مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

نحوه شناسایی ناکارآمدی عبارات کلیدی یا این که کنیبالیزیشن در وب سایت

 


نحوه شناسایی ناکارآمدی عبارات کلیدی یا این که کنیبالیزیشن در وب سایت


شناسایی خلل کنیبالیزیشن (cannibalization) در تارنما به هیچ عنوان فعالیت مشقت وجود ندارد. امّا اینکه چقدر دوره چیره شود به طور کامل به تعداد صفحه های شما بستگی داراست.

خط مش ابتدایی آن این میباشد که شما لیستی از تمام صفحه ها سئو در مشهد خویش و کلیدواژه های اصلی هر مورد را تهیه و تنظیم فرمایید و آن‌گاه با بازبینی ظریف کلیدواژه ها، صفحه ها که مستعد ایراد ناکارآمدی لغت ها کلیدی می‌باشند را شناسایی نمایید. این در واقع نحوه دستی جستن خطاها تارنما میباشد، امّا در شرایطی‌که وبسایت شما گسترده میباشد و صفحه های متعددی دارااست، تهیه و تنظیم این لیست و آنالیز کردن رنک فعلی یک به یک تمام کلیدواژه کاری مشقت بار و دشوار خواهد بود.

شیوه دیگر شناسایی این اختلال، به کار گیری از ابزارهایی میباشد که برای این عمل پباده سازی گردیده اند. کلاً، ابزارهای در دست گرفتن و رصد منزلت کلیدوازه های تارنما شما می‌توانند در‌این راستا به شما یاری نمایند. امّا درین خصوص، ابزارهایی مانند RankRanger موجود هست که با بازنگری کلیدواژه ها و URL های شما می‌تواند صفحاتی که مستعد خلل کنیبالیزیشن میباشند را شناسایی کرده و به شما معرفی نمایند.

دقت داشته باشید که Keyword Cannibalization یک مقوله سیاه و سپید و مطلق وجود ندارد. بعضی وقتها شاید نتوان به طور صد در صدی اعلام کرد که آیا دو ورقه نقص‌ ناکارآمدی دارا‌هستند یا این که نه. امّا در صورتی‌که حس می‌کنید که می‌توانید دو برگه و دو کلیدواژه شبیه را در یک کاغذ بگنجانید، قطعا کارایی فرمایید که برای پرهیز از بروز اختلال این فعالیت را انجام دهید.

بعداز شناسایی صفحاتی که خلل دارا هستند، قدم‌بعدی این میباشد که ایراد را برطرف فرمائید.

به چه شکل ایراد کنیبالیزیشن یا این که ناکارآمدی لغت ها کلیدی را برطرف کنیم؟
همان گونه که گفته شد، کنیبالیزیشن ممکن میباشد در سطح های مختلفی فیس دهد و در سود، شیوه برطرف کردن آن را بایستی با دقت به مدل هر خلل در لحاظ گرفت.

نحوه هایی که پیرو معرفی میگردند، شیوه های متداولی میباشند که برای برطرف کردن ایراد cannibalization در seo وب سایت به کار گیری میگردند.

استعمال از ری دایرکت ۳۰۱
پس از شناسایی ایراد، ویّلین کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که از خویش بپرسید آیا اینجانب همگی این صفحه های به طور کامل شبیه هم را نیار دارم؟ آیا پاسخ منفی میباشد کاری که بایستی انجام دهید به کار گیری از ۳۰۱ redirect میباشد.

برای ری دایرکت کردن صفحه ها در لحاظ بگیرید که کدام ورقه از اتوریتی و رده بالاتری شامل است و آن گاه ری دایرکت را انجام دهید. پس از انجام ری دایرکت ممکن میباشد نیاز باشد پیوند های داخلی و تگ توضیحات را نیز باز بینی نمایید.

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۸:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نحوه سایت بک لینک

اکنون بیایید به رقابت نگاهی بیاندازیم منظورمان این میباشد که رقابت برای ارتقاء درجه با این کلیدواژه در صفحه های موتور کاوش چه‌قدر مشقت بار خواهد بود؟ در صورتیکه یک مال یا این که فناوری تازه را به بازار معرفی نمیکنید، احتمالاً می بایست دنبال یافتن محتوایی شبیه با خودتان در اینترنت باشید و می توانید به مواقعی همچون تعداد صفحه ها مو جود در امر سئو در مشهد زمینه مربوطه یا این که ترازو توان و اطمینان اینترنت‌وب سایت‌های رقیبتان بپردازید، همینطور بک‌ پیوند به وب سایت آنها نیز مهم میباشد یک سری ابزار اثرگذار و مبلغی دراین مورد وجود دارا هستند که به شما در راستای باز‌بینی این معیارهای رقابتی یاری خواهند کرد. تحت عنوان مثال می‌قدرت به ابزار کیورد دیفیکالتی موز اشاره نمود.

بیایید سه سطح از خصوصیت متعدد را درباره‌ی زمینه “ماشین” تایپ کنیم. با این ابزار به راحتی میتوانیم مقایسه‌ای را فی مابین حجم کاوش و رقابت انجام دهیم. حتی می توانیم محاسبه عمیق‌تری را راجع به گزارش‌های کاوش انجام دهیم تا شعور بهتری را از جنبه‌های رقابتی صفحه های درجه‌ بالا برای این عبارت‌ها پیداکنیم. این مدل محاسبه قادر است یک باز بینی عمیق و نگاه واقع‌گرایانه را راجع به درجه‌بندی با استعمال از کلیدواژه‌ی آیتم کاوش به وجود بیاورد، ولی حتی ابزارهای مبلغی همانند این آیتم نیز یک نحوه برای نگریستن به رقابت و آنالیز کلیدواژه در جستجوهای مبلغی یا این که بازارهای مرتبط با نرخ کلیک می‌باشند.

تعداد تبلیغ‌کنندگان کاوش که به شکلی فعال در عرصه‌ی ارزش‌گذاری برای کلیدواژه فعال می‌باشند میتواند تحت عنوان یک غربال در راستای مقایسه‌ی دشواری کلیدواژه در مقایسه با جستجوهای ارگانیک فعالیت نمایند. کیورد پلنر گوگل ستونی به عنوان رقابت داراست که‌این زمینه را به شما نشان می دهد، درحالی ‌که رابط کاربری تنهاً نمرات ذیل، میانگین یا این که زیاد را در اختیارتان قرار میدهد. با یک ترفند کوچک میتوانید فهرست را دانلود کرده و برای واحد سنجش رقابت، عدد بسیار ظریف‌تری را بر طبق معیاری فی مابین صفر و یک اخذ نمایید. مطلقاً از فیلترها و ابزارهای تر و تمیز کردن اکسل به کارگیری فرمایید تا کلیدواژه‌های طولانی و بسیار دارای ربط را با رقابت کمتر بیابید. با ذکر مثالی سریع هر سه گزینه را با همدیگر باز نگری کنیم و سه رکن اساسی در جستجوی واژه‌ی کلیدی یعنی رابطه، حجم و رقابت را باز‌بینی کنیم مشاهده کردیم. چه‌گونه عباراتی همچون تویوتا کمری 2013 دست‌دوم میتواند نسبت به عبارت همگانی ماشین یا این که ماشین دست‌دوم بهتر بوده و از رابطه بیشتری برای شرکت‌های فروشنده‌ برخوردار باشد.

از منظر رقابت نیز مشاهده کردیم که‌این کلمه ها همگانی در چه وضعیتی قرار دارا هستند. همینطور تبادلات در میان حجم کاوش را در مقابله با رابطه و رقابت مشاهده کردیم. امید واریم که هم‌در حال حاضر بتوانید ملاحظه کنید که اکثری از سازمان‌ها تعداد متعددی از گونه های کلیدواژه‌های دارای ربط را با حجم جستجوی خیر‌چندان بالا پیدا میکنند. ولی با دقت به رابطه شدید آن کلیدواژه با کسب‌وکارشان عملکرد‌های سئوی خودشان را به سمت صحیح هدایت میکنند غالباً در صورتی همه کلمه ها دارای ارتباط اما دارنده رقابت زیر را در یکجا توده فرمایید می توانید تعداد متعددی از بازدیدکنندگان دارای ربط و خریدار را به سمت اینترنت‌ سایتتان هدایت نمائید. پس بگذارید که رقبایتان میزان دارایی‌ی متعددی را صرف پیروی از کلیدواژه‌های ماشین و ماشین دست‌دوم نمایند و خط مش‌ی خودتان را برای جستجوی واژه و کلمه‌ی کلیدی پی بگیرید تا دارای ارتباط ‌ترین حجم کاوش با کمترین رقابت را به سمت خودتان جلب نمائید.

 


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۱:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

قدرت پیوند یا link Strength profile به چه معنا است؟


کلیه ما تاثیر تولید بک پیوند اصولی بر بهینه سازی وبسایت و کسب رده برتر در موتور کاوش گوگل را به خیر و خوبی می دانیم و از از اهمیت تولید بک لینک و پیوند در بهینه سازی وبسایت با خبر هستیم.

سئو در مشهد توان لینک و پیوند یا این که Strength Link واحد سنجش جدیدی میباشد که با یاری آن می قدرت اقتدار بک پیوند ها را به حساب آوردن کرد.بعد از بررسی بک لینک و پیوند ها با استعمال از ابزار LinkMiner و احتساب توان لینک و پیوند آن ها به راحتی می اقتدار توانا ترین لینک ها را شناخته و تمرکز اصلی استراتژی بک لینک و پیوند را روی آن ها گذاشت.

نوشته‌ی‌علمی دارای ارتباط: شناخت با گونه های بک پیوند، طرز های تولید آن و تاثیر پیوند سازی در seo تارنما

Link Miner چه است؟
این افزونه به‌ آسانی تمام لینک و پیوند‌های جان دار در یک ورقه را شناسایی کرده و تعداد و واحد سنجش توان آن ها را اعلام می‌ نماید. این تعداد نتایج‌عده دوتا نشان دهنده لینک و پیوند‌های تندرست و در چهره وجود، پیوند‌های به‌ اصطلاح Broken (شکسته) میباشد. همینطور، تمام لینک و پیوند‌های جان دار در آن ورقه، اعم از تندرست و شکسته، نیز به طور هایلایت با رنگ‌های گوناگون نشان داده می گردند.

در سمت و سوی راست این افزونه میزان توان لینک را به طور نمودار حاصل برگشتی خواهید یافت. علاوه بر توان لینک و پیوند، معیارهای اثر گذار دیگری نیز موجود هست، پیکربندی غربال و گونه بندی ها در‌این افزونه نیز به شما یاری می‌کنند تا چک بک لینک و پیوند را ریلکس خیس انجام دهید.

استراتژی تولید بک لینک و پیوند

چه طور توان لینک به حساب آوردن میشود؟
درین بخش می‌خواهیم بگوییم در گزینش توان لینک و پیوند چه ترازو هایی تاثیرگذار می باشند.

کارداران تاثیر گذار بر اقتدار لینک و پیوند یا این که link Strength profile
مرتبه الکسا
تعداد پیوند های فرنگی از کاغذ
Dofollow یا این که Nofollow بودن لینک و پیوند ها
سیگنال های اجتماعی مبتنی بر تعداد پیج هایی که با چهره بوک پیوند شده‌است
Citation Flow بودن پیوند ها
Trust Flow بودن پیوند ها ( بکلینک ها از کنبع قابل اعتمادی گرفته گردیده باشند)


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۸:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

لینک و پیوند های فالو و نوفالوv


لینک و پیوند های فالو و نوفالو: یک عدد از فاکتورهای جایگاه بندی صفحه های در گوگل شاخص تعداد صفحاتی می‌باشد که به یک ورقه یگانه پیوند داده اند . یعنی هر چه وبسایت های بیشتر به یک برگه لینک و پیوند بدهند گوگل به آن ورقه رتبه بهتری را می دهد . گوگل این امتیاز در شاخصی به اسم PAGE RANK ذخیره می نماید . ولی تنها فاکتور برای افزایش پیج رنک صرفا تعداد لینک و پیوند نیست و کیفیت لینک های دریافتی نیز مهمه .ولی اینجا به نکته ای بر می خوریم: پیوند های فالو و لینک و پیوند های نوفالو .
لینک و پیوند فالو سبب ساز ارتقا پیج رنک می شود . ولی لینک و پیوند نوفالو یه لینک فقط و کناره گیر و خستس و تاثیر مثبتی در بهینه سازی و پیج رنک معمولا نداره . لینک های تازه فالو به این فیس نوشته می شوند:

rel=”nofollow”>Link Text یا به عبارت  سئو در مشهد دیگه لینک فالو میگه اینجانب تایید می کنم که مقاله خوبی تو این پیوند میباشد . ولی در لینک نوفالو میگه یه مطلبی می باشد، اینجانب که تاییدش نمی کنم، ان شاء الله که خوب باشه!!! خوب اینجا سوالی که پیش میاد که چه کاریه خوب؟! چرا کلیه لینک ها فالو نباشند؟! برای پاسخ به این سوال می بایست به دوران پیشین خیس برگردیم .


به دنیا وارد شدن nofollow زمانی که پایین هر مطلبی یه سری افراد سو به کار گیری گر یه کامنت کاملا بی ربط می گذاشتن و یه لینک به اینترنت سایت خودشون می دادند .
اون بعد از ظهر اینترنت مالامال گردیده بود از اسپم . یه جورایی کامنت تو وب لاگ داشت منقرض میشد . تا این‌که در سال ۲۰۰۵ گوگل یه تصمیماتی در پیش گرفت تا با این شیوه با اسپم تقابل کنه … و لینک های نوفالو متولد شدند .
امروزه به فیس پیش فرض تمام پیوند ها در وردپرس و ویکی پدیا نوفالو می‌باشند .
البته هنوز برخی سایت ها بنا به دلایلی مثله بالا بردن بازدید، لینک و پیوند در کامنت رو به فیس فالو نهاده اند که ممکنه در گوگل تحت عنوان اسپم شناخته بشوند اگه خیلی لینک غیرمرتبط داشته باشند .
با این تفاسیر سوالی که پیش میاد اینه که: لینک و پیوند های نوفالو به هیچ وجه به درد می خورند یا این که خیر؟ جواب : لینک و پیوند های نوفالو درسته که در پیج رنک تاثیری ندارن ولی کماکان می توانند پای مخاطب رو به سایت شما گشوده کنند و جریان ورودی صحیح کنند، پس چندان هم لینک های نوفالو بی بها نیستند .
و این کلام هم نشنیده بگیرید: پیوند های نوفالو دست کم سبب سریعتر ایندکس شدن در گوگل می شوند .
پیشنهاد اینجانب اینه که نگاه صرف بهینه سازی نداشته باشید که مسلما لینک فالو باشه اگه مقاله یا این که محصولی دارید که به نظرتون می تونه مخاطب رو جذب کنه، بسیار خودتون رو مشغول مدل لینک نکنید .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۳۰:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بک لینک چیست؟

بک لینک چیست؟

همه ما در سایت ها به لینک هایی برخورد کرده ایم که ما را به یک سایتی ارجاع میدهند. این لینک ها بک لینک نامیده میشود. معمولا این لینک ها ما را به سایت هایی ارجاع میدهند که یا سایت های مرتبط با سایت میزبان است یا دارای مطالب پرطرفدار میباشد.

بک لینک

در زمان های گذشته سایت ها میتوانستند با افزایش تعداد لینک ها اعتبارسازی نمایند. هزینه کمتری پرداخت میکردند و میتوانستند تعداد بسیار بالایی پروفایل و لینک های اسپم تهیه نمایند. اما در حال حاضر این لینک ها و بک لینک ها در گوگل جایی ندارد و گوگل به آن ها زیاد اهمیت نمی دهد و در واقع به لینک هایی که هویت بالایی دارند بیشتر اهمیت می دهد.

 

بک لینک PBN چیست؟

پی بی ان (PBN)  مخفف عبارت Private Blog Networks  می باشد.

ما برای لینک سازی به سبک  PBN نیاز به یک شبکه ی وبلاگی با هویت بالا داریم.لینک سازی پی بی ان (pbn) به صورت لایه ای میباشد.

بک لینک pbn

 

معمولا وب سایت یا وبلاگ هایی با موضوعات مختلف را برای ایجاد این ساختارها ایجاد کرده و این وبلاگ ها برای اعتبار بخشی به سایت های مورد نظر به کار میبرند. چند بک لینک ایجاد کرده و با این بک لینک ها کاربران را به سایت اصلی لینک میدهیم. با ادامه دادن این مراحل لینک ها به صورت هرمی افزایش می یابند و همین مسئله موجب شده است که به خرید بک لینک PBN شهرت یافته است .

بالا رفتن رتبه سایت

اگر بدون علم کافی شروع به اجرای PBN شوید، سایت شما به سرعت به سمت پنالتی شدن و به حذف از گوگل نزدیک می شود.

بک لینک PBN دارای انواع مختلفی میباشد. گفته میشود بیش از 200 روش برای لینک سازی وجود دارد. اما همه این روش ها ایده آل نیستند و تعداد بسیار کمی از آن دارای تاثیرات مطلوبی میباشند.

شما می توانید از پکیچ های سفارش بک لینک pbn یا سفارش رپورتاژ pbn مجموعه شیک رنک دیدن بفرمایید .

 

منبع


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۰۸:۱۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

عوامل تاثیر گذار بر سئو خارجی

از آنجایی که Google از پیوند ها تحت عنوان شاخصی از اقتدار و کیفیت به کارگیری مینماید، منطقی میباشد که صفحه های با تعداد پیوند اضافه در نتیجه ها جستجوی گوگل مرتبه بندی بهتری داشته باشند. سایتی با داشتن اتوریتی دامنه خوب منجر تولید اعتماد فی مابین یوزرها می گردد.

شاید بزرگترین و مهم ترین بخش offpage seo و در پی آن seo تارنما ساخت بک پیوند باشد که از روشهای مختلفی میتوان ایجاد بک لینک و پیوند را انجام بخشید که ما به برخی از این شیوه ها اشاره می‌کنیم:

نوشته‌علمی دارای ربط: شناخت با سئو در مشهد گونه های بک لینک و پیوند ،نحوه های تولید آن و تاثیر لینک و پیوند سازی در بهینه سازی وب سایت

 

شبک های اجتماعی
ربات های جستجوی Google معمولا دقت کمتری به شبکه‌های‌اجتماعی دارا هستند. البته در صورتیکه شما دارنده برگه ای دیدنی در شبکه‌های‌عمومی باشید می‌توانید سود بهتری اخذ فرمائید. در سالیان اخیر به کار گیری از شبکه های عمومی جزء اصلی معاش اشخاص شده‌است و طولانی تر اشخاص در کانال های زیرا رخ بوک, توییتر, لینکدین, گوگل پلاس, اینستاگرام و ... عمل میکنند. اشتراک گذاری مطالب از روش این کانال ها یک کدام از رویه های بدست آوردن بک لینک و پیوند میباشد و علاوه بر بهبود بهینه سازی وب سایت سبب ساز معرفی تارنما و تاثیر مثبت در برندینگ شما می‌شود.

پست های وب لاگ
هر تارنما بایستی دارنده بخشی به اسم بلاگ باشد که بتوان مطالب موثر و منحصربه‌فرد را به استفاده کننده منتقل نماید. در‌این صفحه ها پیوند هایی به صفحه های دیگر وبسایت داده میگردد که‌این فعالیت برای offpage دارنده امتیاز میباشد. چنانچه شما توان تایپ کردن مطالب جالب و مخاطب پسند را ندارید میتوانید از شخص کارشناس برای رئیس محتوا وب سایت خویش منفعت بگیرید. این فعالیت سبب می گردد تا اشخاص اضافه جذب وبسایت شما شوند.

ارسال پست از روش فورم (سالن های رای زنی)
ما می‌توانیم در باطن فورم ها مربوط به وب سایت خودمان حساب ساخت کنیم و مطالب خویش را با دوستانمان به اشتراک بگذاریم. بعضا از سالن های مصاحبه به شما اذن پیوند دهی به سایتتان را هم میدهند. اما بایستی به‌این نکته نیز اعتنا کرد تبلیغات و مطالب نامرتبط در سالن های رای زنی سبب ساز حذف حساب از طرف رئیس سالن میشود.

تثبیت ریپرتاژ اطلاع رسانی :
یک کدام از رویکرد هایی که برای تبلیغ و ساخت بک لینک و پیوند وبسایت ما نقش مهمی دارااست ریپورتاژ اطلاع رسانی در تارنما های دارای اعتبار است. ریپورتاژ قادر است به عنوان نوشته‌ی‌علمی ای منحصر ارائه شود. شما میتوانید ریپورتاژ خویش را در وب سایت های دوستداشتنی، Delicious، StumbleUpon، Propeller، Digg، Ezin، Now public، Go Article و غیره قرار دهید.

پیوند طعمه
در صورتی شما مطلبی را از وب سایت دیگر نسخه برداری میکنید بهتر میباشد پیوند ورقه مربوطه را هم ذکر نمائید این عمل سبب محبوبیت شما در الگوریتم گوگل میباشد و استدلال مهمی دربهبود مرتبه بندی وب سایت میباشد.

مقابله پیوند ها
ما بایستی صفحه ها داخلی خویش را با به کارگیری از کلید کلمه و واژه های کانونی مو جود به مقاله ها دیگر لینک دهیم. پیاده سازی این استراتژی اکثر وقت ها طاقت فرسا میباشد. این مدل لینک و پیوند ها وزن بیشتری از نقطه لحاظ موتورهای کاوش دارا هستند. این دستور سبب ساز محبوبیت لینک و پیوند ما می‌شود، که یکی از دیگر از کارداران مهم الگوریتم های درجه بندی گوگل میباشد.

نوشته‌ی علمی دارای ربط: شناخت با اشکال بک لینک و پیوند، شیوه های تولید آن و تاثیر پیوند سازی در بهینه سازی وبسایت

اشتراک عکس
ما می‌توانیم تصاویر تولیدها اینترنت سایتمان را به اشتراک بگذاریم یا این که آن ها را منتشر کنیم. میتوانیم از دوستانمان بخواهیم که در خصوص آن‌ها حیث بدهند، این فعالیت به ترافیک سایت یاری می نماید. به کار گیری از سایت های اشتراک گذاری عکس مانند فلیکر، پیکاسا، Picli، Tumblr، Instagram، Imgur، و غیره امداد بزرگی به معرفی عکس ها و اینترنت سایتمان می‌کند.

نوشته ی علمی دارای ربط: اهمیت به کار گیری از تصویر در seo وبسایت و شیوه های ساخت محتوای تصویری

 

سئوی خارجی یا این که اف پیج

تبلیغات ویدئویی
تبلیغات تولیدات، ایده ها کارشناسانه و باز‌بینی محصول ها را می‌توانیم در قالب فیلم در یوتیوب، Metacafe، Dailymotion، Vimeo، Vine، Hulu، و غیره به نشر بگذاریم. اشتراک فیلم و عکس یکی مهم ترین عمل های بهینه سازی فرنگی می‌باشد.

ارسال مقاله ها طبقه بندی:
استعمال از وبسایت هایی مانند Craigslist، Kugli، MySpace، iMadespace، Vivastreet برای طبقه بندی مقلات کاربرد ویژه ای داراست و میتوانیم آن‌ها‌را به طور بدون‌پول منتشر کنیم.

فهرست کسب و عمل
سایت خویش را به دایرکتوری های معروف کسب و عمل ارائه دهیم و از مخاطبان محلی و همینطور مخاطبان جهانی بخواهیم تا کسب و عمل شما‌را گزینه عیب گیری و بازبینی قرار دهند. این فعالیت منجر می‌گردد ترافیک وب سایت ارتقاء پیدا نماید. برخی از تارنما های دوستداشتنی مانند بینگ، Justdial، Yelp.com، Sulekha و غیره در قضیه کسب و فعالیت موجود است.

پرسش و جواب
میتوانیم در پرسش و جواب ها کمپانی کنیم. پرسیدن سوال ها وایجاد بک لینک و پیوند به وبسایت در بخش منشا منجر ارتقاء جایگاه بندی و یک رویه عالی برای ارتقا محبوبیت لینک و پیوند میباشد.

اشتراک گذاری مدرک
ما میتوانیم سندها تجاری، بروشورهای اطلاعاتی و اسلایدها را در ورقه ها Google ، SlideShare و غیره به اشتراک بگذاریم. این به ما یاری می‌نماید که وبسایت با اسم تجاری شناسایی شود و یاری به سزایی به برندیگ شما می‌نماید.

ایندکس مقاله‌ها
چنانچه مقاله ها شما خیلی ارتفاع میکشد تا به وسیله گوگل و دیگر موتورهای کاوش ایندکس شود میتوانید به طور دستی آنان‌را ایندکس نمائید و یا این که از ابزار هایی به کار گیری فرمایید تا مقاله ها شما تخت‌گاز بوسیله موتورهای کاوش ایندکس شوند.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۶:۱۴:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

الگوریتم کبوتر یا لانه کبوتر یا Pigeon

یکی از‌از سایر از الگوریتم های گوگل، الگوریتم کبوتر یا لانه کبوتر یا Pigeon می‌باشد که در سال 2014 برای بهبود کسب و کارهای محلی و seo تارنما ها تاسیس شده است.

چرا این الگوریتم به نام کبوتر Pigeon یا لانه کبوتر نام گذاری شده است؟
تعیین نام کبوتر به‌این جهت است که زمانی که کبوتر از هر حیطه ای رها شود بعداز مدتی به محل زندگیش باز می‌گردد. تاثیر این اسم بر روی این الگوریتم نشان دهنده اهمیت وضعیت مکانی میباشد.

الگوریتم کبوتر چکار میکند؟
وقتی که شما درپی یک کسب و عمل محلی سئو در مشهد   میباشید گوگل به شما بهترین موقعیت ها را نشان می دهد. مثلا شما به دنبال بهترین رستوران در خیابان وکیل آباد می‌باشید، گوگل به شما بهترین حالت های مکانی با کمترین فاصله را نشان می دهد که بسیار موثر و گرانبها می باشد و معمولا نیاز های فرد را بر طرف می‌نماید. بضاعت کشف کردن موقعیت مکانی محلی توسط گوگل از طریق الگوریتم کبوتر به دست می آید.

الگوریتم کبوتر

درجه بندی گوگل مبتنی بر وضعیت مکانی
موتورهای جستجو عمل خود را بر روی محتوا انجام می دهند، این محتوا قادر است متن، تصویر، صدا، ویدئو و غیره باشد. گوگل همیشه در همت می باشد تا نتایج خوب و دارای ارتباط به کاربر ارائه دهد. با معرفی الگوریتم کبوتر گوگل توانست بهترین موقعیت مکانی را در اختیار کاربر قرار دهد که این بهره تا قبل از عرضه الگوریتم کبوتر امکان پذیر نبود.

الگوریتم کبوتر چه تاثیری بر روی کسب کار داشته می باشد؟
این الگوریتم بر روی سئو محلی (Local seo) اثر میگذارد. کسب و فعالیت هایی که شرایط مکانی خود را تعریف کرده اند بهترین مرتبه را در سرچ گوگل به دست میاورند. هنگامی که کاربر نیاز به خدمات فوری داراست ترجیح می دهد بهترین سود در فاصله مکانی نزدیک را به دست آورد. الگوریتم کبوتر سبب شد بخش اعظمی از کسب و کارها حالت های بهتری در جستجوها به دست آورند.

حقایقی کوچک درباره الگوریتم کبوتر
این الگوریتم در صدر در مملکت آمریکا اجرا شد و بعد به مرور در میهن های دیگر از پاراگراف انگلستان، کانادا و استرالیا اعمال شد.

برخی از متخصصان مجرب در امر بهینه سازی این الگوریتم را یکی از بزرگترین آپ دیت رسانی گوگل از سال 2012 به بعد می‌دانند.

 

نتیجه گیری
پس از عرضه الگوریتم کبوتر آمار بازدید و نرخ تبدیل برخی سایت ها کاهش پیدا کرد البته بازدید هایی که سبب به فروش می شد ارتقا پیدا کرد . الگوریتم کبوتر بیشترین تاثیر را بر روی بهینه سازی لوکال داراست و می توان اذعان کرد این تاثیر مثبت برای کسب و کار و هم کاربر می باشد.

راههای ارتباط با کارشناسان رایا پارس


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۲:۱۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پنالتی گوگل چیست؟

 بدون شک تا به حالا اصطلاح پنالتی، در ورزش فوتبال به گوشتان خورده میباشد. همان طور که می‌دانید در‌صورتی‌که که بازیکنان خط دفاع یک مجموعه فوتبال در محوطه جریمه زمین خویش روی بازیکنان گروه رقیب مرتکب خطایی شوند داور مسابقه مجموعه خاطی را با ضربه پنالتی جریمه سنگینی مینماید.

پنالتی شدید ترین خطای ممکن در سئو در مشهد مسابقه فوتبال میباشد. در‌حالتی که روند seo تارنما را هم مثل بازی فوتبال در لحاظ گرفته و الگوریتم های گوگل را داورهای مسابقه فرض کنیم در‌صورتی‌که که از سئوکار یا این که اینترنت مستر خطای سنگینی راز بزند با دشوار ترین جریمه از سوی داور های مسابقه یعنی پنالتی مواجه خواهد شد.

در‌این نوشته‌علمی آموزشی در لحاظ داریم در رابطه با پنالتی گوگل کلام کنیم. رمز فصل های آیتم بازنگری درین نوشته ی علمی:

پنالتی گوگل چه است؟
چه خطاهایی موجب میگردد تا با جریمه گوگل مواجه شویم؟
هنگامی گوگل اینترنت سایتی را با پنالتی جریمه می‌کند چه اتفاقی برای آن تارنما می افتد؟
اثر پنالتی گوگل روی بهینه سازی وب سایت چه میباشد؟
آیا بعد از جریمه شدن از سوی گوگل روش برگشت موجود هست؟
جریمه گوگل چه است؟
در گوگل مقررات و قانون ها و اصول و قواعد اکثری موجود است. در حالتی که که یک اینترنت مستر از چهار چوب این اصول و قواعد بالاتر رفته و همت نماید با گمراه کردن الگوریتم های گوگل برای خویش جایگاه و منزلت کسب نماید با جریمه گوگل یا این که به عبارتی پنالتی گوگل مواجه خواهد شد.

 

پنالتی گوگل

چه خطاهایی موجب می‌گردد تا با جریمه گوگل مواجه شویم؟
پنالتی گوگل به عوارض خطاهای مختلفی از پاراگراف مواقعی که در تحت به آن ها اشاره خوا هیم کرد چهره میدهد:

تکثیر ویروس و فولدر های مخرب در تارنما
نشر مطالب و محتوای بی کیفیت، تکراری، فریب کارانه و عنوان های جالب و خالی از محتوای دارای ارتباط
تکثیر محتوایی که صرفا دربرگیرنده لغت ها کلیدی و پیوند بیلدینگ های غیر ماهر و غیر اصولی میباشد.
تکثیر یا این که سرقت داده ها فردی یوزرها
مشابه‌سازی و نسخه برداری برداری از تارنما‌های دارای اعتبار برای فریب مخاطبان
خرید بک پیوند
ایجاد اسپم در وب سایت
سوء استعمال از تولید ها گوگل در وب سایت
نقض مقررات مالکیت
اکران تبلیغات پاپ آپ یا این که هدایت یوزرها به وب سایت‌های دیگر
قرار دادن Rich Snippet های غلط یا این که بی ربط
پنهان کاری یا این که Cloaking (اکران ورژن متفاوتی از وب سایت به موتورهای کاوش)
ریدایرکت های غیر مجاز (انتقال خود کار استفاده کننده به دیگر سایت ها سوای حتی یک کلیک از طرف وی)


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۹:۰۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی بهترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ در سال 2019


در نوشته‌ی‌علمی گذشته در امر شایسته ترین ابزارهای دیجیتال مارکتینگ درسال 2019 حرف کردیم درین مقاله عملکرد کرده ایم به بیان ادامه این ابزار ها بپردازیم با ما یاور باشید:HubSpot ابزاری میباشد که که پیش از اینً با تیتر Sidekick شناخته می‌شد. این ابزار به شما این قابلیت را میدهد تا مشاهده کنید چه کسی به شما آدرس اینترنتی میزند. مخاطب دارنده چه سوابق ای میباشد و حتی به یاری آن میتوانید ایمیلی را مهیا نمائید و با یاری این ابطاز آن را به طور خودکار یک‌سری روز دیگر برای مخاطب خویش بفرستید.

 Canva به شما امداد می‌کند تا با سئو در مشهد به کار گیری از فناوری کشیدن و رهاکردن، عکس های زیبایی بسازید و آن گاه یک کدام از الگوهای بی شمار آن را انتحاب کرده و عکس خویش را با آن ادغام فرمائید. همینطور با استعمال از canva میتوانید برای کسب و فعالیت خویش لوگوی منحصر پباده سازی فرمائید و مدام رنگ ها ، فونت ها و نماد های مختص خویش را در دسترس داشته باشید.

انیماتو
Animoto ابزاری بسیار کاربردی میباشد که به شما این قابلیت و امکان را می‌دهد تا بوسیله آن ویدیو یا این که فیلم کوتاه بسازید و در مورد ویدیو مارکتینگ قدم موثری بردارید. با امداد ابزار انیماتو همینطور میتوانید متن سفارشی و جلوه های بصری ویژه ساخت فرمائید. کافیست به آسانی یک سرمشق تعیین فرمائید و بعد رسانه خویش را طولانی تر نمایید و آن‌گاه آن را تکثیر دهید تا ویدیوی شما در در رسانه های اجتماعی به اشتراک نهاده شود.

Freepik


Freepik این ابزار به شما این قابلیت را میدهد تا به بیش تر از یک میلیون نمودار ، عکس ، علامت و ... با هزینه اشتراک ماهیانه دسترسی داشته باشید. این ابزار تحت عنوان یکی‌از شناخته گردیده ترین منابع عکس در بین دیجیتال مارکتر ها شناخته شده‌است.

ابزار های صفحه آرایی فرود

LeadPages


LeadPages به شما قابلیت و امکان می‌دهد تا با گاز صفحه های فرود تارنما خویش را پباده سازی کرده و آن را با اپلیکیشن اتوماسیون نشانی اینترنتی خویش ترکیب نمائید.

ClickFunnels
ClickFunnels یک گام فراتر از LeadPages میباشد و به شما قابلیت و امکان میدهد تعدادی کاغذ فرود را برای به دست آوردن نشانی پست الکرونیکی ، فروش تولیدات ، نام نویسی اشخاص برای حادثه ها و موردها دیگر ساخت نمائید.

18- OptimizePress

 

OptimizePress برای تولید صفحاتی با ظاهری شبیه در وردپرس پباده سازی شده‌است.

 

ابزارهای مدیر پروژه

Basecamp


Basecamp به شما قابلیت می‌دهد تا تمام قسمت های متحرک پروژه های خویش را رئیس فرمایید. با به کار گیری از این ابزار می‌توانید آیتم هایی برای تولید فایل های داخلی و نظم و نظم دهی الگوریتم کسب و فعالیت خویش تولید فرمایید، همینطور می‌توانید جلسات کاری آینده تان را در روز‌نگار این ابزار به تثبیت یرسانید.

20.asana

ابزار آسانا به شما امداد مینماید تا عمل خویش را سریعتر انجام دهید. با آسوده تلاوت گزارش های پیشرفت برای پروژه ها ، قابلیت تبدیل مکالمات به امور و حتی الگوهای پروژه ، به گروه شما امداد می‌نماید تا تمرکز خویش را بر روی کارهایی بگذارید که حق تقدم دارااست.

Slack


Slack یک سیستم پیام رسانی فوری میباشد که به شما قابلیت میدهد تخت گاز با مجموعه یا این که مشتریان خویش رابطه برقرار فرمائید. همینطور مکالمات محرمانه یا این که گپ را در "کانالهای" معلوم گردیده برای موضوعات یگانه نگه دارید.

 

ابزارهای آموزشی محتوا

Feedly


Feedly با یاری این ابزار می‌توانید کلیه وب لاگ های گزینه عشق و علاقه خویش را در یک مکان گردآوری نمائید.این عمل به شما یاری می نماید تا بتوانید پست هایی که برای شما مهم می‌باشند را تخت‌گاز بیابید

 

بافر


بافر یک ابزار بسیار قادر برای رئیس شبکه‌های‌مردمی میباشد. این ابزار اقتدار این را دارااست که به طور به طور همزمان پست خاصی را به تعدادی شبکه در هنگامی معین ارسال کند.

Snip.ly
Snip.ly به شما قابلیت و امکان میدهد تا در صفحه ها شبکه‌های‌عمومی پیوندهای خویش را با معنی و مفهوم ، رنگ ها ، علامت ها و مورد ها دیگر فردی سازی نمایید و بی تردید این یک خط مش عالی برای ارتقاء تبدیل یوزرها به مشتری می باشد.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۲۹:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چطور نرخ کلیک یا CTR خود را افزایش دهیم

روبرو می‌شویم که جواب گویی به آن ها مشقت بار میباشد. البته دربین همگی این سوالهای جواب دادن به‌این سوال از تمامی مشقت بار خیس میباشد؛ “هزینه انجام پروژه بهینه سازی چقدر میباشد؟”در دنیای اقصاد و بازاریابی سئو در مشهد  شیوه‌های زیادی برای نرخ‌گذاری محصول ها و سرویس ها موجود هست که هریک در موقعیت خاصی میتوانند شایسته ترین گزینش برای کسب و عمل شما باشند. اضافه این نحوه‌ها در حوزه seo قابل استعمال نیستند به دلیل آنکه عملا فاکتوری به اسم “واحد سنجش پیروزی” کلیه معادلات را برهم میزند.

در روءیت کرد بخش اعظمی از متخصصین و کارفرمایان وصال به برد به قدری مهم میباشد که حتی کلام در زمینه ی چگونگی انجام seo وبسایت را به لبه میبرد. به واسطه سالیان کار بدون شوخی در حوزه بهینه سازی و ارائه سرویس ها رشته‌ای در مشورت کردن و اجرا، بارها با چنین قوانینی روبرو گردیده‌ایم و ولی هنوز هم توانمند به ارائه یک جواب ظریف و یکتا برای نرخ‌گذاری سرویس ها seo نشده‌ایم! میدانم تعجب آور میباشد البته حقیقت همین میباشد.

درین نوشته‌علمی قصد داریم با بازبینی ادبیات رایج در کشور‌ایران، نوع‌های متعدد نرخ‌گذاری را به شما معرفی کرده و معایب و مزایای هرمورد را باز نگری کنیم.

1- براساس مقام عبارات کلیدی
انگیزه گذاری بر روی عباراتی یگانه و پرجستجو را می‌اقتدار یکی‌از معمول ترین طریق‌ها برای گزینش بها پروژه seo دانست. درین جور لیستی کوتاه از لغت ها کلیدی به وسیله صاحبکار ارائه گردیده و ملاک برد پروژه را بهبود سکو در آن‌ها و وصال به جایگاهی مشخص و معلوم در لحاظ میگیرند.

این طریق نرخ‌گذاری معمولا ریسک و استرس متعددی را به کارشناس بهینه سازی اجبار مینماید به این دلیل‌که در رخ نرسیدن به انگیزهِ از پیش رقم خورده عملا درآمدی برای وی نتایج نمی شود.

گزینش بها seo براساس جایگاه لغت ها کلیدی در حاصل کاوش
استدلال وجود این ادبیات را می‌اقتدار تجربه‌های تلخ صاحب کار در همیاری‌های قبلی دانست. آری، انجام پروژه seo با کمپانی یا این که افراد مختلف و صرف هزینه‌های بسیار که برخورد مثبتی را به یاروهمدم نداشته میباشد، موجب می گردد تا صاحبکار به جای تمرکز بر معیارهای اصلی پیروزی منزلت خویش در یا این که یک‌سری عبارت پرجستجو را ملاک محاسبه سعی کارشناس بهینه سازی بداند.

چه افرادی حاضر به تضمین مرتبه در بهینه سازی میباشند؟
اشخاصی که در حوزه بهینه سازی چابکدست می‌باشند و تجربه اجرای تعدادی پروژه برنده یا این که ناکامی خورده را داشته باشند، به نیکی می دانند که ارائه تضمین مالی به صاحبکار چهت نیل به جایگاه 1 گوگل یا این که هر منزلت دیگری در ورقه اولیه نتیجه ها کاوش، از نگاه اخلاقی و رسمی صحیح وجود ندارد. در فیض تمایلی به قبول پروژه‌هایی با این نحوه تامل ندارند.

در مقابل، اشخاصی که جدیدا به حوزه seo وارداتی‌اند و برای انجام پروژه‌های کوچک هزینه‌های پایینی را اعلام می کنند؛ چنین مشتریانی را یک زمان طلایی برای کسب درآمد فراتر و یا این که دست‌کم کسب تجربه‌ای باارزش میدانند. بهینه سازی تضمینی تجربه‌ای‌ست که حتی‌د‌ر رخ ناکامی پروژه نیز برای آنان با ارزش میباشد.

چرا ارزش‌گذاری براساس مرتبه خطرناک میباشد؟
پیروزی یک پروژه بهینه سازی در گرو وصال به مرتبه بالا در یک یا این که چندین کلمه و واژه مشخص و معلوم وجود ندارد! برای کسب منزلت در لغت ها با ارزش (لبریز رقابت و با جستجوی زیاد) نخست می بایست عمل‌های خویش را به طیف وسیعی از لغت ها و مفاهیم مربوط به کسب و عمل خویش توسعه دهیم. در غیر اینصورت حتی در حالتی که به منزلت متبوع خویش برسیم دوام و پایداری آن بسیار کوتاه خواهد بود.

درین نوع نرخ‌گذاری معمولا متخصص بهینه سازی تمام تمرکز خویش را بر روی این لغت ها معطوف میکند. در سود؛

پیوند‌سازی فرنگی (سپید و سیاه) مهم‌ترین ابزار در دسترس برای وی خواهد بود به دلیل آن که در مدتی کوتاه تاثیری مل


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۷:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)