مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

Off Page بهینه سازی چه می باشد؟


در درس پیشین از فراگیری بهینه سازی باز‌نگری کردیم که on page باصرفه سازی چه چیزی می‌باشد و مشتمل بر چه مواقعی می‌شود . در این درس بخش دیگر باصرفه سازی یعنی Off Page با صرفه سازی را معرفی خوا‌هیم کرد و شیوه‌های انجام سئوی خارجی را باز‌بینی می کنیم .

Off
Page باصرفه سازی چه می باشد؟ سئو
در مشهد Off Page با صرفه سازی به عبارتی سئوی فرنگی سایت است و به همگی اقداماتی گفته می شود که در بیرون از وب سایت انجام می‌دهیم تا seo اینترنت‌تارنما ما بهبود یابد . همان گونه که On page بهینه سازی‌ برای با صرفه‌سازی اینترنت‌تارنما واجب می‌باشد انجام offpage seo وب سایت هم اثرگذار خواهد بود و نباید از آن غافل شد . به همین استدلال مهم ترین موردها سئوی آف پیج را درین درس لیست کرده‌ایم .

مهم ترین
مورد ها Off Page بهینه سازی بخش
اعظمی از اشخاص Off Page سئو را با لینک و لینک سازی می شناسند البته راستی این است که سئو آف پیج سه بخش اساسی داراست:
اخذ
بک پیوند بازاریابی
کانال‌های اجتماعی برند
سازی بک
لینک چه چیزی است؟ بک لینک و پیوند و پیوند به پیوند‌های دریافتی از دیگر اینترنت‌وبسایت‌ها گفته می گردد . مثلا در شرایطی‌که اینترنت‌وبسایت X به اینترنت سایت شما یک لینک دهد، تارنما شما دارنده یک بک‌پیوند خواهد بود .

بک
پیوند قلب تپنده‌ی Off Page سئو
مفهوم
بک پیوند لینک و پیوند‌ها سبب ساز ساز می شوند خزنده‌ها صفحه های اینترنت‌وبسایت شما شل‌خیس پیدا کند و ایندکس خوبتر رخ بگیرد . در شرای اینترنت‌وبسایت X به برگه ها اینترنت وبسایت شما پیوند دهد، این لینک و پیوند و لینک و پیوند به‌این مفهوم هست که وبسایت X ورقه‌ی سایت شمارا تایید کرده و گزیده از اعتبار خود را به اینترنت وبسایت شما بخشیده می‌باشد .
به این ترتیب دریافت بک‌لینک و لینک و پیوند از اینترنت‌تارنما‌های دارنده اعتبار، با کیفیت و دارای ربط به حیطهی کاری شما می تواند در افزایش مرتبه‌ی کاغذ های اینترنت تارنما شما و در نتیجه در seo اینترنت‌سایتتان اثر گذار باشد .

در قبلی اخذ بک‌پیوند از دیگر اینترنت‌تارنما‌ها یک کدام از مهمترین فاکتورهای seo بوده میباشد . به نحوی که در حالتی‌که یک اینترنت‌وبسایت تعداد بالایی بک‌لینک و پیوند با لغت ها کلیدی معلوم دریافت می کرد احتمالاً با جستجوی آن واژه ها در سود ها نخستین‌ی گوگل قرار می‌گرفت .

اما این تمام داستان وجود ندارد! سوء به فعالیت بستن اینترنت‌تارنما‌های بی کیفیت و اسپم از این زمینه سبب ساز شد گوگل با الگوریتم‌های خود (الگوریتم‌ پنگوئن) استارت به نبرد با این اینترنت‌وب سایت‌ها کند .

هنوز بک‌لینک و پیوند تاثیر خیر و خوبی در بهینه سازی اینترنت‌وب وب سایت دارااست البته هرگونه اشتباه و تولید لینک و پیوند و لینک به چهره مصنوعی و مصنوعی و بی‌کیفیت ممکن است موجب شود اینترنت‌تارنما شما در گیر پنالتی گوگل شود .

امروزه اخذ تعداد متعددی لینک با کلمه ها معین یا این که خرید بک‌پیوند از طریق‌های باصرفه سازی کلاه سیاه محسوب م سئو در مشهد ی گردد و موجب پنالتی شدن اینترنت‌تارنما شما خواهد شد .

گوگل
پنالتی چه چیزی است؟ باصرفه
سازی کلاه سیاه چه میباشد؟
براین
اساس سعی نمائید به جای خرید تعداد متعددی بک لینک یا این که دریافت لینک و پیوند و پیوند‌های اسپم محتواهای پیوند پذیر بنویسید، در انجمن‌ها فعالیت داشته باشید، مقالات مهمان بنویسید و… در جلسات آتی طولانی تر در مورد بک‌پیوند توضیح خوا هیم بخشید .


بازاریابی
در کانال‌های اجتماعی بازاریابی در کانال‌های اجتماعی یکی طریق‌های موءثر در Off Page سئو‌ می‌باشد . خوب تر است برای اینترنت‌وب تارنما خود در کانال‌های اجتماعی حساب کاربری تولید نمائید و با اعتنا به راهکار مشخص و معلوم و طریق‌های تبلیغاتی مقدمه به فعالیت فرمائید .

حضور
شما در شبکه های مردمی فواید متعددی دارد از پاراگراف:
جلب
اعتماد یوزرها برند
سازی ارتقاء
ترافیک رابطه
متقابل با یوزرها دریافت
بک پیوند و… .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۳:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک هوشمندانه در شیک رنک|خرید بک لینک به سبک شیک رنک

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۰۹:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

قیمت ورودی گوگل در شیک رنک | خرید ورودی گوگل شیک رنک

به گفته شیک رنک یکی از مهمترین و پر اهمیت ترین فاکتور های سئو و ارتقا رتبه سایت، سرویس های ورودی گوگل می باشد.
افزایش ورودی گوگل بیش از 70 درصد در ارتقا رتبه و افزایش سئو و افزایش رتبه وب سایت تاثیر گذار است حتی اگر سایت شما سئو مناسبی نداشته باشد، اما ورودی های آن منظم و دقیق باشد می تواند جایگاه خوبی را در نتایج کسب کند.
 
 
 
 
زیرا سرویس های ورودی گوگل به سایت ها اعتبار می بخشند تا اینکه سایت ها در زمان پس دادن آزمون یا رقابت قادر باشند با کلمه کلیدی هدف ، نمره خوبی از گوگل دریافت کند و در نتایج برتر گوگل سخنی برای گفتن داشته باشد .
 
 
 
ورودی گوگل از دید گوگل؟
 
هوش مصنوعی گوگل بر این باور است وقتی سایتی ورودی گوگل دارد و مثلا در 10 نتیجه اول، کاربران زیادی بر روی آن کلیک می کنند باید سایت جذابی و مفیدی باشد به طرز شگفت انگیزی رتبه سایت را با کلمه کلیدی فوق افزایش می دهد در نتیجه با دریافت کلیک بیشتر منجر به فروش مناسب و کسب جایگاه بالاتر در نتایج گوگل و میان رقبا بدرخشند این فرایند بکلی باعث افزایش نرخ کلید یا ctr در کلمات کلیدی سایت می گردد.
 
 
 
 
افزایش رتبه ی کلمات کلیدی سایت
ارتقا رتبه الکسا
افزایش میزان طبیعی بودن وب سایت شما در گوگل
کسب رتبه های برتر گوگل در کوتاه ترین زمان ممکن
سرعت ایندکس شدن صفحات سایت
افزایش Page Authority
افزایش Domain Authority
افزایش rank moz
 
 
 
دیگر اثرات ورودی گوگل پیشرفته یا زماندار "80 و "150 و "200 و "250 ثانیه ای
 
بازدهی بالا و ماندگار این روش
بالا بردن ترافیک هدفمند سایت
بالا بردن رتبه سایت در سرچ گوگل
زمان ماندگاری بیشتر کاربر در سایت
کاهش طبیعی رتبه الکسا و افزایش اعتبار سایت
ارتقا فوری Bounce Rate الکسا
ارتقا فوری Daily Pageviews per Visitor الکسا
ارتقا فوری Daily Time on Site الکسا
 
 
 
 
بیشتر وب مستران اولین قدمی که برای آنالیز و رتبه سنجی یک وب سایت در نظر میگیرند بررسی رتبه الکسا آن سایت است. این شیوه ی صحیحی است، چون ورودی های گوگل این توانایی را دارند که نمودار ورودی سایت ها را در الکسا به میزان قابل توجهی در کمترین زمان ممکن ارتقا دهند. ۹۰ درصد وبمستران از سرویس های ورودی گوگل برای طبیعی جلوه دادن رتبه الکسا وب سایت خود بهره می گیرند.
 
 
 
چرا سفارش ورودی گوگل در شیک رنک؟
 
با سفارش سرویس های افزایش ورودی گوگل از شیک رنک براحتی می توانید بازدید های بسیار با کیفیتی برای سایت خود ایجاد نمایید، این فرایند تاثیر بسیار مثبتی در ارتقا جایگاه سایت ها در نتایج گوگل در پی خواهد داشت کافیست حتی یکبار از همین امروز با سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک آغاز کنید .
 
 
 
در سفارشات ورودی گوگل از 198 هزار تومان به بالا دارای سرویس هدیه ارتقا فوری رنک الکسا ایران بهرمند شوید .
مثلا به ازای هر سفارش 198 تومانی از سرویس های ورودی گوگل 1000 IP ویژه جهت ارتقا رنک الکسا ایران طی 24 ساعت از زمان خرید برای همان سفارش مشتریان گرامی اعطا و فعال می گردد .
 
 
 
پیشنهاد شیک رنک قبل از خرید ورودی گوگل
 
در صورتی که عمر وب سایت شما کمتر از یک سال می گذرذ، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.
مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک
 
این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت شما بسیار تاثیر گذار و مفید است اما اگر وب سایت شما بیش از 1 سال سن دارد می توانید از کلمات کلیدی مادر به تنهایی استفاده کنید، در حالت کلی بهتر است تعداد لینک صفحات + کلمات کلیدی بیشتر و ورودی کمتری داشته باشید و بصورت پلکانی مثلا هفتگی یا ماهانه و... تعداد ورودی را افزایش دهید در این حالت ورودی های گوگل دریافتی طبیعی شناخته می شود و همین امر موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه وب سایت تان می گردد .
 
 
سوالات متداول
من ورودی گوگل خریداری کردم اما نتیجه ای نگرفتم چه پیشنهاد بهتری دارید؟
 
با خرید ورودی گوگل به شکل اصولی و طبیعی یعنی در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand و عبارت های مرتبط خود بشدت استفاده نمایید و از خرید ورودی گوگل صرفا با کلمه کلیدی مادر تا زمان نتیجه گیری به ندرت استفاده کنید و به جای آن روی برند سایت خود، و کلمات کلیدی در کنار هم استفاده کنید.
 
اکثر سایت هایی موفقی که به طور طبیعی برندینگ شده اند با سرمایه گذاری میلیاردی و در نهایت با همین روش اصولی یعنی خرید ورودی گوگل با کلمات کلیدی به همراه برند و کیبوردهای مرتبط با ترکیب یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد .
 
 
 
آیا سرویس های ورودی گوگل با IP غیر تکرار هستند؟
 
بله در سرویس های ورودی گوگل مجموعه شیک رنک کلیه ورودی های ارسالی یونیک و غیر تکراری می باشند.
 
 
 
آیا میتوانم پکیج 10,000 هزار ورودی روزانه ورودی گوگل خریداری کنم؟ ضرر ندارد؟
 
همانطور که در پیشنهاد قبل از خرید ورودی گوگل پیشنهاد کردیم (بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید) با این شرایط بلامانع است و می توانید با عبارت برند کیبورد های همراه با برند به تعداد نامحدود ورودی گوگل خریداری کنید.
 
 
 
سرویس های ورودی های گوگل در چه ساعات ارسال می شوند؟
 
سرویس های ورودی گوگل شیک رنک روزانه طی 24 ساعت در شبانه روز تقسیم و ارسال می شوند .
 
 
 
آیا شروع ناگهانی مثلا 10,000 هزار ورودی گوگل و قطع ناگهانی آن، تاثیر منفی دارد؟
 
خیر! اگر با نام برندتان همراه با کلمات کلیدی و برند دار باشد مانند: (افزایش ورودی گوگل شیک رنک) کاملا طبیعی است.
 
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۴۰:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۹:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پکیج لینک سازی داخل سایت

پروژه لینک سازی داخلی سایت

اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !

در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.

همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

 

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت ها در نظر گرفته است که در بین تمامی این فاکتور ها، لینک سازی یا Link Building به شدت می درخشد و جز برترین فاکتور های مهم رتبه بندی در گوگل می باشد .

لینک سازی داخلی سایت گنجینه پنهان و ستون فقرات سئو سایت می باشد چون تاکنون تحت هیچ عنوانی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

صفحات جدید زمانی توسط ربات های گوگل بررسی می شوند که از صفحه ای ایندکس شده، میانبری بین صفحات ایجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لینک های داخلی دسترسی راحت به محتوای جدید و درک ارزشمندی یک صفحه در سایت است مثلا سایتی محتوای تازه ای ایجاد کرده اما هیچ لینک داخلی از سایر صفحات سایت برای آن ایجاد نشده باشد ربات های خزنده گوگل هیچوقت متوجه صفحه جدید سایت نمی شوند و  هیچ اتفاق خاصی برای جایگاه و رتبه سایت رخ نمیدهد.

لینک سازی داخلی سایت نوعی سیگنال مثبت برای موتورهای جستجوست که این صفحه سایت اهمیت بالایی دارد.

منبع شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۱:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

متا چیست؟


متا چه می‌باشد؟ نکات حیاتی در تعیین توضیحات متا توضیحات متا ( Meta Description ) یک خصوصی توضیحات بوده که به تعریف برگه وب می‌پردازد . توضیحات متا سئو در مشهد  بخش اعظم وقت ها برای موتورهای کاوش متن می‌گردد که در هنگام ظواهر شدن ورقه مورد نظر در برگه حاصل موتورهای کاوش توضیح مختصری را به بازدید کننده ارائه نماید .

کد
نمونه توضیحات متا در
زیر یک کد مثال Html برای توضیحات متا آورده شده‌است:

مثال برای توضیحات متا می باشد .
این جهت اکران در ورقه حاصل موتورهای جستجو به فعالیت گیری میگردد">
ارتفاع
باصرفه برای توضیحات متا بطور میانگین ارتفاع با صرفه جهت تایپ کردن توضیحات متا 155 کاراکتر میباشد . بیشتر از این حد ارتفاع ممکن می‌باشد به وسیله موتورهای کاوش نوشته مورد نظر بریده (Crop ) شود . همینطور سفارش می شود ارتفاع توضیحات متا کمتر از 100 کاراکتر نباشد .

 

توضیحات
متا چه میباشد؟ تگ های توضیحات متا برای جایگاه بندی موتورهای جستجو آنچنان اهمیتی ندارند ولی این تگ ها در کلیک کردن به کار گیری کننده در ورقه سود ها موتورهای جستجو اهمیت ویژه ای دارد و هر چقدر تعداد این کلیک ها بیشتر باشد می تواند ورقه مورد نظر در موضع بالاتری در برگه نتیجه ها قرار گیرد و از روئت کرد موتورهای جستجو این به آن معنی است که این توضیحات متا بقدر کافی اثرگذار بوده است که توانسته بازدیدکننده را بسمت خود جلب کند تا روی آن کلیک نماید .

نکات
با اهمیت در تایپ کردن توضیحات متا تایپ
کردن توضیحات فارغ از نقص وظیفه توضیحات متا در واقع تبلیغ ورقه مورد نظر در ورقه نتیجه ها موتورهای کاوش است . این توضیحات سبب ساز میگردد کاوش کننده یک دیدگاهی را از صفحه مورد نظر در ذهن خود متصور شود از این رو نقش بازاریابی جستجو اهمیت خویش را نمایان مینماید . هر چقدر توضیحات کاملتر باشد و از لغت ها اصلی حساس به کارگیری شود منجر میگردد این ورقه تعداد کلیک های بیشتری را به خویش اختصاص دهد .( Click Rate) . برای ارتقا نرخ کلیک ورقه متبوع، موتورهای کاوش مثل گوگل کلمات کلیدی را پر رنگ تر می نمایند . از این رو قبل از تایپ کردن توضیحات متا بایستی به یافت کردن کلمه ها کلیدی خود در کاغذ مورد نظر بپردازید .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۷:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تخلف نقض قانون نسخه برداری رایت به DMCA

در این خصوصی از مقاله ها یادگرفتن فارغ از پول سئ سئو در مشهد و سایت کلید موفقیت می خواهیم به ریپورت سایت یا این که به عبارتی گزارش تخلف تارنما اسپم به گوگل بپردازیم .

سئو 
در مشهد
حتماً تابحال برای شما پیش اومده یا این که این که شنیده اید که سایتی با دقت و زحمت و وقت فراوان ایجاد محتوا کرده، از اون طرف یه سایتی اومده عیناً مطلبش رو ازش نسخه برداری و در سایت خودش منتشر کرده .

بدون
اینکه
لینک منشاء بده! 👿 خب این فعالیت نیز از لحاظ اخلاقی و فقهی درست نیست .
و هم این که مقارن با نقض ضابطه کپی رایت (DMCA) می باشد .
فارغ از مشاجره شرعی و اخلاقی داستان، از منظر سئو سایت، گوگل اومده و شیوه و راه حلی رو برای رسیدگی به این امور در خصوص وبسایت های اسکن کننده برای وبسایتهایی که ازشون اسکن شده بنا کرده .

گزارش
تخلف نقض ضابطه نسخه برداری رایت به DMCA گوگل ارسال گزارش(ریپورت سایت) تخلف وبسایت اسپم به گوگل یا به عبارتی گزارش DMCA گوگل همون منش حل طلایی این غول عظیم کاوش گر عالم برای سایتهای قربانی ست .

ناگفته مثال که ریپورت اینترنت تارنما به گوگل حتماً به منزله حذف کل وبسایت یا این که برگه ای خاص وب سایت خاطی از نتایج کاوش نیست .

بلکه درخواست ارسالی شما بدقت زیاد به وسیله کارکنان بخش اسپم گوگل که مدیریتش هم به عهده آقای مت کاتز میباشد حساب و کتاب می شه .

آن‌گاه در صورت ثابت تخلف اینترنت سایت اسپم، گوگل اقدامات حتمی برای جریمه کردن تارنما خاطی را فراهم می کند .

توقف
اسپم
نکات
حساس برای گزارش وب وب سایت اسپم به گوگل در صورتی‌که دیدید سایتی تمام یا این که بخش تقریبا زیادی از مطالب شما را نسخه برداری کرده به گوگل گزارش اسپم فرمایید .
در‌صورتی‌که دیدید سایتی با نسخه برداری مطلب شما در برگه ۳ یا این که ۲ یا این که چه بسا یک و بعضاً بالاتر از سکو شما قرار گرفته شایسته ترین موقع ارسال گزارش اسپم می‌باشد .
ارسال گزارش DMCA درست به گوگل باعث ارتقاء اعتبار و اعتماد شما نزد گوگل شده، که این خود سبب ساز رسیدگی پر سرعت خیس در پروسه بعدی خواهد شد .
تارنما
اسپم را به چه شکل به گوگل معرفی کنیم؟ برای استارت فعالیت صرفا کافیست یک حساب جیمیل داشته باشید .

بعد از آن می بایست وارد مسیر Report alleged copyright To Google شده و تمام بخش ها را بدقت کامل شدن کنید .

نزدیک به یک هفته حوصله نمایید تا اعمال تغییرات از سمت گوگل چهره گیرد .

گزارش
تارنما اسپم از طریق افزونه Google Webspam Report از آنجایی که گوگل همیشه بفکر کسب رضایت و جلب دقت کاربر هست و سالها در این مورد کوشیده برای گزارش تخلف سایت اسپم در مرورگر کروم پلاگین به این خواسته تعبیه کرده .

برای دریافت و نصب این افزونه می بایست وارد آدرس google-webspam-report شوید و یا می توانید اسم “Google Webspam Report” را در Web Store گوگل کروم سرچ نمایید .

بعد اکستنشن اخذ شده به شکل پرچم قرمز رنگ در ابزارهای مرورگر شما ظاهر می شود که با کلیک بر روی اون می تونین به گزارش وب سایت ورژن برداری کننده به گوگل اقدام کنین .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۴:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دقیقا چه عواملی بر بهینه سازی وبسایت تاثیر دارا هستند؟


دقیقا چه عواملی بر بهینه سازی وبسایت تاثیر دارا هستند؟
اینکه حقیقتا چه معیارهایی در جایگاه‌بندی تارنما‌ها دخیل می باشند، معین وجود ندارد و گوگل مانند گنجی نهفته از آنان حفظ می‌نماید. اینکه یک اینترنت‌وبسایت در لیست نتیجه ها گوگل در مرتبه بالاتری اکران داده شود و یا این که اینکه از مرتبه فعلی خویش سقوط نماید، به رقبای آن اینترنت‌وب سایت بستگی داراست.

بهترین سئو کار

توصیه می‌کنیم این نوشته‌علمی رو از دست ندهید:
تایپ کردن تیتر بهینه سازی گردیده در پلاگین seo Yoast بهینه سازی
گوگل تمام تلاشش را می نماید که شایسته ترین و دارای ربط‌ترین اینترنت‌وب سایت‌ها را به یوزرها خویش عرضه نماید. برای این خواسته تعداد متعددی پارامتر آنالیز را گزینه باز نگری قرار میدهد. هر‌چه اینترنت‌وب سایت امتیاز بهتری درباره با این پارامترها بدست آورد، رقبای خویش را کنار زده و در واقع منجر سقوط آن ها می گردد و خودش را به بالای لیست نزدیک‌خیس می کند.

مبنی بر تجربه و باز بینی وبسایت‌هایی که در کاغذ اولیه گوگل اکران داده می شوند، دست اندرکاران ذیل را می‌قدرت از مهمترین پارامتر‌های انتخاب جایگاه‌بندی وب سایت بوسیله الگوریتم‌ گوگل خاطرنشان کرد.

ساختار قالب
کیفیت محتوا
نشانی دامنه
شرایط هاست
کلیدواژه یا این که واژه و کلمه‌کلیدی
تجربه کاربری
پیوند‌های داخلی
لینک و پیوند‌های فرنگی (بک‌لینک و پیوند)
در ادمه به باز‌نگری بعضا از این پارامترها می پردازیم:

اسم و پسوند دامنه چه تاثیری بر باصرفه‌سازی جستجوی گوگل دارااست؟
در نوشته‌علمی‌ای جدا بطور مفصل در خصوص اصول گزینش اسم دامنه حرف کردیم. اکنون در پاسخ این سوال که آیا اسم دامنه تاثیری بر بهینه سازی تارنما داراست یا این که نه؟ بایستی بیان‌کنم آری، البته تاثیر آن مانند قبلی مالامال‌رنگ وجود ندارد.
در قبل استعمال از کلیدواژه در اسم دامنه سبب ساز می شد تا شما فارغ از زحمت در برگه نخستین گوگل ظواهر گردید. مثلا در‌صورتی‌که وب سایت شما در حوزه فروش اسباب و اثاث خانگی عمل میکرد، با به کارگیری از اسم دامنه foroshlavazemkhanegi.com می‌توانستید براحتی و در نادر‌ترین روزگار به کاغذ اولیه گوگل برسید.


ولی مدتی آن‌گاه، گوگل ذکر کرد که بر پایه ی الگوریتم‌های نو، دامنه‌هایی که در اسم آن ها از کلیدواژه مصرف شده‌میباشد، البته محتوا و کیفیت قابل قبولی ندارند، در گیر تنزل مرتبه خواهند‌شد و این حادثه هم به‌زمین‌خورد.

اصول seo و جایگاه‌بندی وبسایت مشتمل بر فاکتور‌های متعددی می گردد و می‌اقتدار خاطرنشان کرد اسم دامنه در انتهای لیست این فاکتور‌ها جای‌دارد. در واقع تاثیر اسم دامنه بر برندینگ و واحد سنجش فروش بسیار طولانی تر از تاثیر آن بر بهینه سازی میباشد. به این ترتیب تلاش نمایید در سکو اولیه اسم دامنه، مطابق با استانداردهای برندینگ و بازاریابی باشد. برای ثابت این مسئله به نمونه ذیل اعتنا فرمائید:

مقایسه mimos.ir و seoday.ir
هر‌دو این دامنه‌ها در قضیه ارائه سرویس ها seo و بازاریابی کار مینمایند، البته نکته جذاب در زمینه‌ی آنان اینجاست که در اسم mimos هیچ کلمه و واژه‌کلیدی چشم نمیشود، ولی در سکو بالاتری از وب سایت seoday قرار گرفته میباشد.
با وجود توضیحات بالا بهتر میباشد در تعیین پسوند دامنه به موارد ذیل اعتنا داشته باشید:

تجربه نشان داده میباشد که وب سایت‌هایی با پسوند com.، مقام بهتری در سکو‌بندی گوگل دارا هستند.
با‌ دقت به محدودیت‌های اعمال گردیده و توسعه و گسترش به کارگیری از غربال‌شکن‌ها، گوگل براحتی توانا به تشخیص حالت جغرافیایی وجود ندارد به این ترتیب به کارگیری از پسوند‌هایی مانند .ir، .co.ir و … توصیه نمی شود.
استعمال از اسم دامنه کوتاه بهتر میباشد.
آیا قالب وردپرس وبسایت شما بر seo تاثیر‌گذار میباشد؟ چه‌گونه؟
حتما قالب تارنما روی باصرفه‌سازی برای موتورهای کاوش اثر گذار میباشد. یک کدام از دلایلی که ما به بهینه سازی داخلی و تکنیکال اهمیت می دهیم و ایرادات فنی را برطرف کنیم همین میباشد.
علاوه بر مواقعی که در نوشته‌علمی تعیین قالب وب سایت گفتیم، برای این‌که قالبی هماهنگ با اصول بهینه سازی داشته باشید می بایست موردها چون را هم در لحاظ بگیرید:

استعمال ازHTML5 , Doctype به جای تکنولوژی‌های دیرین
پباده سازی ریسپانسیو
رعایت اصول پباده سازی
رعایت حجم فولدر‌ها
او‌لین چیزی که لحاظ موتورهای کاوش را جلب می کند، کدهای قالب و وب سایت میباشد. در شرایطی‌که این کدها با تکنولوژی دیرین درج شده باشد یا این که ریسپانسیو (به انگلیسی: Responsive) نباشد و واضح‌ترین اصول پباده سازی را رعایت نکرده باشد، گوگل دلیلی برای اهمیت دادن به وبسایت شما ندارد. رعایت نکردن این مورد ها مثل این میباشد که با جامه‌های نا مرتب و آلوده وارد مهمترین گردهمایی کاری عمرتان گردید.
در‌حالتی که از در آغاز با یادگرفتن‌ فعال‌سازی کسب‌وکار آنلاین با اینترنت‌وبسایت یار و همدم بوده باشید و نوشته‌ی علمی تعیین سیستم رئیس محتوا را خوانده باشید، احتمالا وب سایت خویش را با وردپرس پیاده کرده‌اید. مهم ترین مزیتی که وردپرس دارااست، هماهنگی شگفت‌انگیز آن با اصول و ضوابط seo میباشد. به این ترتیب شما یک گام جلوتر از سیستم‌های رئیس محتوای منحصر به فرد در تکان میباشید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۵۳:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بررسی، حق تقدم بندی و رئیس بهینه سازی

نصیب هفتم: بررسی، حق تقدم بندی و رئیس بهینه سازی

بخش ضروری هر استراتژی راهنمای صفر تا صد بهینه سازی برای مبتدیان
در شرایطی که عشق و علاقه شما به یادگیری seo به حدی باشد که موجب بالاتر رفتن شما گردیده و شمارا ترغیب به اجرا و آزمایش مفاهیم آن نماید، در‌این‌صورت‌ میباشد که حداکثر منفعت را از این مقاله اخذ خواهید کرد.

سئو در مشهد

این راهنما به طوری پباده سازی شده‌است که از تمام جنبه ها به seo نگاه می نماید. این جنبه ها مشتمل بر یافتن کلمه ها و عباراتی (عبارات کلیدی) در سمت تولید ترافیک برای وبسایت شما، گزینه پسند کردن تارنما از حیث موتورهای کاوش و لینک و پیوند سازی و بازاریابی برای سایت می‌شود.

دنیای seo و seo سایت ها پیچیده بوده و دائما در درحال حاضر تغییر‌و تحول میباشد، البته شما می‌توانید به راحتی مبانی آن را ادراک نمائید. حتی داشتن مقداری داده ها دراین باره می‌تواند تفاوت بزرگی در فیض فعالیت تولید کند. فراگیری های seo بدون‌پول متعددی در اینترنت همانند این ورقه وجود دارا هستند که میتوانید از آنان منفعت ببرید.

بهینه سازی
از این داده ها به کارگیری کرده و با ادغام آن‌ها و تمرین در seo به مسیر خویش در راه و روش وصال به پیروزی ادامه دهید.

چه اطلاعاتی از این راهنما کسب خواهید کرد؟
آیا تا به امروز اصطلاح سلسله مراتب نیازهای مزلو را شنیده اید؟ مزلو تئوری سرازیر شناسیست که به حق تقدم بندی مهم ترین نیازهای بشر مانند هوا، آب و امنیت نسبت به دیگر نیازهای ثانویه وی مانند عزت نفس و وابستگی اجتماعی می‌پردازد. طبق این تئوری سوای رفع نیازهای تحت هرم، نمی اقتدار به نیازهای بالا دستی دست یافت. برای مثال عشق و علاقه فارغ از دسترسی به خوراک معنایی ندارد!

ما از این تئوری برای یادگیری seo استعمال کرده و فرآیند گوناگون آن را حق تقدم بندی کرده ایم:

دسترسی موتورهای کاوش به سایت تا آنان بتوانند محتوای سایت را ایندکس نمایند
محتوای خیر و خوبی که به پرسش یوزرها جواب دهد
لغت ها کلیدی باصرفه گردیده ای که موجب جذب یوزرها و موتورهای کاوش شود
تجربه کاربری فوق العاده ای که مشتمل بر سرعت بالای وب سایت، راحتی فعالیت با آن و رابط کاربری قابل قبولی باشد
محتوای ارزشمندی که پتانسیل اشتراک گذاری در شبکه‌های‌عمومی، کسب پیوند و نقل عهد را داشته باشد
تیتر برگه، یو آر ال و توضیحاتی که موجب کسب نرخ کلیک بالاتری از حاصل کاوش شود
نماد گذاری (اسکیما برند آپ) که موجب تفاوت در دسته اکران تارنما شما با سایر افراد در نتیجه ها کاوش شود
ما قصد داریم که در‌این راهنما، قدم به قدم به توضیح ظریف این موضوعات بپردازیم.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۴۴:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

توضیحات متا چه میباشد؟


20 اردیبهشت ماه 1395 - 19:29
- مولف رحمان صادقی

بهترین سئو کار

2 0
توضیحات متا چه می‌باشد؟ نکات کلیدی در تعیین توضیحات متا
توضیحات متا ( Meta Description ) یک سری توضیحات بوده که به تعریف ورقه اینترنت میپردازد. توضیحات متا اکثر وقت ها برای موتورهای کاوش نوشته میگردد که در هنگام ظواهر شدن کاغذ متبوع در کاغذ حاصل موتورهای کاوش توضیح مختصری را به بازدید کننده ارائه کند.

کد مثال توضیحات متا
در تحت یک کد مثال Html برای توضیحات متا آورده شده‌است:


مثال برای توضیحات متا میباشد. این جهت اکران در برگه حاصل موتورهای کاوش به کار گیری میگردد">

ارتفاع باصرفه برای توضیحات متا
بطور میانگین ارتفاع باصرفه جهت تایپ کردن توضیحات متا 155 کاراکتر میباشد. اضافه از این حد ارتفاع ممکن میباشد بوسیله موتورهای کاوش متن متبوع بریده (Crop ) شود. همینطور سفارش می شود ارتفاع توضیحات متا کمتر از 100 کاراکتر نباشد.

 

توضیحات متا چه میباشد؟
تگ های توضیحات متا برای مرتبه بندی موتورهای کاوش آنچنان اهمیتی ندارند اما این تگ ها در کلیک کردن استفاده کننده در ورقه نتیجه ها موتورهای کاوش اهمیت ویژه ای داراست و هر چقدر تعداد این کلیک ها اضافه باشد میتواند برگه متبوع در موضع بالاتری در کاغذ نتیجه ها قرار گیرد و از دید موتورهای کاوش این به آن معنی میباشد که‌این توضیحات متا بقدر کافی موثر بوده میباشد که توانسته بازدیدکننده را بسمت خویش جلب کند تا روی آن کلیک نماید.

نکات کلیدی در تایپ کردن توضیحات متا
تایپ کردن توضیحات بدون نقص
وظیفه توضیحات متا در واقع تبلیغ برگه متبوع در برگه نتیجه ها موتورهای کاوش میباشد. این توضیحات سبب میشود کاوش کننده یک دیدگاهی را از برگه متبوع در ذهن خویش متصور شود از این رو نقش بازاریابی کاوش اهمیت خویش را نمایان مینماید. هر چقدر توضیحات کاملتر باشد و از لغت ها کلیدی مهم استعمال شود منجر می‌گردد این برگه تعداد کلیک های بیشتری را به خویش اختصاص دهد.( Click Rate). برای ارتقا نرخ کلیک برگه متبوع، موتورهای کاوش مثل گوگل لغات کلیدی را پر رنگ خیس می‌نمایند. از این رو گذشته از تایپ کردن توضیحات متا باید به یافت کردن عبارات کلیدی خویش در برگه متبوع بپردازید.


برچسب: بهترین سئو کار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۹:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)