مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

افزونه SEO وردپرس

وقتی که بر روی آن کلیک میکنید، به داشبورد افزونه SEO وردپرس وارد می شوید . در اینجا می توانید به گشت و گذار بپردازید و یا این که در آتی پیکربندی پیش فرض این افزونه را بازگردانید . آنگاه از آن محاسبه جعبه پیگردی (Tracking) و امنیت (Security) را پیدا خواهید کرد .

سئو در مشهد

پیگردی
این کار به تالیف کننده ی پلاگین اذن می دهد تا در آتی بتواند مسائل مربوط با پلاگین را دررصورت نیاز بر طرف کند . در صورتی‌که شما در مورد نگهداری اطراف محرمانه خود نگران هستید، آن را غیر فعال نگه دارید .

امنیت
این گزینه، در چهره فعال بودن، به ویراستاران و نویسندگان شما اذن نمی دهد که یک پست را به یک URL دیگر منتقل کنند، که این عمل یک عدد از قابلیت های پلاگین می باشد . فعال کردن این مورد هم آن‌ها را از no-index کردن پست های شما باز می دارد . اگر به ویراستاران و نویسندگان خود اعتماد ندارید، این مورد می بایست فعال شود .

ابزارهای
اینترنت مستر (Webmaster) این ابزار به شما اذن می دهد تا به راحتی مالکیت وبسایت خود را با به کار گیری از کد متا ی ارائه گردیده به وسیله ابزار اینترنت مستر گوگل و بینگ بررسی نمایید . این گزینه همچنین می تواند شما را در تایید وبسایت خویش برای الکسا (Alexa) کمک کند(اگر شما حق اشتراک آنان را دارید) . می توانید مشاهده کنید که اینجانب در کد وب مستر متای گوگل اشتراک دارم .

نکته: به کار گیری از ابزار اینترنت مستر گوگل و بینگ به شما در فهم و شعور خوبتر اخلاق و رفتار وبسایت تان یاری می نماید (مثل این‌که چقدر وب سایت شما دارای ربط گردیده است، خطای ۴۰۴ ، سرعت کاغذ و غیره) .

Dashboard-تنظیمات
سئو در وردپرس
پس از انجام تنظیمات، می توانید بر روی دکمه ای “ذخیره تنظیمات” کلیک کنید .

عنوان ها
و متاها در اینجا پانل عنوان و متاها می آید، این پانل به شما در تنظیمات تیتر ، متاهای سایت گسترده و تمیز کردن head(منظور همان تب head است) ، امداد می نماید .
بیایید ببینید چه آیتم های اینجا هستید و چه‌گونه با آنان کار کنیم:
۱٫
نیروی ویرایش تیتر ها (Force Rewrite Titles)
این آیتم به این مفهوم می‌باشد که پلاگین های SEO وردپرس نیاز به تغییر و تحول تگ عنوان از تم های نصب شده شما دارند، تا بتوانند آن را طبق تنظیمات شما تغییر‌و تحول دهند . این گزینه به طور معمول باید علامت زده شود .

۲٫
تنظیمات متاهای گسترده ی تارنما (Site Wide Meta Settings)
No-index کردن زیرصفحه های آرشیو: این می بایست تیک خورده باشد چون که به صفحه ی منزل ی شما کمک می نماید اهمیت خویش را محافظت کند، ورقه منزل یک عدد از اصلی ترین بخش های وبلاگ شما می باشد .
به کارگیری از تگ کلمه ی با اهمیت meta: اینجانب ترجیح می دهم آن را چک کنم، چون که موتورهای جستجوگر مانند یاهو و بینگ به اهمیت دادن به کلمه و واژه ی با اهمیت meta پر اسم و رسم می باشند . اینها کلمه ها کلیدیی می باشند که مقاله شما بر مبنا آنها میباشد .
طولانی تر کردن تگ noodp متا روبات گستردگی تارنما و بیش تر کردن تگ noydir متا روبات گستردگی سایت: در صورتی‌که وب سایت شما در درحال حاضر حاضر در فهرست یاهو و یاDMOZ باشد، از این گزینه ها استفاده میشود، زیرا گهگاه تایم ها گوگل به دست آوردن شرح وبسایت شما از این فهرست ها را ترجیح میدهد، فعال کردن این تگ ها به شما یاری می کند که این جور خطاها را حذف نمائید .

۳٫
پاکسازی
یک تئوری وجود دارااست که گوگل یک head تطهیر گردیده را ترجیح می دهد . اکثری از تحلیلگران SEO پیشنهاد می دهند که بخش head سایت خویش را پاک نگه دارید، بالا ترین لینک هایی که گوگل بخش اعظم آنان را می خواند از اهمیت بیشتری برخوردارند . اینجانب ترجیح می دهم که این لینک و پیوند ها را نهفته نکنم، همانند RSD، لینک و پیوند های WLW Manifest ولینک های کوتاه پست های وردپرس شما مانند زمانی که از ویرایشگر زنده ی مایکروسافت برای تکثیر پست های خود به کار گیری می کنید، اثر گذار هستند، پس بنابراین مخفی کردن این پیوند ها ترجیح داده نمی شود . در شرای شما برنامه دارید که به هر اکنون head وبلاگ خویش را پاکسازی کنید، من به شما پیشنهاد می کنم که سه آیتم اولیه را تیک بزنید و مورد ی پیوند های RSS سوای تیک زدن رها فرمائید . چرا؟ چون که لینک های RSS توسط برخی از پلاگین های مشخص خوانده می شوند و می تواند به شما اشتراک بیشتری ارائه دهد . برخی ها می گویند این لینک و پیوند هایRSS بودجه های با ارزشی برای وب لاگ شما محسوب می شوند .
این مسئله به اندازه کافی به وسیله افراد مختلفی مطرح گردیده است!


برچسب: سئو در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۶:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)