مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

سئو سیاه و سفید

سئو به فیس سیاه، بحثی می باشد که همواره در دربین متخصص ها سئو مطرح بوده است . با این حالا به تیتر نکته‌ی اولی که در دعوا سئوکار کلاه سیاه مطرح می‌گردد، همین مرز مابین سئو سیاه و سفید هست .
احتمالا تعجب فرمایید در صورتی‌که بدانید که اکثری از متخصص ها سئو اصلاً برایشان سئو سیاه و سفید معنی ندارد!

سئو در مشهد
مثلاً
همین خرید بک لینک و پیوند که ما در اینترنت وب سایت خویش به اکثری از سئوکاران ارائه میکنیم را در نظر بگیرید! اگر‌چه گوگل رسماً اعلام نموده که خرید و فروش بکلینک ممنوع است، البته مشتریان ما اکثر اوقات از خرید بک لینک راضی بوده و آن را احتمال دارد به تیتر اصلی‌ترین گزینه در استراتژی سئو به شمار می‌آورند!
با این هم اکنون برخی استراتژی‌های سئو، واقعاً تاریک می باشند و دیگر نمی توان آنان را سفید یا این که خاکستری جلوه داد! مثلاً سایت‌هایی که به جای ایجاد محتوا، عملاً استارت به دزدی و کپی سایت‌های دیگر می‌کنند! دیدنی می‌باشد مدیران این سایت‌ها، در حالی در وب سایت‌هایشان مقاله کپی می گردند که خودشان خواب تشریف دارند! قطعاً این نوع سئو را نمی‌توان خاکستری یا این که سپید دانست و اصطلاحاً سیاهی آن بر سفیدی‌اش می‌چربد! در رخ شناختن سئو کار کلاه سیاه می‌توانید سئوی موقت را نیز بشناسید . سئو کلاه سیاه سبب به ساخت نتایج پر سرعت و ناپایدار می شود .

اگر کمی با اصطلاحات در فضای مجازی اشنا باشید، حتماً می دانید که عبارت‌های کلاه سفید و کلاه سیاه، در اصل برای هکرها استفاده میگردند . عملکرد سئو کلاه سیاه هم به هک مضاعف نزدیک می‌باشد . یادگیری روشهای سئوی کلاه سیاه زمینه‌ی سوء استعمال را مهیا می‌نماید و اکثر اوقات اشخاص به همین مراد در پی یادگیری آن می باشند . البته برخی افراد نیز برای رویا رویی با این راه و روش تلاش در یادگیری آن دارا‌هستند .

 

چه
کسانی از سئو کلاه سیاه استعمال می‌نمایند؟ ممکن می‌باشد باورش مشقت بار باشد ولی تجربه ما نشان می دهد که در ایران تقریباً تمام صاحبان سایت‌ها به دنبال آن می‌باشند؛ (وطنم ای شکوه پابرجا!) چرا که متاسفانه همگی فیض فردی خویش را در لحاظ می‌گیرند! بدبختانه به علت سرعت زیاد نتایج، هزینه‌ی ناچیز و عدم نیاز به دسترسی به سایت، مشتریان تمام افرادی که سئو عمل کلاه سپید بوده‌اند، سئو کار کلاه سیاه را به یک سئوی کلاه سپید ترجیح میدهند .

سایت‌هایی که از سئوی کلاه سیاه استعمال میکنند در اثر رویا رویی با الگوریتم‌های رنکینگ گوگل، به بدون چاره سئوی کلاه سپید را در پیش خواهند گرفت .
(البته اگر بخواهند در نتایج باقی بمانند!)
سایت‌هایی
که مدام به سئو کار کلاه سیاه احتیاج دارند سئوی کلاه سیاه برای کلیه‌ی سایت‌هایی که سازه به شرایطی به صورت موقت فعال و راه و روش اندازی می‌شوند، زمینه نیاز است . از جمله‌ی این سایت‌ها می‌توان به سایت‌های فروش فیلم‌های غیر مجاز، سایت‌های ارائه‌ی کالاهای قاچاق، سایت‌هایی که برای تبلیغ سایتی دیگر خط مش اندازی شده‌اند اشاره نمود که قطعاً به سئو کار کلاه سیاه احتیاج دارا‌هستند .
(در ایران عمده سایت‌های همسریابی، چت روم، خرید پروکسی و لارجرباکس و امثالهم که درآمد کلانی نیز دارند! تا ماهی ۲۰ میلیون را خودمان دیده‌ایم!)


کارهای
رخ گرفته توسط سئو فعالیت کلاه سیاه برای دستیابی به سرعت بالاتر ۱-
ایجاد تعداد فراوانی بک لینک و پیوند با لغت مهم سایت

قرارگیری این منش در در میان روشهای سئو فعالیت کلاه سیاه یه خرده جای تعجب دارد . با تصور این که کاربران برای سایتی بک لینک‌های متعددی ساخته‌اند، کلمات لنگرشده با یکدیگر تفاوتهایی بایستی داشته باشند . هنگامی کلیه‌ی لغت ها لنگر گردیده یا این که به عبارتی انکرتکست یک عدد باشند و بکلینک ها بسیار باشند، مطمئن باشید که آن تارنما یک لینک و پیوند را خریداری نموده هست . در این تکنیک وبسایت به وسیله کلمات کلیدی به رتبه‌های بالای گوگل خواهد رسید و پس از اندک وقتی به رتبه‌های پایین‌تر گشوده خواهد گشت .
(خود ما هر ماه حداقل ۵ مشتری به این حالت داریم که می‌خواهند بک لینک‌های فرنگی بی کیفیت خریداری نمایند! با این هم اکنون ما اکیداً از فروش این نوع بکلینک ها امتناع می‌کنیم؛ چرا که واقعاً شکیبایی جر و مشاجره پس از یک‌سری ماه که تارنما افت کرد را نداریم!)


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۷:۳۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)