندگان نیز اطلاع‌رسانی مینماید .

سئو در مشهد

در صورتی‌که تا حالا از پروتکل HTTPS به کار گیری نمی‌کردید، احتمال دارد خوبتر باشد همین هم اکنون با سرور میزبان خود تماس بگیرید .

8)
وب سایت وردپرسی خود را ازنظر سرعت بهینه‌سازی کنید سرعت لود نه‌تنها یک فاکتور اساسی برای رتبه‌بندی وب سایت شماست، بلکه در تجربه کاربری بازدیدکنندگان هم تأثیرگذار می‌باشد . بر شالوده تحقیقات انجام‌شده هر چه مقطع بارگذاری برگه طولانی‌تر شود احتمال آنکه بازدیدکنندگان صفحه را ترک کنند نیز فراتر می‌رود .
برای این‌که تخت گاز بار گذاری وب سایت خویش پی ببرید ابزارهای مختلفی وجود دارااست که با محاسبه وب سایت شما از صفرتا صد نمره‌ای به آن می‌دهد . و عواملی که منجر کندی بارگذاری وب سایت شما می‌شوند را نیز معرفی مینماید و برای برطرف نمودن آن‌ها راهکارهای را ارائه می‌کند؛راهکارهای نظیر فشرده‌سازی تصاویر کش کردن فایل‌ها در مرورگر که سرعت لود را بالاتر می‌برند .
وردپرس
افزونه‌های متخلفی برای این مراد دارااست که به‌عنوان‌مثال می‌توان از افزونه تحت اسم برد: WP
Rocket، WP Super Cache، Smush Image Compression and Optimization و WP-Optimize
9)
شما هنوز هم می بایست لینک سازی را در سال 2019 در راهکار سئو خود داشته باشید بر مبنا پژوهش ها که اخیر SEMrush انجام داده می باشد این مطلب را صریح می کند که لینک‌ها، برای سایت‌های متمرکز روی کلیدواژه که ماهانه کمتر از 10000 کاوش دارند، اهمیت مضاعف بیشتری از بقیه دست اندرکاران دارا هستند . همچنین، اهمیت لینک‌های داخلی را نیز فراموش نکنید .

اگر در هریک از مطالب خود، به سایر مطالب قدیمی‌تر تارنما پیوند بدهید ضمن ارتقا بازدید از صفحات میتوانید مدت‌زمان باقی ماندن خواننده روی وب‌سایت را نیز ارتقاء دهید . همینطور ارتقا نرخ تعامل کاربران هم مسئله دیگری می‌باشد که با دادن لینک‌های درونی به دست خواهید آورد .

10)
سئو وردپرس با پلاگین Yoast SEO در صورتیکه از دربین لیستی که تابه‌حال ابلاغ کردیم صرفا بخواهید یک مسئله را انجام بدهید ،آن‌یک مسئله همین نصب و راه‌اندازی پلاگین Yoast SEO خواهد بود .

از قدمت پلاگین یوست سئو نزدیک به آبادی سال می‌گذرد،اما تیم توسعه‌دهنده این افزونه در این سال‌ها هیچوقت از به‌روزرسانی آن بر اساس قانون ها جدید سئو و الگوریتم‌های گوگل دست نکشیده‌اند .

بعضا
مزایای به کار گیری از پلاگین یوست سئو وردپرس به شرح زیر هستند:
بهینه‌سازی کامل محتوا: افزونه Yoast SEO از شما می خواهد که یک کلمه حساس دارای اهمیت برای نوشته‌تان گزینش کنید، بعد اطمینان حاصل مینماید که از آن در نقاط استراتژیک مقاله به کارگیری کرده‌اید . همچنین پلاگین Yoast SEO شما‌را در تالیف توضیحات متا (شرح کوتاهی از مقاله که تحت لینک و پیوند آن در گوگل به نمایش درمی‌آید) نیز ارشاد مینماید که این قضیه به معنای ارتقاء کلیک روی مقاله‌تان خواهد بود .


ساخت نقشه‌های وب سایت XML به‌صورت خودکار: کافی می باشد روی دکمه منحصر به فرد به این فعالیت کلیک فرمائید تا افزونه یوست سئو از تمام پست‌ها، صفحات و تصاویر شما نقشه وبسایت بسازد .


اضافه کردن مداد لینک‌ها به فید RSS: از این که مطالبتان را بدزدند خسته شده‌اید؟ پلاگین Yoast SEO به‌طور مداد لینک و پیوند مقاله را به فید RSS شما طولانی تر می‌نماید تا گوگل بداند که شما آفریننده این محتوا بوده‌اید .


البته یکی دیگر از مزایای افزونه یوست سئو وردپرس ، امکان بیشتر کردن یک‌سری کلیدواژه به مطالب شماست . همان‌طور که فراتر هم گفتیم، استانداردهای سئو در سال 2019 به سمتی پیش رفته که هر چه از تعداد و تنوع بالاتری از عبارات اصلی به کار گیری کنید، نتایج بهتری خواهید گرفت .


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۸:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)