مرجع مقالات رسمی سئو مرجع مقالات رسمی سئو .

مرجع مقالات رسمی سئو

seo [بهینه سازی] یا این که سئو تارنما چه چیزی است ؟


seo [بهینه سازی] یا این که سئو تارنما چه چیزی است ؟
بهینه سازی برگرفته از عبارت Search Engine Optimization میباشد که لغات معادلی زیرا بهینه سازی یا این که seo موتور کاوش داراست که تمامی آن ها به یک مفهوم هستند و می اقتدار آن را بصورت ذیل تعریف‌و‌تمجید نمود: seo (باصرفه‌سازی موتور کاوش) یاری کردن به بهبود رویت و رابطه وبسایت‌ها در نتیجه ها جستجوی موتور های کاوش با انگیزه وصال به سکو‌بندی بالا، میباشد.

سئو در مشهد

تحت عنوان یک استراتژی بازاریابی اینترنتی، « seo » به چگونگی کارکردن موتورهای کاوش و اینکه چه چیزی کاوش میگردد، رسیدگی میکند و همین‌طور عبارات کلیدی تایپ گردیده و اینکه کدام یک از موتورهای کاوش بوسیله مخاطبان آیتم اعتنا قرار میگیرد را گزینه باز‌نگری قرار میدهد. با صرفه‌سازی سایت مشتمل بر گسترش مطالب جانور در خویش تارنما و اچ‌تی‌ام‌ال وبرنامه‌نویسی مرتبط با هر دو و همینطور رابطه میان لغت ها کلیدی و حذف سختی ها مرتبط با فعالیتهای نمایه سازی در موتور کاوش و اشاعه یک وب سایت برای ارتقاء تعداد لینک و پیوند دهنده و یا این که لینک و پیوند‌های محل ورود، از سایر تاکتیک‌های جستجوگرها میباشد. کلاً «بهینه سازی» در معنای با صرفه‌سازی موتور کاوش میباشد.

چرا ما به بهینه سازی نیاز داریم ؟
در بازدید وبسایت تاثیر بسزایی داراست و سبب ارتقاء بازدید می‌گردد.
سبب ساز ساخت مارک می‌گردد.
سبب ارتقاء ترافیک وبسایت خواهد شد.
سبب گردیده وبسایت در ورقه نتیجه ها موتور کاوش از مرتبه بهتری برخوردار شد.
منجر ارتقاء فروش تولیدات خواهد شد.
شایسته ترین ابزار برای تبلیغات میباشد.

بهینه سازی یکبار برای مدام نیست ؟
الگوریتم های کاوش هر روز با صرفه خیس می‌شوند و با هر آپدیت رسانی مقررات جدیدی به آن ها بیش تر میشود بدین ترتیب وبسایت مدام بایستی به وسیله یک کارشناس محاسبه شود. و مقررات که از سوی موتور های کاوش ابلاغ می‌شوند را بر روی تارنما ما پیاده نمایند. پس در واقع seo یکبار برای مدام نیست .

بهینه سازی تارنما در چه بازه انجام می‌گیرد؟
یک کدام از سوال ها رایج، دوران روزگار انجام و وصال به بازدهی میباشد. البته با دقت به ماهیت فعالیت نمی قدرت جواب مشخصی را بدین سوال بخشید. چراکه سئو وبسایت ها باتوجه به معیار رقابت در آن مورد و همینطور لغات کلیدی که مدیریت وب سایت می‌خواهد با آن‌ها در سکو های ابتدا باشد کلیه بر زمان روزگار اجرای عمل اثرگذار میباشند.سئو تارنما برحسب نیازهای کاری چهره می‌گیرد به این ترتیب ممکن میباشد در طی یک هفته ۱۰ ساعت هم برای seo وب سایت کافی باشد. البته در شرایطی که به درجه های ابتدا در موتورهای کاوش به ویژه گوگل فکر‌می‌کنید‌ و خودتان اطلاعاتی در این مورد ندارید مطلقا سئو تارنما خویش را به یک کارشناس بسپارید و روزگار خویش را برای یادگیری و آزمایش نگذارید.

وصال به بازدهی نیز همانند خویش seo کردن بستگی به وضعیت متعدد داراست. در خیلی از موردها مشاهده میشود که جمع ای سوای علم کافی ادعای seo تارنما در یک مدت معلوم را میکنند که نشان از عدم علم کافی آن‌ها میباشد. هیچگاه نمی اقتدار خاطرنشان کرد که وب سایت شما‌را در بازه زمانی یکماه یا این که … می‌توانیم seo کنیم. اشخاصی که‌این داعیه را می نمایند یا این که علم کافی ندارند و یا این که به بازدهی کوتاه بازه فکر‌می‌کنند که اصلا مطلوب کسب و شغل های پهناور که می‌خواهند مدام شایسته ترین باشند، وجود ندارد.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۱۴:۰۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت یک کتاب تخصصی منحصر


۷-بازاریابی ویدئویی

یوتیوب شایسته ترین مکان برای بازاریابی و تکثیر مطالب وبسایت است. میلیونها نفر از سراسر جهان از یوتیوب برای تماشای فیلم و نشر فیلمهای خویش استعمال می کنند. صرفا کافی که تکنیک استعمال از آن را بدانید.

سئو در مشهد

ولی در کشور‌ایران شما میتوانید از اپارات نیز استعمال نمایید. یکی مزیت های اصلی بازاریابی ویدئویی قراردادن نشانی تارنما میباشد ولی این مزیت در آپارات خیلی نیست، ولی در وبسایتهایی با قضیه اشتراک ویدیو این قابلیت را می‌دهند که شما بتوانید پیوند قرار بدهید. مزیت دیگر به کار گیری از ویدیو این میباشد که یوزرها اضافه ترجیح می‌دهند فیلم ببینند تا متن بخوانند و چنانچه فیلمی را چنددفعه ببینند ابدا خسته نمی‌شوند و این مساله سبب حک شدن تصویر مارک شما در ذهن آن ها می‌شود.در واقع این یکسری ساله الگوریتم های گوگل تغییرات بخش اعظمی داشته میباشد.

۸- ساخت یک کتاب تخصصی منحصر:

زمانی شما یک کتاب که حقیقتا نیاز روز فضای مجازی تولید می‌کنید و کلیه احتیاج به دانلود اون کتاب دارن به صورت ناخود اگاه سایر تارنما ها با ذکر منشا کتاب شما رو برای دانلود قرار می دهند که خویش ذکر مرجع تولید بک پیوند میباشد درسته سایتهای کوچک مرجع نمیگذارند البته وب سایت های پهناور منشاء قرار می‌دهند حتی می توانید کتاب خویش را به تمام تارنما های دانلود کتاب با ذکر مرجع معرفی نمایید برای مثال یادگرفتن بهینه سازی یا این که صفر تا صد وردپرس و به جز ان بازدید کننده دارای ربط هم تولید می‌نماید.

۹- وب لاگ سایت خویش را تولید فرمائید:

شاید دیدنی باشید بدانید وب سایت های تیزهوش با تولید اسم خویش تارنما در یکی‌از خدمت های وب لاگ دهی و گذاشتن مطالب معمولی یا این که ترجمه گردیده و پیوند دادن ان به طور نوفالو و فالو(نوفالو توصیه می شود) پیوند سازی می کنند و منجر درجه کلمه ها کلیدی می‌شوند ولی در صورتی بتوانید یک وب لاگ سابق که نام ان مربوط به تارنما شما باشد خیلی خیلی تاثیر گذارتر میباشد.

‌۱۰-فراگیری های تصویری:

از ساخت بک پیوند شما با ساخت اموزش های تصویری دو تکنیک را انجام میدهید نخستین انکه با قرار دادن ان در تارنما هم ضریب برگشت را ارتقاء میدهید و منجر می‌شوید که استفاده کننده طولانی تر در تارنما شما بماند هم با قرار دادن در خدمت های معرفی ویدئو ها می توانید با درج لینک و پیوند backlinks ساخت نمایید.

۱۱- یک خدمت بدون‌پول تولید نمایید:

شما زمانی یک خدمت مجانی موردنیاز را در وب سایت قرار دهید مثل دامنه بدون‌پول شاید هزاران وبسایت به دامنه شما پیوند دهند تحت عنوان دامنه مجانی, می دانید چه می‌شود سخاوت مند باشید تا پیشرفت نمایید!!!! می‌توانید برای یافتن backlinks های خویش و وب سایت رقبا از وبسایت موز استعمال نمایید.

۱۲- محتوا حاذق ایجاد فرمایید:

اینجانب بارها گردیده زمانی کلمه و واژه ای کاوش می‌کنم در صفحه ها اولیه قریه وب سایت صرفا دو تارنما مطالب مخصوص دارا‌هستند و سایر اسکن کردند با ذکر منشاء ولی مدام اینطوری وجود ندارد عملکرد فرمائید جوری مقاله ایجاد فرمائید که مطالب شما در صفحه های مجازی پخش بشه محتوا خیلی در seo وب سایت مهمه پس اعتنا فرمایید!!!!

۱۳- رای زنی نمائید:

اینجانب بارها چشم ام که وب سایت های خبری یا این که خبرنامه های اینترنتی با مدیریت یک وبسایت گفتمان می نماید و لینک و پیوند وبسایت را در وب سایت خویش قرار می دهد این خیلی قادر است به اعتبار وب سایت شما بیافزاید از وبسایت های خبری بخواهید با شما گفتگو نمایند

۱۴- تثبیت وب سایت در دایرکتوری ها:

همت نمائید وب سایت را در تعداد متعددی از دایرکتوری ها قرار دهید صرفا به گوگل بسنده نکنید.

۱۵- اپلیکیشن بدون پول:

شما با ساخت یک اپلیکیشن یا این که یک برنامه اندروید مجانی می توانید تعداد شایان توجه لینک و پیوند تولید نمائید حتی وب سایت های بوده اند که با یک اپلیکیشن و اپدیت ان به کلیه چیز رسیده اند


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۸:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اهمیت متا تگ در بهینه سازی


اهمیت متا تگ در بهینه سازی
متا تگ ها با داشتن داده ها کوتاه و مهمی که در خویش دارا‌هستند میتوانند در طبقه بندی داده ها و محتویات صفحه ها سایت به موتورهای کاوش نیز یاری نمایند و موتورهای کاوش ریلکس خیس میتوانند داده ها سایت ها را ذخیره نمایند و آن ها را با دقت به نیاز یوزرها نوع بندی نمایند. براین اساس می قدرت اینگونه تیتر کرد که Meta Tag در بهینه سازی حائز اهمیت میباشد و به seo وب سایت یاری می‌کند ولی خیر در هر زمانه و هر مکانی. به کارگیری از متا تگ هم میتواند تاثیر مثبت داشته باشد و هم تاثیر منفی و این بسته به معیار اعتنا شما است که از متا تگ ها به صدق در صفحه ها خویش به کارگیری نمائید.

بهترین سئو کار

نکته آخری
به خاطرداشته باشید که در هرگز ومکانی از متا تگ Refresh برای اینکه بتوانید صفحه های وبسایت خویش را به یک نشانی و بارگزاری دوباره انتقال دهید به کار گیری نکید چون در اینصورت و با به کارگیری از این متا تگ موتورهای کاوش وب سایت شما‌را جریمه وتجریم کرده و سبب افت seo وب سایت شما نیز می‌شوند.

 

اهمیت meta description
موضوع دیگری که در رابطه تمامی چیز راجب meta description بایستی بدانید واحد سنجش اهمیت آن در seo است. این تگ در کلیک کردن یوزرها زمانیکه در ورقه نتیجه ها موتورهای کاوش پیرو مراد و نیاز خویش می‌باشند از اهمیت اکثری برخوردار میباشد.

هر چه معیار کلیک هایی که در تارنما شما فیس می‌گیرد بیش تر باشد فیض را که موتورهای کاوش برای سایت شما در گوگل در حیث خواهند گرفت فراتر خواهد بود.

این راندمان از نگرش موتورهای کاوش نشان دهنده این میباشد که meta description که شما در سایت خویش به فعالیت برده اید به حد کافی موءثر بوده میباشد که توانسته یوزرها اکثری را جذب تارنما شما نماید که بخواهند بر روی آن کلیک کرده و وارد وبسایت شوند.


کلیه چیز راجب meta description

بررسی لیست سئو meta description
برای تایپ کردن یک meta description اثرگذار در وبسایت می بایست بدانیم که چه کارهایی را لازم میباشد در زمانیکه می‌خواهیم توضیحات متا سایت خویش را بدون نقص کنیم انجام دهیم.

برای اینکه بدانیم چه کارهایی برای ساخت یک meta description و سئو آن لازم میباشد چهره گیرید به تعدادی از مورد ها بایستی توجه داشته باشیم.

از مواقعی که در بازبینی بهینه سازی تارنما و seo meta description به شما امداد می نماید می شود به مواقعی همچون کلمه ها کلیدی، تایپ کردن متن های مضمون‌ دار و قابل تلاوت، استعمال از متا تگ توضیحات به صورت اطلاع رسانی برای برگه تارنما، اندازه متا تگ توضیحات( که معمولا نباید از ۱۳۵ تا ۱۶۰ کارکتر اضافه باشد)، اسکن نکردن متا توضیحات اشاره نمود.

اکران meta description
تا اینجای مقاله کلیه چیز راجب meta description را دانستید. حالا میخواهیم در رابطه اکران آن در موتورهای کاوش در گوگل بپردازیم.

تا کنون طریق معین و ثابتی برای اکران متا تگ دیسکریپشن در گوگل معرفی نشده میباشد و اکران آن هر روز غیر قابل پیش گویی هست. ولی این مسئله را نیز نباید نادیده گرفت که اختلاف متعددی در میان نتیجه ها اکران داده گردیده موجود است.

در بعضی مواقع گوگل ممکن میباشد به صورت خود کار متا توضیحات را تصحیح نماید یا این که اینکه meta description جدیدی را ساخت نماید.

حرف نهایی
حالا که تمامی چیز راجب meta description را دانستید بد وجود ندارد که یک نکته قابل توجه را نیز در کامل شدن مطالب بالا بدانید.

یکی‌از دیگراز عواملی که میتواند در بدست آوردن سکو و مقام مطلوب شما در نتیجه ها گوگل تاثیر گذار باشد نرخ پریدن یا این که Bounce Rate صفحه های وب سایت است که در رابطه این مورد در مقاله بعدی بهینه سازی جمهوری اسلامی ایران Bounce Rate چه می‌باشد؟ بیش تر توضیح خوا‌هیم اعطا کرد.

در واقع نرخ پریدن درصد اشخاصی است که وارد تارنما شما گردیده و فورا پس از آنکه به یک کاغذ در وبسایت شما مراجعه کردند از تارنما شما بیرون میشوند و دوباره به ورقه نتیجه ها بر می‌شوند. این فعالیت کاربرانی که وارد تارنما شما گردیده اند به گوگل نشان خواهد اعطا کرد که توضیحات متای تارنما شما با آنچه در وبسایت دارید ناهم خوانی داراست و همین مورد منجر می‌گردد که بر فرایند مرتبه تارنما شما تاثیر منفی داشته باشد.


برچسب: بهترین سئو کار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۸:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خطاها لینک و پیوند سازی در بهینه سازی


در نوشته‌ی علمی های مرتبط با یادگرفتن seo دانستید که لینک و پیوند سازی یک قسمت غیروابسته ناپذیر از بهینه سازی هست و به شما در درجه بندی موتورهای کاوش، ترلفیک تارنما بسیار یاری میکند. البته متاسفانه می‌باشند اشخاصی که هنوز از ایرادات پیوند سازی در بهینه سازی استعمال می‌کنند و با این عمل به درجه تارنما خویش جراحت می‌زنند.

ما در seo کشور‌ایران قصد داریم امروز به بعضی از این ایرادات بپردازیم.

سئو در مشهد

پیوند سازی
در مضمون‌ و معنا لینک و پیوند سازی می بایست بگوییم که اتصال وبسایت شما به وب سایت های دیگر هست و شما میتوانید با به کارگیری از لینک و پیوند هایی که در صفحه های متعدد تارنما خویش دارید به وبسایت های دیگر و صفحه ها متفاوت وبسایت خویش راحتر دسترسی داشته باشید.

اینکه بخواهید بر روی وب سایت خویش پیوند سازی انجام دهید طریق های متفاوت بخش اعظمی موجود هست که میتوانند دراین باره به شما امداد نمایند البته انجام آن فعالیت چندان سادگی نمی‌باشد و این امکان را نیز دارا می باشدکه بر روی کار های شما بر بهینه سازی وبسایت تاثیر بگذارد.

اشخاص کارشناس در این باره برای تولید بک پیوند زمانه بسیار متعددی را صرف می‌نمایند تا بتوانند یک بک پیوند مطلوب را برای سایت ها بسازند که دارنده کیفیت بالایی باشند و وبسایت ها را در راستای وصال به اهدافشان امداد کنند.


پیوند سازی

خطاها لینک و پیوند سازی در بهینه سازی
خرید بک پیوند
ساختن لینک و پیوند های Dofollow
به کار گیری از انکر تکست باصرفه گردیده
پیوند سازی غیر دارای ربط
ایجاد پیوند صرفا برای کاغذ اصلی وبسایت
ساخت محتوا صرفا برای لینک و پیوند دادن
خرید بک لینک و پیوند
یکی‌از متداول ترین ایرادات پیوند سازی در بهینه سازی خرید بک لینک و پیوند است که بخش اعظمی از مدیران سایت ها آن را انجام می‌دهند. شاید به جهت اینکه نمی دانند که هم خرید و هم فروش بک پیوند قادر است برای سایت آنها مشکلاتی را به وجود آورد. از آنجایی که موتورهای کاوش دارنده هوش بالایی هستند و دارنده الگوریتم هایی میباشند که به راحتی می‌توانند خطاهای انجام یافته در سایت را شناسایی نمایند به راحتی می‌توانند پیوند های خریداری گردیده در تارنما شما‌را نیز شم نمایند.

وقتی که گوگل متوجه این مسئله شود که شما از منابع نامعتبر لینک و پیوند اخذ نموده اید شک و تردید نکنید که سکو تارنما شما‌را کاهش خواهد اعطا کرد و وب سایت شمارا نیز جریمه خواهد کرد. اما میباشند اشخاصی که برای وبسایت خویش بک لینک و پیوند خریداری کرده اند و همچنان دارنده مقام امنی هستند اما این به آن معنی نمیباشد که‌این گونه از سایت ها مبتلا جریمه نشوند.

در‌صورتی‌که شما هم قصد دارید که با خرید بک پیوند مقام خویش را در گوگل ارتقاء دهید می بایست بدانید که اقبال متعددی برای یافت کردن شما و جریمه کردن وب سایت شما از نتیجه ها کاوش موجود هست .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۷:۲۲:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

حتی به تازگی گوگل تگ Nofollow


لینک و پیوند سازی در ویکی پدیا یعنی لینک و پیوند ساختن در یکی‌از معتبرترین تارنما های جهان !

نگاه نکنید که هرکسی میتواند مطالب ویکی پدیا را دستکاری نماید و بر این اساس بگویید که محتوای آن قابل استناد وجود ندارد؛ از لحاظ کلی، ویکی پدیا در سطح عالم یک علم طومار فوق العاده دارای اعتبار میباشد.

به همین ادله اینجانب درین نوشته‌ی علمی تصمیم گرفتم تا به شما راهکار پیوند تصاحب کردن از ویکی پدیا را فراگیری بدهم، به دلیل آنکه مسلما لینک و پیوند داشتن از چنین وب سایت معتبری، می‌تواند برای شما اعجاز نماید!

با اینجانب یار باشید…

آپ دیت ۱۷ آبان ۹۸ – برای اطلاع از آپ دیت بعدی، در خبر نامه عضو گردید.

عضویت در خبر نامه
برای مطالعه سریع هر قسمت، روی تیتر آن کلیک نمائید.
اهمیت پیوند سازی در ویکی پدیا
بک پیوند نوفالو ویکی پدیا چقدر تاثیر دارااست؟
چرا ویکی پدیا تا این حد گران بها میباشد؟
اصول تولید بک پیوند در ویکی پدیا
مرحله به مرحله پیوند به چنگ آوردن از ویکی پدیا
ترفندهای تولید بک لینک و پیوند در ویکی پدیا
تفکری خطا در رابطه ویکی پدیا
اهمیت پیوند سازی در ویکی پدیا
قبلی از هر چیز بهتر میباشد ارائه محمد امین غالبی در کندو ۱۳ را مشاهده کنید، تا متوجه بشوید که SeedSite چه می‌باشد!

ویکی پدیا صد رد صد یک Seed Site میباشد و براین اساس هرچقدر رابطه تارنما شما با ویکی پدیا نزدیک خیس باشد، سایتتان اقتدار بیشتری اخذ خواهد کرد.

بهترین سئو کار

و همان فقط راهی که میتوانید رابطه وب سایت خویش را با ویکی پدیا نزدیک خیس فرمایید، اخذ بک لینک و پیوند از آن میباشد.

پیش خیس در نوشته ی علمی «۱۹ منشا اخذ بک لینک و پیوند باکیفیت» به شما وب سایت های متعددی را معرفی کرده ام که می‌توانید از آنان بک لینک و پیوند های کیفیت بالا و دوفالو اخذ نمائید، البته ویکی پدیا با اینکه بک لینک و پیوند نوفالو میدهد، قیمت خیلی بیشتری داراست!

دامین آتوریتی ویکی پدیا فارسی اینک ۹۰ هست و نکته مثبت در رابطه بک پیوند های ویکی پدیا این میباشد که برای شما محل ورود متعددی هم می‌تواند جذب نماید!

پس به این ترتیب بهتر میباشد هرچه سریع خیس به سراغ طریق های تولید بک پیوند در ویکی پدیا بپردازم، البته پیشین از آن بگذارید یک‌سری کلمه و واژه ای در رابطه پیوند های نوفالو ویکی پدیا سخن کنم…

بک لینک و پیوند نوفالو ویکی پدیا چقدر تاثیر دارااست؟
بعضی از سئوکاران و اشخاصی که به هر نحوی با seo شناخت دارا‌هستند، شدیدا معتقدند که همان طور که خویش گوگل اعلام مینماید، ابدا پیوند های نوفالو را دنبال نمی نماید و براین اساس بک پیوند به چنگ آوردن از ویکی پدیا بیهوده میباشد!

در جواب بدین دوستان خوب بایستی کلام کوتاهی داشته باشم.

در وبسایت های بزرگی در سطح جهان، همانند Quora و StackOverFlow، روزمره هزاران کامنت درج می گردد که تعداد متعددی از آن‌ها دارنده پیوند میباشند.

محتوایی که درین وبسایت ها موجود هست (که دربرگیرنده بک لینک و پیوند های نوشته شده بوسیله یوزرها هم میباشد) آنقدر دارای اعتبار میباشد که اشخاص در سطح عالم برای حل خطاها خویش به آن ها مراجعه می‌نمایند.

البته نکته جذاب اینجاست که بک لینک و پیوند های این دو وب سایت هم Nofollow هست!

آری صحت دارد، گوگل تگ Nofollow را دقیقا برای چنین وبسایت هایی تعریف‌و‌تمجید نموده است ولی ادله نمیشود که‌این منابع عظیم بک پیوند باارزش را نادیده بگیرد.

در رابطه ویکی پدیا هم همچنین میباشد، شاید ایجاد بک پیوند در ویکی پدیا نهایتا یک پیوند نوفالو قسمت تارنما شما نماید، البته فراموش نکنید که اعتبار این وبسایت شدیدا بالاست و این مورد عامل محکمی میباشد برای بی بها نبودن بک لینک و پیوند نوفالو !

حتی به تازگی گوگل تگ Nofollow خویش را به ۳ نوع Nofollow , Sponsored و UGC تقسیم نموده است.

این واقعه قادر است نوید این زمینه باشد که گوگل متوجه قیمت بک پیوند های UGC یا این که User Generated Content گردیده و میخواهد با این فعالیت، آمار آنها را به صورت مستقل در مشت داشته باشد.

براین اساس به هیچ وجه تصور نکنید که بک لینک و پیوند های نوفالو بی تاثیرند، خصوصا در شرایطی‌که از سایتی مثل ویکی پدیا اخذ شوند.

چرا ویکی پدیا تا این حد باارزش میباشد؟
تا به اینجا دیده بسته از ویکی پدیا دفاع کرده ام، البته بگذارید یکسری ادله هم برای شما بیاورم که چرا ویکی پدیا تا این اندازه وبسایت لبریز قدرتی هست.

عامل نخستین این میباشد که، ویکی پدیا محتوای فوق العاده متعددی داراست! فوق العاده زیاد!

می‌توانید فکر کنید چه تعداد محتوا لازم میباشد تا همه لغات و لغت ها مفهوم دار را در یک‌سری گویش زنده جهان، پوشش بخشید؟

ویکی پدیا تنها برای لهجه فارسی حدود ۲ میلیون ورقه ایندکس گردیده در گوگل دارااست!

براین اساس این قضیه مهمترین دلیلی میباشد که ویکی پدیا را تا این حد ارزشمند می نماید.

عامل دوم این میباشد که، ویکی پدیا تعداد متعددی بک لینک و پیوند، سوشیال سیگنال، منشن و … دارااست.

اشخاص متعددی در سراسر عالم به طور روزمره بک لینکی برای یک کدام از مقاله‌ها ویکی پدیا ساخت می نمایند، محتوای آن را در شبکه‌های‌عمومی خویش بازنشر می‌کنند و اسم آن را استعمال میکنند.

به این ترتیب علاوه بر محتوا یا این که همان بهینه سازی داخلی، ویکی پدیا offpage seo فوق العاده ای هم دارااست.

و البته جدای از این دو ادله مهم، عارضه ها تحت هم به قیمت و اعتبار ویکی پدیا طولانی تر می‌کنند :

پیوند سازی داخلی بسیار توانمند (شاید پیوند سازی داخلی ویکی پدیا بیش تر از حد باشد ولی با معیار محتوای آن متناسب میباشد.)
فاقد محتوای اسکن (ویرایشگران ویکی پدیا در چهره نسخه برداری کردن هرگونه مطلبی، به منشاء آن پیوند میدهند.)
جستجوی زیاد اسم مارک (به علت مارک قدرتمندی که داراست.)
CTR یا این که نرخ کلیک بالا در حاصل جستجوی گوگل (به علت اعتماد متعددی که برای یوزرها تاسیس شده است.)
و …
به عبارت دیگر، ویکی پدیا تمام معیارهای یک وبسایت کیفیت بالا را داراست و بدور از انتظار وجود ندارد که چنین قیمت و اعتباری داشته باشد!

اصول ایجاد بک لینک و پیوند در ویکی پدیا
تولید بک پیوند در ویکی پدیا از حیث خیلی از فعالان حوزه بهینه سازی، یا این که طاقت فرسا میباشد یا این که غیراخلاقی. ولی اینجانب معتقدم علتی که اشخاص چنین تصوری دارا هستند، این میباشد که انگیزه و نیت ویکی پدیا را فهم نکرده اند.

بگذارید گزینه به گزینه دراین باره اضافه دعوا کنیم؛

۱/ شم مسئولیت درقبال ویکی پدیا
انگیزه ویکی پدیا این میباشد که یک فضای علم محور تولید نماید که محتواهای ارزشمندی را به دست یوزرها میرساند، محتوایی که شاید نتوان آن را رفرنس نوشته‌ی‌علمی های علمی گفت، البته مسلما می قدرت در رابطه یک زمینه داده ها خیر و خوبی و مناسبی کسب کرد.

به همین عامل چنانچه میخواهید در ویکی پدیا بک پیوند تولید فرمایید، نباید این دور و اطراف را حاد نمائید و همان به انگیزه و نیت ویکی پدیا لطمه بزنید!

در واقع شما می بایست یک خرید و فروش دوسر فایده را به عاقبت برسانید.

شما وظیفه دارید در رابطه ویکی پدیا و فضای آن، شم مسئولیت به خرج دهید و هیچ مطلبی را بازنویسی نکنید مگر اینکه به قیمت و اعتبار آن محتوا، افزوده شود.

به همین برهان اندیشه تولید بک لینک و پیوند اسپم و به خیل‌عظیم را از رمز خویش خارج فرمائید. ویکی پدیا جای حاد کاری وجود ندارد!

به صورت خلاصه در صورتی بخواهم بیان کنم؛

صحت دارد که اصل انگیزه ما پیوند سازی میباشد، البته لینک و پیوند سازی نباید حق تقدم باشد، بلکه می بایست پاداشی باشد که پس از اضافه کردن یک محتوای گرانبها به ویکی پدیا، به خودمان میدهیم.

در‌صورتی‌که این اصل را رعایت نمایید، ۷۰% رویکرد بک لینک و پیوند ساختن در ویکی پدیا را پیموده اید!

۲/ لینک و پیوند به منبعی بی سابقه
بنظرتان چرا ویکی پدیا بخشی را برای پیوند دادن به دیگر تارنما ها در لحاظ گرفته میباشد؟ طبیعتا برای اینکه به تارنما هایی که محتوای دارای ارتباط و بدون نقص تری دارا هستند پیوند داده شود تا اشخاص برای مطالعه اضافه و دقیقتر، از آنها استعمال نمایند.

پس سر پیروزی در لینک و پیوند به دست آوردن از ویکی پدیا، این میباشد که منشاء محتوایی بی نظیری در وب سایت خویش تولید فرمایید.

خواسته اینجانب از مرجع محتوایی بی سابقه، محتوایی همانند رفرنس جامع پیوند بیلدینگ وبمسترخاکستری میباشد.

این کاغذ در حال حاضر دیگر در دسترس وجود ندارد ولی تا قبل از این ۲۵ هزار کلمه و واژه درین برگه در رابطه لینک و پیوند سازی و نکات و قواعد آن نوشته بودم که‌این حجم از محتوا در هیچ سایتی در‌این حوزه یافت نمیشود.

اینجانب توانستم برای این ورقه یکسری بک پیوند اخذ کنم که یک کدام از عوارض آن، بدون نقص بودن بالاتر از انتظار این مقاله بود.

همینطور به غیر از این محتوا، کاغذ دیگری به عنوان «رودمپ فراگیری بهینه سازی» فراهم کردم که به زودی تبدیل به بی نقص ترین منشا یادگرفتن بهینه سازی به لهجه فارسی می‌شود و پتانسیل فوق العاده برای اخذ لینک و پیوند از ویکی پدیا را داراست.

سفارش اینجانب به شما نیز همین میباشد. درصورتی که می‌خواهید به راحتی از ویکی پدیا پیوند بگیرید، یک منشاء محتوایی بی سابقه ساخت نمائید و با رعایت اصل نخستین، پیوند خویش را در ویکی پدیا قرار دهید.

در نصیب بعدی طولانی تر در رابطه شیوه قدم به قدم لینک و پیوند سازی در ویکی پدیا توضیح می دهم.

قدم به قدم لینک و پیوند به دست آوردن از ویکی پدیا
تا اینجای نوشته ی علمی، در رابطه مقدمات و پیش نیاز لینک و پیوند دریافت کردن از ویکی پدیا سخن کردیم. مشاجره اصلی جدید از اینجا آغاز میشود.

بگذارید خیالتان را شل کنم، چنانچه به‌این مرحله رسیده اید، بدانید که پیوند دریافت کردن از ویکی پدیا بسیار بی آلایش میباشد!

از آنجایی که ویکی پدیا یک دانشنامه آزاد میباشد و ویرایشگرها و مدیران متعددی دارااست و در هر ثانیه این اشخاص در اکنون بازنویسی و بهبود مقاله ها آن می‌باشند، خیلی ها فکر میکنند دستکاری مقاله ها ویکی پدیا طاقت فرسا میباشد و قابلیت و امکان پذیر وجود ندارد.

آری صراحت دارد، بازنویسی مقاله‌ها ویکی پدیا برای وخیم کاران طاقت فرسا میباشد! ولی برای شما، با دقت به مواقعی که اینجانب گفتم، نه!

میتوانید مثلا یک حساب فیک بسازید و بروید مطلبی که در رابطه کشور‌ایران موجود است را دستکاری کرده و نصف آن را منزه فرمائید. شک وتردید نکنید به دقیقه نمیرسد تا مجدد محتوا تجدید بنا شود!

ولی کافیست همین شرایط کنونی بروید و یک گزاره دیگر در رابطه کشور ایران بنویسید، اما در مسئله ای که تا بحال در رابطه آن نوشته نشده میباشد. مطمئن باشید محتوای شما تثبیت میشود، شک وتردید نکنید.

طریق فعالیت ما نیز به همین صورت میباشد.

همان طور که در بخش گذشته گفتم، انگیزه ما بایستی امداد کردن به بهبود محتوای ویکی پدیا باشد. قرار وجود ندارد مارکتینگ و لینک و پیوند بیلدینگ خودمان را وارد فضای ویکی پدیا کنیم و تنها بخاطر تولید یک سری بک لینک و پیوند، این فضای با ارزش را کثیف کنیم.

ما محتوای با ارزش و بی سابقه ساخت کردیم که کمتر کسی در حوزه ما میتواند مانند آن را بنویسد (چه رسد به بهتر از آن!) و طبیعتا پیوند دادن از نوشته‌ی‌علمی دارای ارتباط بدین محتوا هیچ مشکلی ندارد!

خیر فقط این زمینه مشکلی ندارد، بلکه ویکی پدیا بایستی از ما قدردانی نماید به دلیل آن که خواننده های وبسایتشان در رخ علاقمندی اضافه می‌توانند پیوند ما‌را دنبال نمایند و به سایتی برسند که یک محتوای فوق العاده داراست.

پس در صورتی‌که بخواهم شیوه کلی فعالیت را خلاصه کنم ؛

ساخت محتوای بی سابقه و با ارزش
یافتن مقاله ها دارای ربط در ویکی پدیا
دستکاری مقاله‌ها و افزودن محتوای باارزش به آن
درج لینک و پیوند محتوای خویش تحت عنوان مبداء


برچسب: بهترین سئو کار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۸:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سوشیال سیگنال : راهنمای افزایش و خرید سوشیال سیگنال


۲/ عمل داشته باشید.
فقط ایجاد تعدادی حساب در شبکه های عمومی نمی تواند برای شما سوشیال سیگنال جذب نماید! شما بایستی عمل منظم و مداومی درین کانال ها داشته باشید.

سئو در مشهد

در صورتی‌که نمی دانید کار مداوم و منظم چه سود ای میتواند داشته باشد، بد وجود ندارد گزارش «۵۰ روز ایجاد محتوا مداوم و منظم» را بخوانید!

در همین ارتباط، بهتر میباشد حواستان به موارد ذیل هم باشد؛

پست ها و مطالب کاربرپسند منتشر نمایید، یعنی پستی که بها به اشتراک نهاده شدن را داشته باشد.
یک پروسه منظم برای خویش کشف فرمائید و با رعایت آن کار نمائید. به عنوان مثال در توییتر فرایند منظم خیلی مضمون‌ ندارد ولی در اینستاگرام بهتر میباشد هر روز راءس یک ساعت مختص پست بگذارید.
صرفا به پست گذاشتن بسنده نکنید و همانند دیگر یوزرها تعامل داشته باشید!
۳/ محتوای مختص کانال را ایجاد نمائید.
یکی مهمترین مواقعی که بایستی به آن اعتنا کرد، دسته محتوایی میباشد که در هر کانال اجتماعی ایجاد می‌کنید.

بگذارید خودم را نمونه بزنم. تمرکز اینجانب در وبمسترخاکستری و در شبکه‌های‌عمومی متعدد بر روی مباحث تحت بود؛

اینستاگرام : ویدیوهای آموزشی ۱ دقیقه ای
لینکدین : گزارش سوله ها و وبینارها
توییتر : نکات کوتاه و یا این که ریتوییت کردن توییت های اشخاص فعال در‌این حوزه
ویرگول : تجربه نگاری
و …
به این ترتیب شما می بایست کالا مخاطب خویش را در لحاظ بگیرید.

در مرحله نخستین می بایست ملاحظه کنید مخاطبی که مدنظر شماست، در کدام کانال اجتماعی طولانی تر حضور داراست و بعد از آن بایستی مطابق با محصول استفاده کننده و کانال اجتماعی، محتوای خویش را ایجاد نمایید.

صرفا در‌این‌صورت میباشد که می‌توانید در یک کانال اجتماعی به خیر و خوبی چشم گردید!

۴/ غایت خلاقیت را در وب سایت خویش به خرج دهید!
چنانچه میخواهید پست ها و محتواهای سایتتان در شبکه‌های‌عمومی وایرال شود و بتوانید سوشیال سیگنال متعددی جذب نمایید، بایستی غایت خلاقیت خویش را به فعالیت ببندید، به این دلیل که صرفا قرار دادن دکمه های اشتراک گذاری در وب سایت کفاف نمیدهد.

شاید برحسب رخداد فردی که فالوورهای متعددی دارااست، یک کدام از محتواهای شما‌را بازنشر نماید ولی در‌حالتی که خلاقیت داشته باشید، اشخاص بیشتری را می‌توانید جذب نمایید.

برای مثال عملکرد نمائید کادو رایگانی برای اشخاصی که محتوای شمارا در شبکه های عمومی به اشتراک می‌گذارند، گزینش نمائید. این کادو میتواند یک عصر ویدیویی بدون پول باشد و یا این که یک کدتخفیف با ارزش!

برای مثال پلاگین ای به اسم OnePress Social Locker برای تارنما های وردپرسی موجود هست که محتوای برگه را برای استفاده کننده قفل می نماید، مگر اینکه آن ورقه را به اشتراک بگذارد.

به عنوان مثال ایده ای که همین شرایط کنونی در طول تایپ کردن این خط به ذهن اینجانب رسید این میباشد که برای یک زمان ویدیویی چندساعته خویش به شدت تبلیغ نمایید و در تمام سایتتان از آن سخن فرمایید. همینطور در ورقه عصر، پیش نمایشی از آن قرار بدهید تا یوزرها را مجذوب خویش نماید. آن‌گاه برای اخذ این زمان بصورت بدون پول، استفاده کننده را مجاب فرمایید تا برگه شما‌را به اشتراک بگذارند!

۶/ اینفلوئنسر مارکتینگ نمائید.
مت کاتز در ویدیویی که فراتر هم لینک و پیوند آن را قرار دادم، ذکر کرد که گوگل علاوه بر سوشیال سیگنال، به اعتبار تالیف کننده و پدیدآورنده محتوا هم نیم نگاهی دارااست و این مسئله شدیدا با منطق seo منطبق داراست.

محتوایی که به وسیله بیل گیتس در رابطه پیروزی نوشته می گردد، طبیعتا بایستی فراتر از محتوایی باشد که آقای شیپوری در رابطه برد می نویسد!

به این ترتیب طبیعی میباشد که گوگل برای اعتبار تالیف کننده محتوا، قیمت متعددی قائل شود و می بینیم که‌این بها را در شبکه های عمومی هم در حیث می‌گیرد.

همان در صورتی‌که محتوای شما بوسیله یک اینفلوئنسر در شبکه‌های‌اجتماعی بازنشر شود، تاثیر فوق العاده بهتر و بیشتری برای شما داراست، نسبت به هنگامی که محتوای خویش را به ۵۰ حساب اسپم ارسال کرده باشید.

با اعتنا به همین منطق، به شما پیشنهاد میکنم از اینفلوئنسر مارکتینگ در شبکه‌های‌مردمی، غایت به کار گیری را ببرید. خصوصا به شما پیشنهاد میکنم توییتر را برای این عمل تعیین نمائید! (علت از اینجانب نخواین، تنها توییتر:))


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۵۲:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تغییر تحول DNS سرورها


تغییر تحول DNS سرورها
یک کدام از دست اندرکاران بروز خطای 503 وجود نقص‌ در DNS سرور میباشد. DNS سرورهای همگانی متعددی مانند DNS سرور گوگل وجود دارا هستند که میتوانید از آنان در کامپیوتر خویش استعمال فرمائید.

بهترین سئو کار

برای تغییر تحول DNS سرور روند تحت را طی نمائید:

در ویندوز به Control Panel بروید.
به بخش Network and Sharing Center بروید.
بر روی Change adapter settings کلیک فرمائید.
بر روی Connection خویش رایت کلیک کرده و Properties را تعیین فرمائید.
آیتم Internet Protocol Version 4 (TCP/IPv4) را گزینش و بعد از آن بر روی Properties کلیک فرمائید.
آنگاه Use the following DNS server addresses را گزینش و DNS سرور اصلی را به مقدار 8.8.8.8 و DNS سرور جایگزین را مقدار 8.8.4.4 ست فرمائید.
بر روی OK کلیک کرده و کامپیوتر خویش را ترجیحا ری شروع نمایید.
5. نظارت کردن وبسایت در دستگاه دیگرافراد
برای اطمینان از وجود نقص‌ در سوی شما از فرد دیگری بخواهید که وبسایت متبوع را بررسی نماید. در شرایطی‌که که تارنما در دستگاه وی سوای نادرست گشوده می گردد، به احتمال فراوان مشکلی در سوی شما موجود هست.

اگر که هیچ شخص یا این که دستگاه یا این که وب دیگری در دسترس شما وجود ندارد میتوانید از وبسایت های آزمایش کننده دیگر سایت ها استعمال نمائید. چنانچه که تمام این سایت اعلام نمودند که تارنما متبوع شما در دسترس وجود ندارد، پس مشکلی در جهت شما نیست.

6. ری شروع کردن کامپیوتر
ری شروع کردن کامپیوتر یک کدام از رویکرد هاییست که در هنگام عکس العمل با هر مشکلی در کامپیوتر میتواند راهگشا باشد. براین اساس آزمون کردن این نحوه خالی از لطف وجود ندارد.

7. تزکیه کش مرورگر
کش مرورگر شما میتواند از کارداران اکران خطای 503 باشد، مخصوصا در شرایطی که در آخری بازدید تارنما در روزهای اخیر با خطای 503 مواجه گردیده باشید. فولدر های کش کهن و حاد از کارداران بروز این اشتباه محسوب میشوند.

خوشبختانه تزکیه کش مرورگرها بسیار راحت بوده و زمانه متعددی از شما نمیگیرد. طریق تزکیه کش در مرورگرهای متعدد با یکدیگر فرق داراست.

تزکیه کش در وب اکسپلورر
از روش Control Panel به Internet Options بروید. آن‌گاه در سربرگ General بر روی آیتم Delete کلیک نمایید. در اینجا میتوانید کش وبسایت ها را از روش تیک زدن آیتم Temporary Internet Files and Website Files و آن‌گاه کلیک بر روی آیتم Delete منزه نمائید.

 

تزکیه کش در مرورگر موزیلا فایرفاکس
در مرورگر فایرفاکس بر روی منو کلیک کرده و آن گاه آیتم History را تعیین فرمائید. آن گاه بر روی آیتم Clear Recent History کلیک فرمایید.

 

در اینجا می‌توانید نسبت به تزکیه تمام داده های ذخیره گردیده مبادرت فرمایید. البته برای تزکیه کش کافیست مورد Cache را تیک زده باشید و بر روی مورد Clear Now کلیک نمایید.


برچسب: بهترین سئو کار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۲:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ابزار Google Lighthouse (فانوس دریایی گوگل)


ابزار Google Lighthouse (فانوس دریایی گوگل)
سرعت وب سایت و گوشی، دو عبارتی می‌باشند که در خیلی از تایم ها، با یکدیگر به عمل برده میشوند و این زمینه بی عامل وجود ندارد، به این دلیل‌که این دو بسیار با یکدیگر مرتبطند. تلفن همراه پسند بودن تارنما و سرعت آن، دو تا از مهم‌ترین پارامترهای وبسایت می‌باشند که سئوکاران، گسترش دهندگان و صاحبین وبسایت ها بایستی به آنان دقت ویژه ای نمایند. اندازه گیری سرعت وبسایت همواره پاره ای غیر قابل درک بوده و اکثر وقت ها ابزارهایی که در وب برای آزمایش این پارامتر وجود دارا‌هستند، به اندازه کافی ظریف نیستند. ولی تعدادی وقتیست که ابزاری از طرف گوگل معرفی گردیده که قصد داراست از جنبه های مختلف و حقیقی و واقعی تری به قضیه سرعت تارنما نگاه نماید. Google Lighthouse یا این که فانوس دریایی گوگل، ابزاری برای اندازه گیری سرعت موبایلی وب سایت میباشد و قصد داریم در‌این مقاله به معرفی و فراگیری آن بپردازیم.

سئو در مشهد

Google Lighthouse چه می باشد؟
Lighthouse ابزاریست که بوسیله گوگل و با انگیزه رسیدگی به نرم افزار های زیر اینترنت (PWA) تاسیس شده است. این ابزار چهار آزمایش دسترسی، سعی، PWA و مورد ها اضافه دیگری را اجرا می‌نماید. این گزارش اجمالی، روءیت کرد خیر از کیفیت و همت وبسیات یا این که نرم افزار پایین اینترنت شما میدهد.

سرعت تارنما مشتمل بر پارامترهای درک و تجربه کاربری میگردد. خروجی آزمایش سرعت تارنما به صورت یکی، قیمت متعددی ندارد، مخصوصا در حالتی‌که بار گذاری آن در موقعیت حقیقی پاره ای نماید به لحاظ رسد. اکثری از یوزرها وب در عالم همچنان از سرعت های وب ذیل به کارگیری مینمایند و حتی ممکن میباشد سرعت وبسایت شما در وب های بسیار لبریز سرعت نیز دارنده پاره ای تاخیر باشد. همگی ما با اثرها مخرب سرعت ذیل وبسایت بر نرخ تبدیل آن با خبر هستیم. حتی نادر کردن یکسری میلی ثانیه از دوران بار گذاری وب سایت، میتواند تفاوت بسیار متعددی ساخت نماید.

ابزار فانوس دریایی گوگل در آزمایش خویش، مشاهده وبسایت شمارا با یک وب نادر سرعت و در یک دستگاه با اقتدار تحت خیس از استاندارد مشابه سازی می‌نماید. توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات نیز در وضعیت حقیقی وواقعی گم می‌شوند. پس از انجام آزمایش، گزارشی بر اساس امتیاز بخش های گوناگون و پیشنهاد های متناسب با رفع اشتباهات وب سایت به شما ارائه می شود. در مقایسه با ابزار ttttt My Site گوگل، این ابزار زیبایی کمتری دارااست، البته جامعتر است.

 

مقایسه دو ابزار PageSpeed Insights و Google Lighthouse
ابزار PageSpeed Insights گوگل، احتمالا پرکاربردترین ابزار محاسبه سرعت وبسایت در دنیاست. در حالی که‌این ابزار، امتیاز قابل مقایسه و همچنین پیشنهاد های اجرا شدنی خیر به صاحبین وبسایت ها میدهد، ولی توانا وجود ندارد فهم و شعور لود تارنما را به شما منتقل نماید. این ابزار شرایطی که شما از آن تبعیت نمیکنید را به شما گزارش میدهد و پیشنهاد می‌نماید که آنان‌را اجرا فرمایید، ولی ممکن میباشد با اجرای آن‌ها نیز وب سایت شما برای بخش اعظمی از یوزرها همچنان نماید باشد. به علاوه، ابزار PageSpeed Insights راهکارهایی که اجرا نشدنی نیستند را ارائه میدهد، هر یکسری که اعمال آنان بسیار مشقت بار باشد. به دست آوردن امتیاز 100 از 100، برای اکثری از وب سایت ها یک رویاست.

دو چیز مهمی که PageSpeed Insights به آن دقت ویژه ای می‌نماید عبارتند از:

دوران بار گذاری اول وب سایت: این مقدار زمانیست که در آن محتوای بالا خصوصی کاغذ تماما لود می‌گردد.

روزگار بار گذاری بی نقص کاغذ: این مقدار زمانیست که کاغذ به طور بی نقص بار گذاری و رندر می گردد.

ابزار Google Lighthouse منش عملی تری داشته و تمرکز خویش را بروی تجربه کاربری میگذارد. این ابزار با یک وب نادر سرعت، فرآیند لود وبسایت را مشابه سازی می نماید و تجربه استفاده کننده را به طور حقیقی اکران می‌دهد. به جای اکران ورژن بی نقص بار گذاری گردیده برگه در PageSpeed Insights، این ابزار شیوه پاسخگویی به درخواست استفاده کننده را نشان میدهد. این ابزار اکران حقیقی و واقعی از لحظات بار گذاری تارنما را نشان داده و یاری بیشتری در سئو سرعت وبسایت مینماید.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۵:۲۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ابزار Google Lighthouse (فانوس دریایی گوگل)


ابزار Google Lighthouse (فانوس دریایی گوگل)
سرعت وب سایت و گوشی، دو عبارتی می‌باشند که در خیلی از تایم ها، با یکدیگر به عمل برده میشوند و این زمینه بی عامل وجود ندارد، به این دلیل‌که این دو بسیار با یکدیگر مرتبطند. تلفن همراه پسند بودن تارنما و سرعت آن، دو تا از مهم‌ترین پارامترهای وبسایت می‌باشند که سئوکاران، گسترش دهندگان و صاحبین وبسایت ها بایستی به آنان دقت ویژه ای نمایند. اندازه گیری سرعت وبسایت همواره پاره ای غیر قابل درک بوده و اکثر وقت ها ابزارهایی که در وب برای آزمایش این پارامتر وجود دارا‌هستند، به اندازه کافی ظریف نیستند. ولی تعدادی وقتیست که ابزاری از طرف گوگل معرفی گردیده که قصد داراست از جنبه های مختلف و حقیقی و واقعی تری به قضیه سرعت تارنما نگاه نماید. Google Lighthouse یا این که فانوس دریایی گوگل، ابزاری برای اندازه گیری سرعت موبایلی وب سایت میباشد و قصد داریم در‌این مقاله به معرفی و فراگیری آن بپردازیم.

سئو در مشهد

Google Lighthouse چه می باشد؟
Lighthouse ابزاریست که بوسیله گوگل و با انگیزه رسیدگی به نرم افزار های زیر اینترنت (PWA) تاسیس شده است. این ابزار چهار آزمایش دسترسی، سعی، PWA و مورد ها اضافه دیگری را اجرا می‌نماید. این گزارش اجمالی، روءیت کرد خیر از کیفیت و همت وبسیات یا این که نرم افزار پایین اینترنت شما میدهد.

سرعت تارنما مشتمل بر پارامترهای درک و تجربه کاربری میگردد. خروجی آزمایش سرعت تارنما به صورت یکی، قیمت متعددی ندارد، مخصوصا در حالتی‌که بار گذاری آن در موقعیت حقیقی پاره ای نماید به لحاظ رسد. اکثری از یوزرها وب در عالم همچنان از سرعت های وب ذیل به کارگیری مینمایند و حتی ممکن میباشد سرعت وبسایت شما در وب های بسیار لبریز سرعت نیز دارنده پاره ای تاخیر باشد. همگی ما با اثرها مخرب سرعت ذیل وبسایت بر نرخ تبدیل آن با خبر هستیم. حتی نادر کردن یکسری میلی ثانیه از دوران بار گذاری وب سایت، میتواند تفاوت بسیار متعددی ساخت نماید.

ابزار فانوس دریایی گوگل در آزمایش خویش، مشاهده وبسایت شمارا با یک وب نادر سرعت و در یک دستگاه با اقتدار تحت خیس از استاندارد مشابه سازی می‌نماید. توجه داشته باشید که برخی از اطلاعات نیز در وضعیت حقیقی وواقعی گم می‌شوند. پس از انجام آزمایش، گزارشی بر اساس امتیاز بخش های گوناگون و پیشنهاد های متناسب با رفع اشتباهات وب سایت به شما ارائه می شود. در مقایسه با ابزار ttttt My Site گوگل، این ابزار زیبایی کمتری دارااست، البته جامعتر است.

 

مقایسه دو ابزار PageSpeed Insights و Google Lighthouse
ابزار PageSpeed Insights گوگل، احتمالا پرکاربردترین ابزار محاسبه سرعت وبسایت در دنیاست. در حالی که‌این ابزار، امتیاز قابل مقایسه و همچنین پیشنهاد های اجرا شدنی خیر به صاحبین وبسایت ها میدهد، ولی توانا وجود ندارد فهم و شعور لود تارنما را به شما منتقل نماید. این ابزار شرایطی که شما از آن تبعیت نمیکنید را به شما گزارش میدهد و پیشنهاد می‌نماید که آنان‌را اجرا فرمایید، ولی ممکن میباشد با اجرای آن‌ها نیز وب سایت شما برای بخش اعظمی از یوزرها همچنان نماید باشد. به علاوه، ابزار PageSpeed Insights راهکارهایی که اجرا نشدنی نیستند را ارائه میدهد، هر یکسری که اعمال آنان بسیار مشقت بار باشد. به دست آوردن امتیاز 100 از 100، برای اکثری از وب سایت ها یک رویاست.

دو چیز مهمی که PageSpeed Insights به آن دقت ویژه ای می‌نماید عبارتند از:

دوران بار گذاری اول وب سایت: این مقدار زمانیست که در آن محتوای بالا خصوصی کاغذ تماما لود می‌گردد.

روزگار بار گذاری بی نقص کاغذ: این مقدار زمانیست که کاغذ به طور بی نقص بار گذاری و رندر می گردد.

ابزار Google Lighthouse منش عملی تری داشته و تمرکز خویش را بروی تجربه کاربری میگذارد. این ابزار با یک وب نادر سرعت، فرآیند لود وبسایت را مشابه سازی می نماید و تجربه استفاده کننده را به طور حقیقی اکران می‌دهد. به جای اکران ورژن بی نقص بار گذاری گردیده برگه در PageSpeed Insights، این ابزار شیوه پاسخگویی به درخواست استفاده کننده را نشان میدهد. این ابزار اکران حقیقی و واقعی از لحظات بار گذاری تارنما را نشان داده و یاری بیشتری در سئو سرعت وبسایت مینماید.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۴:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آموزشهای مربوط به ارتقاء سرعت وردپرس عبارتند از


در وردپرس خط مش های متعددی وجود دارا‌هستند که میتوان به یاری آن‌ها سرعت لود وب سایت را ارتقاء اعطا کرد. تا قبل از این در یک‌سری نوشته‌ی علمی به فراگیری بالا بردن سرعت وبسایت پرداخته ایم که سفارش می‌کنیم مسلما بدون شک آنها‌را مطالعه نمائید.

آموزشهای مربوط به ارتقاء سرعت وردپرس عبارتند از:

سئو در مشهد

شایسته ترین پلاگین کش وردپرس
فعال کردن amp گوگل در وردپرس
سئو و کاهش حجم تصاویر وردپرس
فشرده سازی css و js قالب وردپرس به وسیله پلاگین Autoptimize
با بکارگیری آموزشهای بالا براحتی می‌توانید سرعت لود وردپرس را تا حد بسیار متعددی با صرفه نمائید.

۱۲- بهینه سازی و seo تصاویر وردپرس
با صرفه بودن تصاویر بکار رفته در تارنما از اهمیت بالایی شامل است.
تمام تصاویری که در قالب وردپرس به صورت بنر تبلیغاتی یا این که در نوشته های وبسایت بکار رفته اند بایستی دارنده بعدها ارتفاع width و پهنا height و خاصیتهای تیتر title و متن جایگزین alt باشند.

 

بعد ها تصاویری که در نوشته ها به کار گیری می‌کنید به اندازه حقیقی خودش باشد.
چنانچه تصویرتان بعدها بزرگی داراست پیشین از آپلود آن در وردپرس با به کار گیری از قابل انعطاف افزارهایی مانند فتوشاپ بعدها آن را کوچک نمایید تا نیازی به تغییر‌و تحول اندازه از روش بخش وضعیت اکران نباشد.

۱۳- ارتقاء امنیت وردپرس
برای جلب اعتماد گوگل و موتورهای کاوش می بایست تارنما تان از امنیت بالایی برخوردار باشد.
حتی در حالتی‌که تمام نکات و اصول seo وردپرس را رعایت نمایید ولی امنیت وردپرس و تارنما تان ذیل باشد طوریکه براحتی به وسیله هکرها قابلیت و امکان نفوذ و ساخت نقص‌ میسر باشد با افت جایگاه seo روبرو خواهید شد. افت سکو به جهت از در میان رفتن اعتماد گوگل و موتورهای کاوش به وبسایت میباشد چون آنان مدام منابع امن را در نتیجه ها کاوش به یوزرها سفارش می‌دهند.

۱۴- فعال کردن Ssl و Https در وردپرس
گوگل مدتی پیش اذعان کرد فعال کردن گواهینامه امنیتی ssl تحت عنوان فاکتور seo در لحاظ گرفته خواهد شد.
در شرایطی‌که در سایتی گواهینامه ssl فعال باشد پروتکل تارنما از http به https عوض می شود و قفل کنار نشانی تارنما به صورت سبز رنگ تغییر تحول صورت می دهد. روز آپ دیت به اهمیت فعال بودن ssl و https بر روی seo وردپرس و تارنما افزوده می گردد طوریکه تمام سایتها بایستی آنرا فعال نمایند.

 

قبلا در نوشته ی علمی ای با تیتر یادگرفتن فعال کردن ssl وردپرس و سبز شدن https تارنما تماما طرز هماهنگی گواهینامه امنیتی با وردپرس را یادگرفتن داده ام که سفارش می‌کنم مطلقا بدون شک آنرا مطالعه فرمایید تا بتوانید بدرستی اس اس ال را در وب سایت تان راه‌اندازی نمائید.

نکات مطرح گردیده اصول ابتدایی بهینه سازی وردپرس میباشند که بایستی در وبسایت رعایت شوند. برای مشاهده یادگرفتن های بیش تر به بخش یادگرفتن بهینه سازی و سئو وب سایت مراجعه‌نمایید. به آخر یادگرفتن مرحله به مرحله اصول نخستین بهینه سازی وردپرس رسیدیم در حالتی که سوالی دارید در بخش نگرش های همین مقاله مطرح نمائید.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ آبان ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۰:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)