مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

معنای خطای 404 چیست؟

به طبع برای شما نیز پیش آمده هست که در هنگام وب گردی یا کاوش در وب با خطای 404 یا عبارت این کاغذ مو جود نمیباشد روبه رو گردیده اید .این
غلط معمولا با عبارت های پایین نمایش داده میشود
404
Error HTTP
404 404
Not Found 404
Page Not Found Error
404 Not Found HTTP
404 Not Found 404
File or Directory Not Found The
Requested URL [URL] was not found on this server عبارت های بالا اشکال شکل های قابل سناریو خطای 404 است، که ممکن میباشد با هر کدام از آن ها تا به حالا مواجه شده باشید . در این مقاله می خوا هیم در رابطه با خطای 404، علل رخ دادن آن و اثر خطای 404 بر روی سئو وبسایت و راه و روش های برطرف کردن آن صحبت کنیم .

سئو در مشهد

معنای
خطای 404 چیست؟ در مدل بندی گونه های خطاهای اینترنت پیج به خطاهای محدوده 499-400 خطاهای سمت کلاینت (کاربر) گویند . با این تفاسیر خطای 404 هم یک عدد از خطاهای وب پیج سمت استفاده کننده می باشد و هرگاه استفاده کننده در جستجوی صفحه ای باشد که آن ورقه در سرور جانور نمیباشد با چنین خطایی مواجه خواهد شد . خواسته از خطای سمت کاربر این است که خویش استفاده کننده هم در بروز آن تاثیرگذار میباشد .

خطای 404 نیز می تواند به صورت پیش فرض بوسیله سرور به استفاده کننده نشان داده شود و نیز طراح تارنما می تواند یک ورقه منحصر به فرد با محتوای دلخواه خود که نشان دهنده خطای 404 میباشد را ایجاد کند و این خطا را به کاربر نشان دهد . هم اکنون که با مفهوم این خطا آشنا شدید در بخش بعدی علت های پیدایش خطای 404 را تحلیل خوا‌هیم کرد .

تاثیر
خطای 404 بر سئو
آنالیز
دلایل بروز خطای 404 در این نصیب می خوا‌هیم علل بروز خطای 404 را ارزیابی نماییم .

حذف
شدن صفحات گهگاه وقت ها مدیران سایت، صفحاتی از وبسایت خویش را حذف کرده و یا کاغذ جدیدی برای آن می سازند و برگه اول را به جای ریدایرکت کردن روی صفحه جدید، حذف می کنند . در چنین شرایطی زمانی استفاده کننده لینک ورقه اولیه را کاوش می‌کند با خطای 404 مواجه می شود .

پیوند
های شکسته یا این که اشتباه لینک های شکسته یا غلطی که رئیس پباده سازی اینترنت وبسایت برای یک کاغذ می سازد یا این که لینک هایی که توسط استفاده کننده به صدق تایپ نمی شوند هر دو موجب پیدایش خطای 404 خواهند شد .

پیوند
های فرنگی و مخرب رقبا گاهی زمان ها ممکن می باشد رقبای اینترنت وب سایت شما صفحه های حذف شده و مخربی را به وب سایت شما پیوند کنند تا کاربران شما را با خطای 404 مواجه کرده و روی سئو تارنما شما اثر منفی بگذارند . در ادامه این مقاله به رخ اختصاصی اثر خطای 404 روی سئو تارنما را چک خواهیم کرد .

خطای
404 و اثرات آن روی سئو سایت همان طور که در مقاله‌ها قبل هم در اینترنت وبسایت رایا پارس درباره آن کلام کردیم یک عدد از مهم ترین انگیزه های گوگل از ارائه الگوریتم های متعدد نگهداری رضایت کاربران از محیط اینترنت می‌باشد . پس قطعا اینترنت سایتی که کاربرانش را همیشه با خطای 404 مواجه کند از حیث گوگل به تیتر وب تارنما خاطی شناخته گردیده و موضوع جریمه الگوریتم های گوگل قرار خواهد گرفت و این جریمه تاثیر مضاعف بدی روی مقام آن اینترنت وب سایت و سئو آن خواهد گذاشت .

در بخش قبلی گفتیم استفاده کننده در بروز خطای 404 بی تاثیر نمی‌باشد . ممکن می‌باشد خویش کاربر لینک یک برگه را به نادرست تایپ کرده و با این اشتباه مواجه شود .
اکنون تکلیف سئوکار یا این که طراح تارنما چیست؟
یک طراح وب سایت متخصص می بایست با سیاست و درایت و برای مدیر خطای 404 و رویارویی با اثرات مخرب آن روی سئو سایت، کاغذ ای اختصاصی برای نمایش خطای 404 به کاربر خود طراحی کرده و کاربر را به برگه حیاتی وب وبسایت خود سوق‌دهی کند . طراحی کاغذ ای برای خطای 404 یک عدد از معیارهای سئو می‌باشد . گوگل بر پایه طراحی صفحه با خطای 404 جایگاه وبسایت شما را تعیین می نماید . نکته قابل دقت دیگر این هست که درصورتی که برگه ای را حذف می نمایید باید دیگر صفحه های را ریدایرکت نمائید . برای پیشگیری از بروز خطای 404 و برطرف کردن آن خط مش های دیگری نیز وجود داراست که در بخش بعد از آن به توضیح آن خوا هیم پرداخت .


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۲:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)