مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

نحوه عملکرد موتورهای جستجو

سئو در مشهد  درین درس شیوه کارایی موتورهای کاوش را کاملا فرا خواهید گرفت. همانگونه که در درس 1 : ” seo چه است؟ ” بیان شد، موتورهای کاوش ماشین های جواب دادن به سوالهای ما می‌باشند. آن ها برای کشف، فهم و شعور و سازماندهی محتوای اینترنت بوجود آمده اند تا جواب های مربوطه به سوال ها مارا ارائه دهند.

برای نشان دادن تارنما شما در نتیجه ها موتورهای کاوش همانند گوگل ، در آغاز می بایست محتوای شما برای موتورهای کاوش قابل مشاهده باشد. این آیتم مهم‌ترین قطعه از جورچین بهینه سازی وبسایت هست. در صورتی وبسایت شما بوسیله ربات های موتورهای کاوش پیدا نشود، هیچ راهی نیست که در SERP (ورقه نتیجه ها موتور ها کاوش) چشم گردید. پس کاری که شما می بایست در بالا انجام دهید ، فهم صحیح شیوه همت موتورهای کاوش می‌باشد !

موتورهای کاوش چه گونه عمل می‌نمایند؟
طرز تلاش موتورهای کاوش دارنده سه نصیب اصلی است :

خزیدن : موتورهای کاوش توسط ربات هایی که دارا‌هستند در محتوای اینترنت به کاوش میپردازند و با رفتن به باطن نشانی صفحه ها وب سایت ها ( URL ) ، درپی کدها و محتوای متنی آنان میباشند.

ایندکس کردن : ربات های گوگل و بقیه موتورهای کاوش هنگام خزیدن در وبسایت ها ، داده ها آن‌ها را ذخیره و سازماندهی می‌کنند. این کار دقیقا شبیه فهرست کردن داده ها یک کتاب هست. بدین کار ایندکس کردن کاغذ یا این که وب سایت میگویند. زمانی که برگه ای از یک وبسایت ایندکس شود ، به‌این معناست که در نتیجه ها کاوش قابل مشاهده است. اما صرفا برای درخواست های دارای ربط به آن برگه از وبسایت!

درجه بندی : بعداز ایندکس کردن صفحه های ، نوبت به درجه بندی صفحه ها دارای ارتباط می‌شود. هنگام جستجوی یک استفاده کننده در گوگل یا این که بقیه موتورهای کاوش ،مرتبه بندی سبب میشود که حاصل بهتر و دارای ارتباط خیس ، بر حسب حق تقدم به وی اکران داده شوند. انگیزه اصلی درجه بندی ، ارائه شایسته ترین جواب به پرسش کاوشگر است.

خزیدن یا این که ” crawling ” در موتورهای کاوش به چه معناست ؟
خزیدن مراحل کشف اطلاعت بوسیله موتورهای کاوش می‌باشد که در آن موتورهای کاوش یک مجموعه از روبات های متعدد را به وب سایت ها می فرستند (که تحت عنوان خزنده ها یا این که اسپایدر ها شناخته میشوند) تا برای یافت کردن محتوای تازه و آپ تو دیت گردیده کوشش کنند. محتوا قادر است ماهیت های مختلفی داشته باشد. قادر است یک برگه اینترنت، یک تصویر، یک ویدئو، یک PDF و غیره باشد . البته فارغ از در لحاظ دریافت کردن فرمت آن ، محتوا به وسیله پیوند ها کشف میشود.

ربات های گوگل در آغاز تعداد مقداری از صفحه های یک وب سایت را باز‌بینی می‌نمایند ، آن گاه با جستجوی بدون نقص در آن صفحه های تمام لینک و پیوند های آن را پیدا میکنند. این لینک و پیوند ها حکم رمز نخ را برای آن‌ها دارا هستند. از روش ورود به پیوند های پیدا گردیده ، صفحه ها و محتواهای تازه را پیدا می نمایند و آن‌گاه آنان‌را ایندکس میکنند. نام این دیتابیس پهناور که کلیه آدرسهای (URL) صفحه های ایندکس گردیده در آن مراقبت می‌گردد ، کافئین اسم داراست. وقتی که کاربری در گوگل به کاوش میپردازد ، گوگل از بین صفحه ها ایندکس گردیده شایسته ترین و مطلوب ترین حاصل را به استفاده کننده نشان می‌دهد.

ایندکس شدن در موتورهای کاوش به چه معناست؟
به پروسه باز‌بینی و ذخیره سازی صفحه ها وبسایت ها به وسیله موتورهای کاوش ، ایندکس شدن می‌گویند. این داده ها در یک دیتابیس بسیار پهناور ذخیره میشوند. زمانی که یک استفاده کننده به جستجوی یک کلمه و واژه و یا این که عبارت کلیدی میپردازد ، موتورهای کاوش تمام اطلاعاتی که ذخیره کرده اند را باز‌بینی می‌نمایند تا دارای ربط ترین صفحه ها را بر حسب حق تقدم به وی اکران دهند.

معنای رنکینگ “Ranking ” در موتورهای کاوش
وقتی که فردی جستجویی انجام میدهد ، موتور کاوش میخواهد با شایسته ترین جواب ها ، سوال آن فرد را برطرف نماید. برای این فعالیت به همگی صفحاتی که تا قبل از این ایندکس کرده و به مسئله کاوش گردیده دارای ارتباط می‌باشند ، نمره میدهد. آن گاه همگی این صفحه ها را بر حسب مطلوب ترین حاصل و بر حسب نمره هایی که به آنها داده ، به ترتیب به استفاده کننده اکران می‌دهد. به‌این درجه بندی مطالب دارای ارتباط و موءثر ، رنکینگ گفته می گردد. شما میتوانید رنکیگ موتورهای کاوش را بدین فیس در حیث بگیرید : هر فیض ای که فراتر نشان داده میشود ، از نگاه موتورهای کاوش مقاله دارای ارتباط خیس و مفیدتری برای کاوشگر می‌باشد.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۰۰:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گرفتاری‌های مدیران تارنما‌ها و بلاگ‌ها در بخش سئو

سئو در مشهد یکی‌از داغ‌ترین گرفتاری‌های مدیران وبسایت‌ها و وب لاگ‌ها در بخش بهینه سازی دعوا بک پیوند می باشد. درین نوشته‌ی‌علمی از seo ۲۴ قصد داریم به‌این بپردازیم که بک لینک و پیوند چه چیزی میباشد و این مبحث را به صورت بی نقص با جزئیات گزینه گشوده نگری در اختیار بگذاریم.
seo در مشهد

بک پیوند (Backlink) چه میباشد؟به گویش بی آلایش بک پیوند به پیوندهایی گفته می شود که از وب سایت‌های دیگر به اینترنت سایت شما داده میشود. وقتی که از وب سایت خویش به وبسایت دیگر لینک و پیوند می‌دهید، وب سایت مقابل از وب سایت شما بک لینک و پیوند دریافت کرده‌می باشد.
بک لینک و پیوند در seo چقدر مهم میباشد؟قیمت بک پیوند در بهینه سازی می‌توان بیان کرد نسبتاً مهم می باشد، تجربه نشان داده اینترنت سایت‌هایی که بک پیوند های طبیعی زیاد دارند و در کنار آن محتوای منظم و جدید ایجاد مینمایند، سکو خیر دارا هستند.
برای روشن شدن اهمیت Backlink در بهینه سازی و بهینه سازی اینترنت سایت به‌این مثال دقت فرمایید:فرض نمایید شما در گردهمایی‌ای موضوعی را بیان کردید و ۱۰ نفر موضوعی را که بیان کردید تایید کردند و به آن رأی دادند؛ بعد فرد دیگری موضوعی را خاطرنشان کرد و ۴ نفر به وی رأی دادند و اورا تأیید کردند. حال حرف شما ارزش طولانی خیس دارد یا این که شخص مقابل؟ جواب بدیهی می‌باشد که شما! زیرا اشخاصی که حرف شما را تایید می‌نمایند بیشتر از شخص مقابل می‌باشد. بک لینک و پیوند هم به‌این فیس میباشد؛ نسبتاً مانند رأی میماند، هرچه بک پیوند‌های شما طولانی تر به وب سایت شما و مطالب شما باشد یعنی اشخاص بیشتری به آن رأی می دهند، آن را دوست دارند و گزینه تاییدشان می باشد، پس رتبه بهتری را خواهید داشت. بک لینک و پیوند از فاکتورهایی میباشد که سکو وبسایت را معین می‌نماید.

آیا بک پیوند می بایست خریداری شود؟در حالتی‌که بدین تفکر میباشید که با خرید بک لینک و پیوند در وبسایت‌های با پیج رنک بالا می توانید توان دامین و اینترنت سایت خویش را ارتقا داده و مرتبه بهتری را بگیرید، دشوار در اشتباهید! زیرا گوگل و بقیه موتورهای کاوش توانا به راحتی اینترنت سایت‌هایی که جهت کسب سکو بهتر در کاوش اقدام به خرید پیوند می نمایند را شناسایی نموده و از سکو آنها می‌کاهد. ولی شایان ذکر می باشد در صورتی‌که مایلید در یک اینترنت سایت تبلیغات متنی بدهید، با Nofollow سازی پیوند می توانید دیگر نگران بوجود وارد شدن مشکلی برای اینترنت سایت خویش نباشید. شاید سوال فرمائید که درصورتی که بک پیوند را خریداری نکنیم پس چگونه میتوانیم به اینترنت سایت خویش بک لینک و پیوند دریافت کنیم و بدین شیوه اقتدار وب سایت خویش را ارتقاء داده و سکو بالاتری را کسب کنیم؟ جواب این میباشد که شما بایستی بک پیوند‌ها را به صورت طبیعی دریافت نمائید؛ یعنی مطالب جدید و کاربردی ایجاد نمائید تا یوزرها در وبسایت‌ها و بلاگ‌های خویش لینک و پیوند‌های شما را قرار دهند. همینطور از شبکه‌های‌اجتماعی می توانید برای یک پیوند بیلدینگ سالم به کار گیری نمایید.

مشخصه های بک لینک و پیوند خوب و بد چه می باشد؟در یک حرف می‌توان خاطرنشان کرد لینکی که شما درخواست گذاشتن آن را کرده باشید پیوند خراب و به لینکی که یوزرها به میل خویش می گذارند پیوند خوب گفته می‌گردد. چرا؟ زیرا وقتی که شما جهت گذاشتن پیوند خویش پول پرداخت می کنید توقع دارید که لینک و پیوند شما در تمام صفحات اکران داده شود، کلمه و کلمه کلیدی مهم سایت شما لینک و پیوند شود، Dofollow باشد و … پس از مشخصه های لینک و پیوند بد می‌توان به مورد ها ذیل اشاره کرد:
– پیوند شدن کلمه و واژه و کلمه مهم کلیدی وبسایت: برای مثال در شرایطی‌که اینترنت سایت در امر seo می باشد، در تمامی جا به کلمه و واژه و کلمه بهینه سازی پیوند میشود، این لینک و پیوند غیر طبیعی و بد اطلاق می شود، زیرا یوزرها معمولا چنین کاری نمیکنند مگر اینکه مبلغی دریافت کرده باشند.
– لینک و پیوند شدن وبسایت در تمام صفحات سایت: این هم یکی مواقعی می‌باشد که باعث می شود بک لینک و پیوند به بک لینک و پیوند بد تبدیل شود، زیرا کمتر رئیس سایتی حاضر میگردد پیوند کسی را در تمام صفحه های اینترنت سایت خویش قرار دهد مگر اینکه مبلغی دریافت کرده‌با‌شد.
– پیوند شدن کاغذ اصلی سایت: درصورتی که تمامی به کاغذ اصلی شما لینک و پیوند بدهند و به مطالب وبسایت شما پیوند ندهند جای نگرانی میباشد، زیرا این گزینه هم سبب می شود بک پیوند به بک لینک و پیوند بد تبدیل شود.
– لینک و پیوند شدن وبسایت شما در اینترنت سایت غیرمرتبط به قضیه وبسایت: معمولا یوزرها در وب سایت خویش پیوند‌هایی را قرار می دهند که با زمینه وبلاگشان دارای ربط باشد، در صورتی‌که قضیه اینترنت سایت شما درباره‌ی باصرفه سازی وبسایت باشد و در آن وبسایت اسب فروشی را پیوند نمایید، طبیعی میباشد که بک پیوند بد می باشد.
– پیوند شدن سایت در وبسایت های ورژن برداری بردار و بی کیفیت: همان طور که سایت‌های بی کیفیت خودشان کیفیت چندانی ندارند، پیوند‌هایی که از آن‌ها به وبسایت شما ارسال می شود نیز بد می باشد و در‌حالتی که آن اینترنت سایت‌ها اسپم باشند، حتی سبب می گردد در قوانینی به سکو وبسایت شما آسیب برساند.
– لینک و پیوند شدن وبسایت به صورت مخفی: لینک و پیوند‌ها را قرار می دهند تا یوزرها ببینند و از آن به کارگیری نمایند، ولی هنگامی که لینک و پیوند مخفی باشد و قابل اکران نباشد، Backlink غیرطبیعی میباشد.
شایان ذکر می باشد در حالتی که در زمینه‌ی ها فوق لینک و پیوند شما Nofollow باشد، رتبه وبسایت شما هیچ نخواهد مشاهده کرد.

بک لینک و پیوند Nofollow و Dofollow چه چیزی میباشد؟پیوند های Nofollow لینک و پیوند‌هایی میباشد که در rel آن مقدار Nofollow باشد، وقتی که شما پیوند سایتی را به‌این موقعیت قرار دهید، روبات گوگل از شکستن پیج رنک شما بر روی این پیوند خروجی دوری مینماید و به راحتی میتوانید تبلیغات متنی به صورت نوفالو در وبسایت خویش قرار دهید و ولی لینک و پیوند های Dofollow یا این که Follow… این گزینه برعکس نوفالو میباشد؛ در شرایطی‌که لینکی مقدار rel آن Nofollow نبود، Dofollow یا این که Follow می‌باشد و نیاز نیست مقدار Dofollow و Follow را در rel قرار دهید.

آیا تبادل پیوند جهت ازدیاد بک پیوند توصیه می شود؟درصورتی که به صورت Nofollow نباشد، قابلیت و امکان بروز نقص‌ به احتمال کار کشته وجود دارد ولی در صورتی طرفین پیوند‌ها را به صورت نوفالو قرار بدهند مشکلی از این بابت برایتان پیش نخواهد آمد.یک کدام از داغ‌ترین گرفتاری‌های مدیران اینترنت سایت‌ها و وب لاگ‌ها در بخش seo بحث بک پیوند می‌باشد. در‌این نوشته‌ی علمی از seo ۲۴ قصد داریم بدین بپردازیم که بک لینک و پیوند چه میباشد و این مبحث را به صورت بی نقص با جزئیات آیتم گشوده بینی در اختیار بگذاریم.


بک پیوند (Backlink) چه می باشد؟به زبان بی آلایش بک لینک و پیوند به پیوندهایی گفته می شود که از وبسایت‌های دیگر به اینترنت سایت شما داده میشود. هنگامی که از وب سایت خویش به وبسایت دیگر لینک و پیوند می‌دهید، وب سایت مقابل از وبسایت شما بک لینک و پیوند دریافت کرده‌میباشد.
بک لینک و پیوند در seo چقدر مهم می‌باشد؟قیمت بک لینک و پیوند در بهینه سازی می‌توان خاطرنشان کرد نسبتاً مهم می‌باشد، تجربه نشان داده اینترنت سایت‌هایی که بک لینک و پیوند های طبیعی زیاد دارا‌هستند و در کنار آن محتوای منظم و جدید ایجاد مینمایند، سکو خیر و خوبی دارند.
برای روشن شدن اهمیت Backlink در seo و با صرفه سازی وب سایت بدین مثال اعتنا نمایید:فرض فرمائید شما در گردهمایی‌ای موضوعی را بیان کردید و ۱۰ نفر موضوعی را که بیان کردید تایید کردند و به آن رأی دادند؛ آن گاه فرد دیگری موضوعی را خاطرنشان کرد و ۴ نفر به وی رأی دادند و او را تأیید کردند. اکنون کلام شما قیمت طولانی تر دارااست یا این که شخص مقابل؟ جواب بدیهی می باشد که شما! زیرا اشخاصی که کلام شما‌را تایید مینمایند بیش خیس از شخص مقابل می باشد. بک لینک و پیوند هم به‌این رخ می‌باشد؛ نسبتاً مانند رأی میماند، هرچه بک لینک و پیوند‌های شما طولانی تر به وبسایت شما و مطالب شما باشد یعنی اشخاص بیشتری به آن رأی می دهند، آن را دوست دارا هستند و آیتم تاییدشان می باشد، پس مرتبه بهتری را خواهید داشت. بک پیوند از فاکتورهایی می باشد که جایگاه وب سایت را معلوم میکند.

آیا بک لینک و پیوند بایستی خریداری شود؟در‌حالتی که به‌این تفکر می‌باشید که با خرید بک پیوند در اینترنت سایت‌های با پیج رنک بالا می توانید توان دامین و وب سایت خویش را افزایش داده و سکو بهتری را بگیرید، طاقت فرسا در اشتباهید! زیرا گوگل و بقیه موتورهای کاوش قوی به راحتی وبسایت‌هایی که جهت کسب سکو بهتر در کاوش اقدام به خرید پیوند مینمایند را شناسایی نموده و از رتبه آنها می‌کاهد. البته شایان ذکر می باشد در حالتی‌که مایلید در یک وبسایت تبلیغات متنی بدهید، با Nofollow سازی لینک و پیوند می توانید دیگر نگران بوجود داخل شدن مشکلی برای اینترنت سایت خویش نباشید. شاید سوال فرمائید که در شرایطی که بک لینک و پیوند را خریداری نکنیم پس چه‌طور می توانیم به وبسایت خویش بک پیوند دریافت کنیم و بدین شیوه اقتدار وب سایت خویش را ارتقاء داده و مرتبه بالاتری را کسب کنیم؟ جواب این میباشد که شما می بایست بک لینک و پیوند‌ها را به صورت طبیعی دریافت نمائید؛ یعنی مطالب نو و کاربردی ایجاد فرمائید تا یوزرها در وبسایت‌ها و وبلاگ‌های خویش لینک و پیوند‌های شمارا قرار دهند. همینطور از شبکه های مردمی می توانید برای یک پیوند بیلدینگ سالم استفاده نمائید.

مشخصه های بک پیوند خوب و بد چه می باشد؟در یک صحبت می‌اقتدار اظهار کرد لینکی که شما درخواست گذاشتن آن را کرده باشید پیوند وخیم و به لینکی که یوزرها به میل خویش می گذارند پیوند خوب گفته می‌گردد. چرا؟ زیرا هنگامی که شما جهت گذاشتن پیوند خویش پول پرداخت میکنید توقع دارید که لینک و پیوند شما در تمام کاغذ های اکران داده شود، کلمه و واژه کلیدی مهم وبسایت شما پیوند شود، Dofollow باشد و … پس از مشخصه های لینک و پیوند بد می‌توان به موارد پایین اشاره کرد:
– لینک و پیوند شدن واژه و کلمه مهم کلیدی اینترنت سایت: مثلا در حالتی که سایت در زمینه ی بهینه سازی می‌باشد، در کلیه جا به واژه و کلمه و کلمه seo پیوند میگردد، این لینک و پیوند غیر طبیعی و بد اطلاق می شود، زیرا یوزرها معمولا چنین کاری نمیکنند مگر اینکه مبلغی دریافت کرده باشند.
– پیوند شدن وبسایت در تمام برگه های وبسایت: این هم یکی‌از مواقعی می باشد که سبب میشود بک لینک و پیوند به بک پیوند بد تبدیل شود، زیرا کمتر مدیریت سایتی حاضر می شود لینک و پیوند کسی را در تمام صفحه های وبسایت خویش قرار دهد مگر اینکه مبلغی دریافت کرد‌ه باشد.
– لینک و پیوند شدن برگه اصلی اینترنت سایت: در حالتی که تمامی به صفحه اصلی شما لینک و پیوند بدهند و به مطالب وبسایت شما پیوند ندهند جای نگرانی میباشد، زیرا این آیتم هم سبب ساز میگردد بک پیوند به بک پیوند بد تبدیل شود.
– پیوند شدن اینترنت سایت شما در اینترنت سایت غیرمرتبط به قضیه اینترنت سایت: معمولا یوزرها در وبسایت خویش پیوند‌هایی را قرار میدهند که با زمینه وبلاگشان دارای ربط باشد، در‌صورتی‌که زمینه وبسایت شما در خصوص با صرفه سازی وبسایت باشد و در آن اینترنت سایت اسب فروشی را پیوند نمایید، طبیعی می‌باشد که بک لینک و پیوند بد می باشد.
– لینک و پیوند شدن سایت در وبسایت های ورژن برداری بردار و بی کیفیت: همان گونه که سایت‌های بی کیفیت خودشان کیفیت چندانی ندارند، لینک و پیوند‌هایی که از آنها به اینترنت سایت شما ارسال می‌گردد نیز بد میباشد و در صورتی‌که آن اینترنت سایت‌ها اسپم باشند، حتی سبب می‌گردد در قوانینی به مرتبه اینترنت سایت شما جراحت برساند.
– پیوند شدن وبسایت به صورت مخفی: لینک و پیوند‌ها را قرار میدهند تا یوزرها ببینند و از آن به کارگیری نمایند، ولی وقتی که لینک و پیوند مخفی باشد و قابل اکران نباشد، Backlink غیرطبیعی می‌باشد.
شایان ذکر می باشد در‌حالتی که در مورد ها فوق پیوند شما Nofollow باشد، درجه اینترنت سایت شما هیچ نخواهد رویت کرد.

بک پیوند Nofollow و Dofollow چه میباشد؟لینک و پیوند های Nofollow لینک و پیوند‌هایی می‌باشد که در rel آن مقدار Nofollow باشد، وقتی که شما لینک و پیوند سایتی را به‌این وضعیت قرار دهید، روبات گوگل از شکستن پیج رنک شما بر روی این پیوند خروجی خودداری میکند و به راحتی میتوانید تبلیغات متنی به صورت نوفالو در اینترنت سایت خویش قرار دهید و اما لینک و پیوند های Dofollow یا این که Follow… این گزینه برعکس نوفالو می‌باشد؛ در‌حالتی که لینکی مقدار rel آن Nofollow نبود، Dofollow یا این که Follow است و نیاز نیست مقدار Dofollow و Follow را در rel قرار دهید.

آیا تبادل پیوند جهت ازدیاد بک پیوند توصیه می شود؟در‌صورتی‌که به صورت Nofollow نباشد، قابلیت و امکان بروز ایراد به احتمال کارکشته وجود دارد البته در‌صورتی‌که طرفین لینک و پیوند‌ها را به صورت نوفالو قرار بدهند مشکلی از این بابت برایتان پیش نخواهد آمد.

 


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۳:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهینه سازی تکنیکال چه چیزی است؟

سئو در مشهد بهینه سازی تکنیکال ضلع وسط مثلث سئو و یک کدام از مهمترین فرآیند seo وبسایت است. انجام seo تکنیکال سایت برای ایجاد ارتباط بهتر بین موتور جستجو و وب سایت امریست ضروری.

بهینه سازی در مشهد

سئو تکنیکال چه می‌باشد؟
seo وبسایت برای شعور بهتر موتور جستجو

انجام تکنیکال سئو سبب ساز بهبود شرایط ایندکس، خزنده (Crawler) و کارایی بهتر وب سایت می شود.

خبر خوب این است که بعد از انجام خطاها سئو تکنیکال دیگر نیازی به رفع مجدد مشکلات نیست این یعنی انجام مراحل seo تنها برای یک بار کفایت مینماید.

باز نگری لیست فاکتور های سئو تکنیکال
انجام موارد نیاز به وجود دانش فنی و توانایی رئیس وب سایت داراست در‌صورتی‌که اطلاعاتی درین خصوص ندارید توصیه می‌کنیم تا این کار را به فردی متخصص واگذار فرمایید.

تلفن همراه فرندلی (Mobile Friendly)

موقتا جستجو های گوشی و تبلت طولانی تر از دسکتاپ شده است لذا چندین ماه پیش خبری با عنوان Mobile First Index به پنل سرچ کنسول همه افراد ارسال شد که حاکی از تغییر قانون ایندکس صفحه ها در گوگل بود.

از این پس Googlebot Desktop جای خود را به Googlebot smartphone می دهد این یعنی از این پس رتبه بندی نتایج جستجو گوگل مبتنی بر نسخه گوشی انجام رخ میگیرد.

رعایت این نکات در بهینه سازی موبایل ضروری است:

محتوای نسخه موبایل و دسکتاپ بایستی به طور کامل شبیه به یکدیگر باشند با Mobile First Index گوگل نتایج را بر اساس فهم محتوا نسخه موبایل وبسایت منزلت بندی می نماید.
نسخه تلفن همراه وب سایت باید در کمتر از ۶ ثانیه لود شود. از طریق ابزار تست سرعت گوگل سرعت بارگذاری صفحه را احتساب نمایید.
بهتر می باشد تا از AMP (Accelerated Mobile Pages) استفاده شود.
شرایط موبایل فرندلی تارنما را از طریق تست تلفن همراه فرندلی گوگل باز نگری فرمائید.
تصاویر، CSS و Javascript را در ورژن تلفن همراه بلاک نشوند.
از پیکان در طراحی استفاده نشود.
از Pop-up به کار گیری نشود.
سایت به صورت ریسپانسیو طراحی شود تا اندازه المان ها بر اساس رزولوشن برگه کاربر متغیر باشد.
سرعت لود تارنما (Website Speed)

کاهش سرعت بار گذاری صفحات سایت یکی فاکتور های شناخته شده بهینه سازی است. تارنما سریع در جایگاه بالاتری نسبت به سایت کند تر قرار میگیرد.

استاندارد میانگین سرعت بارگذاری صفحه ها وب باید کمتر از ۷ ثانیه باشد ولی ۴ ثانیه بهتر می باشد. هر چه سرعت لود ذیل تر باشد برهه زمانی دوران ماندگاری کاربر در برگه (Bounce Rate) نیز بیش تر می گردد.


برچسب: سئو در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۱:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت سئو و تبلیغات گوگل در چیست؟

سئو در مشهد ترفندهای غیر رایج استعمال از یک مال راهی جذاب برای حداکثر کردن رابطه مصرف کنندگان با محصولی مختص است ؛ این در حالیست که در مواردی حتی کسانی هم که وسیله مذبور را ندارند ، ذیل تاثیر قرار می‌گیرد و برای پیاده سازی این حقه ، کالا متبوع را خریداری می نماید . مثلا گشوده و بسته کردن جک ماشین با دریل که منجر می‌شود توده ای به تامل ابتیاع دریل بیافتند .

نظارت لیستی جامع
برای مسافرت ، آشپری ، باغبانی و حتی دفن و کفن بررسی لیستی موجود است که تهیه و تنظیم همگی آنان لازم میباشد ؛ اکنون مشتری قادر است به یکباره همگی آن‌ها را در کسری از دوره تهیه و تنظیم نماید و یا این که اینکه یک به یک در ادامه تولید ها و سرویس ها آیتم نیازش برود . مثلا در صورتی‌که تعمیرکار ماشین میباشید ، در کنار انجام تمام و کمال وظیفه خویش ، می‌توانید از سرویس ها تکمیلی خویش نیز پرده برداشته تا در چهره نیاز مشتری آن را برگزیند . به صورت نمونه انجام خدماتی مانند ردوبدل روغن ، غربال های سوخت و هوا ، ردوبدل لنت و … که در فرمان فعالیت شما قراردارد ، می‌توانید به مشتری خویش گوشزد نمائید .

ارزیابی لیستی جامع

در مثالی دیگر می شود به تولیدها موردنیاز برای مهاجرت اشاره نمود (البسه مطلوب ، خیمه ، کیف و ساک ، تولید ها بهداشتی ، اجاق‌گاز های قابل حمل – منقل و وسایل حریق افروزی ، وسایل کوهنوردی ، الزامات شنا و … ) که گروه های هوشمند با جمع آوری آنها ، علاوه بر مفتوح کردن گرهی از عمل مسافرین همیشگی ، آدم های دیگر را نیز به طبیعت گردی و گشت و گذار ترغیب مینمایند .

سازماندهی لیست سرویس ها ، تولید ها و منابع
یکی از دیگر از منش های ایجاد محتوای مدام سبز در مسیر seo تارنما و seo آن ، به کار گیری از لیست سرویس ها ، محصول ها و منابع مربوط به حوزه فعالیتتان هست که علاوه بر کامل شدن عمل شما ، به تولید همیاری دوجانبه ای نیز ختم میشود .

به صورت نمونه در حالتی‌که فعالیت شما فقط فروش طاقت فرسا افزار های تحریر و قلموهای نقاشیست ، می‌توانید با پیوند کردن تیم های رنگ فروشی و یا این که آلبوم های نگارگری ، گستره وسیعتری را زیر پوشش پیوند های خویش قرار دهید .

اثر گذار باشید
مرحله بعداز ایده پرداز بودن در شیوه های ساخت محتوای مدام سبز ، موءثر بودن میباشد ! در موردها زیادی چشم شده‌است که افزودن مطلبی مختصر و جزئی به مدام سبز شدن کاغذ ای سبب شده‌است . بطور نمونه به کار گیری از Q&A یا این که بخش پرسش و جواب در ورقه یک کالا قادر است این کاغذ را همواره میان صفحه ها پربیننده حوزه‌ فعالیتی خویش نگه دارااست .

توده بندی

مطالب فوق راهکار هایی بودند که با اعمالشان میتوانیم محتوای خویش را مدام سبز نگه داریم . شاید اعمال این اقدامات در نگاه اولیه همچون عدم بکارگیری آنها جلوه نماید ، البته ماه ها و یا این که سال‌ها بعداز آپلود یک محتوا خواهید رویت کرد که چطور عنوانی که به آلزامیر سپرده گردیده ، با امداد خط مش های ساخت محتوای مدام سبز رمز از قبل خارج برآورده و به کسب درآمد شما سبب ساز گشته میباشد .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۴:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونه یک صفحه سایت را از نتایج موتور جستجو گوگل حذف کنیم؟

سئو در مشهد درین بخش از مقاله‌ها کمپانی ساخت وب سایت نوپرداز قصد داریم به شما فراگیری حذف صفحه های وب سایت از نتیجه ها موتور کاوش گوگل را فراگیری دهیم.

در اولی قدم وارد حساب گوگل وبمستر خویش گردید. این پنل به شما اذن میدهد تا شرایط محل ورود های تارنما خویش از گوگل را بازبینی فرمائید و همینطور درخواست خویش برای حذف یک برگه را از نتیجه ها بدهید.

در گام‌بعدی یک پوشه robots.txt برای وب سایت خویش تولید فرمائید و آن را در دایرکتوری روت وبسایت قرار دهید طوری که از روش نشانی تحت در دسترس باشد:

http://www.example.com/robots.txt

خوب هم اکنون دوره تایپ کردن اوامر باطن فولدر میباشد. امر User-agent: * به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد که تغییرات پوشه robotsروی همه ربات ها اعمال شوند. با به کارگیری از فرمان ذیل شما میتوانید از پیمایش صفحه های یا این که پوشه ها بوسیله ربات ها پرهیز فرمائید و در واقعیت از آنان درخواست نمائید تا این صفحه های را پیمایش نکنند.

User-agent: user agent name
Disallow: directory name
Disallow: another directory
Disallow: (etc)
شما همینطور می‌توانید با امر ذیل از آنان بخواهید یک کاغذ یا این که فولدر مختص را باز نگری نکنند.

User-agent: *
Disallow: /images/bar/experiment/qux.jpg


انجام پیکربندی robots.txt از ایندکس صفحه ها و دایرکتوری ها در آینده خودداری خواهد کرد. پس از مدتی شکیبایی این صفحه ها از حاصل موتور های کاوش نیز حذف خواهند شد، ولی همگی این اتفاقات بلافاصله روی نخواهند بخشید. برای تسریع این عمل به بخش "Remove URL" در پنل گوگل وبمستر رفته و روی مورد "New removal request" کلیک فرمایید و در آن جا نشانی برگه ای که قصد حذف آن را دارید وارد کنید. معمولا این پروسه در میان یک تا سه روز زمان خواهد برد.

همینطور شما میتوانید موقعیت درخواست خویش را از روش پنل وبمستر باز بینی نمائید.

در صورتی به حیث شما رویکرد دیگری برای انجام این فعالیت موجود هست در بخش ایده ها با ما درمیان بگذارید.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۱۶:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای لینک از روزنامه ها

سئودر مشهد
پیوند
خبر نامه ها (Newsletter)
میتوانید با ساخت یک محتوای اثرگذار در فهرست روزنامه وبسایت ها قرار گیرید .

seo در مشهد

مزایای
لینک از روزنامه ها:
ساخت
ترافیک و معرفی اضافه مارک این گونه پست ها پیوند های طبیعی بیشتری اخذ می‌کنند .
نرخ تبادل پیوند ارتقا مییابد .

چطور
از خبر نامه ها لینک به دست آوریم؟
فهرستی از وبلاگ هایی که آدرس اینترنتی های ثبت نامی فراوان دارا هستند پیدا نمائید . از روش پرداخت هزینه و یا اشتراک گذاشتن محتوای آنان کاری فرمایید مطالب شمارا در خبر نامه خویش قرار دهند .
محتوای خوب و بی مانند تولید نمائید و از تکنیک های اشاعه برای توسعه آن استعمال نمایید .
میتوانید لیست پست الکرونیکی خود را تهیه فرمایید و روند ترافیک خویش را به شدت توسعه دهید .

لینک
مشارکت منظم (ردیف ها)
این روش یکی شایسته ترین آیتم ها برای تولید لینک های مؤثر در آتی خواهد بود .

مزایای
لینک از طرز شرکت کردن:
برندسازی . زمانی در صفحه ها پربیننده و ترافیک بالا ظواهر می‌شوید فن خود را خوب خیس نشان می دهید .
با انتشار بخش اعظم محتوا در وبسایت های دارای اعتبار به ترافیک بالا به سمت تارنما خود امداد می کنید .
با ارسال سیگنال اعتماد و ارزش بالای لینک می‌توانید اعتبار دامنه خویش را افزایش دهید .
داشتن یک پروفایل به عنوان مولف در نشریات دارای اعتبار، نهایتاً رنک نویسندگی شمارا ارتقاء میدهد .


چطور
از طریق اشتراک منظم پیوند به دست آوریم:
نشریات مقام بالای صنعت خویش را بیابید (آن نوع که دارنده دامنه بالا و اعتبار زیادی میباشند) . به آن‌ها درخواست دهید رغبت دارید در سایت آن ها یک عضو شرکت کردن کننده باشید . در بالا باید خود را با محتوای با کیفتی که ساخت نموده اید معرفی نمائید به گونه ای که محتوای شما آیتم نظر مخاطبان آنها باشد .
درصورتی که وارد وب لاگ میهمان می‌گردید وب سایت هایی که برای سایت شما ترافیک خوبی دارا هستند را شناسایی نمایید و برای وب سایت یا وب لاگ آنها محتوا ساخت کنید و سهم دار ثابت آن‌ها شوید .
با تولید محتوای مفید و ترویج آن به صورت اثر گذار میتوانید حتی به مشارکت در سایت های بزرگتر دعوت شوید .

لینک
دامنه های دارای اعتبار Org یا این که Edu
لینک و پیوند های این گروه از اعتبار زیادی برخوردارند و برای موتورهای جستجو قابل اعتماد هستند .

مزایای
پیوند دامنه های دارای اعتبار Org یا این که Edu:
• این لینک ها از اعتبار و اطمینان برخوردارند و میتوانند به اعتبار سایت شما هم بیافزایند .


چطور
لینک و پیوند از دامنه های معتبرOrg یا این که Edu به دست آوریم:

می‌توانید از تکنیک ایجاد پیوند از لینک و پیوند های شکسته در‌این منابع استعمال فرمائید تا بتوانید از آن‌ها لینک و پیوند دریافت فرمایید . اما مراقب باشید محتوای اثرگذار تولید نمایید که قیمت پیوند دادن را داشته باشد .
عناوینی برای ایجاد برگزینید که احتمال متعددی داشته باشد دانشجو یان یا این که دانشگاه آنان به آن مراجعه کنند . با اساتید مصاحبه نمایید و در وبلاگ خویش قرار دهید .

پیوند
پوشش خبری (Press coverage)
منشن شدن در بخش خبری یک کدام از ار راه‌های کار کشته برای ایجاد مارک و شناساندن مارک شماست .


مزایای
لینک و پیوند از روش پوشش خبری:

قرار به دست آوردن در برگه اخبار موج ترافیکی برای تارنما شما ساخت می نماید .
موج ترافیک میتواند به ثبت اسم در وبسایت شما، یا ارتقا فروش و یا ارتقا نرخ تبادل منجر شود . همچنین می‌توانید به ناشران دیگر هم دست یابید .
از‌آنجا‌که تارنما های نو و وب لاگ ها ابتدا به نوشتن در مورد شما مینمایند بدین ترتیب لینک و پیوند های بیشتری اخذ می نمائید .
بر اساس اعتبار و شهرت اکثر به سئوی بالاتری دست می‌یابید .

چطور
می اقتدار از خبرها پیوند به دست آوریم:
باید در پیشگفتار بدانید مسیر طولانی در پبش دارید البته شدنی می باشد .
میتوانید در ادامه گزارشگرانی باشید که برای داستان های خود پیرو منبع میباشند .

پیوند
های طبیعی گفتگوهای آنلاین
این عمل شبیه لینک و پیوند سازی محتوایی می باشد . با این تفاوت که محتوا درون مباحث قرار دارد .

مزایای
لینک و پیوند از گفتگوهای آنلاین :
سبب ارتقای برند از شیوه مطرح شدن دربین سایر افراد میشود .
منجر ساخت ترافیک بخش اعظم به سمت سایت شما می‌گردد .
سیگنال اعتماد به موتورهای کاوش می فرستد و در غایت جایگاه بندی شمارا ارتقا می‌دهد .

چطور
از گفتگوهای آنلاین لینک و پیوند به دست آوریم؟
بازاریابی محتوای خویش را فعال نگه دارید . به تکثیر محتوای موثر عالی خویش به عنوان یک مرجع ادامه دهید . به این دلیل‌که دیر یا این که زود افراد آغاز به تبادل آن با دیگرافراد در جامعه آنلاین می‌نمایند .
با خواننده گان خود تعامل فرمایید به خصوص کسانی که به صورت داغ در مباحث و انجمن ها کمپانی مینمایند . در نقطه پایان خوانند‌گان، فالورها یا این که شرکای همتای شما در هنگام مواجه با مورد ای به شما مراجعه کرده و از شما منش حل درخواست مینمایند .

سود
گیری
در‌حالتی که در seo محتوا فرمان روا میباشد، لینک ها ملکه می‌باشند . عشق و علاقه فراوان موتورهای جستجو به وبلاگ ها به عامل آن می باشد که به آنها یاری مینمایند تا محبوبیت یک ورقه اینترنت را تعیین کنند . هر چه لینک و پیوند های کیفیت عالی تری به وب تارنما شما اشاره داشته باشند، باعث میشود تا وب سایت شما نزد گوگل و سایر موتور های جستجو حیاتی تر شناخته شود . به همین برهان است که استعمال از لینک و پیوند های کیفیت عالی سبب ساز ارتقا اقتدار دامنه و اینترنت تارنما شما خواهد شد . در‌این نوشته‌ی علمی همت شد تا انواع لینک و پیوند های مفید و اثرگذار در seo را به شما معرفی کنیم تا به بهینه سازی مراحل پیوند سازی و متعاقبا جایگاه بندی بهینه سازی شما امداد کرده باشیم .


پیوند
خبر نامه ها (Newsletter)
میتوانید با ساخت یک محتوای اثرگذار در فهرست روزنامه وبسایت ها قرار گیرید .


پیوند
خبر نامه ها (Newsletter)
میتوانید با ساخت یک محتوای اثرگذار در فهرست روزنامه وبسایت ها قرار گیرید .

seo در مشهد

مزایای
لینک از روزنامه ها:
ساخت
ترافیک و معرفی اضافه مارک این گونه پست ها پیوند های طبیعی بیشتری اخذ می‌کنند .
نرخ تبادل پیوند ارتقا مییابد .

چطور
از خبر نامه ها لینک به دست آوریم؟
فهرستی از وبلاگ هایی که آدرس اینترنتی های ثبت نامی فراوان دارا هستند پیدا نمائید . از روش پرداخت هزینه و یا اشتراک گذاشتن محتوای آنان کاری فرمایید مطالب شمارا در خبر نامه خویش قرار دهند .
محتوای خوب و بی مانند تولید نمائید و از تکنیک های اشاعه برای توسعه آن استعمال نمایید .
میتوانید لیست پست الکرونیکی خود را تهیه فرمایید و روند ترافیک خویش را به شدت توسعه دهید .

لینک
مشارکت منظم (ردیف ها)
این روش یکی شایسته ترین آیتم ها برای تولید لینک های مؤثر در آتی خواهد بود .

مزایای
لینک از طرز شرکت کردن:
برندسازی . زمانی در صفحه ها پربیننده و ترافیک بالا ظواهر می‌شوید فن خود را خوب خیس نشان می دهید .
با انتشار بخش اعظم محتوا در وبسایت های دارای اعتبار به ترافیک بالا به سمت تارنما خود امداد می کنید .
با ارسال سیگنال اعتماد و ارزش بالای لینک می‌توانید اعتبار دامنه خویش را افزایش دهید .
داشتن یک پروفایل به عنوان مولف در نشریات دارای اعتبار، نهایتاً رنک نویسندگی شمارا ارتقاء میدهد .


چطور
از طریق اشتراک منظم پیوند به دست آوریم:
نشریات مقام بالای صنعت خویش را بیابید (آن نوع که دارنده دامنه بالا و اعتبار زیادی میباشند) . به آن‌ها درخواست دهید رغبت دارید در سایت آن ها یک عضو شرکت کردن کننده باشید . در بالا باید خود را با محتوای با کیفتی که ساخت نموده اید معرفی نمائید به گونه ای که محتوای شما آیتم نظر مخاطبان آنها باشد .
درصورتی که وارد وب لاگ میهمان می‌گردید وب سایت هایی که برای سایت شما ترافیک خوبی دارا هستند را شناسایی نمایید و برای وب سایت یا وب لاگ آنها محتوا ساخت کنید و سهم دار ثابت آن‌ها شوید .
با تولید محتوای مفید و ترویج آن به صورت اثر گذار میتوانید حتی به مشارکت در سایت های بزرگتر دعوت شوید .

لینک
دامنه های دارای اعتبار Org یا این که Edu
لینک و پیوند های این گروه از اعتبار زیادی برخوردارند و برای موتورهای جستجو قابل اعتماد هستند .

مزایای
پیوند دامنه های دارای اعتبار Org یا این که Edu:
• این لینک ها از اعتبار و اطمینان برخوردارند و میتوانند به اعتبار سایت شما هم بیافزایند .


چطور
لینک و پیوند از دامنه های معتبرOrg یا این که Edu به دست آوریم:

می‌توانید از تکنیک ایجاد پیوند از لینک و پیوند های شکسته در‌این منابع استعمال فرمائید تا بتوانید از آن‌ها لینک و پیوند دریافت فرمایید . اما مراقب باشید محتوای اثرگذار تولید نمایید که قیمت پیوند دادن را داشته باشد .
عناوینی برای ایجاد برگزینید که احتمال متعددی داشته باشد دانشجو یان یا این که دانشگاه آنان به آن مراجعه کنند . با اساتید مصاحبه نمایید و در وبلاگ خویش قرار دهید .

پیوند
پوشش خبری (Press coverage)
منشن شدن در بخش خبری یک کدام از ار راه‌های کار کشته برای ایجاد مارک و شناساندن مارک شماست .


مزایای
لینک و پیوند از روش پوشش خبری:

قرار به دست آوردن در برگه اخبار موج ترافیکی برای تارنما شما ساخت می نماید .
موج ترافیک میتواند به ثبت اسم در وبسایت شما، یا ارتقا فروش و یا ارتقا نرخ تبادل منجر شود . همچنین می‌توانید به ناشران دیگر هم دست یابید .
از‌آنجا‌که تارنما های نو و وب لاگ ها ابتدا به نوشتن در مورد شما مینمایند بدین ترتیب لینک و پیوند های بیشتری اخذ می نمائید .
بر اساس اعتبار و شهرت اکثر به سئوی بالاتری دست می‌یابید .

چطور
می اقتدار از خبرها پیوند به دست آوریم:
باید در پیشگفتار بدانید مسیر طولانی در پبش دارید البته شدنی می باشد .
میتوانید در ادامه گزارشگرانی باشید که برای داستان های خود پیرو منبع میباشند .

پیوند
های طبیعی گفتگوهای آنلاین
این عمل شبیه لینک و پیوند سازی محتوایی می باشد . با این تفاوت که محتوا درون مباحث قرار دارد .

مزایای  
لینک و پیوند از گفتگوهای آنلاین :
سبب ارتقای برند از شیوه مطرح شدن دربین سایر افراد میشود .
منجر ساخت ترافیک بخش اعظم به سمت سایت شما می‌گردد .
سیگنال اعتماد به موتورهای کاوش می فرستد و در غایت جایگاه بندی شمارا ارتقا می‌دهد .

چطور
از گفتگوهای آنلاین لینک و پیوند به دست آوریم؟
بازاریابی محتوای خویش را فعال نگه دارید . به تکثیر محتوای موثر عالی خویش به عنوان یک مرجع ادامه دهید . به این دلیل‌که دیر یا این که زود افراد آغاز به تبادل آن با دیگرافراد در جامعه آنلاین می‌نمایند .
با خواننده گان خود تعامل فرمایید به خصوص کسانی که به صورت داغ در مباحث و انجمن ها کمپانی مینمایند . در نقطه پایان خوانند‌گان، فالورها یا این که شرکای همتای شما در هنگام مواجه با مورد ای به شما مراجعه کرده و از شما منش حل درخواست مینمایند .

سود
گیری
در‌حالتی که در seo محتوا فرمان روا میباشد، لینک ها ملکه می‌باشند . عشق و علاقه فراوان موتورهای جستجو به وبلاگ ها به عامل آن می باشد که به آنها یاری مینمایند تا محبوبیت یک ورقه اینترنت را تعیین کنند . هر چه لینک و پیوند های کیفیت عالی تری به وب تارنما شما اشاره داشته باشند، باعث میشود تا وب سایت شما نزد گوگل و سایر موتور های جستجو حیاتی تر شناخته شود . به همین برهان است که استعمال از لینک و پیوند های کیفیت عالی سبب ساز ارتقا اقتدار دامنه و اینترنت تارنما شما خواهد شد . در‌این نوشته‌ی علمی همت شد تا انواع لینک و پیوند های مفید و اثرگذار در seo را به شما معرفی کنیم تا به بهینه سازی مراحل پیوند سازی و متعاقبا جایگاه بندی بهینه سازی شما امداد کرده باشیم .

لینک از روزنامه ها:
ساخت
ترافیک و معرفی اضافه مارک این گونه پست ها پیوند های طبیعی بیشتری اخذ می‌کنند .
نرخ تبادل پیوند ارتقا مییابد .

چطور
از خبر نامه ها لینک به دست آوریم؟
فهرستی از وبلاگ هایی که آدرس اینترنتی های ثبت نامی فراوان دارا هستند پیدا نمائید . از روش پرداخت هزینه و یا اشتراک گذاشتن محتوای آنان کاری فرمایید مطالب شمارا در خبر نامه خویش قرار دهند .
محتوای خوب و بی مانند تولید نمائید و از تکنیک های اشاعه برای توسعه آن استعمال نمایید .
میتوانید لیست پست الکرونیکی خود را تهیه فرمایید و روند ترافیک خویش را به شدت توسعه دهید .

لینک
مشارکت منظم (ردیف ها)
این روش یکی شایسته ترین آیتم ها برای تولید لینک های مؤثر در آتی خواهد بود .

مزایای
لینک از طرز شرکت کردن:
برندسازی . زمانی در صفحه ها پربیننده و ترافیک بالا ظواهر می‌شوید فن خود را خوب خیس نشان می دهید .
با انتشار بخش اعظم محتوا در وبسایت های دارای اعتبار به ترافیک بالا به سمت تارنما خود امداد می کنید .
با ارسال سیگنال اعتماد و ارزش بالای لینک می‌توانید اعتبار دامنه خویش را افزایش دهید .
داشتن یک پروفایل به عنوان مولف در نشریات دارای اعتبار، نهایتاً رنک نویسندگی شمارا ارتقاء میدهد .


چطور
از طریق اشتراک منظم پیوند به دست آوریم:
نشریات مقام بالای صنعت خویش را بیابید (آن نوع که دارنده دامنه بالا و اعتبار زیادی میباشند) . به آن‌ها درخواست دهید رغبت دارید در سایت آن ها یک عضو شرکت کردن کننده باشید . در بالا باید خود را با محتوای با کیفتی که ساخت نموده اید معرفی نمائید به گونه ای که محتوای شما آیتم نظر مخاطبان آنها باشد .
درصورتی که وارد وب لاگ میهمان می‌گردید وب سایت هایی که برای سایت شما ترافیک خوبی دارا هستند را شناسایی نمایید و برای وب سایت یا وب لاگ آنها محتوا ساخت کنید و سهم دار ثابت آن‌ها شوید .
با تولید محتوای مفید و ترویج آن به صورت اثر گذار میتوانید حتی به مشارکت در سایت های بزرگتر دعوت شوید .

لینک
دامنه های دارای اعتبار Org یا این که Edu
لینک و پیوند های این گروه از اعتبار زیادی برخوردارند و برای موتورهای جستجو قابل اعتماد هستند .

مزایای
پیوند دامنه های دارای اعتبار Org یا این که Edu:
• این لینک ها از اعتبار و اطمینان برخوردارند و میتوانند به اعتبار سایت شما هم بیافزایند .


چطور
لینک و پیوند از دامنه های معتبرOrg یا این که Edu به دست آوریم:

می‌توانید از تکنیک ایجاد پیوند از لینک و پیوند های شکسته در‌این منابع استعمال فرمائید تا بتوانید از آن‌ها لینک و پیوند دریافت فرمایید . اما مراقب باشید محتوای اثرگذار تولید نمایید که قیمت پیوند دادن را داشته باشد .
عناوینی برای ایجاد برگزینید که احتمال متعددی داشته باشد دانشجو یان یا این که دانشگاه آنان به آن مراجعه کنند . با اساتید مصاحبه نمایید و در وبلاگ خویش قرار دهید .

پیوند
پوشش خبری (Press coverage)
منشن شدن در بخش خبری یک کدام از ار راه‌های کار کشته برای ایجاد مارک و شناساندن مارک شماست .


مزایای
لینک و پیوند از روش پوشش خبری:

قرار به دست آوردن در برگه اخبار موج ترافیکی برای تارنما شما ساخت می نماید .
موج ترافیک میتواند به ثبت اسم در وبسایت شما، یا ارتقا فروش و یا ارتقا نرخ تبادل منجر شود . همچنین می‌توانید به ناشران دیگر هم دست یابید .
از‌آنجا‌که تارنما های نو و وب لاگ ها ابتدا به نوشتن در مورد شما مینمایند بدین ترتیب لینک و پیوند های بیشتری اخذ می نمائید .
بر اساس اعتبار و شهرت اکثر به سئوی بالاتری دست می‌یابید .

چطور
می اقتدار از خبرها پیوند به دست آوریم:
باید در پیشگفتار بدانید مسیر طولانی در پبش دارید البته شدنی می باشد .
میتوانید در ادامه گزارشگرانی باشید که برای داستان های خود پیرو منبع میباشند .

پیوند
های طبیعی گفتگوهای آنلاین
این عمل شبیه لینک و پیوند سازی محتوایی می باشد . با این تفاوت که محتوا درون مباحث قرار دارد .

مزایای
لینک و پیوند از گفتگوهای آنلاین :
سبب ارتقای برند از شیوه مطرح شدن دربین سایر افراد میشود .
منجر ساخت ترافیک بخش اعظم به سمت سایت شما می‌گردد .
سیگنال اعتماد به موتورهای کاوش می فرستد و در غایت جایگاه بندی شمارا ارتقا می‌دهد .

چطور
از گفتگوهای آنلاین لینک و پیوند به دست آوریم؟
بازاریابی محتوای خویش را فعال نگه دارید . به تکثیر محتوای موثر عالی خویش به عنوان یک مرجع ادامه دهید . به این دلیل‌که دیر یا این که زود افراد آغاز به تبادل آن با دیگرافراد در جامعه آنلاین می‌نمایند .
با خواننده گان خود تعامل فرمایید به خصوص کسانی که به صورت داغ در مباحث و انجمن ها کمپانی مینمایند . در نقطه پایان خوانند‌گان، فالورها یا این که شرکای همتای شما در هنگام مواجه با مورد ای به شما مراجعه کرده و از شما منش حل درخواست مینمایند .

سود
گیری
در‌حالتی که در seo محتوا فرمان روا میباشد، لینک ها ملکه می‌باشند . عشق و علاقه فراوان موتورهای جستجو به وبلاگ ها به عامل آن می باشد که به آنها یاری مینمایند تا محبوبیت یک ورقه اینترنت را تعیین کنند . هر چه لینک و پیوند های کیفیت عالی تری به وب تارنما شما اشاره داشته باشند، باعث میشود تا وب سایت شما نزد گوگل و سایر موتور های جستجو حیاتی تر شناخته شود . به همین برهان است که استعمال از لینک و پیوند های کیفیت عالی سبب ساز ارتقا اقتدار دامنه و اینترنت تارنما شما خواهد شد . در‌این نوشته‌ی علمی همت شد تا انواع لینک و پیوند های مفید و اثرگذار در seo را به شما معرفی کنیم تا به بهینه سازی مراحل پیوند سازی و متعاقبا جایگاه بندی بهینه سازی شما امداد کرده باشیم .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۵۸:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کیفیت Best-Quality سئو داخلی سئو خارجی


کیفیت
Best-Quality  سئو در مشهد
seo داخلی offpage Best-Quality
بهینه سازی داخلی offpage شایسته ترین کیفیت را ارائه دهید .محتوای کیفیت خوب شما را از دیگر رقبا متمایز می کند . نقطه مقدمه پرورش کسب‌وکار آنلاین محتوای باکیفیت می‌باشد .

شایسته ترین بهینه سازی عمل

البته ارائه یک محتوای خوب آسان نمی باشد . دست کم بدین معناست که می بایست نقش یک مدرس را ایفا نمائید . یک استاد خوب .

بااین‌اکنون، لازم نمیباشد از صفر ابتدا فرمایید . اغلب می­توانید از محتوایی که دیگر افراد ساخته‌­اند منفعت­‌مند گردید و آنان را بهبود و توسعه و گسترش دهید و جزئییات آن را بیش تر کنید .

ولی کلام از نسخه برداری کردن نیست .

آیا ایده‌ای برای ارائه محتوا دارید؟ وقت خود را صرف تایپ کردن و ارائه آن فرمائید . با یک تیتر گیرا و جذاب فعالیت خویش را آغاز نمایید .

وقتی که تایپ کردن را پیشگفتار کردید، مطمئن شوید که همگی عناصر مهم برای ارائه یک محتوای عالی را در پست خویش ارائه می کنید .

در صورتی در اول کار هستید به شما پیشنهاد می‌کنم خویش را با مسئولیت کنید که هرروز نوشته‌ی‌علمی‌ای را بنویسید . با این شیوه مسیر پیشرفت را سریع‌خیس طی خواهید کرد .

تازگی
محتوا سایت hubspot بنچمارکی را سال جاری انجام بخشید که بار دیگر نشان اعطا کرد ارسال پست به‌چهره آراسته، درجه‌­بندی گوگل شمارا خوبتر می­‌نماید .

با این درحال حاضر، ارسال محتوای جدید فقط یک طریق میباشد تا به گوگل نشان داد مقاله تازه میباشد .

کارهای متعددی وجود دارااست که می‌­توانید روی محتوایی که تا قبل از اینً منتشر کرده­‌اید انجام دهید تا آن را به اندازه بیشتری بروزرسانی نمایید .

به عنوان مثال، برایان دین از Backlinko در حین دو سال فقط ۳۰ پست منتشر کرد . با این اکنون، او تمام پست‌­های خودش را با دستکاری آنها و بیش تر کردن اطلاعات جدیدی که پیدا می­‌نماید، بروزرسانی می­‌نماید .

درحالی‌که انتشار مکرر مطالب اساسی میباشد، باز هم می­‌توانید با نشر یک پست بدون نقص و دقیق و عمیق، نتایجی عالی کسب فرمائید .

جواب­
های بی واسطه درنهایت، گه‌گاه گوگل مستقیماً در برگه نتیجه ها موتور کاوش، جواب جستجوکننده را می­‌دهد .

seo
چه می باشد ؟ seo داخلی سئو آف پیج seo
چه است ؟ بهینه سازی داخلی offpage در شرای محتوای خویش را به اندازه کافی بدیهی بنویسید که گوگل آن را پاسخی به سوالی خاص تشخیص دهد، این محتوا مستقیماً در نوار کاوش قرار می­‌گیرد .

مت کاتس، رییس دیرین مجموعهِ اسپم گوگل که اکثر وقت ها سخنگوی همگانی نهایی خبر ها در حوزه­ seo و تغییرات الگوریتم نیز میباشد، سال ۲۰۱۴ اذعان کرد که افرادی که گویش تخصصی بکار نمی‌­بردند، در مسیر درست قرار دارا‌هستند .

به همین عامل میباشد که راهنماهای مفصل روز آپ تو دیت مشهورتر می­‌شوند .

پس مطمئن گردید که نوشته­ خویش را پاک و منظم نگه می­‌دارید .

کلمه ها و کلام‌­های نامفهوم و ساختار­های پیچیده جمله خیر شما‌را باذکاوت جلوه می‌­دهد و خیر کمکی به بازی بهینه سازی شما می­‌نماید .

برای این که در ارائه جواب‌­های مستقیم همت خیر و خوبی داشته باشید، ماز (Moz) لیستی از کلیه جنبه­‌های اساسی آن فراهم کرده است که شما بایستی آنها‌را به خیال داشته باشید .

وب سایت wpstart نحوه ظاهر شدن در باکس های پاسخ گوگل را به زبانی بی آلایش شرح داده است .

به حساب آوردن
لغت ها کلیدی نظارت و جستن کلمات کلیدی گذشته از نوشتن محتوا، بخشی حساس از ساخت محتواهای برتر است .

از آنجا که می بایست عبارات با اهمیت انگیزه خود را در عنوان نوشته ی علمی و متن آن بیاورید، نیاز است که پیش از آغاز به تایپ کردن، لغات حائز اهمیت خویش را انتخاب نمایید .

برای تعیین شایسته ترین لغات حائز اهمیت توصیه می‌کنم مقالهانتخاب کلمات کلیدی: نحوه گزینش مناسبترین عبارات با اهمیت برای محتوای وب سایت را مطالعه نمائید .

HTML
هنگامی که مطمئن شدید محتوای شما دائمی و پیدایش میباشد، بخش تعالی بعدی که باید حواستان به آن باشد HTML میباشد .

اصلا لازم نمی باشد که کدنویسی فن‌­ای باشد یا این که در برنامه­‌نویسی مدرکی گرفته باشید .

اما منش­‌اندازی و رئیس یک تجارت آنلاین بودن دانستن اصول اول HTML همانند رانندگی سوای پی بردن معنای رنگ­‌های چراغ موعظه و رانندگی می باشد .

خوشبختانه با وجود وب سایت­‌های آموزشی همانند رادکام همه آن چیزی را که نیاز میباشد در مورد HTML بدانید در یک چشم بهم زدن و به‌چهره رایگان فرا خواهید گرفت .

حتی می­توانید HTML را در هنگام کار و تنها با استفاده از کاغذ تقلبی بی آلایش­، مانند برگ‌ه­ای که در‌این برگه موجود هست، حافظه بگیرید .

بگذارید چهار بخش از HTML را محاسبه کنیم . بایستی این چهار بخش را برای هر تکه از محتوا با صرفه­‌سازی نمائید .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۶:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تگ Open Graph (اپن گراف ) و تاثیر آن بر روی سئو سایت


بیاید اینگونه فکر کنید که شما در اکنون بازاریابی محتوا با شایسته ترین نظم و کیفیت برای رئیس و seo وب سایت خویش می‌باشید البته نکته ای که موجود هست این مقاله میباشد که در صورتیکه این محتوا شما به نیکی چشم نشود آیا حقیقتا کاربردی داراست؟

براین اساس ، وقتی که میخواهید یک پست نو جالب و کاربردی برای مخاطبان خویش ساخت فرمائید، اولی نکته ای که به ذهنیت شما می‌رسد چه چیزی است؟

نشر دادن این محتوا در شبکه های عمومی؟صراحت دارد؟آیا شما هم با حیث اینجانب موافق می باشید؟

اشتراک گذاری مطالب در رسانه های اجتماعی تاثیر بسیار متعددی در چشم شدن ما به مخاطبانمان داراست.کلیه ی ما می‌دانیم مخاطبان عظیم صورت بوک و توییتر آن‌ها را به شایسته ترین سیستم ادله های اشتراک گذاری تبدیل نموده است ، ولی آیا می‌دانید چه‌طور این پتانسیل دسترسی را باصرفه نمائید و به چه شکل این مخاطبان را به مشتریان و یوزرها با مسئولیت خویش تبدیل کنیم؟

خوب بیایید یک کدام از نحوه هایی که به‌این مسئله می‌تواند به ما یاری دهد را با هم گزینه باز نگری در اختیار بگذاریم.

Open Graph (اپن گراف) چه است؟
Open Graph در حقیقی وواقعی نوعی پروتکل میباشد که به یک برگه از وب سایت شما اذن می‌دهد تا به یک گزینه اصطلاحا Rich در شبکه‌های‌عمومی تبدیل شود.

 

به طور جامع تر Open Graph تیم ای از متا تگ هاست که به وبمسترها اذن میدهد تا داده ها با صرفه تری از صفحه های خویش را به شبکه‌های‌مردمی مانند فیسبوک، گوگل پلاس، توییتر، لینکدین ارائه دهند. این داده ها به شبکه‌های‌عمومی امداد مینماید تا اکران بهتری از این صفحه ها به اشتراک گذارده گردیده در خویش به یوزرها اکران دهند.

آنچه شما بایستی درباره‌ی برچسب های متا گراف برای اشراف بدون نقص در صورت بوک و توییتر بدانید

چرا Open Graph ساخت شد؟
فیسبوک در سال 2010 امکان Open Graph را معرفی کرد. این امکان با انگیزه ساخت یک همیاری فی مابین فیسبوک و بقیه تارنما ها تولید شد تا فیسبوک بتواند لینک و پیوند های به اشتراک گذارده گردیده را شبیه مورد های خویش در تایم لاین صفحه های به اکران بگذارد.

 

پارامترهای در دست گرفتن کننده در انتقال اطلاعات از تارنما ها به فیسبوک، متاتگ هایی می‌باشند که در نصیب head کاغذ قرار میگیرند.

 

به عبارت معمولی خیس ، در هنگام اشتراک گذاری داده ها از وبسایت فرد ثالث به رخ بوک قابلیت و امکان در اختیار گرفتن معیار دسترسی موجود است. به خواسته تحقق این دستور ، داده ها از روش برچسب های متا Open Graph در قسمتکد سایت ارسال می گردد.

اکنون بخش اعظمی از شبکه های مردمی مانند توییتر، لینکدین، گوگل پلاس و حتی تلگرام حاذق به شناسایی این متا تگ ها می‌باشند و از مزایای آن به کارگیری می‌نمایند. توییتر به طور فردی متا تگ Twitter Cards را منتشر نموده است، ولی در رخ عدم وجود آن، از متا تگ های Open Graph به کار گیری میکند. سئو در مشهد

تاثیر تگ های Open Graph بر روی seo وب سایت
Open Graph تاثیر بدون واسطه بر seo وبسایت ندارد و تاثیر آن بر شبکه های مردمی میباشد.

درصورتی که بخواهیم از تاثیر بی واسطه این تگ ها بر بهینه سازی وبسایت و الگوریتم های موتور کاوش بگوییم عمل مشقت بار و پیچیده ای میباشد ولی تاثیر بدون واسطه و بسیار متعددی بر آنان نخواهد داشت.ولی می توانیم بگوییم که موتورهای کاوش به بازنگری آن‌ها می پردازند و آنان‌را تحلیل می نمایند.

شبکه‌های‌عمومی در بخش اعظمی از وبسایت ها یک کدام از وسیع ترین منابع ترافیک به شمار میروند. بالطبع بضاعت و توان در مهار توان متا تگ های سوشال یک نیاز ضروری برای آنها به شمار می رود. این تگ ها می‌توانند بر روی نرخ تبدیل و نرخ کلیک بسیار تاثیر گذار باشند.

 

آیا تا به امروز به‌این ایراد برخورده اید که پس از اشتراک گذاری یک لینک و پیوند در فیسبوک، عکس بند انگشتی مقاله ظواهر نشده یا این که یک عکس غلط بارگذاری گردیده باشد؟ آشنایی متا تگ های Open Graph قادر است به رفع چنین مشکلاتی یاری متعددی نماید.

 

افزودن متا تگ های Open Graph بر روی seo داخلی تارنما شما تاثیر مستقیمی نمی گذارد البته در ارتقاء تلاش لینک و پیوند های شما در شبکه های عمومی اثرگذار میباشد، بدین ترتیب باز‌نگری و آشنایی آنان تماما باارزش میباشد.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۷:۰۹:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بطور کلی اهداف سئو را می توان بصورت زیر خلاصه نمود:

سئو در مشهد
در بازدید سایت تاثیر بسزایی داراست.
منجر تولید مارک می‌شود.
منجر ارتقاء ترافیک وب سایت خواهد شد.
سبب ساز گردیده تارنما در برگه نتیجه ها موتور کاوش از مرتبه بهتری برخوردار شد.
سبب ساز ارتقاء فروش تولید ها خواهد شد.
شایسته ترین ابزار برای تبلیغات میباشد.

 

درین تحقیق مبنی بر 77 معیاری که از منابع متفاوت و موتورهای کاوش بازبینی کرده است استراتژی های seo برای گسترش سایت را بصورت تحت معرفی میکند:

بهبود ساختار تارنما
استراتژی عبارات کلیدی
استراتژی URL
سئو کد
پردازش کردن متن
سئو پیوند های محل ورود
استراتژی اسم دامنه و هاست


مهم‌ترین معیارها برای seo موتور کاوش از نگاه محقق عبارتند از:

افزودن Allow یا این که DisAllow به نقشه تارنما
افزودن URL به نقشه تارنما
افزودن نقشه وبسایت به txt
به کار گیری از ابزارهای بررسی جهت crawl


تکنیک هایی که در‌این تحقیق برای سئو تیتر شده‌است عبارتند از:

ارتقا لینک و پیوند های فرنگی
تغییر‌و تحول نام فولدر ها
لینک و پیوند یک طرفه
عبارات کلیدی
به کار گیری از Meta Tag
استعمال درست از تیتر
به کارگیری از txt
seo محتوا


مشکلات رایج در بهینه سازی داخلی

نداشتن برنامه و استراتژی برای ایجاد محتوا
درج محتوای نسخه برداری گردیده از تارنما های دیگر در وب سایت خویش
عدم دقت به اصول و قواعد نگارش محتوا
گزینش اشتباه اسم دامنه ، صاحبخانه مطلوب و وضعیت میزبانی تارنما
سرعت تحت در بار گذاری تارنما و عدم seo کدها و تصاویر وبسایت
وجود اشتباه و انواع در کدنویسی قالب یا این که سیستم رئیس محتوای تارنما
عدم پشتیبانی تارنما از دستگاه های گوشی یا این که اکران نامناسب و بهم ریخته در آن‌ها
وجود صفحه های متفاوت برای یک کلمه کلیدی و عدم تجمیع آن‌ها
عدم وجود ساختار و لینک و پیوند مطلوب میان صفحه ها تارنما
وجود محتوای معدود قیمت یا این که بی قیمت ، گنگ و مشتمل بر خطاها املایی و نگارشی
عدم به کار گیری از H1 و یا این که به کارگیری بیشتراز یکبار از آن در یک کاغذ
طولانی بودن گزاره ها و جملا‌ت جان دار در آنان
عدم به کار گیری از rel=canonical برای انتخاب صفحه های شاخص
به کارگیری از تگ follow برای صفحه ها که بود و نبودن آن هیچ تاثیری ندارد
کوتاه یا این که طولانی بودن تیتر ( title ) کاغذ و یا این که تکراری بودن آن
کوتاه یا این که طولانی بودن متا تگ توضیحات ( description ) ورقه و یا این که تکراری بودن آن
تمجید کردن برچسب متساوی با کلمه و واژه های کلیدی
تغییر تحول یا این که حذف URL صفحه های و عدم ریدایرکت آن به صفحه های متقابل یا این که دارای ارتباط
عدم اعتنا و بی اهمیت بودن به نصب و راه‌اندازی مدرک امنیتی SSL
و روستا ها آیتم دیگر …


خطاها رایج در سئو آف پیج

خرید بک پیوند های Site-Wide
به دست آوردن لینک و پیوند از وبسایت ها و صفحه های معدود کیفیت ، بی کیفیت و اسپم
به چنگ آوردن لینک و پیوند Anchor Text با درصد و شاخص چگالی بالا
تصاحب کردن پیوند با تعداد بالا در بازه محدود
جدا شیوه پیوند بیلدینگ به زمان طولانی
در نظرنگرفتن شبکه‌های‌عمومی
عدم تحلیل موقعیت رقبا و بی تفاوت بودن به عمل آن ها
انجام تبادل پیوند
لینک و پیوند دادن به وب سایت های دیگر با کلمه کلیدی گزینه فعالیت یا این که کلمه کلیدی دارای ارتباط به آن
عدم اعتنا و به کارگیری از لینک و پیوند نوفالو در لینک و پیوند دادن یا این که پیوند به دست آوردن با وب سایت های دیگر
عدم اعتنا به شاخص های seo محلی ( Local بهینه سازی )
عدم دوراندیشی از الگوریتم های نو ، خط مش ها و بروزرسانی داده ها مربوط به بهینه سازی
حذف لینک و پیوند های فرنگی سوای باز‌بینی و اعتنا به وضعیت
نشر محتوا در اینترنت فارغ از رعایت و دقت به اصول آن
و قریه ها آیتم دیگر …


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۴:۴۷:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چگونه ترافیک وب‌سایت را افزایش دهیم؟


1. برای محتوای خویش استراتژی داشته باشید  سئو در مشهد
در حالتی‌که میخواهید ترافیک وبلاگتان را ارتقاء دهید، شایسته ترین کاری که میتوانید انجام دهید ساخت محتوای بهتر میباشد. شاید شما این را پیش از این هم شنیده باشید – عبارت “محتوا پاد شاه میباشد” مثل نقل و نبات کلیه جا گفته میگردد. البته ساخت “محتوای بهتر” صرفا در رابطه کیفیت وجود ندارد. این مضمون‌ را نیز داراست که بایستی درباره‌ی محتوای خویش استراتژی و بازاریابی داشته باشید.

استراتژی محتوا

غالب‎ترین جور محتوا، محتوایی میباشد که به یک نیاز یگانه جواب میدهد. به مخاطب خویش و آنچه که دوست داراست تصور کنید. این روز ها تمام محتواها در یک کدام از این دو مدل قرار میگیرند: مشغول کننده و تفریحی یا این که اثر گذار و آموزنده. یکی‌از آنان‌را تعیین فرمائید و احتمالا آغاز نیکی برایتان خواهد بود.

در شرایطی که به ایده احتیاج دارید، اینترنت‌وب سایت کورا(Quora) را بررسی فرمائید و مشاهده کنید در حوزه مورد صنعت شما چه سوال ها مرتبطی پرسیده می گردد. از ابزار Buzzsumo به کار گیری نمایید و مشاهده کنید سایر افراد در رابطه حوزه شما چه چیزهایی نوشته‌اند، آنگاه چیزی حتی بهتر بسازید. یا این که از یکی این هشت خالق زمینه برای وب لاگ به کار گیری فرمایید.

نوشته‌علمی دارای ارتباط: مبانی ساخت لینک و پیوند داخلی – Internal Link (و طرز صحیح انجام این فعالیت)
زمانی به سراغ سبک محتوا می روید، به آمار شوکه کننده، اینفوگرافیک‌ها و ویدئوهای بی نیاز داستانی اعتنا داشته باشید. چیزهایی تولید فرمایید که مردم به پیوند زدن و اشتراک گذاری آن رغبت داشته باشند.

برای وب لاگ خویش محتوای مدام سبز ساخت نمایید
همت فرمائید مطمئن گردید که نصیب عمده محتوای شما مدام سبز میباشد. محتوای مدام سبز نوعی محتوا میباشد که می تواند همواره در اینترنت طالب داشته باشد و در هیچ وقتی از بدور بیرون نشود. به عنوان مثال، پستی که در رابطه نامزدهای پاداش اسکار این سال درج شده پس از تعدادی ماه منقضی می‌گردد. پستی که در رابطه برگزیدگان فیلم‌های کلاسیک مندرج سال ها بازدید کننده خواهد داشت و این به عبارتی چیزی میباشد که آن را در دایره محتوای مدام سبز قرار میدهد.

مهارت تولید تیترهای جالب
شما تحت عنوان یک وب لاگ‌نویس، بایستی مدام این اطمینان را پیدا نمایید که تیترهای شما عالی میباشند. تیتر شما به عبارتی چیزی میباشد که بازدید کنندگان را به وب سایت شما کشانده و عشق او‌را جلب می نماید.

حتی برخی اظهار میکنند که عنوان شما مهمتر از پست حقیقی و واقعی شما میباشد! چنانچه شما محتوای بسیار نیکی داشته باشید که پشت یک تیتر نامناسب مخفی گردیده، خیلی زود به افول خواهد رسید. ظواهر همگی چیز میباشد و همان طور که شما با جامه منزل در مجلس عروسی کمپانی نمیکنید، برای ارتقای پست‌های بلاگ خویش نمی‌توانید به عنوان ها بی‌زرق و برق توکل فرمایید.

از اینکه از عنوان ها گوناگون استعمال فرمائید نترسید. پست خویش را چند توشه با عنوان ها متعدد به اشتراک بگذارید و مشاهده کنید کدام یک برخورد بهتری دارااست.

یک روزنامه ساخت نمایید تا شایسته ترین پست‌های بلاگ شما‌را در رویت کرد قرار دهد
ارتقا بایستی بخش بزرگی از استراتژی محتوای شما باشد، بنابراین پست‌هایی که به رنج برای وبلاگتان تولید کردید به عبارتی ترافیکی را اخذ خواهند کرد که شما خواستار آن می باشید.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۲۰:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)