مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

بک لینک و پیوند یا لینک و پیوند خارجی چیست؟

بک
لینک و پیوند یا لینک و پیوند خارجی چیست؟ وقتی که برای ارتقای کسب و کار خود به دنبال سئو وب سایت (بهینه سازی تارنما برای موتورهای جستجو) می روید، لینک و پیوند سازی از حساس ترین گرفتاری های شما می شود . لینک هایی که برای سئو تارنما به آن ها نیاز دارید، پیوند های داخلی و لینک های فرنگی میباشند . لینک خارجی، لینکی است که به یک دامنه خارجی، ارجاع می دهد . متخصص ها سئو، استراتژی لینک و پیوند سازی فرنگی را موثرترین عامل در کسب رتبه های بالا در موتورهای کاوش می دانند . لینک و پیوند های خارجی در بالا رفتن اعتبار سایت نقش پررنگی دارند؛ به این عامل که موتورهای جستجوگر، پیوند فرنگی را یک لحاظ مثبت از سمت شخص ثالث در حیث میگیرند . به ابلاغ بهتر، موتورهای کاوش گر بر این باورند که چیزی که دیگر افراد در رابطه وب سایت شما می گویند، مهم‌تر از چیزی است که شما در رابطه خودتان می گویید .

سئو در مشهد

عمده
بخوانید : اصول سئو چه است | یادگیری اصول سئو
پیوند
خارجی چیست


پیوند
سازی خارجی چگونه انجام می شود؟ ساخت بک لینک و پیوند یا پیوند خارجی فعالیت دشواری است؛ به خصوص که اکثر وقت ها کسب و امور در روزهای ابتدایی فعالیت خود، به دنبال آن می پروسه . ایده آل ‌ترین حالت برای داشتن لینک و پیوند خارجی، آن می‌باشد که تارنما های دیگر فارغ از پرداخت هزینه، به وب سایت شما ارجاع دهند؛ البته این حادثه در مراحل بعدی پرورش رخداد می افتد و شما ناچارید مقدمه با پرداخت پول، وبسایت خویش را در معرض دید قرار دهید . خوب تر است بدانید که خرید یا این که فروش پیوند برای بالا بردن رتبه سایت، خلاف قوانین گوگل است؛ چون گوگل به حقوق کاربران اهمیت زیادی می‌دهد و دوست دارد تنها محتواهای عالی در دسترس باشند و وقت کاربران هدر نرود . این دست خطاها ناشی از آشنا نبودن با استراتژی لینک سازی خارجی میباشد . با ما یاور باشید تا با اصول و قواعد تهیه و تنظیم استراتژی لینک سازی آشنا گردید .

راهکار
پیوند سازی فرنگی چیست؟ راهکار لینک و پیوند سازی به این مضمون‌ می باشد که اندازه پیوند دهی به تارنما های دیگر یا این که دریافت لینک و پیوند از وبسایت های مختلف، ارگانیک باشد و شما با برنامه ریزی دقیق، بر پایه کلمات کلیدی، به رخ هدفمند، پیوند دریافت فرمائید .
برای
داشتن یک راهکار پیوند سازی فرنگی مفید، به شما توصیه می کنیم به نکات پایین توجه کنید: 1 . غنی سازی محتوا: از این‌که محتوای شما قیمت لینک و پیوند دادن دارد، مطمئن گردید . درصورتی که محتوای شما به نوع ای نباشد که مخاطب را سرگرم کند، تاثیری نخواهد داشت .
2 . تکثیر رپرتاژ آگهی و مقاله در خبرنامه ها و خبرنامه های اینترنتی: مقالاتی با محتوای مناسب در وب سایت ها و مجلات پر طرفدار منتشر فرمایید .
3 . محتوای خویش را اعتبار بخشید: با ساخت محتوای خلاقانه و یونیک، عملکرد فرمائید به محتوای خود اعتبار ببخشید تا مخاطب را کنجکاو نمائید .
4 . به دنبال وب سایت هایی با page authority بالا در مسئله موضوعات تخصصی سایت خویش بروید . این وب سایت ها مخاطبان اصلی شما را به سایتتان هدایت می نمایند .
5 . بلاگ ساخت کنید: داشتن یک بلاگ با محتوای آموزشی قادر است بهترین فیض را برای کسب و عمل شما به ارمغان بیاورد . قابلیت به اشتراک گذاری مطالب شما با محتواهای آموزشی بالا می رود و عمده دیده می گردید و وبسایت های دارای ربط با حوزه شما، به شما لینک و پیوند می دهند .
6 . شبکه سازی اجتماعی را در لحاظ بگیرید: با افرادی که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند، ارتباط برقرار نمائید و شبکه سازی نمائید . ارتباطات تخصصی موجب تبادل اطلاعات می شود . استراتژی لینک و پیوند سازی فرنگی به شما می گوید که چه شبکه های اجتماعی ای برای رویش کسب و عمل شما مناسب هست .

 

 


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)