مرجع مقالات رسمي سئو مرجع مقالات رسمي سئو .

مرجع مقالات رسمي سئو

استفاده از حفاظ فلزي و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني و تامين امنيت

استفاده از حفاظ فلزي و حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني و تامين امنيت

شايد به هنگام شنيدن توصيه هايي از افراد مختلف براي استفاده از حفاظ پنجره يا حفاظ فلزي و يا انواع حفاظ ها اين سوال در ذهنتان پيش آيد كه استفاده از حفاظ پنجره چه اهميت وضرورتي دارد؟

 

اهميت استفاده از حفاظ پنجره

اگر فرزند كم سن و سالي در خانه داريد يا اصلا فرزند كوچكي نداريد اما به هنگام آمدن افراد خردسال به منزل نگران بازيگوشي هاي آنها جلوي پنجره هاي در ارتفاع كم هستيد استفاده از حفاظ پنجره مي تواند خيال شما را از اين بابت آسوده نمايد.

 

حفاظ پنجره

 

اهميت استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره علاوه بر حفظ امنيت جاني افراد در برابر سقوط، از منزل شما در برابر سارقان نيز محافظ مي كند، با وجود حفاظ پنجره، سارقان قادر به ورود به منزل از طريق پنجره ها نخواهند بود.

همچنين برخي افراد نيز حفاظ پنجره را براي شكل و ظاهر زيبايي كه به ساختمان مي دهد استفاده مي كنند. حفاظ هاي شيك و مدرن ظاهر ساختمان را بسيار لوكس و زيباتر جلوه مي كنند.

 

حفاظ پنجره بيروني و داخلي

حفاظ پنجره بيروني كه گفته شد مي تواند از يك ساختمان ساده و معمولي، يك ساختمان شكيل و زيبا بسازد، ممكن است مورد پسند و سليقه برخي افراد نباشد و از نظر آنها، شكل و ظاهر ساختمان را تحت تاثير سو قرار دهد. اين افراد نيز نبايد نگران سقوط كودكان از پنجره و يا ورود سارق به منزل شان باشند، آنها مي توانند از حفاظ پنجره داخلي استفاده كنند اين حفاظ ها از داخل نصب مي شوند و نماي بيروني ساختمان را دچار تغيير و تحول نمي كنند. حفاظ هايي كه از داخل نصب مي شوند اندازه گيري متفاوتي از حفاظ هاي خارجي دارند، حفاظ هاي داخلي را بايد به هنگام ساخت به اندازه چارچوب داخلي پنجره توليد كرد.

سوالي كه در مورد نصب حفاظ پنجره داخلي پيش مي آيد درمورد نحوه تميز كردن پنجره است. دقت داشته باشيد كه حفاظ هاي داخلي ثابت نيستند و با توجه به اينكه از طريق لولا متصل مي شوند مي توان به راحتي آنها را باز و بسته كرد و به نظافت و تميز كردن شيشه پنجره ها اقدام نمود.

چه در مورد حفاظ هاي داخلي چه حفاظ هاي بيروني، بايستي نهايت دقت در طراحي صورت گيرد تا حفاظ مانع از عبور نور به داخل منزل نشود، حفاظ پنجره با تراكم بالا ممكن است باعث عدم رسيدن نور مناسب به داخل ساختمان شود.

 

ايمني شيشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره ايمني شيشه ها را نيز تضمين مي كند. از قديم الايام به ياد داريد كه برخورد توپ بچه هايي كه در كوچه ها مشغول بازي بودند همواره تهديدي براي شيشه پنجره ها محسوب مي شد. هرچند كه امروزه ديگر اين شيوه تفريح علاقمندان خود را از دست داده و بيشتر كودكان و نوجوانان اكثر اوقات خود را در منزل يا بدور از اجتماعات مي گذرانند اما برخورد هر شي يا پرتابه ديگري مي تواند سبب ايجاد خسارت در مورد شيشه هاي پنجره ها شود.

 

ايمني شيشه ها با استفاده از حفاظ پنجره

حفاظ پنجره كه حفاظ فلزي است عموما از جنس فلزاتي چون آلومينيوم و آهن ساخته مي شود و قيمت آن علاوه بر جنس، تحت تاثير عوامل مختلفي چون نوع طراحي، ميزان فلز به كار رفته در حفاظ پنجره و غيره است.

 

امنيت بيشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزني

علاوه بر استفاده از حفاظ پنجره، حفاظ شاخ گوزني ترفند ديگري براي محافظت از منزل در برابر سارقان است. همچنين حفاظ شاخ گوزني نيز باعث ابهت بيشتر ساختمان و داشتن ظاهر و نمايي لوكس در آن مي شود. نيروهاي امنيتي و اجتماعي نيز استفاده از حفاظ هاي شاخ گوزني، بوته اي و ... را براي حفظ امنيت در ساختمان تاييد كرده و توصيه مي كنند.

 

امنيت بيشتر منزل با استفاده از حفاظ شاخ گوزني

همانطور كه مي دانيد امروزه افراد از ابزار و وسايل زيادي براي محافظت از منزل در برابر متجاوزان به اموال استفاده مي كنند. برخي بدين منظور منزل را مجهز به دزدگير مي كنند برخي ديگر از دوربين هاي مداربسته در داخل و اطراف منزل استفاده مي كنند و ... بيشتر اين شيوه ها هزينه بالايي را در پي دارند و شايد به همان اندازه نيز كارايي نداشته باشند و با قطع سيمي از كار بيفتند، نصب آنها نيز مشكل بوده و نياز به سرويس و نگهداري مداوم دارند. در اين بين استفاده از حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزني بر روي ديوارها روش مناسبي است كه در حين حفظ امنيت منزل نياز به مراقبت پس از نصب ندارد و وظيفه محافظت از ساختمان را به نحو احسنت انجام مي دهد.

حفاظ شاخ گوزني در حال حاضر يكي از حفاظ هاي بسيار مورد پسند و استقبال در جامعه است كه همانطور كه شاخ گوزن راهي براي ايمني اين حيوان مهيا مي سازد استفاده از حفاظ شاخ گوزني نيز راهكار مناسبي براي حفاظت از ساختمان و ايمني بيشتر آن است.

 

حفاظ شاخ گوزني

 

حفاظ شاخ گوزني و حفاظ درب آكاردئوني

حال كه در مورد حفاظ پنجره و حفاظ شاخ گوزني و انواع حفاظ روي ديوار ي صحبت كرديم شايد با خود بگوييد كه راهكار پيشنهادي ما براي جلوگيري از ورود افراد ناخواسته و سارقان از طريق درب به داخل منازل چيست؟ حفاظ درب آكاردئوني بهترين گزينه براي اين منظور مي باشد. حفاظ درب آكاردئوني را شايد در بيشتر آپارتمانها ديده باشيد. واحدهاي آپارتماني با استفاده از اين حفاظ امنيت واحد خود را تامين مي كنند.

 

حفاظ فلزي

نرده فلزي چيست؟ زماني كه مي گوييم نرده فلزي در واقع منظور اين است كه اين نوع حفاظ ها از جنس آهن هستند. به همين دليل هم اغلب به آن ها نرده فلزي گفته مي شود اما حفاظ ديوار و حفاظ پنجره نيز از جمله ديگر اسم هايي است كه به نرده فلزي نسبت مي دهند. شايد تصور شما از اين نوع حفاظ ها اين است كه يك تكه آهن كه به يك شكل خاصي طراحي شده است روي ديوار و يا پنجره خانه شما قرار خواهد گرفت اما اينطور نيست و در واقع زماني كه شما از اين حفاظ ها استفاده مي كنيد مي توانيد آن ها را با اشكال مشخصي براي استفاده انتخاب كنيد كه زيبايي نماي ساختمان شما را نيز حفظ خواهند كرد.

 

حفاظ فلزي

 

حفاظ درب آكاردئوني

البته استفاده از حفاظ درب آكاردئوني محدود به استفاده در آپارتمان ها و درب هاي منازل نيست و از آن مي توان براي محافظت در درب هاي انبارها، مغازه ها و غيره نيز استفاده كرد. حفاظ درب آكاردئوني فضاي زيادي را نيز اشغال نمي كند و محوطه سالن و راه پله هاي شما را مخلل نمي نمايد.

عوام، بيشتر حفاظ درب آكاردئوني را با نام هايي چون درب كشويي و درب كركره اي مي شناسند. اين حفاظ تاشو حداقل مكان را اشغال كرده و حداكثر امنيت را براي منزل شما فراهم مي آورد.

حفاظ هاي درب آكاردئوني (آكاردئوني اشاره به ساز آكاردئون دارد كه براي ساختن و طراحي اين حفاظ از آن الهام گرفته شده است) با اينكه يك حفاظ فلزي هستند اما وزن كمي دارند و به راحتي با دست باز و بسته مي شوند. براي راحتي بيشتر افراد امكان اتصال ريموت به اين حفاظ ها نيز فراهم شده و از اين رو زحمت باز و بسته شدن آنها با دست را نيز از بين مي برد. استفاده از حفاظ درب آكاردئوني در پاركينگ ها نيز مزاياي زيادي مي تواند داشته باشد چرا كه سنگيني درب هاي متداول به عنوان درب پاركينگ را ندارد و امكان استفاده از ريموت براي آن نيز وجود دارد.

 

استفاده از حفاظ درب آكاردئوني در آپارتمانها

همانطور كه مي دانيد زندگي شهري امروز و افزايش روزافزون جمعيت اينگونه طلبيده است كه افراد در آپارتمان ها و برج هاي آسمان خراش زندگي كنند. برجهايي كه شايد بيش از صدها خانوار در آن روزانه رفت و آمد مي كنند و پس از عمري زندگي در يك ساختمان هنوز همديگر را نمي شناسند. همچنين براي تامين مخارج زندگي و مسئله رواج استقلال مالي زنان، امروزه بيشتر منازل و واحدهاي آپارتماني در طول روز خالي هستند و اين امر افزايش سرقت و دزدي را در بيشتر شهرها موجب شده است. براي اين منظور است كه گفته مي شود به كارگيري حفاظ درب آكاردئوني مي تواند خيال شما را از بابت امنيت منزل به هنگام ترك آن آسوده نمايد.

آنچه كه گفته شد بيشتر از جهت ارائه يك راهكار براي حفاظت از منزل، اموال و كالاها در برابر افراد متجاوز داراي اهميت است و محصولات معرفي شده از حفاظ پنجره و حفاظ درب آكاردئوني گرفته تا حفاظ شاخ گوزني روي ديوارها مي توانند اين امنيت را براي شما، خانواده و اموالتان تامين كنند.

 

منبع ahaniranian.com


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۵:۱۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

افزايش ترافيك ارگانيك - نظرات متخصصين سئو در سال 2020


اينكه گوگل دوست داراست الگوريتم سئوي خودش را با صرفه نمايد بر كسي پوشيده وجود ندارد. در واقع ممكن ميباشد تعداد تغييرات و بروز رساني هاي گوگل در 1سال به ۵۰۰ عدد هم رسد. بهترين سئو كار

seo در معناي سئو محتوا ميباشد كه در غايت بتواند در نتيجه ها  اكران داده شود. با خيل عظيم تغييرات و بروز رساني ها اين قابليت و امكان موجود هست كه شما بعضا نكات را از دست بدهيد.

با تلف كردن بعضا از نكات ممكن ميباشد ساير سعي هاي ديگر شما از في مابين رود. حقيقتا هيچ كسي نمي‌خواهد اين واقعه صورت دهد.

البته در شرايطي كه كه آن‌ها را به صحت انجام دهيد مي‌توانيد از مزاياي ارتقا ترافيك به كار گيري نموده كه باعث به نرخ تبديل بالا و ارتقاء يوزرها هميشگي مي گردد. كيست كه ترافيك طولاني تر و فروش اضافه را نخواهد؟

فاكتورهاي رنك گيري و بهينه سازي در تعدادي سال اخير تغييرات متعددي به خويش چشم ميباشد. بعضا از تكنيك هاي سئوي كه در ۵ سال پيش ازآن به كار گيري مي‌شد شرايط فعلي ديگر كاربردي ندارند.

به همين ادله ما يك‌سري تاكتيك و استراتژي نحوه هاي متفاوت را از اشخاص كارشناس بهينه سازي عده كرده ايم كه مطمئن باشيد بهينه سازي وبسايت شما مطلوب با تاكتيك هاي سئوي همين سال ميباشد.

اين ها نكات عالي براي seo ۲۰۱۹ مي‌باشند. همان طور كه خواهيد رويت كرد، در‌صورتي‌كه قالبي باشد كه تمامي آنان را پوشش دهد اين ميباشد كه يك تجربه كاربري بهتر را ساخت نمايد، ولي مي‌بينيد كه برخي از كارشناس هاي ديگر از طريق هاي مخصوص خويش را پيش ميگيرند.

ما همجنين در بخش دوم نوشته‌علمي كه براي شما در لحاظ گرفته ايم كه ۱۶ نكته سريع seo را براي شما بازگو ميكنم.

بيش تر از اين وقت شما‌را تلف نكنيم و برويم نگاهي به استراتژي هاي seo از نگاه متخصصين جهاني بهينه سازي بياندازيم.

۱. بر روي تجربه كاربري تمركز فرماييد
كارشناس نخستين سئوي ما برايان آئين (Brian Dean) از وب سايت Backlinko ميباشد.

برايان در خصوص سيگنال هاي تجربه كاربري در رنكينگ موتور كاوش سخن مي‌زند. ما به تازگي از گوگل شنيده ايم كه RankBrain سومي فاكتور رنك گيري آنان ميباشد، و اين رويكرد خير فقط ادامه پيدا ميكند بلكه در اينده نقش پررنگ تري به خويش مي‌گيرد.

در شرايطي‌كه نمي دانيد الگوريتم RankBrain چه مي‌باشد ما دراين جا توضيح كوتاهي در باره آن ميدهيم. يكي‌از سيستم هاي يادگيري ماشين ميباشد كه به گوگل امداد مي نمايد تصميم بگيرد صفحه هاي در كجاي حاصل رنك بگيرند.

به بياني بي آلايش خيس، رنك برين بر روي تعامل يوزرها با حاصل كاوش آناليز مي نمايد و مبتني بر آن به حاصل رنك ميدهد يا اين كه از رنك آن‌ها مي كاهد. بدين فيس كه در‌صورتي‌كه كه كاربري وارد سايتي شود و در زمان كوتاهي مجدد با نتيجه ها كاوش بازگردد، رنك آن وبسايت كاهش پيدا خواهد كرد، ولي در‌حالتي كه كه استفاده كننده وارد آن تارنما شود و وقتي را درآنجا سپري نمايد، آن تارنما رنك اخذ ميكند.

كه به تجربه ي كاربري آن وبسايت بستگي داراست.

برايان پيشنهاد مي‌كند كه از كلمه ها كليدي با ارتفاع ميانگين (medium tail keywords) استعمال فرماييد كه بيشترين بهره را از موتور كاوش و الگوريتم RankBrain اخذ فرماييد. وي ميگويد:«هنگامي كه شما براي يك واژه و كلمه كليدي ميانگين برگه خويش را باصرفه ميكنيد(و ازآن يك برگه فوق العاده مي سازيد)، RankBrain به طور اتومات براي آن و لغات كليدي شبيه با آن به شما رنك ميدهد».

پيرو seo براي لغات كليدي با ارتفاع ميانگين، RankBrain نگاهي به مورد ها ذيل داراست:

دوران هنگامي كه استفاده كننده در برگه ي شما ميماند(عصر بالاي ۳ دقيقه دوره خير اكانت مي‌گردد)
نرخ كليك محل ورود يا اين كه درصد كاربراني كه بر روي حاصل جستجوي شما كليك كرده اند.
۲. پست ها و ورقه اصلي خويش را تعمير نماييد
در‌اين نصيب پيشنهاد هاي Andy Crestodina بنيانگذار و رئيس بازاريابي Orbit Media را بازگو مي‌كنيم.

اندي پيشنهاد مينمايد كه درپي پست هايي بگرديم كه نسبتاً رنك بالايي دارا‌هستند وآنها را مجدد نويسي و گشوده سازي كنيم. شما مي‌توانيد اين صفحه هاي و پست ها رو در گوگل آنالتيكس(Google Analytics) آن گاه رفتن به نصيب Acquisition » Search Console » Queries آن‌گاه در كاغذ اي كه ميباشيد غربال را بصورت هوشمند پياده نمائيد . ورقه هايي را گزينش فرمائيد كه رنكآنها بالاي ۱۰ باشد(بعتي در ورقه دوم باشند)

حالا اين مقاله‌ها را يك تعمير اساسي فرمائيد. به آن جزئيات، مثال ها، جواب ها، آمار، تصاوير، نقل عهد و پيمان ها و هر چيز ديگري را كه سبب مي‌شود پست بهتر شود را بيشتر نمائيد.

اگه حقيقتا بخواهيد به كيفيت آن طولاني تر نماييد ميتواند به طور طبيعي تعداد كلمه ها آن را ارتقاء دهيد و نوشته‌ي‌علمي ي طولاني تري را در دست يوزرها قرار دهيد. خلاصه آن را به كاغذ اي تبديل نماييد كه بخواهيد آن را پرينت فرمائيد و درون فريم به ديوار بزنيد!

دراين مكان قادر است ۳ طرز مفيد خيس را نيز ملاحظه كنيد:

رنك كليه صفحه ها وبسايت خويش را باز بيني فرماييد. با افزودن و بهتر كردن يك‌سري پاراگراف خير فقط وبسايت شما ضربه اي نمي بيند بلكه به جاي بهتري تبديل ميشود.
همانطور كه محتواي خويش را گشوده نويسي مي‌كنيد، به ذيل تيتر هاي متصل گرديده اعتنا نماييد، زيرا اين نصيب ها ممكن ميباشد در ورقه ي حاصل با تيتر «people also ask» و يا اين كه در نصيب «related searches» كه در زير كاغذ حاصل جاي دارد نيز بيايد.
اين عمل را تحت عنوان حسابرسي بازار يابي محتوا هر سه ماه يكبار انجام دهيد.
۳. پتانسيل ويدئو ها را در حيث بگيريد
شيلپا پاد شاه Shilpa Shah، يك كدام از بنيانگذاران كانال هاي Hummingbird Web Solutions مي‌گويد. بازاريابي ويدئويي ميتواند يك مرجع ترافيكي پهناور باشد، البته برخي از بازار ياب ها همچنان پتانسيل آنرا ناديده مي‌گيرند.

شيلپا تاكيد مي نمايد يك كدام از شايسته ترين نكته هاي بهينه سازي اين ميباشد كه كيفيت مهم خيس از مقدار و تعداد ميباشد: فقط به اين دليل‌كه وبسايت شما دارنده تعداد متعددي از صفحه ها ايندكس شده‌است به‌اين مفهوم وجود ندارد كه حجم ترافيك ارگانيك بالايي داريد.

وي صاحبان تارنما را تشويق مي نمايد تا از ارسال پست هاي نادر عمق در بلاگ هايي كه تعداد معدود كلمه ها يا اين كه محتواي سطحي دارا هستند خلاص شوند و به جاي آن بر روي نوشته‌ي علمي هايي تمركز نمائيد كه حقيقتا مفهوم دار مي‌باشند و هر بازديد كننده اي را مجاب مينمايد كه تا اخر آنرا مطالعه نمايد.

همينطور محتواي ويديوئي پتانسيل متعددي با خويش دارااست كه براي سئوي شما عالي ميباشند و ميتواند تعامل يوزرها را نيز ارتقاء بدهد. احتمال دارااست كه استفاده كننده شما تخت‌گاز از يك ويدئو 1 دقيقه اي به كار گيري نمايد ولي ممكن ميباشد شكيبايي نداشته باشند كه يك نوشته‌ي علمي 100 كلمه و واژه اي را بخواند.

بازار ويديوهاي آنلاين بسيار گسترده ميباشد و روز آپديت گسترده خيس ميگردد. سيسكو در اكنون برنامه ريزي براي ويدئو هاي انلاين ميباشد و اين احتمال موجود است كه تا سال ۲۰۲۱ ترافيك انلاين آن به ۸۰٪ رسد!. با اين تمامي ويدئو اي كه موجود هست ۴۳٪ يوزرها هنوز خواستار تعداد كليپ بالاتري مي باشند.


برچسب: بهترين سئو كار،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۹:۱۷ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

URL آدرس نوشته‌ي علمي

سئو در مشهد 

گوگل طي يك دوران خاصي (بسته به اينكه وبسايت شما چقدر اكتيو باشد و هر يك سري وقت يكبار سايت خود را آپديت كرده و مقاله هاي تازه بنويسيد) وب سايت شما را كراول ميكند (Crawl). كراول كردن يعني اينكه گوگل از بالا تا پايين وبسايت شما را مطالعه كرده و همه صفحات و پيوند ها را دنبال كرده و تشخيص بدهد نسبت به كرال گذشته چه تغييراتي داشته ايد. آيا نوشته‌علمي نو نوشته ايد؟ آيا لينك و پيوند ها عوض گرديده اند؟ ساختار سايت تغيير كرده مي باشد؟ و..

هم اكنون ممكن مي باشد شما دوست نداشته باشيد براي مثالً ۳ هفته شكيبايي نماييد تا نوشته‌ي علمي جديد شما ايندكس شود. در اينصورت مي توانيد ورقه جديد خود را Fetch فرمائيد به ايندكس گوگل.

كافي است در قسمت URL آدرس نوشته‌ي علمي نو خود را بنويسيد تا گوگل آنرا بررسي كند. در‌حالتي كه اين ورقه پيش از اينً در ايندكس گوگل وجود نداشته باشد، به شما مي‌گويد اين كاغذ هنوز ايندكس نشده مي باشد. آيا مي خواهيد اين صفحه را ايندكس كنيد؟ شما پاسخ مي دهيد: بله. و پس از چند ثانيه پيام ميايد كه درخواست شما ثبت شده و صفحه مورد نظر بزودي ايندكس ميگردد.

اتفاقي كه مي افتد، اينست كه برگه درخواستي شما در حق اولويت ايندكس سايتها قرار مي‌گيرد و طي يكي‌از دو روز يا ۳ روز نهايت، به گوگل معرفي شده و در جستجوي گوگل نمايش داده خواهد شد.

 


كليك كنيد تا عكس بزرگتر شود…

بالا آوردن سايت ها در گوگل
بعداز ايندكس شدن وبسايت شما در گوگل، ممكن است متوجه بشويد كه وب سايت شما در صفحه نخستين گوگل نيست و ترافيك زيادي از سمت گوگل به وب سايت شما روانه نمي شود.

براي اينكه تارنما شما به كاغذ اول گوگل بيايد، يك شغل موجود هست بنام “بهينه ساز وبسايت” يا seo. سئو كار كسي است كه وب سايت شما را در چنگ گرفته و طي حداكثر ۴ ماه وبسايت شما را به صفحه اول گوگل مي آورد. معمولاً هزينه هاي بالايي پرداخته مي گردد (بسته به بازار و رقابت و دسته كلمات كليدي)، و مالك تارنما نوشته‌ي‌علمي هاي آموزشي و خواندني تهيه كرده و در مشت سئو كار قرار مي‌دهد تا با روش هاي متداول سئو، سايت شما به بالاي كاغذ اول گوگل افزايش داده شود. با اين در حال حاضر، كليه چيز صد درصد نيست، و الگوريتم هاي گوگل براي نمايش سايت ها در صفحه نخستين هميشه در هم اكنون تغيير تحول هستند، پس بايد بردبار بود و دوران زيادي روي وبسايت عمل كرد تا سود دلخواه را گرفت. نئو ماركت با سالها تجربه در seo قادر است به تارنما شما در صدر داخل شدن در گوگل كمك كند.

 

وارد كردن نام شركت يا مغازه به گوگل مپ (Google Maps)
گوگل مپ اين قابليت و امكان را فراهم كرده كه هركسي بتواند بيزنس يا فروشگاه يا آفيس خود را در آن ثبت كند. در خارج از كشور ايران اين امكان وجود دارد كه هر كسي بيزنس ثبت شده در گوگل را Claim كند، يعني تاييد كند كه مالك اصلي آن بيزنس مي باشد. متاسفانه بخاطر محدوديت هاي حاضر، اين قابليت Claim كردن براي بيزنس هاي داخل كشور‌ايران وجود ندارد، البته همچنان مي توان املاك را در گوگل مپ ذخيره كرد.

براي اين كار لازم مي باشد كه شما يك سايت داشته باشيد و آدرس و شماره تلفن سايت شما با آدرس و شماره تلفني كه در گوگل مپ ذخيره مي‌كنيد منطبق داشته باشد.

براي مقدمه، ابتدا در گوگل لاگين فرماييد. و به maps.google.com برويد و با زوم و ابزار Hand به آدرس مورد نظر برويد. روي نقطه مورد نظر كليك نمائيد تا يك ماركر مشكي رنگ ظاهر شود، روي ماركر رايت كليك فرمائيد و add a missing place را زده و فرم ثبت محل را پر نماييد و ارسال نمائيد تا پس از مرور توسط كارشناسان گوگل، گزينه تاييد قرار گرفته و شركت شما در گوگل مپ ظاهر شود.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۳:۲۶ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

انكر تكست

سئو در مشهد انكر تكست كاراكترهايي مو جود در يك لينك و پيوند ميباشند كه يوزرها وب سايت مي توانند آن را مشاهده و بر رشد كليك نمايند. كلمه ها كليدي جانور در يك انكر ميتوانند مرتبه يك وبسايت در نتيجه ها موتورهاي كاوش را انتخاب نمايند. اضافه مرورگرها براي تشخيص انكر تكست پيوند از محتواي تارنما، آن را با رنگ آبي‌رنگ اكران مي دهند. تمامي پيوند‌ها دارنده انكرتكست نيستند چون با اعتنا به محتوايي كه پيوند در آن قرار گرفته‌ميباشد، مي‌قدرت سايتي كه لينك و پيوند به آن اشاره دارااست را حدس زد.

كلمه و واژه يا اين كه عبارتي در متن، با امكان كليك و با رنگي گوناگون از متن را كه به متن يا اين كه وب سايت ديگري لينك و پيوند ميگردد را انكر‌تكست يا اين كه متن لنگر ميگويند.

برخلاف قبل، در صورتي‌كه در متن خويش از يك واژه يا اين كه عبارت بيشتراز اندازه (چگالي لغت ها كليدي بالا باشد) استعمال نماييد گوگل براي سايت شما امتياز منفي در لحاظ خواهد گرفت. در فيض براي در امان بودن از خشم گوگل بايستي از متن لنگرهاي متعدد در محتواي وب سايت خويش به كارگيري نماييد يا اين كه به اصطلاح متن لنگر خويش را سئو فرمائيد.

براي seo انكرتكست هاي خويش بهتر ميباشد با اشكال آن‌ها آشنا گرديد. موتورهاي كاوش توسط انكرتكست‌ها تصميم ميگيرند كه يك وبسايت را در حاصل كاوش نشان دهند؛ بدين ترتيب با به عمل بردن Anchor Text گوناگون در محتواي خويش موتورهاي كاوش شعور بهتري نسبت به مسئله سايت شما پيدا مينمايند.

گونه هاي انكر تكست (Anchor Text)
۱- انكر تكست هاي همگاني
قبلي به كار گيري از انكرتكست هاي همگاني بسيار متداول بود ولي با تغيير تحول ضوابط الگوريتم گوگل استعمال از اين لينك و پيوند ها حتي مي‌تواند براي بهينه سازي تارنما نيز مضر باشد. در‌اين مدل از كليدواژه خاصي به كارگيري نمي‌شود. بعضا از گونه هاي همگاني و رايج به طور تحت ميباشند:

اينجا را كليك فرماييد
داده ها بيش تر
ادامه مقاله
اضافه بخوانيد
در رابطه مولف
كليك كن
و…
? بي ترديد بخوانيد: چه‌طور محتوايي حاذق، ديدني و خوانا بنويسيم؟
۲- انكر تكست مارك
در‌اين دسته از اسم مارك براي پيوند دادن به ورقه اصلي تارنما استعمال مي‌گردد. به صورت نمونه مي قدرت از واژه “بلوط” كه اسم اين وبسايت ميباشد براي پيوند دادن به كاغذ اصلي تارنما استفاده نمود (ما براي مثال اين فعاليت را انجام داديم). به كار گيري از اين مدل به بهينه سازي تارنما جراحت نمي رساند، مگر اينكه اسم مارك با واژه كليدي آيتم انگيزه شما يكسان باشد.

۳- انكر تكست لخت يا اين كه سواي متن
اين گونه كه به آن URL Anchor Text نيز ميگويند، فارغ از متن يا اين كه واژه كليدي آيتم استعمال قرار مي‌گيرد و فقط از URL وب سايت تحت عنوان متن پيوند به كارگيري مينمايد.

انكر تكست
۴- انكر تكست كلمه و واژه كليدي و اسم مارك
استعمال تركيبي از واژه كليدي آيتم انگيزه و اسم مارك يك كدام از طريق هاي اثر گذار در بهينه سازي وبسايت ميباشد. به صورت نمونه عبارت ” پباده سازي بلوط آي تي ” هم واژه و كلمه كليدي طراحي وب سايت را دارااست و هم اسم مارك اصلي وب سايت در آن ديده مي شود.

۵- انكر تكست تصوير
به مراد پيوند سازي طبيعي از حيث گوگل، توصيه ميشود در برخي مورد ها به تصاوير وب سايت تان پيوند بدهيد. در رخ، تگ آلت (Alt Tag) تصوير تحت عنوان متن انكر تكست تشخيص داده مي‌شود.

? صد رد صد بخوانيد: نكات طلايي در داشتن يك تيتر مطلوب
۶- انكر تكست مترادف (LSI)
درين دسته مي قدرت از لغت ها شبيه يا اين كه مترادف با واژه و كلمه كليدي بهره مند شد. نكته خيلي مهم اين ميباشد كه هر كلمه و واژه كليدي در كاغذ صرفا يك توشه مي بايست تحت عنوان انكر تكست به تارنما يا اين كه ورقه اي ديگر پيوند داده شود و براي پيوند هاي بعدي مي بايست از مشتقات و لغات مترادف با واژه كليدي تحت عنوان انكر تكست استفاده نمود. به صورت نمونه در صورتيكه كلمه و واژه كليدي شما “ساخت وب سايت” ميباشد، عباراتي همچون ” طراحي وب عمران پويا “يا اين كه “ساخت سايت ماهر” از اين دسته ميباشند.

۷- انكر تكست حضور نسبي
در‌اين مدل ، كلمه و واژه كليدي به طور جزئي يا اين كه نسبي به كار گيري مي‌گردد. به صورت نمونه عبارت ” يادگرفتن ساخت سايت ماهر ” يك انكر تكست نسبي ميباشد.

۸- انكر تكست هاي طولاني
اين مدل شبيه با گونه نسبي ميباشد. با اين تفاوت كه عبارت آن بيشتر ميباشد. به صورت نمونه پاراگراف ” انگيزه از طراحي وب سازماني چه چيزي است؟“

موارد ذيل را بي ترديد رعايت فرمائيد:
۱- از متن هاي توصيفي و قابل درك به كار گيري فرمائيد.
انكرتكستي كه شما براي لينك و پيوند دادن به برگه متبوع به كارگيري مي‌كنيد دستكم بايد ايده اي را در ذهن تماشاچي و استفاده كننده ساخت نمايد كه محتواي كاغذ در رابطه چه مي باشد.

۲- از لغات مختصر و اثرگذار به كارگيري نماييد.
استعمال از كلمات كوتاه، ظريف و قابل شعور، در بهينه سازي اهميت فراواني داراست.

۳- فرمت انكر تكست ها را مختلف از متن ها عادي تعريف‌و‌تمجيد فرمائيد
با تغيير تحول استايل انكر تكست ها به يوزرها اين قابليت و امكان را بدهيد كه بتوانن آن‌ها ها را از متن‌ها عادي تفكيك نمايند. در فيس نادرست يوزرها و كليك ناخواسته آن ها بر روي انكر تكست، از بها محتواي ورقه كاسته خواهد شد.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۴۵:۴۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

سئوي Local به معني افزايش مشاركت، ترافيك و نرخ تبديل است:

سئو در مشهد  به جهت ارتقاء و رويش ترافيك به كارگيري از گوشي، جستجوي محلي تا حد متعددي برد موسسه ها كوچك و ميانگين را انتخاب ميكند. seo محلي، سئو وبسايت براي محدوده اي يگانه مثل شهر، مرز و بوم، شهرستان و حوزه‌ ميباشد، به نحوي كه ساكنان محلي بتوانند دسترسي ريلكس‌تري به شما داشته باشند. بنابراين يوزرها به شما بيش تر اعتماد مي كنند و شما‌را يك قدم به خريد و فروش نزديك‌خيس مي سازند.
متخصصان ماهر seo، اين عمل را با با صرفه كردن محتواي وبسايت براي مخاطب محلي، به كارگيري از تصاوير آشنا و نقل عهدوپيمان‌هاي رايج آن بخش، انجام ميدهند. راه‌اندازي كانال‌هاي اجتماعي و گنجاندن محتواي داراي ربط، يكي‌از اين اقدامات ميباشد. همينطور اعتنا به نظرها يوزرها در گوگل و در ديگر تارنما‌ها مانند Yelp، Home Advisor تاثير متعددي داراست.

5. seo در چرخه خريد تاثير دارااست:

بي‌شك و ترديد از مهم ترين مزاياي وب از بينش مشتريان، قابليت و امكان تحقيق و بازبيني ميباشد. براين اساس به كارگيري هوشمندانه صاحبان كسب و امور از ارائه پيشنهادات خوب و وسوسه‌كننده و مطمئن، به غالب شدن شما دامن مي زند. قرار دادن نماد تجاري مارك در مكان‌هاي داراي ارتباط، از اين دست اقدامات ميباشد. اين دسته تبليغات اثربخشي خويش را بيشتراز تمامي در seo محلي نشان ميدهد.

6. طرز هاي بهينه سازي مدام به‌روز مي گردد:

يكي مهمترين تكنيك هاي seo اين ميباشد كه اثبات وجود ندارد و همواره از معيارهاي مختلفي تاثير مي‌پذيرد؛ بدين ترتيب صاحبان وب سايت‌ها و كسب و امور بايستي اقدامات seo وبسايت را همواره محاسبه نمايند. از خيال مبريد اكنون كه دنياي كاوش در چنگ گوگل قراردارد، قواعد بازي را به طور دائمي تغيير و تحول مي دهد؛ به اين ترتيب ارزيابي هميشگي براي رقابت موءثر را فراموش نكنيد. تغييرات عمده در الگوريتم هاي بازديد از وبسايت و فروش را مدام باز نگري نماييد. تمامي ميدانيم كه گوگل هر ساله الگوريتم هاي خويش را تغيير تحول ميدهد و در چهره غفلت از اين قضيه، به زودي مرتبه خوبتان در گوگل را از دست مي‌دهيد.

7. داشتن ادراك درست از seo، در معناي فهم درست گوشه و كنار اينترنت ميباشد:

دور و اطراف جهاني اينترنت همواره در هم اكنون تغيير تحول ميباشد و قرار داشتن در بالا آن، چالشي وسيع به حساب ميآيد. نگهداري مرتبه خوب seo با ادراك دور و بر جهاني اينترنت، همبستگي دارااست؛ به‌اين فيس كه با مطلع بودن از تاكتيك‌هاي كمپاني‌هاي تجاري و رقباي محلي، مي توانيد سرويس ها بهينه سازي را به‌روز و با صرفه‌خيس اجرا فرمائيد.

8. بهينه سازي نسبتا ارزان ميباشد:

هيچ‌كس منكر هزينه‌هاي بهينه سازي براي بهبود ساخت سايت، ساخت محتوا و بهبود تجربه كاربري وجود ندارد؛ ولي seo به نسبت راندمان بلندمدتش، به‌صرفه ميباشد. در واقعيت مي اقتدار بيان كرد seo هزينه وجود ندارد، بلكه نوعي سرمايه‌گذاري ميباشد و مانند اكثر اوقات پديده‌هاي جانور در دانا، هرچه به آن اعتنا بيشتري فرماييد، پيشرفت بيشتري خواهد كرد.

9. seo يك استراتژي بلندمدت ميباشد:

بهينه سازي و سئو وبسايت براي موتورهاي كاوش در به عبارتي سال اوليه تاثيرات مثبتي خواهد داشت كه تا سال ها استوار مي ماند؛ البته با پيشرفت و رويش بازار، بايستي تغييرات بازار را از نزديك دنبال فرمائيد. هرچه دوره و توجه بيشتري صرف بهينه سازي وب سايت شود، حالت كسب و عمل شما در بازار بهتر خواهد بود.

10. بهينه سازي قابل‌ اندازه‌گيري ميباشد:

اندازه‌گيري سرويس ها بهينه سازي با به كارگيري از ابزارهاي مختلفي كه استعمال از اكثر اوقات آنها مجاني ميباشد، مانند گوگل وبمستر تولز، انجام‌شدني ميباشد؛ ولي آنچه شمارا به مراجعه به كارشناس seo مستلزم مينمايد، يافت كردن همبستگي ميباشد. هيچ ابزاري نمي‌تواند با قطعيت به شما اعلام نمايد كه لغات كليدي در ارتقا نرخ كليك وب سايت نقش بيشتري داشته اند يا اين كه تصحيح تجربه كاربري. چك هايي كه ابزارهاي بهينه سازي در دست شما قرار ميدهند، با ارزش خواهند بود، در حالتي كه كه رابطه عامل ها متعدد را با همديگر كشف فرماييد.
معمولا صاحبان كسب و امور و مديران وب سايت‌ها دوست دارا‌هستند بدانند كجا قرار گرفته‌اند، به چه شكل به اينجا رسيده‌اند و با در پيش تصاحب كردن چه رويكردي به منزلت بهتري دست پيدا خواهند كرد؛ البته هيچ راهي جز تجربه و امداد به دست آوردن از مشاوران نيست.

11. بهينه سازي زمان‌هاي نو توليد مي نمايد:

بهينه سازي ماهر وبسايت خير صرفا موجب كشف و ارتقاي كسب و فعاليت ميشود، بلكه مجال هاي ويژه‌اي براي درخشش مارك آماده ميكند. هرچه اسم تجاري شما بهتر تبليغ و شناسانده شود، مجال هاي بيشتري براي رويش خواهيد داشت. اجراي ماهر بهينه سازي تارنما، شما‌را متوجه اين قابليت و امكان خواهد كرد.

12. در‌حالتي كه در كاغذ اوليه حاصل كاوش گوگل نيستيد، باخته‌ايد:

اين قضيه يك رمز يا اين كه واقعيتي وجود ندارد كه گوگل از شما نهفته كرد‌ه باشد. مطالعه‌اي كه به تازگي انجام گرفته ميباشد، نشان مي دهد معمولا سه سود نخستين برگه كاوش گوگل، در حدود ۴۰ درصد نرخ كليك را به خويش اختصاص مي دهند و در حدود ۳۰ درصد از لينك و پيوند هاي برگه نخستين و دوم گوگل هيچ كليكي اخذ نميكنند. بدين ترتيب فراموش نكنيد كه درصورتي كه در حاصل برگه نخستين گوگل نيستيد، يعني چشم نمي‌گرديد و بايستي در ادامه چاره بگرديد.

 

seo چه مي باشد


براي اخذ مشورت seo ماهر با كارشناسان وب24 تماس حاصل نماييد.

 

تلفن تماس: 86086864 - 02186086906

 

تقسيم بندي seo از ديد مدل عمل و طريق كاري
يك كدام از عواملي كه در حين به فيض وصال پروژه ها تاثير بي واسطه داراست به گونه عمل و نحوه كاري بر مي‌شود. بهينه سازي تارنما از سه شيوه انجام مي‌شود :

1- بهينه سازي كلاه سياه (black hat بهينه سازي) :

بهينه سازي كلاه سياه يكي‌از گونه هاي seo ميباشد كه با به كارگيري از تكنيك ها و نحوه هاي غير اصولي و غير رسمي موجب بهبود جايگاه تارنما در كوتاه بازه مي گردد. seo كلاه سياه چهت نيل به سكو هاي فراتر، مقررات گوگل و بقيه موتورهاي كاوش را ذيل پا مي‌گذارد و به نوعي موتور كاوش را فريب مي‌دهد. اين طرز معمولا به وسيله اشخاص بي تجربه و بهينه سازي شغل هاي مبتدي و تازه كار به كار گيري مي‌گردد. درين طريق حاصل خوب تخت گاز كسب مي‌گردد البته هيچ تضميني براي آن نيست و ممكن ميباشد هر لحظه گوگل متوجه تقلب گرديده و وبسايت را جريمه نمايد.

2- seo كلاه سپيد (white hat بهينه سازي) :

بهينه سازي كلاه سپيد يك كدام از گونه هاي بهينه سازي وب سايت ميباشد كه با به كار گيري از تكنيك هاي مجاز و مطابق با استانداردهاي گوگل، سبب به بهبود مرتبه وبسايت در نتيجه ها كاوش خواهد شد. سود تصاحب كردن در seo سپيد زمانبر ميباشد ولي مهم اين ميباشد كه حاصل به دست آمده از روش بهينه سازي كلاه سپيد، استوار و به ياد ماندني ميباشد. متخصصين بخش بهينه سازي اينترنت 24 بصورت بدون نقص از روشهاي كلاه سپيد به كارگيري مي نمايند چون درپي كسب حاصل خوب و به ياد ماندني براي مشتريان هستيم.نتايجي كه به seo كلاه سياه بدست مي‌آيد دير يا اين كه زود بوسيله گوگل شناسايي گرديده و وب سايت خلافكار به شدت جريمه خواهد شد.

3- seo كلاه خاكستري (Gray Hat سئو) :

seo كلاه خاكستري روشي دربين دو نحوه بهينه سازي كلاه سياه و seo كلاه سپيد ميباشد. تكنيك هاي بهينه سازي خاكستري در راستاي بهينه سازي كلاه سياه مي باشند با اين تفاوت كه براي موتورهاي كاوش قابل تشخيص نيستند. اين تكنيك ها تاثير نيكي در سكو وب سايت خواهند داشت و سواي جريمه شدن تارنما به وسيله گوگل و بقيه موتورهاي كاوش، جايگاه آن ارتقاء خواهد يافت. انگيزه از به كار گيري طرز بهينه سازي خاكستري، وصال به نتيجه ها بالاي موتورهاي كاوش در دوران عصر كوتاه ميباشد.در‌صورتي‌كه اصول seo خاكستري به صحت رعايت شود، در كوتاه دوران و بهينه جويي در هزينه، تارنما قادر است به جايگاه هاي بالا در حاصل كاوش دست يابد.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۰۷:۱۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

نحوه عملكرد موتورهاي جستجو

سئو در مشهد  درين درس شيوه كارايي موتورهاي كاوش را كاملا فرا خواهيد گرفت. همانگونه كه در درس 1 : ” seo چه است؟ ” بيان شد، موتورهاي كاوش ماشين هاي جواب دادن به سوالهاي ما مي‌باشند. آن ها براي كشف، فهم و شعور و سازماندهي محتواي اينترنت بوجود آمده اند تا جواب هاي مربوطه به سوال ها مارا ارائه دهند.

براي نشان دادن تارنما شما در نتيجه ها موتورهاي كاوش همانند گوگل ، در آغاز مي بايست محتواي شما براي موتورهاي كاوش قابل مشاهده باشد. اين آيتم مهم‌ترين قطعه از جورچين بهينه سازي وبسايت هست. در صورتي وبسايت شما بوسيله ربات هاي موتورهاي كاوش پيدا نشود، هيچ راهي نيست كه در SERP (ورقه نتيجه ها موتور ها كاوش) چشم گرديد. پس كاري كه شما مي بايست در بالا انجام دهيد ، فهم صحيح شيوه همت موتورهاي كاوش مي‌باشد !

موتورهاي كاوش چه گونه عمل مي‌نمايند؟
طرز تلاش موتورهاي كاوش دارنده سه نصيب اصلي است :

خزيدن : موتورهاي كاوش توسط ربات هايي كه دارا‌هستند در محتواي اينترنت به كاوش ميپردازند و با رفتن به باطن نشاني صفحه ها وب سايت ها ( URL ) ، درپي كدها و محتواي متني آنان ميباشند.

ايندكس كردن : ربات هاي گوگل و بقيه موتورهاي كاوش هنگام خزيدن در وبسايت ها ، داده ها آن‌ها را ذخيره و سازماندهي مي‌كنند. اين كار دقيقا شبيه فهرست كردن داده ها يك كتاب هست. بدين كار ايندكس كردن كاغذ يا اين كه وب سايت ميگويند. زماني كه برگه اي از يك وبسايت ايندكس شود ، به‌اين معناست كه در نتيجه ها كاوش قابل مشاهده است. اما صرفا براي درخواست هاي داراي ربط به آن برگه از وبسايت!

درجه بندي : بعداز ايندكس كردن صفحه هاي ، نوبت به درجه بندي صفحه ها داراي ارتباط مي‌شود. هنگام جستجوي يك استفاده كننده در گوگل يا اين كه بقيه موتورهاي كاوش ،مرتبه بندي سبب ميشود كه حاصل بهتر و داراي ارتباط خيس ، بر حسب حق تقدم به وي اكران داده شوند. انگيزه اصلي درجه بندي ، ارائه شايسته ترين جواب به پرسش كاوشگر است.

خزيدن يا اين كه ” crawling ” در موتورهاي كاوش به چه معناست ؟
خزيدن مراحل كشف اطلاعت بوسيله موتورهاي كاوش مي‌باشد كه در آن موتورهاي كاوش يك مجموعه از روبات هاي متعدد را به وب سايت ها مي فرستند (كه تحت عنوان خزنده ها يا اين كه اسپايدر ها شناخته ميشوند) تا براي يافت كردن محتواي تازه و آپ تو ديت گرديده كوشش كنند. محتوا قادر است ماهيت هاي مختلفي داشته باشد. قادر است يك برگه اينترنت، يك تصوير، يك ويدئو، يك PDF و غيره باشد . البته فارغ از در لحاظ دريافت كردن فرمت آن ، محتوا به وسيله پيوند ها كشف ميشود.

ربات هاي گوگل در آغاز تعداد مقداري از صفحه هاي يك وب سايت را باز‌بيني مي‌نمايند ، آن گاه با جستجوي بدون نقص در آن صفحه هاي تمام لينك و پيوند هاي آن را پيدا ميكنند. اين لينك و پيوند ها حكم رمز نخ را براي آن‌ها دارا هستند. از روش ورود به پيوند هاي پيدا گرديده ، صفحه ها و محتواهاي تازه را پيدا مي نمايند و آن‌گاه آنان‌را ايندكس ميكنند. نام اين ديتابيس پهناور كه كليه آدرسهاي (URL) صفحه هاي ايندكس گرديده در آن مراقبت مي‌گردد ، كافئين اسم داراست. وقتي كه كاربري در گوگل به كاوش ميپردازد ، گوگل از بين صفحه ها ايندكس گرديده شايسته ترين و مطلوب ترين حاصل را به استفاده كننده نشان مي‌دهد.

ايندكس شدن در موتورهاي كاوش به چه معناست؟
به پروسه باز‌بيني و ذخيره سازي صفحه ها وبسايت ها به وسيله موتورهاي كاوش ، ايندكس شدن مي‌گويند. اين داده ها در يك ديتابيس بسيار پهناور ذخيره ميشوند. زماني كه يك استفاده كننده به جستجوي يك كلمه و واژه و يا اين كه عبارت كليدي ميپردازد ، موتورهاي كاوش تمام اطلاعاتي كه ذخيره كرده اند را باز‌بيني مي‌نمايند تا داراي ربط ترين صفحه ها را بر حسب حق تقدم به وي اكران دهند.

معناي رنكينگ “Ranking ” در موتورهاي كاوش
وقتي كه فردي جستجويي انجام ميدهد ، موتور كاوش ميخواهد با شايسته ترين جواب ها ، سوال آن فرد را برطرف نمايد. براي اين فعاليت به همگي صفحاتي كه تا قبل از اين ايندكس كرده و به مسئله كاوش گرديده داراي ارتباط مي‌باشند ، نمره ميدهد. آن گاه همگي اين صفحه ها را بر حسب مطلوب ترين حاصل و بر حسب نمره هايي كه به آنها داده ، به ترتيب به استفاده كننده اكران مي‌دهد. به‌اين درجه بندي مطالب داراي ارتباط و موءثر ، رنكينگ گفته مي گردد. شما ميتوانيد رنكيگ موتورهاي كاوش را بدين فيس در حيث بگيريد : هر فيض اي كه فراتر نشان داده ميشود ، از نگاه موتورهاي كاوش مقاله داراي ارتباط خيس و مفيدتري براي كاوشگر مي‌باشد.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۰۰:۰۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

گرفتاري‌هاي مديران تارنما‌ها و بلاگ‌ها در بخش سئو

سئو در مشهد يكي‌از داغ‌ترين گرفتاري‌هاي مديران وبسايت‌ها و وب لاگ‌ها در بخش بهينه سازي دعوا بك پيوند مي باشد. درين نوشته‌ي‌علمي از seo ۲۴ قصد داريم به‌اين بپردازيم كه بك لينك و پيوند چه چيزي ميباشد و اين مبحث را به صورت بي نقص با جزئيات گزينه گشوده نگري در اختيار بگذاريم.
seo در مشهد

بك پيوند (Backlink) چه ميباشد؟به گويش بي آلايش بك پيوند به پيوندهايي گفته مي شود كه از وب سايت‌هاي ديگر به اينترنت سايت شما داده ميشود. وقتي كه از وب سايت خويش به وبسايت ديگر لينك و پيوند مي‌دهيد، وب سايت مقابل از وب سايت شما بك لينك و پيوند دريافت كرده‌مي باشد.
بك لينك و پيوند در seo چقدر مهم ميباشد؟قيمت بك پيوند در بهينه سازي مي‌توان بيان كرد نسبتاً مهم مي باشد، تجربه نشان داده اينترنت سايت‌هايي كه بك پيوند هاي طبيعي زياد دارند و در كنار آن محتواي منظم و جديد ايجاد مينمايند، سكو خير دارا هستند.
براي روشن شدن اهميت Backlink در بهينه سازي و بهينه سازي اينترنت سايت به‌اين مثال دقت فرماييد:فرض نماييد شما در گردهمايي‌اي موضوعي را بيان كرديد و ۱۰ نفر موضوعي را كه بيان كرديد تاييد كردند و به آن رأي دادند؛ بعد فرد ديگري موضوعي را خاطرنشان كرد و ۴ نفر به وي رأي دادند و اورا تأييد كردند. حال حرف شما ارزش طولاني خيس دارد يا اين كه شخص مقابل؟ جواب بديهي مي‌باشد كه شما! زيرا اشخاصي كه حرف شما را تاييد مي‌نمايند بيشتر از شخص مقابل مي‌باشد. بك لينك و پيوند هم به‌اين فيس ميباشد؛ نسبتاً مانند رأي ميماند، هرچه بك پيوند‌هاي شما طولاني تر به وب سايت شما و مطالب شما باشد يعني اشخاص بيشتري به آن رأي مي دهند، آن را دوست دارند و گزينه تاييدشان مي باشد، پس رتبه بهتري را خواهيد داشت. بك لينك و پيوند از فاكتورهايي ميباشد كه سكو وبسايت را معين مي‌نمايد.

آيا بك پيوند مي بايست خريداري شود؟در حالتي‌كه بدين تفكر ميباشيد كه با خريد بك لينك و پيوند در وبسايت‌هاي با پيج رنك بالا مي توانيد توان دامين و اينترنت سايت خويش را ارتقا داده و مرتبه بهتري را بگيريد، دشوار در اشتباهيد! زيرا گوگل و بقيه موتورهاي كاوش توانا به راحتي اينترنت سايت‌هايي كه جهت كسب سكو بهتر در كاوش اقدام به خريد پيوند مي نمايند را شناسايي نموده و از سكو آنها مي‌كاهد. ولي شايان ذكر مي باشد در صورتي‌كه مايليد در يك اينترنت سايت تبليغات متني بدهيد، با Nofollow سازي پيوند مي توانيد ديگر نگران بوجود وارد شدن مشكلي براي اينترنت سايت خويش نباشيد. شايد سوال فرمائيد كه درصورتي كه بك پيوند را خريداري نكنيم پس چگونه ميتوانيم به اينترنت سايت خويش بك لينك و پيوند دريافت كنيم و بدين شيوه اقتدار وب سايت خويش را ارتقاء داده و سكو بالاتري را كسب كنيم؟ جواب اين ميباشد كه شما بايستي بك پيوند‌ها را به صورت طبيعي دريافت نمائيد؛ يعني مطالب جديد و كاربردي ايجاد نمائيد تا يوزرها در وبسايت‌ها و بلاگ‌هاي خويش لينك و پيوند‌هاي شما را قرار دهند. همينطور از شبكه‌هاي‌اجتماعي مي توانيد براي يك پيوند بيلدينگ سالم به كار گيري نماييد.

مشخصه هاي بك لينك و پيوند خوب و بد چه مي باشد؟در يك حرف مي‌توان خاطرنشان كرد لينكي كه شما درخواست گذاشتن آن را كرده باشيد پيوند خراب و به لينكي كه يوزرها به ميل خويش مي گذارند پيوند خوب گفته مي‌گردد. چرا؟ زيرا وقتي كه شما جهت گذاشتن پيوند خويش پول پرداخت مي كنيد توقع داريد كه لينك و پيوند شما در تمام صفحات اكران داده شود، كلمه و كلمه كليدي مهم سايت شما لينك و پيوند شود، Dofollow باشد و … پس از مشخصه هاي لينك و پيوند بد مي‌توان به مورد ها ذيل اشاره كرد:
– پيوند شدن كلمه و واژه و كلمه مهم كليدي وبسايت: براي مثال در شرايطي‌كه اينترنت سايت در امر seo مي باشد، در تمامي جا به كلمه و واژه و كلمه بهينه سازي پيوند ميشود، اين لينك و پيوند غير طبيعي و بد اطلاق مي شود، زيرا يوزرها معمولا چنين كاري نميكنند مگر اينكه مبلغي دريافت كرده باشند.
– لينك و پيوند شدن وبسايت در تمام صفحات سايت: اين هم يكي مواقعي مي‌باشد كه باعث مي شود بك لينك و پيوند به بك لينك و پيوند بد تبديل شود، زيرا كمتر رئيس سايتي حاضر ميگردد پيوند كسي را در تمام صفحه هاي اينترنت سايت خويش قرار دهد مگر اينكه مبلغي دريافت كرده‌با‌شد.
– پيوند شدن كاغذ اصلي سايت: درصورتي كه تمامي به كاغذ اصلي شما لينك و پيوند بدهند و به مطالب وبسايت شما پيوند ندهند جاي نگراني ميباشد، زيرا اين گزينه هم سبب مي شود بك پيوند به بك لينك و پيوند بد تبديل شود.
– لينك و پيوند شدن وبسايت شما در اينترنت سايت غيرمرتبط به قضيه وبسايت: معمولا يوزرها در وب سايت خويش پيوند‌هايي را قرار مي دهند كه با زمينه وبلاگشان داراي ربط باشد، در صورتي‌كه قضيه اينترنت سايت شما درباره‌ي باصرفه سازي وبسايت باشد و در آن وبسايت اسب فروشي را پيوند نماييد، طبيعي ميباشد كه بك پيوند بد مي باشد.
– پيوند شدن سايت در وبسايت هاي ورژن برداري بردار و بي كيفيت: همان طور كه سايت‌هاي بي كيفيت خودشان كيفيت چنداني ندارند، پيوند‌هايي كه از آن‌ها به وبسايت شما ارسال مي شود نيز بد مي باشد و در‌حالتي كه آن اينترنت سايت‌ها اسپم باشند، حتي سبب مي گردد در قوانيني به سكو وبسايت شما آسيب برساند.
– لينك و پيوند شدن وبسايت به صورت مخفي: لينك و پيوند‌ها را قرار مي دهند تا يوزرها ببينند و از آن به كارگيري نمايند، ولي هنگامي كه لينك و پيوند مخفي باشد و قابل اكران نباشد، Backlink غيرطبيعي ميباشد.
شايان ذكر مي باشد در حالتي كه در زمينه‌ي ها فوق لينك و پيوند شما Nofollow باشد، رتبه وبسايت شما هيچ نخواهد مشاهده كرد.

بك لينك و پيوند Nofollow و Dofollow چه چيزي ميباشد؟پيوند هاي Nofollow لينك و پيوند‌هايي ميباشد كه در rel آن مقدار Nofollow باشد، وقتي كه شما پيوند سايتي را به‌اين موقعيت قرار دهيد، روبات گوگل از شكستن پيج رنك شما بر روي اين پيوند خروجي دوري مينمايد و به راحتي ميتوانيد تبليغات متني به صورت نوفالو در وبسايت خويش قرار دهيد و ولي لينك و پيوند هاي Dofollow يا اين كه Follow… اين گزينه برعكس نوفالو ميباشد؛ در شرايطي‌كه لينكي مقدار rel آن Nofollow نبود، Dofollow يا اين كه Follow مي‌باشد و نياز نيست مقدار Dofollow و Follow را در rel قرار دهيد.

آيا تبادل پيوند جهت ازدياد بك پيوند توصيه مي شود؟درصورتي كه به صورت Nofollow نباشد، قابليت و امكان بروز نقص‌ به احتمال كار كشته وجود دارد ولي در صورتي طرفين پيوند‌ها را به صورت نوفالو قرار بدهند مشكلي از اين بابت برايتان پيش نخواهد آمد.يك كدام از داغ‌ترين گرفتاري‌هاي مديران اينترنت سايت‌ها و وب لاگ‌ها در بخش seo بحث بك پيوند مي‌باشد. در‌اين نوشته‌ي علمي از seo ۲۴ قصد داريم بدين بپردازيم كه بك لينك و پيوند چه ميباشد و اين مبحث را به صورت بي نقص با جزئيات آيتم گشوده بيني در اختيار بگذاريم.


بك پيوند (Backlink) چه مي باشد؟به زبان بي آلايش بك لينك و پيوند به پيوندهايي گفته مي شود كه از وبسايت‌هاي ديگر به اينترنت سايت شما داده ميشود. هنگامي كه از وب سايت خويش به وبسايت ديگر لينك و پيوند مي‌دهيد، وب سايت مقابل از وبسايت شما بك لينك و پيوند دريافت كرده‌ميباشد.
بك لينك و پيوند در seo چقدر مهم مي‌باشد؟قيمت بك لينك و پيوند در بهينه سازي مي‌توان خاطرنشان كرد نسبتاً مهم مي‌باشد، تجربه نشان داده اينترنت سايت‌هايي كه بك لينك و پيوند هاي طبيعي زياد دارا‌هستند و در كنار آن محتواي منظم و جديد ايجاد مينمايند، سكو خير و خوبي دارند.
براي روشن شدن اهميت Backlink در seo و با صرفه سازي وب سايت بدين مثال اعتنا نماييد:فرض فرمائيد شما در گردهمايي‌اي موضوعي را بيان كرديد و ۱۰ نفر موضوعي را كه بيان كرديد تاييد كردند و به آن رأي دادند؛ آن گاه فرد ديگري موضوعي را خاطرنشان كرد و ۴ نفر به وي رأي دادند و او را تأييد كردند. اكنون كلام شما قيمت طولاني تر دارااست يا اين كه شخص مقابل؟ جواب بديهي مي باشد كه شما! زيرا اشخاصي كه كلام شما‌را تاييد مينمايند بيش خيس از شخص مقابل مي باشد. بك لينك و پيوند هم به‌اين رخ مي‌باشد؛ نسبتاً مانند رأي ميماند، هرچه بك لينك و پيوند‌هاي شما طولاني تر به وبسايت شما و مطالب شما باشد يعني اشخاص بيشتري به آن رأي مي دهند، آن را دوست دارا هستند و آيتم تاييدشان مي باشد، پس مرتبه بهتري را خواهيد داشت. بك پيوند از فاكتورهايي مي باشد كه جايگاه وب سايت را معلوم ميكند.

آيا بك لينك و پيوند بايستي خريداري شود؟در‌حالتي كه به‌اين تفكر مي‌باشيد كه با خريد بك پيوند در اينترنت سايت‌هاي با پيج رنك بالا مي توانيد توان دامين و وب سايت خويش را افزايش داده و سكو بهتري را بگيريد، طاقت فرسا در اشتباهيد! زيرا گوگل و بقيه موتورهاي كاوش قوي به راحتي وبسايت‌هايي كه جهت كسب سكو بهتر در كاوش اقدام به خريد پيوند مينمايند را شناسايي نموده و از رتبه آنها مي‌كاهد. البته شايان ذكر مي باشد در حالتي‌كه مايليد در يك وبسايت تبليغات متني بدهيد، با Nofollow سازي لينك و پيوند مي توانيد ديگر نگران بوجود داخل شدن مشكلي براي اينترنت سايت خويش نباشيد. شايد سوال فرمائيد كه در شرايطي كه بك لينك و پيوند را خريداري نكنيم پس چه‌طور مي توانيم به وبسايت خويش بك پيوند دريافت كنيم و بدين شيوه اقتدار وب سايت خويش را ارتقاء داده و مرتبه بالاتري را كسب كنيم؟ جواب اين ميباشد كه شما مي بايست بك لينك و پيوند‌ها را به صورت طبيعي دريافت نمائيد؛ يعني مطالب نو و كاربردي ايجاد فرمائيد تا يوزرها در وبسايت‌ها و وبلاگ‌هاي خويش لينك و پيوند‌هاي شمارا قرار دهند. همينطور از شبكه هاي مردمي مي توانيد براي يك پيوند بيلدينگ سالم استفاده نمائيد.

مشخصه هاي بك پيوند خوب و بد چه مي باشد؟در يك صحبت مي‌اقتدار اظهار كرد لينكي كه شما درخواست گذاشتن آن را كرده باشيد پيوند وخيم و به لينكي كه يوزرها به ميل خويش مي گذارند پيوند خوب گفته مي‌گردد. چرا؟ زيرا هنگامي كه شما جهت گذاشتن پيوند خويش پول پرداخت ميكنيد توقع داريد كه لينك و پيوند شما در تمام كاغذ هاي اكران داده شود، كلمه و واژه كليدي مهم وبسايت شما پيوند شود، Dofollow باشد و … پس از مشخصه هاي لينك و پيوند بد مي‌توان به موارد پايين اشاره كرد:
– لينك و پيوند شدن واژه و كلمه مهم كليدي اينترنت سايت: مثلا در حالتي كه سايت در زمينه ي بهينه سازي مي‌باشد، در كليه جا به واژه و كلمه و كلمه seo پيوند ميگردد، اين لينك و پيوند غير طبيعي و بد اطلاق مي شود، زيرا يوزرها معمولا چنين كاري نميكنند مگر اينكه مبلغي دريافت كرده باشند.
– پيوند شدن وبسايت در تمام برگه هاي وبسايت: اين هم يكي‌از مواقعي مي باشد كه سبب ميشود بك لينك و پيوند به بك پيوند بد تبديل شود، زيرا كمتر مديريت سايتي حاضر مي شود لينك و پيوند كسي را در تمام صفحه هاي وبسايت خويش قرار دهد مگر اينكه مبلغي دريافت كرد‌ه باشد.
– لينك و پيوند شدن برگه اصلي اينترنت سايت: در حالتي كه تمامي به صفحه اصلي شما لينك و پيوند بدهند و به مطالب وبسايت شما پيوند ندهند جاي نگراني ميباشد، زيرا اين آيتم هم سبب ساز ميگردد بك پيوند به بك پيوند بد تبديل شود.
– پيوند شدن اينترنت سايت شما در اينترنت سايت غيرمرتبط به قضيه اينترنت سايت: معمولا يوزرها در وبسايت خويش پيوند‌هايي را قرار ميدهند كه با زمينه وبلاگشان داراي ربط باشد، در‌صورتي‌كه زمينه وبسايت شما در خصوص با صرفه سازي وبسايت باشد و در آن اينترنت سايت اسب فروشي را پيوند نماييد، طبيعي مي‌باشد كه بك لينك و پيوند بد مي باشد.
– لينك و پيوند شدن سايت در وبسايت هاي ورژن برداري بردار و بي كيفيت: همان گونه كه سايت‌هاي بي كيفيت خودشان كيفيت چنداني ندارند، لينك و پيوند‌هايي كه از آنها به اينترنت سايت شما ارسال مي‌گردد نيز بد ميباشد و در صورتي‌كه آن اينترنت سايت‌ها اسپم باشند، حتي سبب مي‌گردد در قوانيني به مرتبه اينترنت سايت شما جراحت برساند.
– پيوند شدن وبسايت به صورت مخفي: لينك و پيوند‌ها را قرار ميدهند تا يوزرها ببينند و از آن به كارگيري نمايند، ولي وقتي كه لينك و پيوند مخفي باشد و قابل اكران نباشد، Backlink غيرطبيعي مي‌باشد.
شايان ذكر مي باشد در‌حالتي كه در مورد ها فوق پيوند شما Nofollow باشد، درجه اينترنت سايت شما هيچ نخواهد رويت كرد.

بك پيوند Nofollow و Dofollow چه ميباشد؟لينك و پيوند هاي Nofollow لينك و پيوند‌هايي مي‌باشد كه در rel آن مقدار Nofollow باشد، وقتي كه شما لينك و پيوند سايتي را به‌اين وضعيت قرار دهيد، روبات گوگل از شكستن پيج رنك شما بر روي اين پيوند خروجي خودداري ميكند و به راحتي ميتوانيد تبليغات متني به صورت نوفالو در اينترنت سايت خويش قرار دهيد و اما لينك و پيوند هاي Dofollow يا اين كه Follow… اين گزينه برعكس نوفالو مي‌باشد؛ در‌حالتي كه لينكي مقدار rel آن Nofollow نبود، Dofollow يا اين كه Follow است و نياز نيست مقدار Dofollow و Follow را در rel قرار دهيد.

آيا تبادل پيوند جهت ازدياد بك پيوند توصيه مي شود؟در‌صورتي‌كه به صورت Nofollow نباشد، قابليت و امكان بروز ايراد به احتمال كاركشته وجود دارد البته در‌صورتي‌كه طرفين لينك و پيوند‌ها را به صورت نوفالو قرار بدهند مشكلي از اين بابت برايتان پيش نخواهد آمد.

 


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۱۳:۱۳ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

بهينه سازي تكنيكال چه چيزي است؟

سئو در مشهد بهينه سازي تكنيكال ضلع وسط مثلث سئو و يك كدام از مهمترين فرآيند seo وبسايت است. انجام seo تكنيكال سايت براي ايجاد ارتباط بهتر بين موتور جستجو و وب سايت امريست ضروري.

بهينه سازي در مشهد

سئو تكنيكال چه مي‌باشد؟
seo وبسايت براي شعور بهتر موتور جستجو

انجام تكنيكال سئو سبب ساز بهبود شرايط ايندكس، خزنده (Crawler) و كارايي بهتر وب سايت مي شود.

خبر خوب اين است كه بعد از انجام خطاها سئو تكنيكال ديگر نيازي به رفع مجدد مشكلات نيست اين يعني انجام مراحل seo تنها براي يك بار كفايت مينمايد.

باز نگري ليست فاكتور هاي سئو تكنيكال
انجام موارد نياز به وجود دانش فني و توانايي رئيس وب سايت داراست در‌صورتي‌كه اطلاعاتي درين خصوص نداريد توصيه مي‌كنيم تا اين كار را به فردي متخصص واگذار فرماييد.

تلفن همراه فرندلي (Mobile Friendly)

موقتا جستجو هاي گوشي و تبلت طولاني تر از دسكتاپ شده است لذا چندين ماه پيش خبري با عنوان Mobile First Index به پنل سرچ كنسول همه افراد ارسال شد كه حاكي از تغيير قانون ايندكس صفحه ها در گوگل بود.

از اين پس Googlebot Desktop جاي خود را به Googlebot smartphone مي دهد اين يعني از اين پس رتبه بندي نتايج جستجو گوگل مبتني بر نسخه گوشي انجام رخ ميگيرد.

رعايت اين نكات در بهينه سازي موبايل ضروري است:

محتواي نسخه موبايل و دسكتاپ بايستي به طور كامل شبيه به يكديگر باشند با Mobile First Index گوگل نتايج را بر اساس فهم محتوا نسخه موبايل وبسايت منزلت بندي مي نمايد.
نسخه تلفن همراه وب سايت بايد در كمتر از ۶ ثانيه لود شود. از طريق ابزار تست سرعت گوگل سرعت بارگذاري صفحه را احتساب نماييد.
بهتر مي باشد تا از AMP (Accelerated Mobile Pages) استفاده شود.
شرايط موبايل فرندلي تارنما را از طريق تست تلفن همراه فرندلي گوگل باز نگري فرمائيد.
تصاوير، CSS و Javascript را در ورژن تلفن همراه بلاك نشوند.
از پيكان در طراحي استفاده نشود.
از Pop-up به كار گيري نشود.
سايت به صورت ريسپانسيو طراحي شود تا اندازه المان ها بر اساس رزولوشن برگه كاربر متغير باشد.
سرعت لود تارنما (Website Speed)

كاهش سرعت بار گذاري صفحات سايت يكي فاكتور هاي شناخته شده بهينه سازي است. تارنما سريع در جايگاه بالاتري نسبت به سايت كند تر قرار ميگيرد.

استاندارد ميانگين سرعت بارگذاري صفحه ها وب بايد كمتر از ۷ ثانيه باشد ولي ۴ ثانيه بهتر مي باشد. هر چه سرعت لود ذيل تر باشد برهه زماني دوران ماندگاري كاربر در برگه (Bounce Rate) نيز بيش تر مي گردد.


برچسب: سئو در مشهد ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۱:۳۹ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

تفاوت سئو و تبليغات گوگل در چيست؟

سئو در مشهد ترفندهاي غير رايج استعمال از يك مال راهي جذاب براي حداكثر كردن رابطه مصرف كنندگان با محصولي مختص است ؛ اين در حاليست كه در مواردي حتي كساني هم كه وسيله مذبور را ندارند ، ذيل تاثير قرار مي‌گيرد و براي پياده سازي اين حقه ، كالا متبوع را خريداري مي نمايد . مثلا گشوده و بسته كردن جك ماشين با دريل كه منجر مي‌شود توده اي به تامل ابتياع دريل بيافتند .

نظارت ليستي جامع
براي مسافرت ، آشپري ، باغباني و حتي دفن و كفن بررسي ليستي موجود است كه تهيه و تنظيم همگي آنان لازم ميباشد ؛ اكنون مشتري قادر است به يكباره همگي آن‌ها را در كسري از دوره تهيه و تنظيم نمايد و يا اين كه اينكه يك به يك در ادامه توليد ها و سرويس ها آيتم نيازش برود . مثلا در صورتي‌كه تعميركار ماشين ميباشيد ، در كنار انجام تمام و كمال وظيفه خويش ، مي‌توانيد از سرويس ها تكميلي خويش نيز پرده برداشته تا در چهره نياز مشتري آن را برگزيند . به صورت نمونه انجام خدماتي مانند ردوبدل روغن ، غربال هاي سوخت و هوا ، ردوبدل لنت و … كه در فرمان فعاليت شما قراردارد ، مي‌توانيد به مشتري خويش گوشزد نمائيد .

ارزيابي ليستي جامع

در مثالي ديگر مي شود به توليدها موردنياز براي مهاجرت اشاره نمود (البسه مطلوب ، خيمه ، كيف و ساك ، توليد ها بهداشتي ، اجاق‌گاز هاي قابل حمل – منقل و وسايل حريق افروزي ، وسايل كوهنوردي ، الزامات شنا و … ) كه گروه هاي هوشمند با جمع آوري آنها ، علاوه بر مفتوح كردن گرهي از عمل مسافرين هميشگي ، آدم هاي ديگر را نيز به طبيعت گردي و گشت و گذار ترغيب مينمايند .

سازماندهي ليست سرويس ها ، توليد ها و منابع
يكي از ديگر از منش هاي ايجاد محتواي مدام سبز در مسير seo تارنما و seo آن ، به كار گيري از ليست سرويس ها ، محصول ها و منابع مربوط به حوزه فعاليتتان هست كه علاوه بر كامل شدن عمل شما ، به توليد همياري دوجانبه اي نيز ختم ميشود .

به صورت نمونه در حالتي‌كه فعاليت شما فقط فروش طاقت فرسا افزار هاي تحرير و قلموهاي نقاشيست ، مي‌توانيد با پيوند كردن تيم هاي رنگ فروشي و يا اين كه آلبوم هاي نگارگري ، گستره وسيعتري را زير پوشش پيوند هاي خويش قرار دهيد .

اثر گذار باشيد
مرحله بعداز ايده پرداز بودن در شيوه هاي ساخت محتواي مدام سبز ، موءثر بودن ميباشد ! در موردها زيادي چشم شده‌است كه افزودن مطلبي مختصر و جزئي به مدام سبز شدن كاغذ اي سبب شده‌است . بطور نمونه به كار گيري از Q&A يا اين كه بخش پرسش و جواب در ورقه يك كالا قادر است اين كاغذ را همواره ميان صفحه ها پربيننده حوزه‌ فعاليتي خويش نگه دارااست .

توده بندي

مطالب فوق راهكار هايي بودند كه با اعمالشان ميتوانيم محتواي خويش را مدام سبز نگه داريم . شايد اعمال اين اقدامات در نگاه اوليه همچون عدم بكارگيري آنها جلوه نمايد ، البته ماه ها و يا اين كه سال‌ها بعداز آپلود يك محتوا خواهيد رويت كرد كه چطور عنواني كه به آلزامير سپرده گرديده ، با امداد خط مش هاي ساخت محتواي مدام سبز رمز از قبل خارج برآورده و به كسب درآمد شما سبب ساز گشته ميباشد .


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۴:۵۴ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)

چگونه يك صفحه سايت را از نتايج موتور جستجو گوگل حذف كنيم؟

سئو در مشهد درين بخش از مقاله‌ها كمپاني ساخت وب سايت نوپرداز قصد داريم به شما فراگيري حذف صفحه هاي وب سايت از نتيجه ها موتور كاوش گوگل را فراگيري دهيم.

در اولي قدم وارد حساب گوگل وبمستر خويش گرديد. اين پنل به شما اذن ميدهد تا شرايط محل ورود هاي تارنما خويش از گوگل را بازبيني فرمائيد و همينطور درخواست خويش براي حذف يك برگه را از نتيجه ها بدهيد.

در گام‌بعدي يك پوشه robots.txt براي وب سايت خويش توليد فرمائيد و آن را در دايركتوري روت وبسايت قرار دهيد طوري كه از روش نشاني تحت در دسترس باشد:

http://www.example.com/robots.txt

خوب هم اكنون دوره تايپ كردن اوامر باطن فولدر ميباشد. امر User-agent: * به شما اين قابليت و امكان را مي‌دهد كه تغييرات پوشه robotsروي همه ربات ها اعمال شوند. با به كارگيري از فرمان ذيل شما ميتوانيد از پيمايش صفحه هاي يا اين كه پوشه ها بوسيله ربات ها پرهيز فرمائيد و در واقعيت از آنان درخواست نمائيد تا اين صفحه هاي را پيمايش نكنند.

User-agent: user agent name
Disallow: directory name
Disallow: another directory
Disallow: (etc)
شما همينطور مي‌توانيد با امر ذيل از آنان بخواهيد يك كاغذ يا اين كه فولدر مختص را باز نگري نكنند.

User-agent: *
Disallow: /images/bar/experiment/qux.jpg


انجام پيكربندي robots.txt از ايندكس صفحه ها و دايركتوري ها در آينده خودداري خواهد كرد. پس از مدتي شكيبايي اين صفحه ها از حاصل موتور هاي كاوش نيز حذف خواهند شد، ولي همگي اين اتفاقات بلافاصله روي نخواهند بخشيد. براي تسريع اين عمل به بخش "Remove URL" در پنل گوگل وبمستر رفته و روي مورد "New removal request" كليك فرماييد و در آن جا نشاني برگه اي كه قصد حذف آن را داريد وارد كنيد. معمولا اين پروسه در ميان يك تا سه روز زمان خواهد برد.

همينطور شما ميتوانيد موقعيت درخواست خويش را از روش پنل وبمستر باز بيني نمائيد.

در صورتي به حيث شما رويكرد ديگري براي انجام اين فعاليت موجود هست در بخش ايده ها با ما درميان بگذاريد.


برچسب: سئو در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ فروردين ۱۳۹۹ساعت: ۰۵:۱۶:۵۲ توسط:علي پور موضوع: نظرات (0)