مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

با صرفه سازی محتوا

با صرفه
سازی محتوا باصرفه سازی محتوا در حوزه های مختلفی بررسی می گردد . در موضوع سئو داخلی On Page Seo مباحثی در رابطه با محتوای تکراری و کیفیت محتوا و مواردی از این دست مشاجره می شود . در قضیه سئو خارجی مسائلی مانند بازاریابی محتوا و تبلیغات محتوا در فضای آنلاین و موضوعاتی مشابه به آن مورد مطالعه قرار می‌گیرد .

بهترین سئو کار
بهبود محتوای سایت این روز ها به معنا ایجاد محتوای مرتبط با خواست مخاطب میباشد . مراد از خواست مخاطب خواسته مخاطب از کلمه و واژه جستجو گردیده در گوگل یا این که بقیه موتورهای کاوش می باشد .بصورت عامیانه اگر بخواهیم این موضوع را توضیح دهیم می بایست بگوییم که، هرچه محتوای ساخت گردیده ما رابطه بیشتری با واژه و کلمه کاوش شده بوسیله مخاطب داشته باشد . احتمال نمایش لینک وب سایت ما در صفحه نتایج جستجو بالاتر رفته و احتمال اخذ سکو خوبتر در موتور جستجو نیز اکثر می‌گردد .
امروزه گوگل برای ادراک قضیه مد لحاظ کاربران به تعامل کاربران با تارنما های متعدد در آن موضوع می پردازد . مثلا اگر اکثر اوقات کاربرانی که عبارت باطری خودرو را جستجو می نمایند . در نتایج جستجو روی لینک صبا باتری کلیک می نمایند . گوگل رابطه معناداری بین باطری ماشین و این برند پر اسم و رسم ایجاد باطری تولید می‌کند و در نتایج جستجو شرکت های ایجاد باتری بیشتر از دیگر کمپانی ها لیست خواهند شد . مثلا در شرای تارنما شما صرفا به ارائه اطلاعاتی در باره باتری اتومبیل می‌پردازد و فروش باتری اتومبیل در حوزه فعالیتش نیست . احتمال دریافت سکو خوبتر نسبت به فروشندگان باتری خودرو کاهش میابد . چون که مخاطبان اکثر اوقات آن گاه از جستجوی کلمه باتری اتومبیل بر روی پیوند سایت های فروش باتری کلیک کرده اند .
شایسته ترین باصرفه سازی برای وب سایت ساخت محتوایی است که اکثر اوقات مخاطبان خواستار آن میباشند . اما نباید رعایت اصول نگارش محتوا و همینطور تبلیغ برای محتوای ساخت شده را فراموش کرد . مطلقا چه بسا بهترین محتوا هم در شرای تبلیغ نشود بوسیله مخاطبان مورد استقبال و اعتنا قرار نمی گیرد .


برچسب: بهترین سئو کار،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۴:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)