مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

ضرورت وجود محتوا در سئو چیست؟

ضرورت
وجود محتوا در سئو چیست؟ به هفتمی نشست از فراگیری سئو در وبسایت ابزار وردپرس خوش آمدید . بازه زمانی هاست که اهمیت محتوا در اینترنت تارنما ها بر همگان اثبات گردیده و سعی مرسوم فعالان عرصه وب ، جذب مخاطب به معنا عام می باشد .خلل این میباشد که یک اعتقاد اشتباه بوسیله اکثری از اشخاص در این موضوع وجود دارد و آن این میباشد که محتوا یعنی متن و مقاله ؛ به عبارتی تصور می کنند که هرچه مطالب فراوان خیس ایجاد کنند ( به طور معین تولید URL و برگه در وبسایت ) ، در راستای سئو اصولی گام برداشته اند .

سئو در مشهد

فراگیری
سئو محتوای خوب آموزش
سئو محتوای خوب
یک
سئو حرفه ای کدام است؟ تارنما توانا ابزار وردپرس به شما پیشنهاد می نماید که ساخت صفحات بسیار به معنی سئو فن ای و خوب نمی باشد . خوبتر آن میباشد که کاغذ ورود استفاده کننده یا همان ورقه هدف که از آن ذیل تیتر Landing Page خاطره می شود و در گوگل رتبه می گیرد ( google page rank ) را با محتوای درست ، دارای ارتباط و با کیفیت پر کرد تا استفاده وری تارنما بالا برود . عملکرد کنید همیشه محتوای بالای 1000 کلمه و واژه در وبسایت خود تولید فرمائید و امتیاز بالاتری بگیرید .

متاسفانه بعضی مبادرت به ساخت صفحه ها فرعی و درج مطالب فراوان فراوان در فضایی نظیر وب لاگ اینترنت تارنما می نمایند . اما عموماً نارضایتی هایی نیز دارا هستند که این فعالیت به صورت مناسب موثر واقع نشده میباشد . ادله آن می‌باشد که به مخاطب دقیقاً همان چیزی که می منظور را ارائه نکرده اند . مخاطب خواستار داشتن تمامی داده ها اثر گذار و زمینه نیاز به شکل خلاصه می باشد .
ما همیشه بر این تاکید داریم که محتوا می بایست برای استفاده کننده ساخته شود و نه موتور های جستجو!
ویژگی
های یک محتوای عالی سئو خصوصیت
های یک محتوای عالی سئو
از
لحاظ علمی چرا لینک داخلی اصلی است؟ در جلسات پیشین عصر یادگرفتن سئو وردپرس به شما گفتیم وقتی خزنده گوگل ، وارد برگه از تارنما شما می شود، و به محتوای به عنوان مثال در رابطه آموزش با صرفه سازی داخلی تارنما می رسد، پیوند های دیگری در میانه متن شما به سایر صفحات سایتتان می بیند که کاملا به مطلب “آموزش بهینه سازی داخلی سایت” دارای ارتباط می باشد . لذا خزنده وارد آن لینک می شود و محتوای آن لینک را هم ارزیابی می کند .
نتیجه آن این هست که خزنده ها به خیر و خوبی ساختار سایت شما و ادراک می کنند و تمامی مطالب شما را به سرعت ارزیابی و فهرست (index) می کنند و شما ربات و خزنده ها را به مقطع طولانی تری در وبسایت خود درگیر می فرمائید و بخش اعظم به خزیدن واردارشان می کنید!

حضور
روبات موتور کاوش و استفاده کننده به یک شکل است! عینا همین حادثه روی استفاده کننده می افتد .وقتی استفاده کننده مطلب “آموزش با صرفه سازی داخلی سایت” را مشاهده می کند، در به عبارتی حین، تعدادی لینک و پیوند دیگر که برای او مفید میباشد را مشاهده می کند، و دست کم آن این می‌باشد که آنان را در یک تب تازه باز می کند تابعد از مطالعه مطلب، آنان را بخواند .در نتیجه شما کاربر را هم درگیر و جذب می فرمایید و در فیض علاوه بر آنکه bounce rate وبسایت شما کاهش می یابد(بهتر می شود) ،سایت شما از انجا که استفاده کننده اکثر در سایت شما گشت و گذار کرده است، در حافظه استفاده کننده باقی می ماند و در برندینگ و آوازه وب سایت شما به شدت موءثر هست .


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۹:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)