مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

اصول و قواعد لینک و پیوند سازی خارجی چیست؟

اصول
و قواعد لینک و پیوند سازی خارجی چیست؟ برای پیوند سازی خارجی، قواعد بسیاری مهمی وجود دارد که نادیده دریافت کردن هرکدام، می تواند زحمات شما را هدر دهد و تارنما شما را پنالتی کند .

سئو در مشهد
بهتر میباشد پیش از مبادرت به لینک سازی فرنگی و به چنگ آوردن بک لینک، به نکات زیر توجه نمایید: 1 . در سایت های مرتبط لینک و پیوند سازی کنید: در حالتی که وب سایت شما در حوزه سرویس ها ماشین فعالیت می کند، نباید در تارنما هایی که درباره فراگیری مطالب درسی مطلب ایجاد می کنند، از شما نامی برده شود . شما می بایست به دنبال پربازدیدترین و پرترافیک ترین سایت در حوزه تخصصی کار خودتان باشید . ولی وب سایت هایی وجود دارا هستند که موقعیت دایره المعارف دارند و موضوعات مختلفی را پوشش می دهند . در‌صورتی‌که قصد دارید این جور وبسایت ها را تعیین کنید، بهتر است از بالا بودن امتیاز این وبسایت ها مطمئن باشید . تارنما برگزیدگان ها از این دست وب سایت های جامع میباشد که در هر دسته، مطلبی برای گفتن دارد و می تواند موجب بالا رفتن بازدید شما بشود .
انجمن ها و فروم های تارنما های پرطرفدار که یوزرها متعددی دارد، لینک و پیوند های حاذق و خیر محسوب می شوند . اسم بردن از وبسایت شما در این انجمن ها و اتاق های گفتگو، مضاعف موثر است و از حیث برخی کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، بهترین تبلیغ محسوب می شود . حضور فعال در انجمن‌ها و پاسخگویی به سوالات، موجب جلب مشتری و هدایت یوزرها به سایت شما می شود . به این ترتیب لینک سازی فرنگی در وب سایت های دارای ارتباط و مفید را از نظر به دور ندارید .
2 . از لغات حساس مختلف به کار گیری کنید: علت آنکه بر داشتن استراتژی لینک و پیوند سازی فرنگی تاکید می شود، این هست که به شما یاری می نماید دیدی جامع داشته باشید و از هیچ نکته ای غافل نشوید . تعیین کلمات با اهمیت بر شالوده استراتژی لینک سازی خارجی به شما می گوید که می بایست از کلمه ها دارای اهمیت متنوع و هم‌خانواده به کار گیری فرمائید تا بهترین سود را بگیرید . برخی مدیران تارنما ها تصور می نمایند که باید برهه زمانی مدت مشخصی را به ارتقاء دادن یک واژه اصلی اختصاص دهند اما این راهکار صحیحی نمیباشد و بازدهی ندارد . بنابراین بهتر هست یک پژوهش جامع بر روی کلمات مهم اثرگذار برای تبلیغ سایت یا متاع خود انجام دهید و بازه زمانی مناسب برای کار کردن بر روی هر دسته از عبارات حیاتی را تعیین کنید .
3 . به وب سایت های گوناگون لینک بدهید: شاید در جستجوهایتان برای به چنگ آوردن لینک، به وبسایت هایی بربخورید که از همگی لحاظ برای افزایش دادن جنس شما مناسب باشند . وب سایت هایی نظیر بیتوته را در نظر بگیرید . این وب سایت ها در همه قضیه ها قضیه دارا هستند و در گوگل از امتیاز بالایی برخوردار هستند . سهل و آسان ترین عمل این میباشد که تمام لینک هایتان را از این وب سایت بگیرید؛ ولی این عمل نادرست می باشد . نباید تصور کنید که داشتن ۱۰۰ پیوند از سایتی پر طرفدار مثل بیتوته می تواند موجب پرورش شگفت انگیز کسب و عمل شما شود؛ برعکس، این کار ترقی کار شما را در یک تراز مشخص، اثبات نگه می داراست . هر URL یک بار برای شما امتیاز می آورد و فراموش نکنید که تعداد بالای Refeering Domain برای شما امتیاز می‌آورد، خیر تعداد لینک‌ها . یک استراتژی لینک سازی فرنگی اصولی، به شما می گوید که به دنبال سایت های متنوع با امتیاز خوب در حوزه تخصصی خودتان باشید .
4 . محتوای وبسایت خویش را بهبود بخشید: پیش از آنکه بک لینک و پیوند بگیرید و در انتظار باشید یوزرها زیادی را به وبسایت خودتان جلب نمایید تا مشتری شما شوند، مطمئن شوید که وب سایت شما از لحاظ رابط کاربری و محتوا بی نیاز گردیده میباشد و سایتی حرفه ای را بالا آورده اید . مدیران دیجیتال مارکتینگ به شما توصیه می نمایند که لندینگ پیج (صفحه فرود) وب سایت خود را طوری طراحی نمایید که جذاب باشد و محصول شما را خیلی سرعت بالا به استفاده کننده معرفی نماید .
5 . در دام مزرعه لینک نیافتید: یک عدد از تکنیک های قدیمی سئو کلاه سیاه، ساخت مزرعه لینک و پیوند می‌باشد که در آن، گروهی از وب وبسایت ها به طور مشترک به یکدیگر لینک و پیوند می‌دهند یا با پرداخت پول به سایت های پربازدید، از آن ها لینک و پیوند اخذ می نمایند . این لینک ها با فریب دادن موتورهای جستجو، قصد دارند که در بازه زمانی زمانی کوتاه، در درجه های بالای نتایج جستجو قرار بگیرند . در صورتی که از چنین وب سایت هایی لینک بگیرید، تارنما شما اسپم می شود . داشتن راهکار پیوند سازی خارجی، به معنا اجتناب از انتشار پیوند در چنین وبسایت هایی هست .
6 . به دنبال سئو کلاه سیاه (Black Hat Seo) نباشید: فراموش نکنید که گوگل رفتا غیر عادی و طبیعی وب سایت شما را متوجه می شود؛ بنابراین به دنبال پیشرفت خیلی پر سرعت نباشید . الگوریتم های گوگل محتوا و لینک های تارنما شما را ارزیابی می نمایند و در صورتی که متوجه شوند شما به دنبال رویش غیر نرمال وبسایت خویش هستید، شما را پنالتی می کنند . از خاطره مبرید که سئو فرایندی مقطع بر می باشد و کیفیت همیشه با اهمیت خیس از کمیت می باشد .

 

عمده
بخوانید : لینک سازی داخلی چیست | اهمیت پیوند سازی داخلی در سئو
مزایای
لینک سازی خارجی


مزایای
پیوند سازی فرنگی چیست؟ لینک و پیوند ها در سئو وب سایت با اهمیت ترین عنصر میباشند . وقتی که شما راهکار پیوند سازی فرنگی را تنظیم کرده و پیوند سازی خارجی را استارت می کنید، باید مراقب باشید تا لینک های کیفیت خوب بگیرید تا موجب ارتقای وب سایت خود شوید .
تعدادی از مزایای پیوند سازی خارجی عبارت می‌باشد از: 1 . کار کشته شناخته شدن اینترنت وب سایت شما: زمانی که کاربران بتوانند محتوای موردنظر خود را از نحوه وبسایت شما به راحتی پیدا کنند، به سایت شما ارجاع می دهند و سایت شما از حیث موتورهای جستجو گر توانا شناخته می شود .
2 . ردیابی ترافیک وبسایت: وقتی که تارنما هایی با ترافیک بالا به تارنما شما ارجاع می دهند، منتخب از ترافیک بالای تارنما آن ها به سایت شما نیز انتقال پیدا می کند . این مقدار ترافیک با ابزارهای تحلیلگر گوگل قابل مقدار گیری می‌باشد و شما می توانید از میزان اثر گذار بودن لینک و پیوند فرنگی باخبر شوید .
3 . اخذ پیوند های متقابل: زمانی که شما در مطالب خود به تارنما های خاصی اشاره کنید، آن ها را دعوت می نمایید که از سایت شما هم بازدید نمایند . با این فعالیت بخت خویش را برای دریافت پیوند متقابل افزایش می دهید . برای اخذ پیوند خارجی، این راه، کم‌هزینه ترین و موثرترین راه است .

اهمیت
پیوند سازی خارجی در سئو چیست؟ • هر پیوند فرنگی به صفحه شما، یک رای (vote) محسوب می شود: لینک و پیوند های فرنگی به گوگل می گویند که صفحه شما از لحاظ محتوا به مقدار کافی عالی است و ارزش به اشتراک گذاشته شدن را داراست . طبق استراتژی لینک و پیوند سازی خارجی، تصاحب کردن پیوند از سایت های معتبر، به شما یاری می نماید تا بیشتر چشم شوید .
• لینک های خارجی ترافیک وب سایت شما را بخش اعظم می نمایند . موتورهای جستجو گر زمانی که یک وب سایت را کراول می کنند، تمام پیوند ها را دنبال نمی کنند؛ ولی اسم بردن از سایت شما در یک وبسایت دیگر، امتیاز محسوب می شود و ترافیک سایتتان را با هدایت یوزرها به وب سایت شما، افزایش می دهد .
• به دست آوردن لینک و پیوند از تارنما هایی با رتبه بالا یا این که دامنه کارکشته باعث می شود که رتبه تارنما شما بهبود پیدا نماید . اصطلاح link juice مثال خوبی برای نشان دادن این موضوع می‌باشد که در‌صورتی‌که وب سایت هایی با اعتبار بالا به شما پیوند بدهند، اعتبار سایت شما نیز بالا می رود .


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۹:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)