مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

فراگیری بهینه‌سازی سئو در وردپرس با افزونه Yoast SEO

برد و پیشرفت یک وب سایت تهیدست تجربه، زمان و فعالیت‌هایی می‌باشد که مدیران سایت‌ها می بایست آن را به بهترین شکل ممکن انجام دهند . سئو و بهینه‌سازی وب سایت مهمترین رفتار و اعمالی است که رئیس یک وب سایت می بایست به آن توجه زیادی داشته باشد و از آن غافل نشود . در واقع مدیریت یک وبسایت که سئو نشده است، نظیر ماشینی می‌باشد که سوای بنزین قصد تکان داشته باشد! در سئوی وردپرس می توانید از افزونه‌های مختلفی به کارگیری فرمائید که ما Yoast Seo را جهت فراگیری در مقاله ها گذشته محاسبه کردیم و در این مقاله نیز به ادامه فراگیری آن خواهیم پرداخت .

سئو در مشهد

فراگیری
بهینه‌سازی سئو در وردپرس با افزونه Yoast SEO بخش
تجهیزات افزونه یکی دیگر از بخش‌هایی که قابلیت‌های زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد، بخش امکانات می‌باشد . این بخش شامل تنظیماتی است که به شما امداد می‌کند تا بتوانید ویژگی‌های افزونه را جهت نمایش در بخش‌های گوناگون مانند کاغذ ارسال مطلب فعال یا این که غیرفعال نمائید .

 

تجزیه و تحلیل خوانایی: یک عدد از قابلیت‌های زیاد دارای اهمیت و حتمی افزونه، امکان تجزیه و چک خوانایی هست . این بخش به شما یاری می‌کند تا بتوانید جملات خویش را به بهینه‌ترین صورت ممکن نگارش کنید؛ به طور مثال جمله‌ها مضاعف طولانی را به شما نمایش میدهد یا در صورتی‌که پاراگراف‌های شما خیلی طولانی شود یاری می نماید تا بتوانید آن را بهینه‌تر نمایید .

تجزیه بررسی واژه کلیدی: ممکن است بتوان خاطرنشان کرد مهم‌ترین بخش و قابلیت این افزونه، بخش تجزیه و نظارت عبارات اساسی مسئله به کار گیری در مطلب شما می‌باشد . با فعال‌ساز‌ی این بخش در صفحه ارسال متن می‌توانید به خودتان در زمینه ساخت یک محتوای حرفه‌ای بر شالوده یک یا این که چند واژه و کلمه با اهمیت یگانه یاری نمایید . موردها زیاد زیادی می باشند که با فعال سازی این مورد می‌توانند به بهینه‌سازی محتوای تولیدی شما کمک متعددی نمایند .

با
تراکم واژه دارای اهمیت و استانداردهای آن بیشتر آشنا شوید تنظیمات توسعه یافته برگه: با فعال سازی این مورد می‌توانید امکانات زیادی را مثل عنوان‌های مورد استفاده در وب‌سایت و… را فعال نمایید . توصیه می‌کنیم حتما این آیتم را راه اندازی نموده تا بتوانید سئوی وب سایت خود را حرفه‌ای‌تر اعمال نمائید .

نوار منوی مدیریت: با راه اندازی این آیتم در بخش نوار ابزار مدیریت، فهرستی از بعضا بخش‌های پلاگین Yoast Seo در دسترس شما قرار میگیرد .

بنیاد محتوا: برخی از مقاله‌ها طولانی می‌باشند که از آنان به تیتر یک مطلب جامع یا بنیاد محتوا خاطره می‌شود؛ بعضی از فاکتورهای ارائه شده به وسیله پلاگین برای چنین مقاله ها گوناگون هستند که با راه‌اندازی این گزینه، حاذق به مشاهده آن ها می باشید . اما نگران طولانی بودن نوشته خویش نباشید! چون در هنگام نگارش محتوا شما میتوانید این امکان را در به عبارتی برگه تیک بزنید و از تجهیزات آن بهره‌مند گردید .

شمارشگر پیوند متن: این مورد تعداد لینک‌های داخلی و خارجی ارجاع داده گردیده به صفحه های دیگر را چک مینماید و تعداد آن را متناسب با طول مقاله می‌سنجد . پیشنهاد می کنیم این مورد را مسلما تیک بزنید تا به سئوی وبسایت خود کمک کرده باشید .

سئوی
داخلی، سئوی خارجی و تفاوت‌های آنان در چیست؟ اطلاعات
شرکت این بخش دربرگیرنده داده ها شرکت، وب سایت و هویت فعالیت شما می باشد که می بایست متناسب با عنوان سایت خویش و حوزه فعالیتی آن را تکمیل فرمائید .

اسم اینترنت سایت: در این بخش بایستی نامی را برای تارنما یا شرکت خویش انتخاب کنید .

اسم جایگزین: درصورتی که نام کمپانی شما مناسب سناریو در گوگل نمی‌باشد و یا این که نام سایت با اسم کمپانی شما گوناگون است، میتوانید در بخش اول اسم واقعی کمپانی و در بخش دوم اسم تارنما خود را وارد فرمائید تا در گوگل با آن اسم نمایش داده شود .

شرکت یا این که شخص: در این بخش هم باید نوع وبسایت خویش را (شخصی یا این که شرکتی) مشخص و معلوم فرمائید تا در سئوی گوگل بتوانید هدفمندانه‌تر ارتقا مرتبه پیدا نمایید .

ابزارهای
وب‌مستر این بخش مشتمل بر ابزارهای تاییدیه از موتور کاوش نظیر گوگل است که برای ایندکس محتوای سایت در آن ها الزامی میباشند . برای اینکار کافی میباشد کدهای تاییدیه را در همین بخش وارد نمائید .


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ خرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۴۸:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)