مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

اصول و قواعد لینک و پیوند سازی خارجی چیست؟

اصول
و قواعد لینک و پیوند سازی خارجی چیست؟ برای پیوند سازی خارجی، قواعد بسیاری مهمی وجود دارد که نادیده دریافت کردن هرکدام، می تواند زحمات شما را هدر دهد و تارنما شما را پنالتی کند .

سئو در مشهد
بهتر میباشد پیش از مبادرت به لینک سازی فرنگی و به چنگ آوردن بک لینک، به نکات زیر توجه نمایید: 1 . در سایت های مرتبط لینک و پیوند سازی کنید: در حالتی که وب سایت شما در حوزه سرویس ها ماشین فعالیت می کند، نباید در تارنما هایی که درباره فراگیری مطالب درسی مطلب ایجاد می کنند، از شما نامی برده شود . شما می بایست به دنبال پربازدیدترین و پرترافیک ترین سایت در حوزه تخصصی کار خودتان باشید . ولی وب سایت هایی وجود دارا هستند که موقعیت دایره المعارف دارند و موضوعات مختلفی را پوشش می دهند . در‌صورتی‌که قصد دارید این جور وبسایت ها را تعیین کنید، بهتر است از بالا بودن امتیاز این وبسایت ها مطمئن باشید . تارنما برگزیدگان ها از این دست وب سایت های جامع میباشد که در هر دسته، مطلبی برای گفتن دارد و می تواند موجب بالا رفتن بازدید شما بشود .
انجمن ها و فروم های تارنما های پرطرفدار که یوزرها متعددی دارد، لینک و پیوند های حاذق و خیر محسوب می شوند . اسم بردن از وبسایت شما در این انجمن ها و اتاق های گفتگو، مضاعف موثر است و از حیث برخی کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، بهترین تبلیغ محسوب می شود . حضور فعال در انجمن‌ها و پاسخگویی به سوالات، موجب جلب مشتری و هدایت یوزرها به سایت شما می شود . به این ترتیب لینک سازی فرنگی در وب سایت های دارای ارتباط و مفید را از نظر به دور ندارید .
2 . از لغات حساس مختلف به کار گیری کنید: علت آنکه بر داشتن استراتژی لینک و پیوند سازی فرنگی تاکید می شود، این هست که به شما یاری می نماید دیدی جامع داشته باشید و از هیچ نکته ای غافل نشوید . تعیین کلمات با اهمیت بر شالوده استراتژی لینک سازی خارجی به شما می گوید که می بایست از کلمه ها دارای اهمیت متنوع و هم‌خانواده به کار گیری فرمائید تا بهترین سود را بگیرید . برخی مدیران تارنما ها تصور می نمایند که باید برهه زمانی مدت مشخصی را به ارتقاء دادن یک واژه اصلی اختصاص دهند اما این راهکار صحیحی نمیباشد و بازدهی ندارد . بنابراین بهتر هست یک پژوهش جامع بر روی کلمات مهم اثرگذار برای تبلیغ سایت یا متاع خود انجام دهید و بازه زمانی مناسب برای کار کردن بر روی هر دسته از عبارات حیاتی را تعیین کنید .
3 . به وب سایت های گوناگون لینک بدهید: شاید در جستجوهایتان برای به چنگ آوردن لینک، به وبسایت هایی بربخورید که از همگی لحاظ برای افزایش دادن جنس شما مناسب باشند . وب سایت هایی نظیر بیتوته را در نظر بگیرید . این وب سایت ها در همه قضیه ها قضیه دارا هستند و در گوگل از امتیاز بالایی برخوردار هستند . سهل و آسان ترین عمل این میباشد که تمام لینک هایتان را از این وب سایت بگیرید؛ ولی این عمل نادرست می باشد . نباید تصور کنید که داشتن ۱۰۰ پیوند از سایتی پر طرفدار مثل بیتوته می تواند موجب پرورش شگفت انگیز کسب و عمل شما شود؛ برعکس، این کار ترقی کار شما را در یک تراز مشخص، اثبات نگه می داراست . هر URL یک بار برای شما امتیاز می آورد و فراموش نکنید که تعداد بالای Refeering Domain برای شما امتیاز می‌آورد، خیر تعداد لینک‌ها . یک استراتژی لینک سازی فرنگی اصولی، به شما می گوید که به دنبال سایت های متنوع با امتیاز خوب در حوزه تخصصی خودتان باشید .
4 . محتوای وبسایت خویش را بهبود بخشید: پیش از آنکه بک لینک و پیوند بگیرید و در انتظار باشید یوزرها زیادی را به وبسایت خودتان جلب نمایید تا مشتری شما شوند، مطمئن شوید که وب سایت شما از لحاظ رابط کاربری و محتوا بی نیاز گردیده میباشد و سایتی حرفه ای را بالا آورده اید . مدیران دیجیتال مارکتینگ به شما توصیه می نمایند که لندینگ پیج (صفحه فرود) وب سایت خود را طوری طراحی نمایید که جذاب باشد و محصول شما را خیلی سرعت بالا به استفاده کننده معرفی نماید .
5 . در دام مزرعه لینک نیافتید: یک عدد از تکنیک های قدیمی سئو کلاه سیاه، ساخت مزرعه لینک و پیوند می‌باشد که در آن، گروهی از وب وبسایت ها به طور مشترک به یکدیگر لینک و پیوند می‌دهند یا با پرداخت پول به سایت های پربازدید، از آن ها لینک و پیوند اخذ می نمایند . این لینک ها با فریب دادن موتورهای جستجو، قصد دارند که در بازه زمانی زمانی کوتاه، در درجه های بالای نتایج جستجو قرار بگیرند . در صورتی که از چنین وب سایت هایی لینک بگیرید، تارنما شما اسپم می شود . داشتن راهکار پیوند سازی خارجی، به معنا اجتناب از انتشار پیوند در چنین وبسایت هایی هست .
6 . به دنبال سئو کلاه سیاه (Black Hat Seo) نباشید: فراموش نکنید که گوگل رفتا غیر عادی و طبیعی وب سایت شما را متوجه می شود؛ بنابراین به دنبال پیشرفت خیلی پر سرعت نباشید . الگوریتم های گوگل محتوا و لینک های تارنما شما را ارزیابی می نمایند و در صورتی که متوجه شوند شما به دنبال رویش غیر نرمال وبسایت خویش هستید، شما را پنالتی می کنند . از خاطره مبرید که سئو فرایندی مقطع بر می باشد و کیفیت همیشه با اهمیت خیس از کمیت می باشد .

 

عمده
بخوانید : لینک سازی داخلی چیست | اهمیت پیوند سازی داخلی در سئو
مزایای
لینک سازی خارجی


مزایای
پیوند سازی فرنگی چیست؟ لینک و پیوند ها در سئو وب سایت با اهمیت ترین عنصر میباشند . وقتی که شما راهکار پیوند سازی فرنگی را تنظیم کرده و پیوند سازی خارجی را استارت می کنید، باید مراقب باشید تا لینک های کیفیت خوب بگیرید تا موجب ارتقای وب سایت خود شوید .
تعدادی از مزایای پیوند سازی خارجی عبارت می‌باشد از: 1 . کار کشته شناخته شدن اینترنت وب سایت شما: زمانی که کاربران بتوانند محتوای موردنظر خود را از نحوه وبسایت شما به راحتی پیدا کنند، به سایت شما ارجاع می دهند و سایت شما از حیث موتورهای جستجو گر توانا شناخته می شود .
2 . ردیابی ترافیک وبسایت: وقتی که تارنما هایی با ترافیک بالا به تارنما شما ارجاع می دهند، منتخب از ترافیک بالای تارنما آن ها به سایت شما نیز انتقال پیدا می کند . این مقدار ترافیک با ابزارهای تحلیلگر گوگل قابل مقدار گیری می‌باشد و شما می توانید از میزان اثر گذار بودن لینک و پیوند فرنگی باخبر شوید .
3 . اخذ پیوند های متقابل: زمانی که شما در مطالب خود به تارنما های خاصی اشاره کنید، آن ها را دعوت می نمایید که از سایت شما هم بازدید نمایند . با این فعالیت بخت خویش را برای دریافت پیوند متقابل افزایش می دهید . برای اخذ پیوند خارجی، این راه، کم‌هزینه ترین و موثرترین راه است .

اهمیت
پیوند سازی خارجی در سئو چیست؟ • هر پیوند فرنگی به صفحه شما، یک رای (vote) محسوب می شود: لینک و پیوند های فرنگی به گوگل می گویند که صفحه شما از لحاظ محتوا به مقدار کافی عالی است و ارزش به اشتراک گذاشته شدن را داراست . طبق استراتژی لینک و پیوند سازی خارجی، تصاحب کردن پیوند از سایت های معتبر، به شما یاری می نماید تا بیشتر چشم شوید .
• لینک های خارجی ترافیک وب سایت شما را بخش اعظم می نمایند . موتورهای جستجو گر زمانی که یک وب سایت را کراول می کنند، تمام پیوند ها را دنبال نمی کنند؛ ولی اسم بردن از سایت شما در یک وبسایت دیگر، امتیاز محسوب می شود و ترافیک سایتتان را با هدایت یوزرها به وب سایت شما، افزایش می دهد .
• به دست آوردن لینک و پیوند از تارنما هایی با رتبه بالا یا این که دامنه کارکشته باعث می شود که رتبه تارنما شما بهبود پیدا نماید . اصطلاح link juice مثال خوبی برای نشان دادن این موضوع می‌باشد که در‌صورتی‌که وب سایت هایی با اعتبار بالا به شما پیوند بدهند، اعتبار سایت شما نیز بالا می رود .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۹:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دانلود سایت مپ از یک سایت

دانلود
سایت مپ از یک سایت بعضی تارنما ها به شما قابلیت و امکان می دهند که برای وبسایت خویش یک سایت مپ ایجاد کنیم . شما می‌توانید به این وبسایت ها رفته و با ورود نشانی سایت و بقیه مشخصات مراد شده برای سایت خود یک تارنما مپ ایجاد کرده و آنرا دانلود و در آخر نیز در سرور خویش بار گذاری کنید . وب سایت های بدون‌پول و غیر بدون پول بخش اعظمی در سراسر اینترنت به ایجاد وب سایت مپ اختصاص دارا هستند . از دارای شهرت ترین این سایت ها میتوان به وب سایت xml-sitemaps .com اشاره کرد . این وب سایت دوچندان ساده و با چند کلیک تارنما مپ را برای شما تولید می نماید . اختلال به کار گیری از این جور سایت مپ ها در داینامیک نبودن آنان است . یعنی این‌که هر بارکه بخواهید یک صفحه را به وب سایت خویش بیش تر نمایید بایستی یک تارنما مپ نو دانلود و جایگزین تارنما مپ گذشته نمائید .

سئو در مشهد

استعمال
از پلاگین های سایت مپ ساز با اعتنا به مدل سیستم مدیر محتوا وبسایت خود می‌توانید افزونه های مجانی و غیر بدون پول بخش اعظمی بیابید که بسادگی یک نقشه وب سایت ساخت می کنند . تعداد این پلاگین ها بقدری می‌باشد که نامبردن آنان خود یک سری و تعدادی ورقه خواهد شد . به این ترتیب بهترین رویکرد برای یافتن افزونه دلخواه خود این می باشد که، در پنل مدیر وبسایت خود در نصیب دانلود افزونه ها بدنبال افزونه های مربوطه جستجو کرده و با اعتنا به میزان محبوبیت و توضیحات افزونه آن را دانلود و استعمال نمائید . از مزایایی این شیوه داینامیک بودن تارنما مپ و عدم نیاز به دانلود مداوم یک نسخه نو از نقشه سایت هست .

برنامه
نویسی برای تولید سایت مپ همانگونه که گفته شد سایت مپ از زبانی به نام XML استعمال می کند . لهجه XML زیاد شبیه به HTML هست و یک گویش برنامه نویسی مثل ASP یا این که PHP براحتی می تواند مطابق استاندارد برای شما یک فایل XML تولید نماید . برنامه نویسان از این قابلیت زمانی استفاده می نمایند که بخواهند ایندکس شدن قسمت های گوناگون سایت را در اختیار صاحب سایت قرار دهند . یعنی با این رویکرد شما به تیتر صاحب یک تارنما میتوانید تصمیم بگیرید که آیا مایل می‌باشید ورقه تولید گردیده در گوگل ایندکس شود یا این که خیر . مهم ترین خصوصیت وب سایت مپ های ساخت گردیده با این روش،قابلیت ویرایش بالا می‌باشد . شما میتونید برای صفحه ها متعدد گزینه اضافه کردن به نقشه تارنما قرار بدید و تنظیمات بسیار دیگری را نیز برای استفاده کننده تولید فرمائید .

رابطه
بیش از حد صفحه ها در وبسایت مپ ممنوع گاهی وقتی به کاربران میگوییم که می بایست صفحه ها به هم مرتبط باشند ، از تمامی صفحه ها به کلیه صفحه های لینک و پیوند های بی ادله ایجاد می نمایند . بطور مثال مقاله فراگیری فیزیک را به یاد آشپزی در بخش وبلاگ تارنما مرتبط می کنند . اینکار نه تنها اثرگذار نیست، بلکه مضر نیز هست . موتورهای جستجو و یوزرها باید بتوانند ارتباط فی مابین صفحه های را بیابند، با پیچیدگی بیهوده رابطه در میان صفحات، قابلیت یافتن ارتباطات برای کاربران و موتورهای جستجو طاقت فرسا خواهد شد .

 

ارتباط
صفحه ها در سایت مپ

عدم
بضاعت یافتن نقشه وب سایت در موتورهای جستجو موتورهای جستجو درپوشه اساسی وب سایت شما به دنبال فایل Sitemap .xml کاوش می کنند .در صورتیکه نقشه وب سایت را با نشانی دیگری ذخیره کرده اید می‌توانید در گوگل اینترنت مستر این آدرس را به گوگل معرفی کنید، تا گوگل بتواند نقشه سایت را بیابد . از صفحه حیاتی سایت به وب سایت مپ خویش لینک بدهید . این فعالیت علاوه بر این که به بی آلایش خیس یافته شدن وبسایت مپ امداد می کند . تجربه کاربری خوشایندتری، برای یوزرها به همپا دارد . بخش اعظمی از کاربران هنگام بازدید از یک سایت، به نقشه تارنما هم مراجعه می نمایند .

طرز
گزینش صفحات و پست ها برای اضافه کردن به نقشه HTML در صورتیکه نخواهید که تمام صفحه های تارنما در نقشه HYML قرار داشته باشد . این صفحات را به طبع در نقشه سایت نگه دارید . ورقه در رابطه ما ، تماس با ما ، پستهای جدید، بایگانی پست ها ، اخبار نو و بایگانی خبر، به این ترتیب علاوه بر ساده خیس شدن ورقه وب سایت مپ به یوزرها امکان میدهید، که با رفتن به صفحات آرشیو بقیه مطالب منتشر شده را نیز مطالعه کنند . می توانید ساختار درختی یک سایت مپ را در ورژن HTML بصورت گرافیکی پیاده فرمائید . با امداد کتابخانه های جاوا اسکریپت این ساختار درختی قادر است از جذابیت های گرافیکی بیشتری هم استعمال نماید . به یاد داشته باشید که یوزرها برای دسترسی به تمام وبسایت وارد کاغذ نقشه تارنما می شوند . براین اساس هنگام حذف یک کاغذ و یا این که یک نوع بندی خاص، از وب سایت مپ مطمئن باشید که آن ورقه یا مدل بندی مسئله حیث کاربران نباشد . بعضی تارنما ها در وب سایت مپ نسخه HTML صفحاتی را که از منو قابل دسترس می باشند را از نقشه وبسایت حذف می کنند برای مثال دسته بندی هایی مانند مقاله‌ها ، خبر‌ها و غیره را از سایت مپ حذف می کنند . این تارنما ها گمان می نمایند که یوزرها در شرای بخواهند وارد این دسته بندی ها شوند، از آیتم های ذی‌ربط در منو براحتی می توانند وارد این صفحه ها شوند . این شیوه تاءمل تماما اشتباه می باشد . تجربه کاربری به کاربران میگوید، که از نقشه تارنما می‌توانند براحتی به تمام وبسایت شما دسترسی داشته باشند . در‌صورتی‌که شما ورقه یا جور بندی خاصی را از نقشه حذف نمائید . بخش اعظمی از یوزرها گمان خواهند کرد که آن صفحات و یا گونه بندی ها اصلا در وب سایت شما وجود ندارند .

بسیاری از کاربرانی که به کاغذ سایت مپ مراجعه می نمایند . هدفشان اطمینان از وجود و یا این که عدم وجود یک ورقه یا این که یک نوع بندی خاص میباشد و با عدم مشاهده آن وقت خویش را صرف کاوش در منو سایت نخواهند کرد . ممکن است با خویش بگویید این فرمان که به طور کامل معلوم و صریح هست و نیازی به تعبیر و تفسیر ندارد . اما حقیقت این میباشد که این خطا در بخش اعظمی از وب سایت های کمپانی های پباده سازی وب سایت نیز مشاهده می گردد و این مورد نشاندهنده آن است که بخش اعظمی از کاربران حرفه ای وب سایت نیز به آن بی دقت بوده اند .

نتیجه‌گیری

هر دو نقشه‌های وب سایت XML و HTML به موتورهای کاوش برای محاسبه (crawl) وبسایت شما یاری مینمایند . تفاوت حیاتی این می‌باشد که یک نقشه وبسایت HTML امداد به بازدیدکنندگان برای ارتقا درک جامع از سایت شما می‌کند؛ در حالی که XML به طور مختص برای دیده شدن سایت به وسیله موتور جستجو می باشد . زمانی که شما صفحه های و محتوای جدید به سایت طولانی تر می کنید شما می توانید از نقشه‌های XML برای اطلاع به موتورهای جستجو به کار گیری نمایید . اکنون شما ادراک تفاوت در بین نقشه‌های تارنما XML و HTML را پیدا کردید . پیشنهاد این می‌باشد که هر دو را با نیز داشته باشید . داشتن هر دو اعتماد به نفش ما را مراقبت خواهد کرد و به میزان کافی میدانید که شما هیچ کدام از بعد ها سئو را از دست نداده اید . شما مطمئن خواهید شد که گوگل وب سایت و صفحه ها شما را پیدا می کند و همچنین کاربران صفحه ها شما را پیدا خواهند کرد . به این ترتیب داشتن هر دو نقشه وبسایت بهترین راه و روش برای داشتن وبسایتی استفاده کننده پسند و مؤثر در جایگاه بندی آن می‌باشد . نقشه سایت برای یافتن صفحه ها وب سایت بوسیله موتور کاوش و سئو تارنما نقش حیاتی دارد .

 


برچسب: سئو سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۸:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بک لینک و پیوند یا لینک و پیوند خارجی چیست؟

بک
لینک و پیوند یا لینک و پیوند خارجی چیست؟ وقتی که برای ارتقای کسب و کار خود به دنبال سئو وب سایت (بهینه سازی تارنما برای موتورهای جستجو) می روید، لینک و پیوند سازی از حساس ترین گرفتاری های شما می شود . لینک هایی که برای سئو تارنما به آن ها نیاز دارید، پیوند های داخلی و لینک های فرنگی میباشند . لینک خارجی، لینکی است که به یک دامنه خارجی، ارجاع می دهد . متخصص ها سئو، استراتژی لینک و پیوند سازی فرنگی را موثرترین عامل در کسب رتبه های بالا در موتورهای کاوش می دانند . لینک و پیوند های خارجی در بالا رفتن اعتبار سایت نقش پررنگی دارند؛ به این عامل که موتورهای جستجوگر، پیوند فرنگی را یک لحاظ مثبت از سمت شخص ثالث در حیث میگیرند . به ابلاغ بهتر، موتورهای کاوش گر بر این باورند که چیزی که دیگر افراد در رابطه وب سایت شما می گویند، مهم‌تر از چیزی است که شما در رابطه خودتان می گویید .

سئو در مشهد

عمده
بخوانید : اصول سئو چه است | یادگیری اصول سئو
پیوند
خارجی چیست


پیوند
سازی خارجی چگونه انجام می شود؟ ساخت بک لینک و پیوند یا پیوند خارجی فعالیت دشواری است؛ به خصوص که اکثر وقت ها کسب و امور در روزهای ابتدایی فعالیت خود، به دنبال آن می پروسه . ایده آل ‌ترین حالت برای داشتن لینک و پیوند خارجی، آن می‌باشد که تارنما های دیگر فارغ از پرداخت هزینه، به وب سایت شما ارجاع دهند؛ البته این حادثه در مراحل بعدی پرورش رخداد می افتد و شما ناچارید مقدمه با پرداخت پول، وبسایت خویش را در معرض دید قرار دهید . خوب تر است بدانید که خرید یا این که فروش پیوند برای بالا بردن رتبه سایت، خلاف قوانین گوگل است؛ چون گوگل به حقوق کاربران اهمیت زیادی می‌دهد و دوست دارد تنها محتواهای عالی در دسترس باشند و وقت کاربران هدر نرود . این دست خطاها ناشی از آشنا نبودن با استراتژی لینک سازی خارجی میباشد . با ما یاور باشید تا با اصول و قواعد تهیه و تنظیم استراتژی لینک سازی آشنا گردید .

راهکار
پیوند سازی فرنگی چیست؟ راهکار لینک و پیوند سازی به این مضمون‌ می باشد که اندازه پیوند دهی به تارنما های دیگر یا این که دریافت لینک و پیوند از وبسایت های مختلف، ارگانیک باشد و شما با برنامه ریزی دقیق، بر پایه کلمات کلیدی، به رخ هدفمند، پیوند دریافت فرمائید .
برای
داشتن یک راهکار پیوند سازی فرنگی مفید، به شما توصیه می کنیم به نکات پایین توجه کنید: 1 . غنی سازی محتوا: از این‌که محتوای شما قیمت لینک و پیوند دادن دارد، مطمئن گردید . درصورتی که محتوای شما به نوع ای نباشد که مخاطب را سرگرم کند، تاثیری نخواهد داشت .
2 . تکثیر رپرتاژ آگهی و مقاله در خبرنامه ها و خبرنامه های اینترنتی: مقالاتی با محتوای مناسب در وب سایت ها و مجلات پر طرفدار منتشر فرمایید .
3 . محتوای خویش را اعتبار بخشید: با ساخت محتوای خلاقانه و یونیک، عملکرد فرمائید به محتوای خود اعتبار ببخشید تا مخاطب را کنجکاو نمائید .
4 . به دنبال وب سایت هایی با page authority بالا در مسئله موضوعات تخصصی سایت خویش بروید . این وب سایت ها مخاطبان اصلی شما را به سایتتان هدایت می نمایند .
5 . بلاگ ساخت کنید: داشتن یک بلاگ با محتوای آموزشی قادر است بهترین فیض را برای کسب و عمل شما به ارمغان بیاورد . قابلیت به اشتراک گذاری مطالب شما با محتواهای آموزشی بالا می رود و عمده دیده می گردید و وبسایت های دارای ربط با حوزه شما، به شما لینک و پیوند می دهند .
6 . شبکه سازی اجتماعی را در لحاظ بگیرید: با افرادی که در حوزه کاری شما فعالیت می کنند، ارتباط برقرار نمائید و شبکه سازی نمائید . ارتباطات تخصصی موجب تبادل اطلاعات می شود . استراتژی لینک و پیوند سازی فرنگی به شما می گوید که چه شبکه های اجتماعی ای برای رویش کسب و عمل شما مناسب هست .

 

 


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۸:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تولید محتوای با کیفیت


تولید
محتوای با کیفیت تولید محتوای با کیفیت پاد شاه کلید سئو می باشد .در صورتی که وب سایتی مطالب قضیه نیاز یوزرها را در مورد شغلی خاص آماده نماید می تواند کاربران زیادی را به سمت وب سایت شما سوق دهی کند . هنگامی که مطالب نو و اثرگذار را در تارنما خود منتشر می نمایید باعث می شود کاربران آنگاه از ورود به سایت شما, زمان دوران بیشتری را در وب سایت شما بمانند که این زمینه تاثیری نیکی در سئو وب سایت شما خواهد داشت . در واقع بانس ریت وب سایت شما بالا میرود که منجر به ارتقاء رنک وبسایت شما می شود .

سئو در مشهد

کد
نویسی اصولی صفحه های وب سایت به کارگیری از تگ های مطلوب و بهینه شده می تواند در سئو سایت شما را بالا برنده شود .تیتر صفحه های می بایست در تگ H1 باشد و بقیه عناوین بر شالوده اهمیت و مدل بندی موضوعی می بایست در تگ ها H2,H3,H4 و . . . باشد .همچنین هر کاغذ باید یک Title یکتا داشته باشد .و در همگی عنا وین و همینطور در تگ title می بایست از لغات با اهمیت به کارگیری شود .

تعیین
عنا وین و توضیحات مطلوب صفحه با چک مناسب کار وبسایت خویش , بهترین عنوان را برای وبسایت خویش گزینش نمایید .گزینش عنوان مطلوب تاثیر بسزایی در سئو وبسایت شما خواهد داشت . موتورهای جستجو مسئله هر صفحه را با تحلیل عنوان ان ورقه شعور می نمایند . به این ترتیب درصورتی که تیتر صدق برای وب سایت شما تعیین نشود موتورهای کاوش ممکن است یوزرها را به خطا به وب سایت شما ساماندهی کنند وکاربران با دیدن تارنما شما به هدف خود نرسند و به سرعت وب سایت شما را کنار گذاشتن کنند .در انتخاب توضیحات برای وب سایت خود نیز باید تمام اصول بالا را رعایت فرمایید .

آنالیز
عبارات کلیدی با به کار گیری از وب سایت هایی مانند google trends می توانید کلمات حساس مناسب را برای سایت خود انتخاب فرمایید و این کلمه ها با اهمیت را در تیتر کلی برگه و در توضیحات کاغذ و در تگ های h1,h2,h3 و . . . و همینطور در لینکهای تارنما استعمال نمائید .


بک لینک و پیوند سازی اصولی سئو کار کلاه سفید سعی می کند لینک و پیوند های ورودی اصولی وبا تعداد و کیفیت مناسب تولید کند و عملکرد می نماید این بک پیوند ها را از وب سایت های دارای ارتباط اخذ نماید . بک پیوند می تواند تاثیر سریع و خیر و خوبی را در سئو وبسایت شما داشته باشد .

سئو
کلاه خاکستری (Gray hat SEO) Gray
Hat SEO
بخش اعظم سئو کارها از هم از سئو کلاه سپید به کارگیری می کنند نیز از سئو کلاه سیاه .برای مثال بسیاری از سایت ها بک لینک و پیوند خریداری می نمایند ولی به تعداد محدود و دفعات قلیل . تکنیک های کلاه خاکستری شیوه هایی میباشند که در مرز تکنیک های کلاه سیاه تکان مینمایند ولی قابل تشخیص بوسیله گوگل نخواهند بود . این تکنیک ها سئو تارنما شما را به سرعت بالا می پیروزی .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۳:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سئو کدهای HTML هنگامی که از کیفیت بالای محتوای

سئو
کدهای HTML هنگامی که از کیفیت بالای محتوای خویش اطمینان حاصل کردید، هم اکنون وقت ارزیابی حالت کدهای وب سایت می‌باشد . برای سئو و بهینه سازی وب سایت نیازی نمی‌باشد که یک برنامه نویس وب رشته ای باشید . اما رویه اندازی یک کسب و کار آنلاین سوای اطلاع از مبانی HTML، مثل رانندگی فارغ از آگاهی از معنای رنگ های چراغ ارشادوراهنمایی میباشد .

سئو در مشهد

خوشبختانه با وجود سایت هایی نظیر Codecademy یا Khan Academi می توانید هر چیزی را در رابطه HTML و برنامه نویسی اینترنت به سرعت و به طور بدون پول یاد بگیرید . همچنین از طریق صفحاتی مثل rel="nofollow"اینجا هم می توانید به مهمترین کدهای HTML دسترسی داشته باشید .

در اینجا نگاهی می اندازیم به چهار نصیب HTML که در کاغذ هر محتوایی می بایست بهینه سازی گردند .

3 .1 .
تگ تیتر (title tag) تگ تیتر به مانند تیتر یک خبر نامه می باشد . این تیتر در تب مرورگرها سناریو داده می شود . تگ HTML متناسب با این تیتر تگ title نامیده می شود . ولی زمانی پای بلاگ ها یه در میان می آید، خواسته از تیتر همان تگ H1 می باشد .

هر کاغذ از وب سایت می بایست دارنده یک تگ H1 بوده تا عنوان برگه برای گوگل واضح باشد .

3 .2 .
متای توضیحات (Meta Description) متای توضیحات به مثل چکیده ای از محتوای هر برگه می باشد که در نتایج جستجو هم سناریو داده می گردد . با صرفه سازی متای توضیحات و عدم این کار تفاوت دربین سئو عالی و بد می باشد .

سئو
متای توضیحات در شرای متای توضیحات باصرفه باشد، به صورت بریده و هم پا با سه نقطه در نتایج جستجو نمایش داده نشده و همواره به رخ یک پاراگراف کامل سناریو داده می گردد . متای توضیحات باصرفه شده، همچنین همواره مشتمل بر کلمه و واژه با اهمیت هر متن هم می باشد .

خیلی خویش را سرگرم محدودیت 320 کارکتری متای توضیحات نکرده و در نوشتن آن به جای موتورهای جستجو، همواره کاربران حقیقی را مخاطب متن های خود قرار دهید . در صورتی که از وردپرس استفاده می کنید، افزونه سئو Yoast SEO ابزارهای نیکی برای هر چه با صرفه خیس تالیف متای توضیحات داراست .

افزونه
سئو Yoast SEO ما به شخصه در اکثر زمان ها وب سایت های وردپرسی مشتریانمان از این افزونه سئو وردپرس به کارگیری می کنیم، چرا که یکی از شایسته ترین ها در بازار می باشد . این پلاگین دوستداشتنی ترین پلاگین وردپرسیست، همواره پیدایش رسانی شده و دارای خصوصیت هاییست که به مدیریت برهه زمانی امداد متعددی می نماید .

از
خصوصیت های این پلاگین می بضاعت به موراد زیر اشاره کرد:
به شما کمک می کند تا داده های متا را برای هر شبکه اجتماعی به صورت جدا از هم بنویسید . همجنین در ساخت فرمت مناسب برای Rich data امداد متعددی می نماید .
نقشه تارنما را به چهره قلم به روز رسانی می نماید .
با کنسول جستجوی گوگل ترکیب شده و به شما اجاره می دهد که داده های آن را مستقیما در بک اند وبسایت مشاهده نمایید .
و
دیگر امکانات فراوان به تیتر نمونه می توانید به جای سفارشی سازی تیتر هر صفحه، از یک الگوی معلوم برای ایجاد تگ تیتر و توضیحات منفعت ببرید . همچین دارای تجهیزات دیگری نظیر ارزیابی خوانایی و ابزارهای بررسی لغت ها کلیدیست که به برسی خوب تر سئو وبسایت امداد متعددی می نماید .

 


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۴:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

افزونه SEO وردپرس

وقتی که بر روی آن کلیک میکنید، به داشبورد افزونه SEO وردپرس وارد می شوید . در اینجا می توانید به گشت و گذار بپردازید و یا این که در آتی پیکربندی پیش فرض این افزونه را بازگردانید . آنگاه از آن محاسبه جعبه پیگردی (Tracking) و امنیت (Security) را پیدا خواهید کرد .

سئو در مشهد

پیگردی
این کار به تالیف کننده ی پلاگین اذن می دهد تا در آتی بتواند مسائل مربوط با پلاگین را دررصورت نیاز بر طرف کند . در صورتی‌که شما در مورد نگهداری اطراف محرمانه خود نگران هستید، آن را غیر فعال نگه دارید .

امنیت
این گزینه، در چهره فعال بودن، به ویراستاران و نویسندگان شما اذن نمی دهد که یک پست را به یک URL دیگر منتقل کنند، که این عمل یک عدد از قابلیت های پلاگین می باشد . فعال کردن این مورد هم آن‌ها را از no-index کردن پست های شما باز می دارد . اگر به ویراستاران و نویسندگان خود اعتماد ندارید، این مورد می بایست فعال شود .

ابزارهای
اینترنت مستر (Webmaster) این ابزار به شما اذن می دهد تا به راحتی مالکیت وبسایت خود را با به کار گیری از کد متا ی ارائه گردیده به وسیله ابزار اینترنت مستر گوگل و بینگ بررسی نمایید . این گزینه همچنین می تواند شما را در تایید وبسایت خویش برای الکسا (Alexa) کمک کند(اگر شما حق اشتراک آنان را دارید) . می توانید مشاهده کنید که اینجانب در کد وب مستر متای گوگل اشتراک دارم .

نکته: به کار گیری از ابزار اینترنت مستر گوگل و بینگ به شما در فهم و شعور خوبتر اخلاق و رفتار وبسایت تان یاری می نماید (مثل این‌که چقدر وب سایت شما دارای ربط گردیده است، خطای ۴۰۴ ، سرعت کاغذ و غیره) .

Dashboard-تنظیمات
سئو در وردپرس
پس از انجام تنظیمات، می توانید بر روی دکمه ای “ذخیره تنظیمات” کلیک کنید .

عنوان ها
و متاها در اینجا پانل عنوان و متاها می آید، این پانل به شما در تنظیمات تیتر ، متاهای سایت گسترده و تمیز کردن head(منظور همان تب head است) ، امداد می نماید .
بیایید ببینید چه آیتم های اینجا هستید و چه‌گونه با آنان کار کنیم:
۱٫
نیروی ویرایش تیتر ها (Force Rewrite Titles)
این آیتم به این مفهوم می‌باشد که پلاگین های SEO وردپرس نیاز به تغییر و تحول تگ عنوان از تم های نصب شده شما دارند، تا بتوانند آن را طبق تنظیمات شما تغییر‌و تحول دهند . این گزینه به طور معمول باید علامت زده شود .

۲٫
تنظیمات متاهای گسترده ی تارنما (Site Wide Meta Settings)
No-index کردن زیرصفحه های آرشیو: این می بایست تیک خورده باشد چون که به صفحه ی منزل ی شما کمک می نماید اهمیت خویش را محافظت کند، ورقه منزل یک عدد از اصلی ترین بخش های وبلاگ شما می باشد .
به کارگیری از تگ کلمه ی با اهمیت meta: اینجانب ترجیح می دهم آن را چک کنم، چون که موتورهای جستجوگر مانند یاهو و بینگ به اهمیت دادن به کلمه و واژه ی با اهمیت meta پر اسم و رسم می باشند . اینها کلمه ها کلیدیی می باشند که مقاله شما بر مبنا آنها میباشد .
طولانی تر کردن تگ noodp متا روبات گستردگی تارنما و بیش تر کردن تگ noydir متا روبات گستردگی سایت: در صورتی‌که وب سایت شما در درحال حاضر حاضر در فهرست یاهو و یاDMOZ باشد، از این گزینه ها استفاده میشود، زیرا گهگاه تایم ها گوگل به دست آوردن شرح وبسایت شما از این فهرست ها را ترجیح میدهد، فعال کردن این تگ ها به شما یاری می کند که این جور خطاها را حذف نمائید .

۳٫
پاکسازی
یک تئوری وجود دارااست که گوگل یک head تطهیر گردیده را ترجیح می دهد . اکثری از تحلیلگران SEO پیشنهاد می دهند که بخش head سایت خویش را پاک نگه دارید، بالا ترین لینک هایی که گوگل بخش اعظم آنان را می خواند از اهمیت بیشتری برخوردارند . اینجانب ترجیح می دهم که این لینک و پیوند ها را نهفته نکنم، همانند RSD، لینک و پیوند های WLW Manifest ولینک های کوتاه پست های وردپرس شما مانند زمانی که از ویرایشگر زنده ی مایکروسافت برای تکثیر پست های خود به کار گیری می کنید، اثر گذار هستند، پس بنابراین مخفی کردن این پیوند ها ترجیح داده نمی شود . در شرای شما برنامه دارید که به هر اکنون head وبلاگ خویش را پاکسازی کنید، من به شما پیشنهاد می کنم که سه آیتم اولیه را تیک بزنید و مورد ی پیوند های RSS سوای تیک زدن رها فرمائید . چرا؟ چون که لینک های RSS توسط برخی از پلاگین های مشخص خوانده می شوند و می تواند به شما اشتراک بیشتری ارائه دهد . برخی ها می گویند این لینک و پیوند هایRSS بودجه های با ارزشی برای وب لاگ شما محسوب می شوند .
این مسئله به اندازه کافی به وسیله افراد مختلفی مطرح گردیده است!


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۶:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات سئو

سئو یکی از زیرمجموعه‌های دیجیتال مارکتینگ می‌باشد که در‌صورتی‌که در فضای آنلاین کار داشته باشید یا این که به موضوعات دارای ارتباط با آن علاقمند باشید، ناگزیر می‌باشید برای یادگیری آن وقت بگذارید .

احتمالاً
شما هم چنین جملاتی (یا شبیه آن‌ها) را زیاد شنیده‌اید:
«شما بایستی روی سئو سرمایه گذاری کنید .»

«شما چشم نمی‌شوید؛ در حالتی که در صفحه‌ی نخستین گوگل نباشید اصلاً حضور شما در فضای آنلاین بیهوده میباشد .»

«چرا
سئوکار نمی‌آورید تا مسئولیت بهینه سازی وبسایت شما برای موتورهای جستجو را به عهده بگیرد؟»
«اگر سایت … هنگام جستجوی کلمه و واژه … در صفحه‌ی اول گوگل می‌آید، به خاطر یک خصوصی تکنیک می باشد . نام این تکنیک ها سئو هست .»

سئو در مشهد

«الگوریتم‌ها عوض شده .
کافئین؟ پاندا؟ مرغ مگس خوار؟ کبوتر؟ سیستم دیپ مایند؟»
«ما می‌توانیم شما را به صفحه‌ی نخستین موتورهای کاوش بیاوریم . مطمئن باشید این منطقی‌ترین سرمایه گذاری شماست .»

درس‌های مربوط به سئو در متمم با انگیزه تربیت کارشناس سئو پباده سازی نشده‌اند .

بلکه انگیزه حیاتی ما، شناخت عزیزان متممی با کلیات SEO و بعضا از پایه‌ای‌ترین تکنیک های سئو می باشد . تا هم بتوانند شغل های ساده‌ و اولیه‌ی سئو برای وبسایت یا این که بلاگ خویش را رئیس کنند و هم در فیس علاقه، مسیری برای مطالعه و یادگیری عمده سئو پیش روی آن ها رسم شود .

آنچه
در ادامه می‌خوانید:
سئو
مخفف چیست؟ تعریف
سئو موتورهای
جستجوی پراستفاده نقش
سئو در کیفیت محتوا چیزهایی
که با سئو وبسایت نادرست گرفته می‌شوند تکنیک
های سئو کلاه سیاه در برابر کلاه سفید انگیزه
ما در درس یادگرفتن سئو بعضی
از مهم ترین تکنیکهای سئو منابع
و مراجع ما در‌ آموزش سئو سئو
مخفف چیست؟ کلمه‌ی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization هست که می‌توان آن را به بهینه سازی برای موتورهای جستجو ترجمه کرد . البته خود سئو نیز در فارسی زیاد مرسوم گردیده و حتی گاهی ترکیب‌های مازاد و توصیفی و کلمه ها فعلی (مانند بهبود سئو، سئو کردن، سئو سازی) را هم با آن می سازند و به‌کار می برند .

هدف
راه های سئو این است که هنگام جستجوی یوزرها در گوگل و بقیه موتورهای جستجو، این موتورها رتبه‌ی بهتری را به مقاله ها و محتوای یک سایت اختصاص دهند


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۵۷:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)