مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

قفل کردن www در آدرس url

قفل
کردن www در آدرس url دومین9 / 10 از 2 کاربر از آنجاییکه اکثر سایت های اهل ایران نیز با www ظاهر می شود نیز سوای آن در این مطلب عملکرد گردیده تا با رعایت اصولی ارزش صفحات خویش رابالا ببرید .خوب تر میباشد بدانید که آدرس دومی یاور با www در اصل subdomain دو‌مین سوای www میباشد . زمانی که روی یک دو‌مین دو یا تعدادی برگه با نشانی های متفاوت داشته باشید که محتوای آن‌ها یکسان باشند ,گوگل قیمت صفحات شما را کاهش می دهد این فرمان یک عدد از اصلی ترین خطاها در وبسایت شما می باشد چون این عمل منجر افت بها کاری وب سایت شما می شود .

سئو در مشهد

به عنوان مثال فرض فرمایید شما در سایتتان 1000 مقاله دارید و وب سایت شما نیز با www و سوای www باز می شود در فیض گوگل در نظر خواهد گرفت که شما برای همگی صفحه ها سایت خود یک کپی دارید که این منجر افت بها همه صفحات تارنما شما می شود . با دقت به نکات ذکر شده خوبتر است سایت خویش را بر پایه استانداردای سازه گردیده و موتورهای جستجوی استاندار پباده سازی فرمائید . از آنجاییکه www یک URL استاندارد می باشد پس بایستی کارایی کرد که از www برای نشانی صفحه های ذخیره گردیده به کار گیری کرد .

برای حل این ایراد می بایست از http redirection 301 با پیشوند www استعمال کرد . با این فعالیت ورقه ی بدون www را به برگه www دار سوق‌دهی می کند این عمل به موتورهای کاوش می فهماند که آدرس سایت یار با www می باشد .

از امر پایین برای حذف www از باطن نشانی به کار گیری می شود .

RewriteCond %{HTTP_HOST} ^example .com$
[NC] RewriteRule ^( .*) http://www .example .com/
[QSA,L,R=301]
توجه داشته باشید که در شرای این کد بر روی سرور شما عمل نکرد سعی فرمایید آرم و $ و[nc] رو از خط نخستین حذف نمایید .

همینطور برای قفل کردن www در نشانی بایستی از این دو خط به جای دو خط پیشین به کارگیری فرمائید .

RewriteCond %{HTTP_HOST} !^www .example .com$
[NC] RewriteRule ^( .*) http://www .example .com/
[QSA,L,R=301]
همینطور مانند بخش قبل اگه این کد فعالیت نکرد آرم های گفته گردیده رو از خط اول کد حذف فرمایید .

از پاراگراف مشکلات دیگری که در پباده سازی وب سایت به وفور چشم می شود وجود index .php یا index .html در آدرس صفحه حساس وبسایت می باشد که در مواردی با index .php و نیز با index .php قابل مشاهده می باشد که گشوده شدن کاغذ اصلی با این پسوند ها به موتورهای کاوش می فهماند که دو اسکن از برگه مهم وجود دارد و در سود از ارزش تارنما شما کم می کند .

برای رفع این خلل و قفل شدن index .php
در صفحه اساسی از فرمان پایین به کارگیری می شود :
RewriteRule ^$ /index .php
[QSA,L,R=301]
در صورتیکه
امر بالا عمل نکرد می توانید از امر پایین به کارگیری فرمائید :
RewriteRule ^$ http://forum .example .com/index .php
[QSA,L,R=301]
با
به کارگیری از این دو ترفند ساده می‌توانید قیمت صفحات خویش را به طور چشمگیری بالا ببرید در حال حاضر بخش اعظمی از سایت‌های بزرگ ایرانی با این نقص‌ مواجه می باشند . پس از مطالعه ی این مقاله و شناخت با این اشتباهات می توانید در زمینه ی پباده سازی وب سایت خویش یکی از موفق ترین برنامه نویسان شناخته شوید .


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۱۸:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)