مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

الگوریتم E-A-T گوگل چه میباشد و چه تاثیری بر وردپرس دارد؟

الگوریتم
E-A-T گوگل چه میباشد و چه تاثیری بر وردپرس دارد؟ 

سئو در مشهد
2 رای الگوریتم
E-A-T گوگل
الگوریتم E-A-T گوگل ، گوشه ای از یک راه و روش طولانی برای تشخیص جایگاه بندی سایت‌ها است که در بروز رسانی‌های جدید گوگل ارائه گردیده می‌باشد . با این‌که تغییرات کوچک به وسیله کارمندان گوگل هر روزه اعمال می‌شود، تغییرات و پیدایش رسانی‌های تعالی میباشند که حقیقتا معاش صاحبان وبسایت را پایین تاثیر قرار میدهند . اما این بار هیچ استثنایی وجود ندارد .
با وجود این‌که این الگوریتم جدید مثل الگوریتم‌های گذشته گوگل خیلی رمز و صدا به را نینداخت، اما پیامدهای دوچندان مهمی همپا خویش داراست که شما به عنوان یک وبمستر بایستی آنان را بدانید . در این مطلب از همیار وردپرس همراه ما باشید تا با ماهیت الگوریتم E-A-T گوگل آشنا شوید، بدانید چه اثری بر منزلت سایت شما در گوگل خواهد داشت و چه گونه مطمئن گردید تارنما وردپرسی شما نیز از این الگوریتم تازه پیروی میکند .

الگوریتم
E-A-T گوگل الگوریتم
E-A-T دقیقا چیست؟ نخستین از تمامی اضطراری است بیان‌کنم که این الگوریتم خیلی هم تازه نمیباشد و از ماه August سال ۲۰۱۸ معرفی شده است . در آن زمان بخش اعظمی از افرادی که در موضوع سئو عمل می‌کردند، شاهد نواساناتی در رتبه‌بندی سایت‌ها به وسیله گوگل بودند . علاوه بر آن شرکت گوگل نیز اعلام کرد که یک بروز رسانی گسترده انجام داده است؛ کاری که معمولا انجام نمی‌دهد .

ولی
آن گاه از این پیدایش رسانی چه اتفاقی افتاد؟ پس از این پیدایش رسانی، شیوه جایگاه بندی صفحات YMYL تغییر‌و تحول یافت . در حالتی که تا به حال واژه ی YMYL به گوشتان نخورده است، شما تنها نیستید . این واژه و کلمه مخفف عبارت Your Money or Your Life بوده و اصطلاحی است که گوگل برای صفحاتی به عمل می‌برد که می توانند به طور بالقوه بر خوشبختی، سلامت، ثبات مالی یا ایمنی یوزرها تاثیر بگذارد . در واقع این بروز رسانی تاثیر متعددی بر سایت‌ها و صفحاتی داشت که در این دسته‌بندی قرار می گیرند . بعضا از وبمستران تغییرات مضاعف متعددی را در ترافیک سایت خود مشاهده کردند که می توانید تاثیر الگوریتم E-A-T گوگل را بر تارنما های پایین ملاحظه کنید .

google
stat- الگوریتم E-A-T گوگل
همانگونه که مشاهده می‌کنید، افت ترافیک بیش از ۵۰ درصد در سایت‌های معروف، عادی به لحاظ نمی‌رسید . به طور کلی، سایت‌هایی که بیشترین مقدار نوسان در ترافیک را تجربه کردند، سایت‌هایی در قضیه سلامت، ورزش، تغذیه و حوزه پزشکی بودند .

google
eat- الگوریتم E-A-T گوگل
همینطور سایت‌هایی در قضیه بازاریابی و کسب و عمل نیز شاهد تغییرات بزرگی بودند . علاوه بر این، الگوریتم E-A-T گوگل بر نتایج جست و جوی محلی هم تاثیر نهاده بود ولی چیزی فقدان که بخش اعظم اشخاص روی آن تمرکز نمایند .

نام
E-A-T از کجا آمد؟ متخصصین
سئو اسم این الگوریتم را E-A-T گذاشتند که مخفف لغت ها تحت است:
Expertise (تخصص): چقدر مدیر تارنما یا تالیف کننده مطلب در زمینه مطلبی که در سایت جان دار است اطلاعات دارااست . این مسئله برای سایت‌های YMYL فوق العاده مهم میباشد که مطالبی که منتشر می کنند شایع و بی شالوده نباشند .
Authoritativeness
(مسئولیت پذیری): اعتبار و مسئولیت‌پذیری وبسایت در قبال محتوایی که منتشر می‌کند Trustworthiness (قابل اعتماد بودن): محاسبه این که چقدر سایت زمینه حیث قابل اطمینان می‌باشد . مثل امنیت و کیفیت وب سایت .
پیاده
سازی دستورالعمل‌های الگوریتم E-A-T گوگل بدون شک سوال شما هم این هست که چه کاری باید انجام دهید تا افت ترافیک، گریبان‌گیر سایتتان نشود؟ یا این که در شرای این رخداد برای شما افتاده است، چه باید بکنید تا به شرایط عادی برگردید؟ در ادامه به این دو سوال پاسخ می دهیم و به شما آموزش می دهیم تا بدانید چه طور می‌توانید از الگوریتم E-A-T در وردپرس پیروی نمایید .

 


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۱:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)